Chesterfield
Leyton Orient
1-0

Chesterfield - Leyton Orient (FA Cup 2023/2024)

Wedstrijd van Speeldag 2 uit de FA Cup 2023/2024 tussen Chesterfield en Leyton Orient.

Datum: 03/12/2023 15:00
Competitie: FA Cup
Speeldag: Speeldag 2

Opstellingen

Chesterfield Chesterfield

  Speler G Beoordeel
3 Horton Branden 90' -
4 Naylor Tom   90' -
5 Grimes Jamie 90' -
7 Mandeville Liam 90' -
9 Grigg William 83' -
17 Dobra Armando 83' -
21 Palmer Ashley 90' -
22 Sheckleford Ryheem 90' -
28 Banks Oliver 90' -
  Bank G Beoordeel
1 Tyrer Harry -  
10 Jacobs Michael -  
18 Berry-McNally James 7'  
20 King Jeff -  
27 Quigley Joe 7'  
35 Jones Mike -  

Leyton Orient Leyton Orient

  Speler G Beoordeel
1 Brynn Solomon 90' -
2 James Thomas 90' -
4 Turns Ed 90' -
11 Archibald Theodore 90' -
12 Cooper Brandon  90' -
15 El Mizouni Idris 90' -
17 Forde Shaqai 90' -
23 Sanders Max Harrison 90' -
32 Hunt Robert Donald 90' -
  Bank G Beoordeel
5 Happe Daniel -  
6 Thompson Adam -  
7 Agyei Daniel -  
9 Pigott Joe -  
13 Howes Samuel -  
14 Moncur George -  
22 William Galbraith Ethan Stuart -  

Live

  Discussieer live mee!


Scheidsrechter
Einde
Wat vond je van de match? Laat het weten in de Reacties.
83
Vervangen William Grigg
Ingevallen Joe Quigley


83
Vervangen Armando Dobra
Ingevallen James Berry-McNally


73
 Gele kaart voor Tom Naylor

61
 Gele kaart voor Brandon Cooper



Scheidsrechter
Rust


Wat vind je van de match? Laat het weten in de Reacties.
40

Owngoal
Owngoal van Brandon Cooper: -

1
Chesterfield - Leyton Orient: 0-0

FA Cup

 Speeldag 2
Merthyr Town Merthyr Town 1-1 Taunton Town Taunton Town
Darlington 1883 Darlington 1883 3-1 Workington Workington
Ascot United Ascot United 1-2 Lewes Lewes
Tadcaster Albion Tadcaster Albion 1-3 Chester FC Chester FC
Macclesfield Town Macclesfield Town 2-0 Buxton Buxton
Warrington Town Warrington Town 2-3 Curzon Ashton Curzon Ashton
Mousehole Mousehole 0-5 Salisbury Salisbury
Hashtag United Hashtag United 0-1 Needham Market Needham Market
Margate Margate 2-2 Folkestone Invicta Folkestone Invicta
Morpeth Town Morpeth Town 3-0 Southport Southport
Tamworth Tamworth 2-1 Harborough Town FC Harborough Town FC
Blyth Blyth 1-1 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue
Sheppey United Sheppey United 3-0 Burgess Hill Town Burgess Hill Town
King's Lynn Town King's Lynn Town 0-0 Aveley Aveley
Highworth Town Highworth Town 1-3 Weymouth FC Weymouth FC
Lincoln United Lincoln United 0-3 Worksop Worksop
Larkhall Athletic Larkhall Athletic 2-3 Bath City Bath City
Gosport Borough Gosport Borough 3-0 Cribbs Cribbs
Bishop's Stortford Bishop's Stortford 3-3 Biggleswade Town Biggleswade Town
Wimborne Town Wimborne Town 0-3 Torquay Torquay
Witham Town Witham Town 1-5 Hornchurch Hornchurch
Scunthorpe Scunthorpe 0-0 Brackley Town Brackley Town
Canvey Island Canvey Island 1-1 Braintree Town Braintree Town
Hyde United Hyde United 2-1 Albion Sports Albion Sports
Barwell Barwell 1-2 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent 1-3 Billericay Town Billericay Town
Steyning Town Steyning Town 1-4 Maidstone United Maidstone United
Horndean Horndean 0-3 Poole Town FC Poole Town FC
Haringey Borough Haringey Borough 4-2 Tonbridge Angels Tonbridge Angels
Boston Utd Boston Utd 4-0 Leamington Leamington
Whitehawk Whitehawk 4-0 Redhill FC Redhill FC
Bedford Bedford 2-3 Gorleston Gorleston
Southall Southall 1-2 Hampton & Richmond Hampton & Richmond
Barton Rovers Barton Rovers 1-1 Wroxham Wroxham
Nantwich Town Nantwich Town 2-1 Banbury United Banbury United
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC 2-2 Marine Marine
Northwood Northwood 2-2 Cray Valley Paper Mills Cray Valley Paper Mills
Stourbridge Stourbridge 2-0 Matlock Town Matlock Town
Carshalton Athletic Carshalton Athletic 4-0 Kingstonian Kingstonian
South Shields South Shields 2-0 Bishop Auckland Bishop Auckland
Horsham Horsham 2-2 Marlow Marlow
Mossley AFC Mossley AFC 1-1 Emley Emley
Runcorn Linnets Runcorn Linnets 1-1 Chorley Chorley
Farnham Town Farnham Town 1-2 Chesham United Chesham United
Dover Athletic Dover Athletic 3-2 Hastings United Hastings United
Kettering Kettering 1-0 Sporting Khalsa Sporting Khalsa
Farsley Celtic AFC Farsley Celtic AFC 1-1 Scarborough Athletic Scarborough Athletic
Eastbourne United Eastbourne United 1-3 Berkhamsted Berkhamsted
Ware Ware 3-3 Chelmsford City Chelmsford City
Didcot Town Didcot Town 2-0 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
Knaphill Knaphill 0-1 Hanworth Villa Hanworth Villa
Yeovil Town Yeovil Town 7-1 AFC Stoneham AFC Stoneham
Rushall Olympic Rushall Olympic 3-2 Carlton Town Carlton Town
Lancaster City Lancaster City 4-1 Marske United Marske United
Weston Super Mare Weston Super Mare 2-0 Truro City Truro City
Royston Town Royston Town 1-3 Hemel Hempstead Hemel Hempstead
Gloucester City Gloucester City 0-3 AFC Totton AFC Totton
Hitchin Town Hitchin Town 3-0 AFC Sudbury AFC Sudbury
Chippenham Town Chippenham Town 1-4 Hungerford Town Hungerford Town
Hereford Hereford 2-0 Anstey Nomads Anstey Nomads
FC United of Manchester FC United of Manchester 0-4 Warrington Rylands Warrington Rylands
Plymouth Parkway Plymouth Parkway 2-2 Frome Town Frome Town
Reading City Reading City 1-1 Winchester City Winchester City
Cleethorpes Town Cleethorpes Town 2-4 Alfreton Town Alfreton Town
Mickleover Sports Mickleover Sports 3-1 Spalding United Spalding United
Dartford Dartford 2-3 Welling United Welling United
Coalville Town Coalville Town 2-1 Stafford Rangers Stafford Rangers
Worcester Worcester 0-2 Leek Town Leek Town
Enfield Town Enfield Town 3-0 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United
Leiston Leiston 1-2 St. Albans City St. Albans City
Ashton United Ashton United 2-2 Atherton Collieries Atherton Collieries
Whitby Whitby 2-1 Prescot Cables Prescot Cables
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 0-2 Slough Town Slough Town
Peterborough Sports Peterborough Sports 0-0 Redditch United Redditch United
Bracknell Town Bracknell Town 2-1 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
Halesowen Halesowen 5-2 Alvechurch Alvechurch
Eastbourne Borough Eastbourne Borough 0-1 Worthing Worthing
Biggleswade Biggleswade 1-2 Cambridge City Cambridge City
Cray Wanderers Cray Wanderers 2-2 Ramsgate Ramsgate
Wingate & Finchley Wingate & Finchley 0-0 Farnborough Farnborough
Chelmsford City Chelmsford City 2-1 Ware Ware
Redditch United Redditch United 1-3 Peterborough Sports Peterborough Sports
Aveley Aveley 4-0 King's Lynn Town King's Lynn Town
Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue 1-3 Blyth Blyth
Taunton Town Taunton Town 1-2 Merthyr Town Merthyr Town
Atherton Collieries Atherton Collieries 1-3 Ashton United Ashton United
Frome Town Frome Town 2-1 Plymouth Parkway Plymouth Parkway
Winchester City Winchester City 4-1 Reading City Reading City
Scarborough Athletic Scarborough Athletic 3-0 Farsley Celtic AFC Farsley Celtic AFC
Folkestone Invicta Folkestone Invicta 1-3 Margate Margate
Emley Emley 3-1 Mossley AFC Mossley AFC
Marlow Marlow 1-3 Horsham Horsham
Wroxham Wroxham 3-4 Barton Rovers Barton Rovers
Marine Marine 2-1 Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
Cray Valley Paper Mills Cray Valley Paper Mills 4-3 Northwood Northwood
Braintree Town Braintree Town 3-1 Canvey Island Canvey Island
Brackley Town Brackley Town 3-1 Scunthorpe Scunthorpe
Biggleswade Town Biggleswade Town 3-1 Bishop's Stortford Bishop's Stortford
Chorley Chorley 3-1 Runcorn Linnets Runcorn Linnets
Farnborough Farnborough 6-0 Wingate & Finchley Wingate & Finchley
Ramsgate Ramsgate 3-2 Cray Wanderers Cray Wanderers
York City York City 0-1 Wigan Wigan
Notts County Notts County 2-3 Shrewsbury Shrewsbury
Sutton United Sutton United 3-0 Horsham Horsham
Stevenage Stevenage 1-1 Port Vale Port Vale
Sutton United Sutton United Geannuleerd Barnsley Barnsley
Peterborough United Peterborough United 2-1 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
Newport County Newport County 1-1 Barnet Barnet
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers 0-2 Morecambe Morecambe
Maidstone United Maidstone United 2-1 Barrow Barrow
Bolton Wanderers Bolton Wanderers 5-1 Harrogate Town Harrogate Town
Cambridge United Cambridge United 4-0 Fleetwood Town Fleetwood Town
Gillingham Gillingham 2-0 Charlton Athletic Charlton Athletic
Oxford Utd Oxford Utd 2-0 Grimsby Town Grimsby Town
Eastleigh Eastleigh 2-1 Reading Reading
Aldershot Town Aldershot Town 2-2 Stockport Stockport
Chesterfield Chesterfield 1-0 Leyton Orient Leyton Orient
Wrexham Wrexham 3-0 Yeovil Town Yeovil Town
AFC Wimbledon AFC Wimbledon 5-0 Ramsgate Ramsgate
Alfreton Town Alfreton Town 0-0 Walsall Walsall
Walsall Walsall 1-0 Alfreton Town Alfreton Town
Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2-4 Bristol Rovers Bristol Rovers
Port Vale Port Vale 1-1P Stevenage Stevenage
Barnet Barnet 1-4 Newport County Newport County
Stockport Stockport 0-1 Aldershot Town Aldershot Town
Blackpool Blackpool 3-0 Forest Green Rovers Forest Green Rovers