Chesham United
Maidstone United
0-1
12' (Liam Sole)
0-2

Chesham United - Maidstone United (FA Cup 2023/2024)

Wedstrijd van Speeldag 1 uit de FA Cup 2023/2024 tussen Chesham United en Maidstone United.

Datum: 04/11/2023 16:00
Competitie: FA Cup
Speeldag: Speeldag 1

Opstellingen

Chesham United Chesham United

  Speler G Beoordeel
2 Roberts Connor   90' -
3 Rolfe Lewis 77' -
7 Andrade Bruno 90' -
  Bank G Beoordeel
12 Murrell-Williamson Rhys 13' -
18 Shulton Scott -  

Maidstone United Maidstone United

  Speler G Beoordeel
1 Covolan Cavagnari Lucas 90' -
2 Hoyte Gavin 90' -
5 Fowler George 90' -
16 Sole Liam A 90' -
20 Petrasso Michael 90' -
  Bank G Beoordeel
14 Kyprianou Harry -  
17 Amantchi Levi  -  

Live

  Discussieer live mee!


Scheidsrechter
Einde
Wat vond je van de match? Laat het weten in de Reacties.


Scheidsrechter
Rust


Wat vind je van de match? Laat het weten in de Reacties.
86
 Gele kaart voor Connor Roberts

77
 Gele kaart voor Levi Amantchi

77
Vervangen Lewis Rolfe
Ingevallen Rhys Murrell-Williamson


73

Goal
Doelpunt van Levi Amantchi

12

Goal
Doelpunt van Maidstone United

1
Chesham United - Maidstone United: 0-0

FA Cup

 Speeldag 1
Goole AFC Goole AFC 0-6 Whitby Whitby
Laverstock & Ford Laverstock & Ford 2-7 Gosport Borough Gosport Borough
Sporting Khalsa Sporting Khalsa 2-2 Darlaston Town FC Darlaston Town FC
Hornchurch Hornchurch 5-0 Fakenham Town Fakenham Town
Telford Telford 0-1 Coalville Town Coalville Town
Nuneaton Borough FC Nuneaton Borough FC 1-2 Carlton Town Carlton Town
Alvechurch Alvechurch 1-0 Basford United Basford United
Halesowen Halesowen 7-0 Rugby Borough FC Rugby Borough FC
Stratford Town FC Stratford Town FC 1-2 Spalding United Spalding United
Rugby Town Rugby Town 0-2 Barwell Barwell
Widnes Widnes 1-1 Emley Emley
FC United of Manchester FC United of Manchester 1-0 Barnoldswick Town Barnoldswick Town
Worksop Worksop 4-1 Sheffield FC Sheffield FC
Mickleover Sports Mickleover Sports 3-0 Ilkeston Town Ilkeston Town
Heybridge Swifts Heybridge Swifts 1-3 Gorleston Gorleston
Ware Ware 3-2 Dereham Town Dereham Town
Leek Town Leek Town 5-0 Grimsby Borough Grimsby Borough
Gainsborough Gainsborough 1-1 Matlock Town Matlock Town
Harborough Town FC Harborough Town FC 3-1 Stamford Stamford
Leamington Leamington 2-0 Coleshill Town Coleshill Town
Stafford Rangers Stafford Rangers 2-0 Atherstone Town Atherstone Town
Ashby Ivanhoe Ashby Ivanhoe 0-2 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
Sherwood Colliery Sherwood Colliery 1-2 Worcester Worcester
Anstey Nomads Anstey Nomads 3-0 Hanley Town Hanley Town
Workington Workington 6-0 Prestwich Heys AFC Prestwich Heys AFC
Brighouse Town Brighouse Town 2-4 Albion Sports Albion Sports
Consett AFC Consett AFC 0-2 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue
Clitheroe Clitheroe 1-2 Hyde United Hyde United
Prescot Cables Prescot Cables 4-2 North Ferriby FC North Ferriby FC
Ossett United Ossett United 0-3 Marske United Marske United
Guisborough Town Guisborough Town 0-4 Atherton Collieries Atherton Collieries
Warrington Rylands Warrington Rylands 1-0 Stockton Town Stockton Town
Bishop Auckland Bishop Auckland 0-0 West Auckland Town West Auckland Town
Ashton United Ashton United 3-1 Dunston UTS Dunston UTS
Charnock Richard Charnock Richard 2-2 Runcorn Linnets Runcorn Linnets
Redditch United Redditch United 5-0 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels
Guiseley Guiseley 0-0 Marine Marine
Morpeth Town Morpeth Town 3-2 Radcliffe Radcliffe
Tadcaster Albion Tadcaster Albion 2-1 Heaton Stannington FC Heaton Stannington FC
Cleethorpes Town Cleethorpes Town 2-1 Leicester Road Leicester Road
Nantwich Town Nantwich Town 1-1 Shifnal Town Shifnal Town
Lincoln United Lincoln United 2-0 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
Lancaster City Lancaster City 2-1 Witton Albion Witton Albion
Bamber Bridge Bamber Bridge 0-4 Mossley AFC Mossley AFC
Long Eaton United Long Eaton United 1-3 Stourbridge Stourbridge
Billericay Town Billericay Town 7-0 Stowmarket Town Stowmarket Town
Bedford Bedford 0-0 Walthamstow Walthamstow
Hullbridge Sports Hullbridge Sports 0-1 Kettering Kettering
Concord Rangers Concord Rangers 1-1 Wroxham Wroxham
Woodford Town Woodford Town 1-4 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United
Biggleswade Town Biggleswade Town 5-1 New Salamis FC New Salamis FC
Leighton Town Leighton Town 1-6 Cambridge City Cambridge City
Hitchin Town Hitchin Town 2-1 Welwyn Garden City Welwyn Garden City
Barton Rovers Barton Rovers 2-1 Milton Keynes Irish Milton Keynes Irish
Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield 1-2 Witham Town Witham Town
Hashtag United Hashtag United 1-0 Brentwood Town Brentwood Town
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet 1-1 Haringey Borough Haringey Borough
Eastbourne United Eastbourne United 2-1 Epsom & Ewell Epsom & Ewell
Cray Wanderers Cray Wanderers 5-1 Newhaven Newhaven
AFC Stoneham AFC Stoneham 5-4 Basingstoke Basingstoke
Leatherhead Leatherhead 0-0 Horsham Horsham
Ascot United Ascot United 1-0 Westfield FC Westfield FC
Southall Southall 2-2 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
Knaphill Knaphill 1-0 Hanwell Town Hanwell Town
Lancing Lancing 1-1 Carshalton Athletic Carshalton Athletic
Faversham Town Faversham Town 0-4 Lewes Lewes
Marlow Marlow 2-0 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic
Binfield Binfield 2-2 Northwood Northwood
Whitstable Town Whitstable Town 2-3 Wingate & Finchley Wingate & Finchley
Sheppey United Sheppey United 3-1 Kennington Kennington
Chatham Town Chatham Town 1-5 Ramsgate Ramsgate
Berkhamsted Berkhamsted 5-4 Beckenham Town Beckenham Town
FC Romania FC Romania 0-3 Needham Market Needham Market
Walton and Hersham Walton and Hersham 1-3 Chesham United Chesham United
Royston Town Royston Town 1-0 Cheshunt Cheshunt
Enfield Town Enfield Town 3-0 Potters Bar Town Potters Bar Town
Mildenhall Town Mildenhall Town 0-5 AFC Sudbury AFC Sudbury
Canvey Island Canvey Island 5-1 Lowestoft Town Lowestoft Town
Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent 2-0 Sawbridgeworth Town Sawbridgeworth Town
Leiston Leiston 2-1 St. Ives Town FC St. Ives Town FC
Redhill FC Redhill FC 1-0 Herne Bay Herne Bay
Hartley Wintney Hartley Wintney 0-4 Folkestone Invicta Folkestone Invicta
Burgess Hill Town Burgess Hill Town 2-0 Bognor Regis Town Bognor Regis Town
Hendon Hendon 2-3 Margate Margate
Hythe Town Hythe Town 0-2 Hanworth Villa Hanworth Villa
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 2-1 Chertsey Town Chertsey Town
Frome Town Frome Town 3-1 Clevedon Clevedon
Tiverton Tiverton 0-1 Wimborne Town Wimborne Town
Bishops Cleeve Bishops Cleeve 2-3 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
Reading City Reading City 3-1 Shaftesbury Town Shaftesbury Town
Larkhall Athletic Larkhall Athletic 3-0 Moneyfields FC Moneyfields FC
Salisbury Salisbury 3-2 Bridgwater Town Bridgwater Town
AFC Totton AFC Totton 5-1 Sholing Sholing
Hungerford Town Hungerford Town 4-0 Petersfield Town Petersfield Town
Winchester City Winchester City 3-2 Evesham United Evesham United
Merthyr Town Merthyr Town 5-1 Yate Town Yate Town
Didcot Town Didcot Town Geannuleerd AFC Portchester AFC Portchester
Plymouth Parkway Plymouth Parkway 2-0 Dorchester Town Dorchester Town
Sevenoaks Town Sevenoaks Town 0-0 Whitehawk Whitehawk
Harrow Borough Harrow Borough 0-2 Bracknell Town Bracknell Town
Hadley Hadley 0-0 Steyning Town Steyning Town
Okehampton Argyle Okehampton Argyle 1-3 Highworth Town Highworth Town
Mousehole Mousehole 5-3 Bashley Bashley
Swindon Supermarine Swindon Supermarine 1-2 Cribbs Cribbs
Poole Town FC Poole Town FC 3-0 Barnstaple Town Barnstaple Town
Horndean Horndean 3-0 Bideford Bideford
Whickham FC Whickham FC 1-4 Macclesfield Town Macclesfield Town
Uxbridge Uxbridge 0-3 Cray Valley Paper Mills Cray Valley Paper Mills
Biggleswade Biggleswade 8-0 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
Erith & Belvedere FC Erith & Belvedere FC 0-0 Hastings United Hastings United
Kingstonian Kingstonian 4-1 Lydd Town Lydd Town
West Auckland Town West Auckland Town 1-2 Bishop Auckland Bishop Auckland
Steyning Town Steyning Town 3-2 Hadley Hadley
Runcorn Linnets Runcorn Linnets 2-1* Charnock Richard Charnock Richard
Emley Emley 4-1 Widnes Widnes
Northwood Northwood 1-0 Binfield Binfield
Whitehawk Whitehawk 2-1 Sevenoaks Town Sevenoaks Town
Walthamstow Walthamstow 0-5 Bedford Bedford
Haringey Borough Haringey Borough 2-1 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
Wroxham Wroxham 3-0 Concord Rangers Concord Rangers
Horsham Horsham 2-1 Leatherhead Leatherhead
Shifnal Town Shifnal Town 1-2 Nantwich Town Nantwich Town
Marine Marine 3-0 Guiseley Guiseley
Matlock Town Matlock Town 5-2 Gainsborough Gainsborough
Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 2-3 Southall Southall
Carshalton Athletic Carshalton Athletic 4-1 Lancing Lancing
Darlaston Town FC Darlaston Town FC 1-1* Sporting Khalsa Sporting Khalsa
Hastings United Hastings United 2-1 Erith & Belvedere FC Erith & Belvedere FC
Flackwell Heath Flackwell Heath 1-2 Farnham Town Farnham Town
Didcot Town Didcot Town 5-1 Tadley Calleva Tadley Calleva
Barnsley Barnsley 3-3 Horsham Horsham
Sheppey United Sheppey United 1-4 Walsall Walsall
Northampton Town Northampton Town 1-3 Barrow Barrow
Alfreton Town Alfreton Town 2-0 Worthing Worthing
Bolton Wanderers Bolton Wanderers 4-0 Solihull Moors Solihull Moors
Exeter City Exeter City 0-2 Wigan Wigan
Leyton Orient Leyton Orient 3-1 Carlisle United F.C. Carlisle United F.C.
Hereford Hereford 0-2 Gillingham Gillingham
Oxford Utd Oxford Utd 2-0 Maidenhead United Maidenhead United
Newport County Newport County 2-0 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C.
Swindon Town Swindon Town 4-7 Aldershot Town Aldershot Town
Marine Marine 1-5 Harrogate Town Harrogate Town
Port Vale Port Vale 0-0 Burton Albion Burton Albion
Peterborough United Peterborough United 2-2 Salford City Salford City
Eastleigh Eastleigh 5-1 Boreham Wood Boreham Wood
Bradford City Bradford City 1-2 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
Shrewsbury Shrewsbury 3-2 Colchester United Colchester United
Lincoln Lincoln 1-2 Morecambe Morecambe
Sutton United Sutton United 2-1 AFC Fylde AFC Fylde
Reading Reading 3-2 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
Doncaster Rovers Doncaster Rovers 2-2 Accrington Stanley Accrington Stanley
Notts County Notts County 3-2 Crawley Town Crawley Town
Stockport Stockport 5-1 Worksop Worksop
Yeovil Town Yeovil Town 3-2 Gateshead Gateshead
Stevenage Stevenage 4-3 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
AFC Wimbledon AFC Wimbledon 5-1 Cheltenham Town Cheltenham Town
Cambridge United Cambridge United 2-1 Bracknell Town Bracknell Town
Curzon Ashton Curzon Ashton 0-1 Barnet Barnet
Bristol Rovers Bristol Rovers 7-2 Whitby Whitby
Chester FC Chester FC 0-0 York City York City
Scarborough Athletic Scarborough Athletic 1-1 Forest Green Rovers Forest Green Rovers
Chesham United Chesham United 0-2 Maidstone United Maidstone United
Ramsgate Ramsgate 2-1 Woking Woking
Bromley Bromley 0-2 Blackpool Blackpool
Mansfield Town Mansfield Town 1-2 Wrexham Wrexham
Chesterfield Chesterfield 1-0 Portsmouth Portsmouth
Kidderminster Kidderminster 1-2 Fleetwood Town Fleetwood Town
Slough Town Slough Town 1-1 Grimsby Town Grimsby Town
Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2-2 Derby County Derby County
Charlton Athletic Charlton Athletic 1-1 Cray Valley Paper Mills Cray Valley Paper Mills
Horsham Horsham 0-3 Barnsley Barnsley
Burton Albion Burton Albion 0-2 Port Vale Port Vale
Salford City Salford City 1-1P Peterborough United Peterborough United
Accrington Stanley Accrington Stanley 1-2 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
York City York City 2-1 Chester FC Chester FC
Forest Green Rovers Forest Green Rovers Geannuleerd Scarborough Athletic Scarborough Athletic
Grimsby Town Grimsby Town 7-2 Slough Town Slough Town
Derby County Derby County 1-3 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Cray Valley Paper Mills Cray Valley Paper Mills 1-6 Charlton Athletic Charlton Athletic
Scarborough Athletic Scarborough Athletic 2-4 Forest Green Rovers Forest Green Rovers