Blackfield & Langley
Wimborne Town

Blackfield & Langley - Wimborne Town (FA Cup 2021/2022)

Wedstrijd van Speeldag 1 uit de FA Cup 2021/2022 tussen Blackfield & Langley en Wimborne Town.

Datum: 04/09/2021 16:00
Competitie: FA Cup
Speeldag: Speeldag 1

FA Cup

 Speeldag 1
Blackfield & Langley Blackfield & Langley 0-3 Wimborne Town Wimborne Town
Arlesey Town Arlesey Town 0-5 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea
Banbury United Banbury United 1-0 Ardley United Ardley United
Northwood Northwood 2-3 Chichester City Chichester City
Carlton Town Carlton Town 1-3 Stratford Town FC Stratford Town FC
Charnock Richard Charnock Richard 2-3 Prescot Cables Prescot Cables
Hythe Town Hythe Town 1-0 Ascot United Ascot United
Runcorn Linnets Runcorn Linnets 2-0 Liversedge Liversedge
Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex) 2-1 Tilbury Tilbury
Corby Town Corby Town 1-0 Hendon Hendon
Barnoldswick Town Barnoldswick Town 0-3 Pontefract Collieries Pontefract Collieries
Shildon AFC Shildon AFC 1-3 South Shields South Shields
Lancaster City Lancaster City 1-0 1874 Northwich 1874 Northwich
Rushall Olympic Rushall Olympic 2-2 Stafford Rangers Stafford Rangers
Nantwich Town Nantwich Town 2-0 Grantham Town Grantham Town
Kendal Town Kendal Town 0-1 Warrington Town Warrington Town
Sunderland RCA Sunderland RCA 2-4 Stockton Town Stockton Town
Leicester Road Leicester Road 1-1 Hanley Town Hanley Town
City of Liverpool City of Liverpool 1-0 Clitheroe Clitheroe
Tamworth Tamworth 3-1 Alvechurch Alvechurch
Leek Town Leek Town 0-2 Mickleover Sports Mickleover Sports
Coalville Town Coalville Town 5-2 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
Atherton Collieries Atherton Collieries 1-1 Bridlington Town Bridlington Town
Bury Town Bury Town 1-4 Norwich United Norwich United
Matlock Town Matlock Town 0-3 Belper Town Belper Town
Enfield Town Enfield Town 2-1 Dereham Town Dereham Town
Chasetown Chasetown 2-1 Barwell Barwell
Wingate & Finchley Wingate & Finchley 1-1 Basildon United Basildon United
Basford United Basford United 1-0 Stourbridge Stourbridge
Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United 1-3 Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers
Cambridge City Cambridge City 1-3 East Thurrock United East Thurrock United
Potton United Potton United 0-1 AFC Sudbury AFC Sudbury
Peterborough Sports Peterborough Sports 2-1 Haringey Borough Haringey Borough
Bedford Bedford 0-0 Canvey Island Canvey Island
Colney Heath Colney Heath 0-4 Ware Ware
Walton Casuals Walton Casuals 2-1 Hartley Wintney Hartley Wintney
Bishop's Stortford Bishop's Stortford 3-0 Lowestoft Town Lowestoft Town
Phoenix Sports Phoenix Sports 2-1 Chipstead Chipstead
Biggleswade Town Biggleswade Town 0-3 Hitchin Town Hitchin Town
Harrow Borough Harrow Borough 4-2 Ramsgate Ramsgate
Corinthian Corinthian 2-3 Folkestone Invicta Folkestone Invicta
Haywards Heath Town Haywards Heath Town 1-1 Horsham Horsham
Leiston Leiston 3-2 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
Brentwood Town Brentwood Town 0-2 Cheshunt Cheshunt
Whitstable Town Whitstable Town 2-2 Leatherhead Leatherhead
Tividale Tividale 0-1 Spalding United Spalding United
Sheppey United Sheppey United 0-1 Marlow Marlow
Uxbridge Uxbridge 2-2 Chesham United Chesham United
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 4-3 Bognor Regis Town Bognor Regis Town
Margate Margate 2-2 Thame United Thame United
Fleet Town Fleet Town 0-2 Hanwell Town Hanwell Town
Frome Town Frome Town 1-0 Mangotsfield United Mangotsfield United
Burgess Hill Town Burgess Hill Town 2-0 Bracknell Town Bracknell Town
Basingstoke Basingstoke 4-1 Bridgwater Town Bridgwater Town
Highworth Town Highworth Town 1-1 Shaftesbury Town Shaftesbury Town
Dorchester Town Dorchester Town 1-3 Yate Town Yate Town
Spelthorne Sports Spelthorne Sports 1-1 Bedfont Sports Bedfont Sports
Longlevens Longlevens 2-1 Alresford Town Alresford Town
Shepton Mallet Shepton Mallet 1-8 Taunton Town Taunton Town
Barnstaple Town Barnstaple Town 0-1 Lymington Town Lymington Town
Stamford Stamford 2-0 Redditch United Redditch United
Gosport Borough Gosport Borough 2-1 Plymouth Parkway Plymouth Parkway
Harefield United Harefield United 0-4 Hastings United Hastings United
Kidlington Kidlington 2-3 Bishops Cleeve Bishops Cleeve
Worthing Worthing 1-1 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals
Marske United Marske United 6-0 Seaham Red Star Seaham Red Star
Kempston Rovers Kempston Rovers 5-0 Chatham Town Chatham Town
Biggleswade Biggleswade 0-1 AFC Dunstable AFC Dunstable
Baldock Town Baldock Town 1-0 Wisbech Town Wisbech Town
Balham Balham 0-2 Merstham Merstham
Littlehampton Town Littlehampton Town 4-5 Whitehawk Whitehawk
Thame United Thame United 2-4 Margate Margate
Shaftesbury Town Shaftesbury Town 4-2 Highworth Town Highworth Town
Hanley Town Hanley Town 2-1 Leicester Road Leicester Road
Stafford Rangers Stafford Rangers 0-2 Rushall Olympic Rushall Olympic
Bridlington Town Bridlington Town 1-3 Atherton Collieries Atherton Collieries
Canvey Island Canvey Island 2-3 Bedford Bedford
Basildon United Basildon United 1-6 Wingate & Finchley Wingate & Finchley
Chesham United Chesham United 2-1 Uxbridge Uxbridge
Leatherhead Leatherhead 1-0 Whitstable Town Whitstable Town
Horsham Horsham 2-0 Haywards Heath Town Haywards Heath Town
Barking Barking 1-1 Aveley Aveley
Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals 3-1 Worthing Worthing
Bedfont Sports Bedfont Sports 2-0 Spelthorne Sports Spelthorne Sports
Aveley Aveley 5-6P Barking Barking
AFC Sudbury AFC Sudbury 0-4 Colchester United Colchester United
Scunthorpe Scunthorpe 0-1 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
Gillingham Gillingham 1-1 Cheltenham Town Cheltenham Town
Bradford City Bradford City 1-1 Exeter City Exeter City
Sunderland Sunderland 0-1 Mansfield Town Mansfield Town
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 0-1 Sutton United Sutton United
Carlisle United F.C. Carlisle United F.C. 2-0 Horsham Horsham
Yate Town Yate Town 0-5 Yeovil Town Yeovil Town
Rotherham United Rotherham United 3-0 Bromley Bromley
Portsmouth Portsmouth 1-0 Harrow Borough Harrow Borough
Morecambe Morecambe 1-0 Newport County Newport County
Fleetwood Town Fleetwood Town 1-2 Burton Albion Burton Albion
Northampton Town Northampton Town 2-2 Cambridge United Cambridge United
Halifax Town Halifax Town 7-4 Maidenhead United Maidenhead United
Chesterfield Chesterfield 3-1 Southend United Southend United
Kidderminster Kidderminster 1-0 Grimsby Town Grimsby Town
Wigan Wigan 0-0 Solihull Moors Solihull Moors
Boreham Wood Boreham Wood 2-0 Eastleigh Eastleigh
York City York City 0-1 Buxton Buxton
Ipswich Town Ipswich Town 1-1 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C.
Hartlepool Hartlepool 2-2 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
King's Lynn Town King's Lynn Town 0-1 Walsall Walsall
Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0-3 Swindon Town Swindon Town
Charlton Athletic Charlton Athletic 4-0 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
Crawley Town Crawley Town 0-1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Leyton Orient Leyton Orient 1-0 Ebbsfleet United Ebbsfleet United
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 2-2 Stevenage Stevenage
Lincoln Lincoln 1-0 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea
Port Vale Port Vale 5-1 Accrington Stanley Accrington Stanley
Gateshead Gateshead 2-2 Altrincham Altrincham
AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1-0 Guiseley Guiseley
Harrogate Town Harrogate Town 2-1 Wrexham Wrexham
Banbury United Banbury United 0-4 Barrow Barrow
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 0-0 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
Oxford Utd Oxford Utd 2-2 Bristol Rovers Bristol Rovers
Stratford Town FC Stratford Town FC 1-5 Shrewsbury Shrewsbury
Rochdale Rochdale 1-1 Notts County Notts County
Bolton Wanderers Bolton Wanderers 2-2 Stockport Stockport
St. Albans City St. Albans City 3-2 Forest Green Rovers Forest Green Rovers
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 0-1 Salford City Salford City
Bristol Rovers Bristol Rovers 3-2* Oxford Utd Oxford Utd
Altrincham Altrincham 2-3 Gateshead Gateshead
Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C. 1-2 Ipswich Town Ipswich Town
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers 0-1 Hartlepool Hartlepool
Exeter City Exeter City Geannuleerd Bradford City Bradford City
Cambridge United Cambridge United 3-1 Northampton Town Northampton Town
Stevenage Stevenage 2-1 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
Cheltenham Town Cheltenham Town 1-0 Gillingham Gillingham
Solihull Moors Solihull Moors 1-2 Wigan Wigan
Notts County Notts County 1-2 Rochdale Rochdale
Plymouth Argyle Plymouth Argyle 3-0 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
Stockport Stockport 5-3 Bolton Wanderers Bolton Wanderers
Exeter City Exeter City 2-1 Bradford City Bradford City