Leyton Orient
Ebbsfleet United
1-0

Leyton Orient - Ebbsfleet United (FA Cup 2021/2022)

Wedstrijd van Speeldag 1 uit de FA Cup 2021/2022 tussen Leyton Orient en Ebbsfleet United.

Datum: 06/11/2021 16:00
Competitie: FA Cup
Speeldag: Speeldag 1

Live



Scheidsrechter
Einde
Wat vond je van de match? Laat het weten in de Reacties.


Scheidsrechter
Rust


Wat vind je van de match? Laat het weten in de Reacties.
24

Goal
Doelpunt van Aaron Drinan

1
Leyton Orient - Ebbsfleet United: 0-0

FA Cup

 Speeldag 1
Blackfield & Langley Blackfield & Langley 0-3 Wimborne Town Wimborne Town
Arlesey Town Arlesey Town 0-5 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea
Banbury United Banbury United 1-0 Ardley United Ardley United
Northwood Northwood 2-3 Chichester City Chichester City
Carlton Town Carlton Town 1-3 Stratford Town FC Stratford Town FC
Charnock Richard Charnock Richard 2-3 Prescot Cables Prescot Cables
Hythe Town Hythe Town 1-0 Ascot United Ascot United
Runcorn Linnets Runcorn Linnets 2-0 Liversedge Liversedge
Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex) 2-1 Tilbury Tilbury
Corby Town Corby Town 1-0 Hendon Hendon
Barnoldswick Town Barnoldswick Town 0-3 Pontefract Collieries Pontefract Collieries
Shildon AFC Shildon AFC 1-3 South Shields South Shields
Lancaster City Lancaster City 1-0 1874 Northwich 1874 Northwich
Rushall Olympic Rushall Olympic 2-2 Stafford Rangers Stafford Rangers
Nantwich Town Nantwich Town 2-0 Grantham Town Grantham Town
Kendal Town Kendal Town 0-1 Warrington Town Warrington Town
Sunderland RCA Sunderland RCA 2-4 Stockton Town Stockton Town
Leicester Road Leicester Road 1-1 Hanley Town Hanley Town
City of Liverpool City of Liverpool 1-0 Clitheroe Clitheroe
Tamworth Tamworth 3-1 Alvechurch Alvechurch
Leek Town Leek Town 0-2 Mickleover Sports Mickleover Sports
Coalville Town Coalville Town 5-2 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
Atherton Collieries Atherton Collieries 1-1 Bridlington Town Bridlington Town
Bury Town Bury Town 1-4 Norwich United Norwich United
Matlock Town Matlock Town 0-3 Belper Town Belper Town
Enfield Town Enfield Town 2-1 Dereham Town Dereham Town
Chasetown Chasetown 2-1 Barwell Barwell
Wingate & Finchley Wingate & Finchley 1-1 Basildon United Basildon United
Basford United Basford United 1-0 Stourbridge Stourbridge
Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United 1-3 Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers
Cambridge City Cambridge City 1-3 East Thurrock United East Thurrock United
Potton United Potton United 0-1 AFC Sudbury AFC Sudbury
Peterborough Sports Peterborough Sports 2-1 Haringey Borough Haringey Borough
Bedford Bedford 0-0 Canvey Island Canvey Island
Colney Heath Colney Heath 0-4 Ware Ware
Walton Casuals Walton Casuals 2-1 Hartley Wintney Hartley Wintney
Bishop's Stortford Bishop's Stortford 3-0 Lowestoft Town Lowestoft Town
Phoenix Sports Phoenix Sports 2-1 Chipstead Chipstead
Biggleswade Town Biggleswade Town 0-3 Hitchin Town Hitchin Town
Harrow Borough Harrow Borough 4-2 Ramsgate Ramsgate
Corinthian Corinthian 2-3 Folkestone Invicta Folkestone Invicta
Haywards Heath Town Haywards Heath Town 1-1 Horsham Horsham
Leiston Leiston 3-2 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
Brentwood Town Brentwood Town 0-2 Cheshunt Cheshunt
Whitstable Town Whitstable Town 2-2 Leatherhead Leatherhead
Tividale Tividale 0-1 Spalding United Spalding United
Sheppey United Sheppey United 0-1 Marlow Marlow
Uxbridge Uxbridge 2-2 Chesham United Chesham United
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 4-3 Bognor Regis Town Bognor Regis Town
Margate Margate 2-2 Thame United Thame United
Fleet Town Fleet Town 0-2 Hanwell Town Hanwell Town
Frome Town Frome Town 1-0 Mangotsfield United Mangotsfield United
Burgess Hill Town Burgess Hill Town 2-0 Bracknell Town Bracknell Town
Basingstoke Basingstoke 4-1 Bridgwater Town Bridgwater Town
Highworth Town Highworth Town 1-1 Shaftesbury Town Shaftesbury Town
Dorchester Town Dorchester Town 1-3 Yate Town Yate Town
Spelthorne Sports Spelthorne Sports 1-1 Bedfont Sports Bedfont Sports
Longlevens Longlevens 2-1 Alresford Town Alresford Town
Shepton Mallet Shepton Mallet 1-8 Taunton Town Taunton Town
Barnstaple Town Barnstaple Town 0-1 Lymington Town Lymington Town
Stamford Stamford 2-0 Redditch United Redditch United
Gosport Borough Gosport Borough 2-1 Plymouth Parkway Plymouth Parkway
Harefield United Harefield United 0-4 Hastings United Hastings United
Kidlington Kidlington 2-3 Bishops Cleeve Bishops Cleeve
Worthing Worthing 1-1 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals
Marske United Marske United 6-0 Seaham Red Star Seaham Red Star
Kempston Rovers Kempston Rovers 5-0 Chatham Town Chatham Town
Biggleswade Biggleswade 0-1 AFC Dunstable AFC Dunstable
Baldock Town Baldock Town 1-0 Wisbech Town Wisbech Town
Balham Balham 0-2 Merstham Merstham
Littlehampton Town Littlehampton Town 4-5 Whitehawk Whitehawk
Thame United Thame United 2-4 Margate Margate
Shaftesbury Town Shaftesbury Town 4-2 Highworth Town Highworth Town
Hanley Town Hanley Town 2-1 Leicester Road Leicester Road
Stafford Rangers Stafford Rangers 0-2 Rushall Olympic Rushall Olympic
Bridlington Town Bridlington Town 1-3 Atherton Collieries Atherton Collieries
Canvey Island Canvey Island 2-3 Bedford Bedford
Basildon United Basildon United 1-6 Wingate & Finchley Wingate & Finchley
Chesham United Chesham United 2-1 Uxbridge Uxbridge
Leatherhead Leatherhead 1-0 Whitstable Town Whitstable Town
Horsham Horsham 2-0 Haywards Heath Town Haywards Heath Town
Barking Barking 1-1 Aveley Aveley
Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals 3-1 Worthing Worthing
Bedfont Sports Bedfont Sports 2-0 Spelthorne Sports Spelthorne Sports
Aveley Aveley 5-6P Barking Barking
AFC Sudbury AFC Sudbury 0-4 Colchester United Colchester United
Scunthorpe Scunthorpe 0-1 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
Gillingham Gillingham 1-1 Cheltenham Town Cheltenham Town
Bradford City Bradford City 1-1 Exeter City Exeter City
Sunderland Sunderland 0-1 Mansfield Town Mansfield Town
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 0-1 Sutton United Sutton United
Carlisle United F.C. Carlisle United F.C. 2-0 Horsham Horsham
Yate Town Yate Town 0-5 Yeovil Town Yeovil Town
Rotherham United Rotherham United 3-0 Bromley Bromley
Portsmouth Portsmouth 1-0 Harrow Borough Harrow Borough
Morecambe Morecambe 1-0 Newport County Newport County
Fleetwood Town Fleetwood Town 1-2 Burton Albion Burton Albion
Northampton Town Northampton Town 2-2 Cambridge United Cambridge United
Halifax Town Halifax Town 7-4 Maidenhead United Maidenhead United
Chesterfield Chesterfield 3-1 Southend United Southend United
Kidderminster Kidderminster 1-0 Grimsby Town Grimsby Town
Wigan Wigan 0-0 Solihull Moors Solihull Moors
Boreham Wood Boreham Wood 2-0 Eastleigh Eastleigh
York City York City 0-1 Buxton Buxton
Ipswich Town Ipswich Town 1-1 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C.
Hartlepool Hartlepool 2-2 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
King's Lynn Town King's Lynn Town 0-1 Walsall Walsall
Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0-3 Swindon Town Swindon Town
Charlton Athletic Charlton Athletic 4-0 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
Crawley Town Crawley Town 0-1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Leyton Orient Leyton Orient 1-0 Ebbsfleet United Ebbsfleet United
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 2-2 Stevenage Stevenage
Lincoln Lincoln 1-0 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea
Port Vale Port Vale 5-1 Accrington Stanley Accrington Stanley
Gateshead Gateshead 2-2 Altrincham Altrincham
AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1-0 Guiseley Guiseley
Harrogate Town Harrogate Town 2-1 Wrexham Wrexham
Banbury United Banbury United 0-4 Barrow Barrow
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 0-0 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
Oxford Utd Oxford Utd 2-2 Bristol Rovers Bristol Rovers
Stratford Town FC Stratford Town FC 1-5 Shrewsbury Shrewsbury
Rochdale Rochdale 1-1 Notts County Notts County
Bolton Wanderers Bolton Wanderers 2-2 Stockport Stockport
St. Albans City St. Albans City 3-2 Forest Green Rovers Forest Green Rovers
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 0-1 Salford City Salford City
Bristol Rovers Bristol Rovers 3-2* Oxford Utd Oxford Utd
Altrincham Altrincham 2-3 Gateshead Gateshead
Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C. 1-2 Ipswich Town Ipswich Town
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers 0-1 Hartlepool Hartlepool
Exeter City Exeter City Geannuleerd Bradford City Bradford City
Cambridge United Cambridge United 3-1 Northampton Town Northampton Town
Stevenage Stevenage 2-1 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
Cheltenham Town Cheltenham Town 1-0 Gillingham Gillingham
Solihull Moors Solihull Moors 1-2 Wigan Wigan
Notts County Notts County 1-2 Rochdale Rochdale
Plymouth Argyle Plymouth Argyle 3-0 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
Stockport Stockport 5-3 Bolton Wanderers Bolton Wanderers
Exeter City Exeter City 2-1 Bradford City Bradford City