Word fan! 157

Seizoen 2018 - 2019 FA Cup


10/08 20:45 Thetford Town Thetford Town 1-0 Fakenham Town Fakenham Town
10/08 20:45 Winslow United Winslow United 2-2 Easington Sports Easington Sports
10/08 20:45 Ascot United Ascot United 2-1 Camberley Town Camberley Town
11/08 16:00 Redhill Redhill 1-3 Horley Town Horley Town
11/08 16:00 Bearsted Bearsted 2-1 Chichester City Chichester City
11/08 16:00 Broadbridge Heath Broadbridge Heath 0-2 Shoreham Shoreham
11/08 16:00 Tuffley Rovers Tuffley Rovers 1-4 Colney Heath Colney Heath
11/08 16:00 Oxhey Jets FC Oxhey Jets FC 3-4 Wantage Town Wantage Town
11/08 16:00 Redbridge Redbridge 1-3 Long Melford Long Melford
11/08 16:00 Burnham Ramblers Burnham Ramblers 3-5 West Essex West Essex
11/08 16:00 Woodbridge Town Woodbridge Town 2-2 Clapton Clapton
11/08 16:00 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic 5-0 Rochester United Rochester United
11/08 16:00 Spelthorne Sports Spelthorne Sports 3-0 Peacehaven & Telscombe Peacehaven & Telscombe
11/08 16:00 Hassocks Hassocks 1-3 Erith Town Erith Town
11/08 16:00 Sevenoaks Town Sevenoaks Town 6-1 Lordswood Lordswood
11/08 16:00 Loxwood Loxwood 2-1 Hollands & Blair Hollands & Blair
11/08 16:00 Fisher Fisher 1-2 Horsham YMCA Horsham YMCA
11/08 16:00 Cobham Cobham 1-0 Sheppey United Sheppey United
11/08 16:00 Abbey Rangers Abbey Rangers 0-4 Newhaven Newhaven
11/08 16:00 Uckfield Town Uckfield Town 1-0 Glebe Glebe
11/08 16:00 Raynes Park Vale Raynes Park Vale 3-0 Lingfield Lingfield
11/08 16:00 Crowborough Athletic Crowborough Athletic 1-1 Hanworth Villa Hanworth Villa
11/08 16:00 Worthing United Worthing United 1-1 Littlehampton Town Littlehampton Town
11/08 16:00 Cockfosters Cockfosters 0-2 Newmarket Town Newmarket Town
11/08 16:00 Barkingside Barkingside 0-0 Leyton Athletic Leyton Athletic
11/08 16:00 Leighton Town Leighton Town 0-1 Wootton Bassett Town Wootton Bassett Town
11/08 16:00 Reading City Reading City 1-1 Chipping Sodbury Town Chipping Sodbury Town
11/08 16:00 Crawley Green Crawley Green 7-1 Woodley United Woodley United
11/08 16:00 Abingdon United Abingdon United 2-2 Burnham Burnham
11/08 16:00 Holyport Holyport 1-2 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp
11/08 16:00 Ardley United Ardley United 7-0 Shortwood United Shortwood United
11/08 16:00 Holmer Green Holmer Green 0-1 Longlevens Longlevens
11/08 16:00 Tring Athletic Tring Athletic 0-2 Berkhamsted Berkhamsted
11/08 16:00 Arundel FC Arundel FC 4-1 Chertsey Town Chertsey Town
11/08 16:00 Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield 2-2 FC Clacton FC Clacton
11/08 16:00 Wodson Park Wodson Park 1-3 Hoddesdon Town Hoddesdon Town
11/08 16:00 Ipswich Wanderers Ipswich Wanderers 0-5 Baldock Town Baldock Town
11/08 16:00 Haverhill Rovers Haverhill Rovers 2-0 Haverhill Borough Haverhill Borough
11/08 16:00 Sporting Bengal United Sporting Bengal United 4-3 Ilford Ilford
11/08 16:00 Stowmarket Town Stowmarket Town 0-2 Basildon United Basildon United
11/08 16:00 Wivenhoe Town Wivenhoe Town 0-5 Brantham Athletic Brantham Athletic
11/08 16:00 Southend Manor Southend Manor 1-3 FC Romania FC Romania
11/08 16:00 Framlingham Town Framlingham Town 1-1 Whitton United Whitton United
11/08 16:00 Norwich United Norwich United 1-2 Takeley Takeley
11/08 16:00 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC 0-2 North Greenford United North Greenford United
11/08 16:00 Bradford Town Bradford Town 5-2 Roman Glass St George Roman Glass St George
11/08 16:00 Westbury United Westbury United 3-0 Cribbs Cribbs
11/08 16:00 Clevedon Town Clevedon Town 1-2 Portland United Portland United
11/08 16:00 Sandhurst Town Sandhurst Town 1-1 Lymington Town Lymington Town
11/08 16:00 Fareham Town Fareham Town 1-2 Frimley Green Frimley Green
11/08 16:00 Bashley Bashley 0-2 Bournemouth FC Bournemouth FC
11/08 16:00 Brockenhurst Brockenhurst 2-2 Christchurch Christchurch
11/08 16:00 Farnham Town Farnham Town 1-2 Binfield Binfield
11/08 16:00 Hamble Club Hamble Club 1-1 Alresford Town Alresford Town
11/08 16:00 Hallen Hallen 0-0 Longwell Green Sports Longwell Green Sports
11/08 16:00 Wells City Wells City 2-5 Shaftesbury Town Shaftesbury Town
11/08 16:00 Bodmin Town Bodmin Town 4-4 Keynsham Town Keynsham Town
11/08 16:00 Brislington Brislington 1-2 Cadbury Heath Cadbury Heath
11/08 16:00 Saltash United Saltash United 1-0 Odd Down Odd Down
11/08 16:00 Hengrove Athletic Hengrove Athletic 1-5 Plymouth Parkway Plymouth Parkway
11/08 16:00 Bridport FC Bridport FC 0-0 Wellington AFC Wellington AFC
11/08 16:00 Buckland Athletic Buckland Athletic 3-0 Pewsey Vale Pewsey Vale
11/08 16:00 Bitton AFC Bitton AFC 7-0 Tavistock Tavistock
11/08 16:00 Shepton Mallet Shepton Mallet 1-1 Willand Rovers Willand Rovers
11/08 16:00 Cheddar Cheddar 3-2 Bridgwater Town Bridgwater Town
11/08 16:00 Horndean Horndean 5-0 Godalming Town Godalming Town
11/08 16:00 United Services United Services 5-2 Andover Town Andover Town
11/08 16:00 Andover New Street Andover New Street 4-0 Romsey Town Romsey Town
11/08 16:00 Broadfields United Broadfields United 3-0 Banstead Banstead
11/08 16:00 Deal Town Deal Town 2-2 Whitstable Town Whitstable Town
11/08 16:00 K Sports K Sports 2-2 Pagham Pagham
11/08 16:00 East Preston East Preston 0-2 Balham Balham
11/08 16:00 Haywards Heath Town Haywards Heath Town 0-2 Lancing Lancing
11/08 16:00 Erith & Belvedere Erith & Belvedere 0-0 Saltdean United Saltdean United
11/08 16:00 Croydon Croydon 2-2 Tunbridge Wells Tunbridge Wells
11/08 16:00 Eastbourne United Eastbourne United 0-2 Hackney Wick Hackney Wick
11/08 16:00 Chatham Town Chatham Town 3-1 Walton & Hersham Walton & Hersham
11/08 16:00 Corinthian Corinthian 3-0 Canterbury City Canterbury City
11/08 16:00 Beckenham Town Beckenham Town 1-1 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC
11/08 16:00 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins 1-0 Cowes Sports FC Cowes Sports FC
11/08 16:00 Tadley Calleva Tadley Calleva 1-3 Baffins Milton Rovers Baffins Milton Rovers
11/08 16:00 Guildford City Guildford City 0-1 Petersfield Town Petersfield Town
11/08 16:00 Knaphill Knaphill 0-3 Sholing Sholing
11/08 16:00 Newport Isle of Wight FC Newport Isle of Wight FC 3-1 Amesbury Town Amesbury Town
11/08 16:00 AFC Stoneham AFC Stoneham 0-0 AFC Portchester AFC Portchester
11/08 16:00 Melksham Town Melksham Town 4-0 Badshot Lea Badshot Lea
11/08 16:00 Hamworthy United FC Hamworthy United FC 3-2 Team Solent Team Solent
11/08 16:00 Crawley Down Crawley Down 0-1 Three Bridges Three Bridges
11/08 16:00 Long Eaton United FC Long Eaton United FC 2-1 St Andrews St Andrews
11/08 16:00 Biggleswade Biggleswade 2-0 Northampton ON Chenecks Northampton ON Chenecks
11/08 16:00 Daventry Town Daventry Town 9-2 Potton United Potton United
11/08 16:00 Histon Histon 6-1 Peterborough Northern Star Peterborough Northern Star
11/08 16:00 Biggleswade United FC Biggleswade United FC 1-1 Wellingborough Town Wellingborough Town
11/08 16:00 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers 2-0 Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town FC
11/08 16:00 Sileby Rangers Sileby Rangers 2-0 Ely City Ely City
11/08 16:00 Consett AFC Consett AFC 2-1 North Shields North Shields
11/08 16:00 Arlesey Town Arlesey Town 3-4 Desborough Town Desborough Town
11/08 16:00 Raunds Town FC Raunds Town FC 1-2 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers
11/08 16:00 Swaffham Town Swaffham Town 1-3 Yaxley FC Yaxley FC
11/08 16:00 Rothwell Corinthians Rothwell Corinthians 3-0 Pinchbeck United Pinchbeck United
11/08 16:00 Hullbridge Sports Hullbridge Sports 2-1 Gorleston Gorleston
11/08 16:00 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 2-1 Tividale Tividale
11/08 16:00 Ellesmere Rangers FC Ellesmere Rangers FC 0-1 Leicester Road Leicester Road
11/08 16:00 Romulus Romulus 6-1 Westfields Westfields
11/08 16:00 Racing Club Warwick Racing Club Warwick 4-3 Coleshill Town Coleshill Town
11/08 16:00 Haughmond Haughmond 2-0 Wolves Sporting Wolves Sporting
11/08 16:00 Coventry Sphinx Coventry Sphinx 0-1 Whitchurch Alport Whitchurch Alport
11/08 16:00 Waltham Forest Waltham Forest 3-1 Walsham Le Willows Walsham Le Willows
11/08 16:00 Great Yarmouth Town Great Yarmouth Town 1-3 Hadleigh United Hadleigh United
11/08 16:00 Wroxham FC Wroxham FC 1-1 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC
11/08 16:00 Deeping Rangers Deeping Rangers 3-2 Holbeach United Holbeach United
11/08 16:00 Wellingborough Whitworths Wellingborough Whitworths 0-1 Harborough Town Harborough Town
11/08 16:00 Guisborough Town Guisborough Town 3-3 Newton Aycliffe Newton Aycliffe
11/08 16:00 Northallerton Town Northallerton Town 0-4 Garforth Town Garforth Town
11/08 16:00 Seaham Red Star Seaham Red Star 1-1 Heaton Stannington Heaton Stannington
11/08 16:00 Selby Town FC Selby Town FC 3-2 Whickham Whickham
11/08 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 1-1 Stockton Town Stockton Town
11/08 16:00 Glasshoughton Welfare Glasshoughton Welfare 1-2 Blyth AFC Blyth AFC
11/08 16:00 Goole Goole 1-5 Morpeth Town Morpeth Town
11/08 16:00 Ashington AFC Ashington AFC 0-2 Knaresborough Town Knaresborough Town
11/08 16:00 Hebburn Town Hebburn Town 2-3 Dunston Dunston
11/08 16:00 Barnoldswick Town Barnoldswick Town 1-1 Billingham Synthonia Billingham Synthonia
11/08 16:00 Washington Washington 0-4 West Auckland Town West Auckland Town
11/08 16:00 Sunderland RCA Sunderland RCA 5-2 Sunderland Ryhope CW Sunderland Ryhope CW
11/08 16:00 Cogenhoe United Cogenhoe United 1-2 Wisbech Town Wisbech Town
11/08 16:00 Thurnby Nirvana Thurnby Nirvana 0-3 Grimsby Borough Grimsby Borough
11/08 16:00 Quorn Quorn 6-1 Belper United Belper United
11/08 16:00 City of Liverpool City of Liverpool 3-1 Silsden Silsden
11/08 16:00 Liversedge Liversedge 5-2 Padiham Padiham
11/08 16:00 AFC Darwen AFC Darwen 3-1 Barnton Barnton
11/08 16:00 Bishop Auckland Bishop Auckland 0-2 Pickering Town CFC Pickering Town CFC
11/08 16:00 Penrith AFC Penrith AFC 0-3 Albion Sports Albion Sports
11/08 16:00 Bridlington Town Bridlington Town 3-0 Harrogate Railway Harrogate Railway
11/08 16:00 Thackley Thackley 2-3 Whitley Bay FC Whitley Bay FC
11/08 16:00 AFC Hayes AFC Hayes 1-2 Lydney Town Lydney Town
11/08 16:00 Walsall Wood Walsall Wood 1-1 Worcester City Worcester City
11/08 16:00 Oadby Town Oadby Town 3-1 Shirebrook Town Shirebrook Town
11/08 16:00 Maine Road Maine Road 0-1 Worksop Parramore Worksop Parramore
11/08 16:00 Litherland Remyca Litherland Remyca 4-2 Charnock Richard Charnock Richard
11/08 16:00 Parkgate Parkgate 2-0 Sandbach United Sandbach United
11/08 16:00 Maltby Main Maltby Main 3-0 Athersley Recreation Athersley Recreation
11/08 16:00 Hemsworth MW Hemsworth MW 1-1 Runcorn Town Runcorn Town
11/08 16:00 Penistone Church Penistone Church 2-1 Bootle FC Bootle FC
11/08 16:00 Winsford United Winsford United 1-2 Irlam Irlam
11/08 16:00 Highgate United Highgate United 1-0 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians
11/08 16:00 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels 2-2 Malvern Town Malvern Town
11/08 16:00 Bishops Cleeve Bishops Cleeve 5-2 Stotfold FC Stotfold FC
11/08 16:00 Windsor Windsor 3-3 Highworth Town Highworth Town
11/08 16:00 London Lions London Lions 2-1 Wembley Wembley
11/08 16:00 Brackley Town Saints Brackley Town Saints 1-0 London Colney London Colney
11/08 16:00 Hadley Hadley 2-0 Fairford Town FC Fairford Town FC
11/08 16:00 Harpenden Town Harpenden Town 1-0 Edgware Town Edgware Town
11/08 16:00 Wednesfield Wednesfield 2-1 Rocester Rocester
11/08 16:00 Stourport Swifts Stourport Swifts 2-1 Shawbury United Shawbury United
11/08 16:00 Atherstone Town Atherstone Town 1-1 Hanley Town Hanley Town
11/08 16:00 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton 2-3 Squires Gate Squires Gate
11/08 16:00 Prestwich Heys Prestwich Heys 2-1 Abbey Hey Abbey Hey
11/08 16:00 Congleton Town FC Congleton Town FC 1-0 Eccleshill United Eccleshill United
11/08 16:00 Hinckley AFC Hinckley AFC 1-1 Anstey Nomads Anstey Nomads
11/08 16:00 Clipstone Clipstone 0-0 Barton Town Old Boys Barton Town Old Boys
11/08 16:00 Kirby Muxloe Kirby Muxloe 0-6 AFC Mansfield AFC Mansfield
11/08 16:00 Worksop Town Worksop Town 3-3 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo
11/08 16:00 Rainworth Miners Welfare Rainworth Miners Welfare 2-1 Dunkirk Dunkirk
11/08 16:00 Staveley MW Staveley MW 4-2 Boston Town FC Boston Town FC
11/08 16:00 Teversal Teversal 1-2 Loughborough University Loughborough University
11/08 16:00 Bottesford Town Bottesford Town 3-1 Radford Radford
11/08 16:00 Heather St Johns Heather St Johns 3-6 Kimberley Miners Welfare Kimberley Miners Welfare
11/08 16:00 Burscough Burscough 2-2 1874 Northwich 1874 Northwich
11/08 16:00 Widnes Widnes 1-1 Northwich Victoria Northwich Victoria
11/08 16:00 Sleaford Town FC Sleaford Town FC 0-1 South Normanton Athletic South Normanton Athletic
11/08 16:00 AFC Liverpool AFC Liverpool 2-2 Ashton Athletic Ashton Athletic
11/08 16:00 Lutterworth Town Lutterworth Town 2-1 Heanor Town Heanor Town
12/08 14:00 Little Common Little Common 2-2 Bedfont Sports Bedfont Sports
12/08 15:00 St Margaretsbury St Margaretsbury 2-0 Enfield 1893 Enfield 1893
12/08 15:00 Stansted Stansted 2-1 Sawbridgeworth Town Sawbridgeworth Town
12/08 16:00 Southall Southall 0-1 Leverstock Green Leverstock Green
12/08 16:00 Coventry United Coventry United 1-2 Rugby Town Rugby Town
12/08 16:00 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) 3-2 Eastbourne Town Eastbourne Town
12/08 16:00 Rusthall Rusthall 3-0 Wick Wick
12/08 16:00 Mole Valley SCR Mole Valley SCR 0-2 CB Hounslow United CB Hounslow United
12/08 16:00 Langney Wanderers Langney Wanderers 1-2 Epsom & Ewell FC Epsom & Ewell FC
12/08 16:00 Hallam Hallam 0-2 Runcorn Linnets Runcorn Linnets
14/08 20:30 Pagham Pagham 2-0 K Sports K Sports
14/08 20:30 Hanworth Villa Hanworth Villa 2-0 Crowborough Athletic Crowborough Athletic
14/08 20:45 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC 0-0 Beckenham Town Beckenham Town
14/08 20:45 AFC Portchester AFC Portchester 0-3 AFC Stoneham AFC Stoneham
14/08 20:45 Alresford Town Alresford Town 0-2 Hamble Club Hamble Club
14/08 20:45 Longwell Green Sports Longwell Green Sports 0-1 Hallen Hallen
14/08 20:45 Keynsham Town Keynsham Town 1-3 Bodmin Town Bodmin Town
14/08 20:45 Saltdean United Saltdean United 2-0 Erith & Belvedere Erith & Belvedere
14/08 20:45 Tunbridge Wells Tunbridge Wells 2-3* Croydon Croydon
14/08 20:45 Barton Town Old Boys Barton Town Old Boys 3-4 Clipstone Clipstone
14/08 20:45 Christchurch Christchurch 0-2 Brockenhurst Brockenhurst
14/08 20:45 Newton Aycliffe Newton Aycliffe 0-2 Guisborough Town Guisborough Town
14/08 20:45 Ashton Athletic Ashton Athletic 4-1 AFC Liverpool AFC Liverpool
14/08 20:45 1874 Northwich 1874 Northwich 3-3P Burscough Burscough
14/08 20:45 Worcester City Worcester City 1-1P Walsall Wood Walsall Wood
14/08 20:45 Malvern Town Malvern Town 3-2 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels
14/08 20:45 Bedfont Sports Bedfont Sports 2-1 Little Common Little Common
14/08 20:45 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo 4-5* Worksop Town Worksop Town
14/08 20:45 Wellingborough Town Wellingborough Town 2-1 Biggleswade United FC Biggleswade United FC
14/08 20:45 Anstey Nomads Anstey Nomads 4-3* Hinckley AFC Hinckley AFC
14/08 20:45 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC 3-2* Wroxham FC Wroxham FC
14/08 20:45 Hanley Town Hanley Town 1-4 Atherstone Town Atherstone Town
14/08 20:45 Whitton United Whitton United 3-1 Framlingham Town Framlingham Town
14/08 20:45 Clapton Clapton 1-1P Woodbridge Town Woodbridge Town
14/08 20:45 Easington Sports Easington Sports 2-0 Winslow United Winslow United
14/08 20:45 Burnham Burnham 2-0 Abingdon United Abingdon United
14/08 20:45 Chipping Sodbury Town Chipping Sodbury Town 2-1* Reading City Reading City
15/08 20:30 Willand Rovers Willand Rovers 3-0 Shepton Mallet Shepton Mallet
15/08 20:30 Heaton Stannington Heaton Stannington 4-4P Seaham Red Star Seaham Red Star
15/08 20:30 Littlehampton Town Littlehampton Town 2-4* Worthing United Worthing United
15/08 20:45 Stockton Town Stockton Town 0-3 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC
15/08 20:45 Wellington AFC Wellington AFC 0-3 Bridport FC Bridport FC
15/08 20:45 Lymington Town Lymington Town 5-1 Sandhurst Town Sandhurst Town
15/08 20:45 Highworth Town Highworth Town 1-2 Windsor Windsor
15/08 20:45 Leyton Athletic Leyton Athletic 3-0 Barkingside Barkingside
15/08 20:45 Runcorn Town Runcorn Town 1-0 Hemsworth MW Hemsworth MW
15/08 20:45 Northwich Victoria Northwich Victoria 0-0 Widnes Widnes
15/08 20:45 Billingham Synthonia Billingham Synthonia 0-4 Barnoldswick Town Barnoldswick Town
15/08 20:45 Whitstable Town Whitstable Town 4-3 Deal Town Deal Town
21/08 20:45 Tower Hamlets Tower Hamlets 0-2 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC
21/08 20:45 FC Clacton FC Clacton 3-2 Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield
28/08 20:45 Epsom & Ewell FC Epsom & Ewell FC 0-0 Beckenham Town Beckenham Town
28/08 20:45 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers 1-3 Histon Histon
29/08 20:45 Cadbury Heath Cadbury Heath 4-1 Bodmin Town Bodmin Town
29/08 20:45 Sporting Bengal United Sporting Bengal United 1-3 Brentwood Town Brentwood Town
29/08 20:45 Hadley Hadley 1-0 Brackley Town Saints Brackley Town Saints
29/08 20:45 Guisborough Town Guisborough Town 4-0 Albion Sports Albion Sports
03/09 20:30 Erith Town Erith Town 4-1 Loxwood Loxwood
04/09 20:45 Mossley Mossley P1-1 Ossett United Ossett United
04/09 20:45 Selby Town FC Selby Town FC 1-1P Kendal Town Kendal Town
04/09 20:45 Sunderland RCA Sunderland RCA 2-3 Clitheroe Clitheroe
04/09 20:45 Peterborough Sports Peterborough Sports 4-3 Stamford Stamford
04/09 20:45 Market Drayton Town Market Drayton Town 0-1 Haughmond Haughmond
04/09 20:45 Glossop North End FC Glossop North End FC 2-3* City of Liverpool City of Liverpool
04/09 20:45 Cleethorpes Town Cleethorpes Town 1-0 Loughborough University Loughborough University
04/09 20:45 Ramsbottom United Ramsbottom United 0-0P Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
04/09 20:45 Saltdean United Saltdean United 1-2 Whyteleafe Whyteleafe
04/09 20:45 Spelthorne Sports Spelthorne Sports 4-3* Raynes Park Vale Raynes Park Vale
04/09 20:45 Hanworth Villa Hanworth Villa 0-1 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic
04/09 20:45 Wantage Town Wantage Town 1-0 Slimbridge Slimbridge
04/09 20:45 Aylesbury FC Aylesbury FC 0-1 Didcot Town Didcot Town
04/09 20:45 Swindon Supermarine Swindon Supermarine 3-0 AFC Dunstable AFC Dunstable
04/09 20:45 Witham Town Witham Town 1-3 Coggeshall Town Coggeshall Town
04/09 20:45 Dunstable Town Dunstable Town 0-4 Corby Town Corby Town
04/09 20:45 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds 3-0 Deeping Rangers Deeping Rangers
04/09 20:45 Wisbech Town Wisbech Town P0-0 Sileby Rangers Sileby Rangers
04/09 20:45 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins 3-2 Thatcham Town Thatcham Town
04/09 20:45 Chasetown Chasetown 3-1 Wednesfield Wednesfield
04/09 20:45 Squires Gate Squires Gate 1-0 Droylsden Droylsden
04/09 20:45 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm 4-2* Bideford Bideford
04/09 20:45 Lydney Town Lydney Town 5-3 Wootton Bassett Town Wootton Bassett Town
05/09 20:45 Lewes Lewes 8-1 Molesey FC Molesey FC
05/09 20:45 Rusthall Rusthall 2-2P Cray Wanderers Cray Wanderers
07/09 20:45 Basford United Basford United 1-3 Staveley MW Staveley MW
08/09 13:30 Maltby Main Maltby Main 1-2 Frickley Athletic Frickley Athletic
08/09 15:00 Haverhill Rovers Haverhill Rovers 0-0 Long Melford Long Melford
08/09 16:00 Cadbury Heath Cadbury Heath 0-1 Cinderford Town Cinderford Town
08/09 16:00 Brentwood Town Brentwood Town 2-3 Haringey Borough Haringey Borough
08/09 16:00 Margate Margate 3-2 Horndean Horndean
08/09 16:00 Chalfont St Peter Chalfont St Peter 1-1 Kempston Rovers Kempston Rovers
08/09 16:00 Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers 3-1 Wisbech Town Wisbech Town
08/09 16:00 FC Romania FC Romania 4-0 Soham Town Rangers Soham Town Rangers
08/09 16:00 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 2-1 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
08/09 16:00 Guisborough Town Guisborough Town 0-4 Farsley Farsley
08/09 16:00 Basildon United Basildon United 0-2 Peterborough Sports Peterborough Sports
08/09 16:00 Uckfield Town Uckfield Town 1-0 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic
08/09 16:00 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals 0-0 Whyteleafe Whyteleafe
08/09 16:00 Bishops Cleeve Bishops Cleeve 0-2 Wantage Town Wantage Town
08/09 16:00 Bridport FC Bridport FC 0-1 Tiverton Town Tiverton Town
08/09 16:00 Paulton Rovers Paulton Rovers 1-1 Basingstoke Basingstoke
08/09 16:00 Shaftesbury Town Shaftesbury Town 0-1 Poole Town Poole Town
08/09 16:00 Egham Egham 1-0 Staines Town Staines Town
08/09 16:00 Hythe Town Hythe Town 0-2 Tonbridge Angels Tonbridge Angels
08/09 16:00 Whitstable Town Whitstable Town 0-5 Bognor Regis Town Bognor Regis Town
08/09 16:00 Merstham Merstham 0-0 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM)
08/09 16:00 Faversham Town Faversham Town 1-3 Worthing Worthing
08/09 16:00 Pagham Pagham 0-2 Whitehawk Whitehawk
08/09 16:00 Leatherhead Leatherhead 2-0 Herne Bay Herne Bay
08/09 16:00 Burgess Hill Town Burgess Hill Town 1-0 Folkestone Invicta Folkestone Invicta
08/09 16:00 Dorking Wanderers Dorking Wanderers 2-0 Hartley Wintney Hartley Wintney
08/09 16:00 Beckenham Town Beckenham Town 0-0 Walton Casuals Walton Casuals
08/09 16:00 Sittingbourne Sittingbourne 0-1 Gosport Borough Gosport Borough
08/09 16:00 Weymouth FC Weymouth FC 1-1 Banbury United Banbury United
08/09 16:00 Melksham Town Melksham Town 1-4 Merthyr Town Merthyr Town
08/09 16:00 Frome Town Frome Town 1-1 Winchester City Winchester City
08/09 16:00 Wimborne Town Wimborne Town 1-1 Dorchester Town Dorchester Town
08/09 16:00 Chipping Sodbury Town Chipping Sodbury Town 0-2 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
08/09 16:00 Hastings United Hastings United 2-1 Kingstonian Kingstonian
08/09 16:00 Hitchin Town Hitchin Town 3-1 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers
08/09 16:00 Matlock Town Matlock Town 1-2 Halesowen Town Halesowen Town
08/09 16:00 Grimsby Borough Grimsby Borough 1-2 Stafford Rangers Stafford Rangers
08/09 16:00 Hednesford Town Hednesford Town 2-0 Tamworth Tamworth
08/09 16:00 Coalville Town Coalville Town 2-1 Racing Club Warwick Racing Club Warwick
08/09 16:00 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town 2-2 Rushall Olympic Rushall Olympic
08/09 16:00 Nantwich Town Nantwich Town 5-2 Worksop Town Worksop Town
08/09 16:00 Highgate United Highgate United 1-2 Stourbridge Stourbridge
08/09 16:00 Witton Albion Witton Albion 5-0 Bottesford Town Bottesford Town
08/09 16:00 Dunston Dunston 4-1 North Ferriby United North Ferriby United
08/09 16:00 Barton Rovers Barton Rovers 0-4 Needham Market Needham Market
08/09 16:00 Marine Marine 1-1 Scarborough Athletic Scarborough Athletic
08/09 16:00 Whitley Bay FC Whitley Bay FC 1-0 Whitby Town Whitby Town
08/09 16:00 Daventry Town Daventry Town 0-1 Grantham Town Grantham Town
08/09 16:00 Redditch United Redditch United 2-4 Rugby Town Rugby Town
08/09 16:00 Stratford Town FC Stratford Town FC 0-1 Alvechurch Alvechurch
08/09 16:00 Cheshunt Cheshunt 2-2 Leiston Leiston
08/09 16:00 Waltham Forest Waltham Forest 0-2 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
08/09 16:00 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC 0-0 St Ives Town St Ives Town
08/09 16:00 Northwood Northwood 0-0 Kings Langley Kings Langley
08/09 16:00 King's Lynn Town King's Lynn Town 2-2 Histon Histon
08/09 16:00 Chesham United Chesham United 2-1 Biggleswade Town Biggleswade Town
08/09 16:00 AFC Hornchurch AFC Hornchurch 1-0 Harrow Borough Harrow Borough
08/09 16:00 Hendon Hendon 1-1 Harlow Town Harlow Town
08/09 16:00 Ware Ware 0-1 Lowestoft Town Lowestoft Town
08/09 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 3-2 Royston Town Royston Town
08/09 16:00 Cambridge City Cambridge City 3-4 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
08/09 16:00 St Neots Town St Neots Town 2-1 Bishop's Stortford Bishop's Stortford
08/09 16:00 Warrington Town Warrington Town 4-0 Burscough Burscough
08/09 16:00 Lancaster City Lancaster City 0-2 Trafford Trafford
08/09 16:00 Radcliffe Borough Radcliffe Borough 1-0 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
08/09 16:00 Heybridge Swifts Heybridge Swifts 2-0 Newmarket Town Newmarket Town
08/09 16:00 Burnham Burnham 1-0 Bury Town Bury Town
08/09 16:00 Anstey Nomads Anstey Nomads 2-1 Oadby Town Oadby Town
08/09 16:00 Quorn Quorn 0-1 Atherstone Town Atherstone Town
08/09 16:00 Romulus Romulus 4-0 Belper Town Belper Town
08/09 16:00 Bamber Bridge Bamber Bridge 3-1 Tadcaster Tadcaster
08/09 16:00 Leverstock Green Leverstock Green 0-0 Hadley Hadley
08/09 16:00 Ashton Athletic Ashton Athletic 1-1 Morpeth Town Morpeth Town
08/09 16:00 Congleton Town FC Congleton Town FC 0-1 Consett AFC Consett AFC
08/09 16:00 Colne FC Colne FC 2-0 Hyde Hyde
08/09 16:00 Runcorn Town Runcorn Town 2-3 Irlam Irlam
08/09 16:00 Enfield Town Enfield Town 0-3 Bedford Town Bedford Town
08/09 16:00 Hanwell Town Hanwell Town 2-1 Potters Bar Town Potters Bar Town
08/09 16:00 Brantham Athletic Brantham Athletic 1-0 Spalding United Spalding United
08/09 16:00 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 5-1 Takeley Takeley
08/09 16:00 Plymouth Parkway Plymouth Parkway 0-0 Street Street
08/09 16:00 Sholing Sholing 0-0 Hamworthy United FC Hamworthy United FC
08/09 16:00 Binfield Binfield 3-0 Buckland Athletic Buckland Athletic
08/09 16:00 Salisbury Salisbury 1-1 Yate Town Yate Town
08/09 16:00 AFC Stoneham AFC Stoneham 0-7 Cirencester Town Cirencester Town
08/09 16:00 Bitton AFC Bitton AFC 3-0 Westbury United Westbury United
08/09 16:00 Corinthian Corinthian 1-1 Horsham Horsham
08/09 16:00 Horsham YMCA Horsham YMCA 1-2 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United
08/09 16:00 Moneyfields Moneyfields 1-0 Thamesmead Town Thamesmead Town
08/09 16:00 Phoenix Sports Phoenix Sports 2-2 Lancing Lancing
08/09 16:00 Fleet Town Fleet Town 1-2 East Grinstead Town East Grinstead Town
08/09 16:00 Ramsgate Ramsgate 1-1 Sevenoaks Town Sevenoaks Town
08/09 16:00 Barwell Barwell 2-5 Buxton Buxton
08/09 16:00 Lymington Town Lymington Town 2-2 Lydney Town Lydney Town
08/09 16:00 Corby Town Corby Town 2-0 Hertford Town Hertford Town
08/09 16:00 Swindon Supermarine Swindon Supermarine 7-1 Woodbridge Town Woodbridge Town
08/09 16:00 Coggeshall Town Coggeshall Town 1-1 Berkhamsted Berkhamsted
08/09 16:00 Spelthorne Sports Spelthorne Sports 1-5 Erith Town Erith Town
08/09 16:00 Leek Town Leek Town 3-2 Charnock Richard Charnock Richard
08/09 16:00 Metropolitan Police Metropolitan Police 3-2 Cray Wanderers Cray Wanderers
08/09 16:00 Farnborough Farnborough 2-2 Lewes Lewes
08/09 16:00 South Shields South Shields 5-1 Garforth Town Garforth Town
08/09 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 1-1 Workington Workington
08/09 16:00 Cleethorpes Town Cleethorpes Town 4-1 Walsall Wood Walsall Wood
08/09 16:00 Mickleover Sports Mickleover Sports 6-0 Haughmond Haughmond
08/09 16:00 Chasetown Chasetown 1-1 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
08/09 16:00 Wingate & Finchley Wingate & Finchley 0-2 Didcot Town Didcot Town
08/09 16:00 Taunton Town Taunton Town 7-1 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins
08/09 16:00 Squires Gate Squires Gate 1-5 City of Liverpool City of Liverpool
08/09 16:00 Knaresborough Town Knaresborough Town 7-3 Kendal Town Kendal Town
08/09 16:00 Atherton Collieries Atherton Collieries 1-2 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
08/09 16:00 Clitheroe Clitheroe 2-5 Mossley Mossley
09/09 16:00 Romford Romford 1-4 Kettering Kettering
09/09 16:00 AFC Mansfield AFC Mansfield 2-1 Stourport Swifts Stourport Swifts
09/09 16:00 Aylesbury United Aylesbury United 0-0 Marlow Marlow
10/09 20:45 Rushall Olympic Rushall Olympic 0-1 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
11/09 20:15 Lancing Lancing 0-3 Phoenix Sports Phoenix Sports
11/09 20:45 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity 8-2 Chasetown Chasetown
11/09 20:45 Yate Town Yate Town 1-3 Salisbury Salisbury
11/09 20:45 Winchester City Winchester City 2-1* Frome Town Frome Town
11/09 20:45 Dorchester Town Dorchester Town 3-0 Wimborne Town Wimborne Town
11/09 20:45 Hamworthy United FC Hamworthy United FC 0-1 Sholing Sholing
11/09 20:45 Street Street 1-4 Plymouth Parkway Plymouth Parkway
11/09 20:45 Basingstoke Basingstoke 2-0 Paulton Rovers Paulton Rovers
11/09 20:45 Lydney Town Lydney Town 1-2 Lymington Town Lymington Town
11/09 20:45 Workington Workington 5-3 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC
11/09 20:45 Scarborough Athletic Scarborough Athletic 2-3 Marine Marine
11/09 20:45 Banbury United Banbury United 2-1 Weymouth FC Weymouth FC
11/09 20:45 Walton Casuals Walton Casuals 3-0 Beckenham Town Beckenham Town
11/09 20:45 Morpeth Town Morpeth Town 1-2 Ashton Athletic Ashton Athletic
11/09 20:45 Harlow Town Harlow Town 1-2* Hendon Hendon
11/09 20:45 Kempston Rovers Kempston Rovers P2-2 Chalfont St Peter Chalfont St Peter
11/09 20:45 Histon Histon 0-7 King's Lynn Town King's Lynn Town
11/09 20:45 Kings Langley Kings Langley 3-1 Northwood Northwood
11/09 20:45 Berkhamsted Berkhamsted 1-2 Coggeshall Town Coggeshall Town
11/09 20:45 Leiston Leiston 4-2 Cheshunt Cheshunt
11/09 20:45 Sevenoaks Town Sevenoaks Town 1-3 Ramsgate Ramsgate
11/09 20:45 Whyteleafe Whyteleafe 2-1 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals
11/09 20:45 St Ives Town St Ives Town 3-1 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC
11/09 20:45 Marlow Marlow 2-1* Aylesbury United Aylesbury United
12/09 20:15 Horsham Horsham 5-0 Corinthian Corinthian
12/09 20:45 Parkgate Parkgate 2-2 Leek Town Leek Town
12/09 20:45 Long Melford Long Melford 1-2 Haverhill Rovers Haverhill Rovers
12/09 20:45 Lewes Lewes P1-1 Farnborough Farnborough
12/09 20:45 Hadley Hadley 0-1 Leverstock Green Leverstock Green
12/09 20:45 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) P3-3 Merstham Merstham
18/09 20:45 Leek Town Leek Town 3-0 Parkgate Parkgate
22/09 13:30 Lymington Town Lymington Town 0-7 Torquay Torquay
22/09 16:00 Horsham Horsham 4-3 Heybridge Swifts Heybridge Swifts
22/09 16:00 Oxford City Oxford City 5-0 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM)
22/09 16:00 Haverhill Rovers Haverhill Rovers 0-6 Leatherhead Leatherhead
22/09 16:00 Coggeshall Town Coggeshall Town 2-0 Walton Casuals Walton Casuals
22/09 16:00 Kings Langley Kings Langley 1-1 Lewes Lewes
22/09 16:00 Leverstock Green Leverstock Green 2-4 Dorking Wanderers Dorking Wanderers
22/09 16:00 Chorley Chorley 3-0 Leek Town Leek Town
22/09 16:00 St Neots Town St Neots Town 4-3 Romulus Romulus
22/09 16:00 Stourbridge Stourbridge 3-2 Leamington Leamington
22/09 16:00 Kidderminster Kidderminster 5-0 Atherstone Town Atherstone Town
22/09 16:00 Boston Utd Boston Utd 0-2 Peterborough Sports Peterborough Sports
22/09 16:00 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town 2-2 Alfreton Town Alfreton Town
22/09 16:00 Consett AFC Consett AFC 3-3 Warrington Town Warrington Town
22/09 16:00 Altrincham Altrincham 5-0 Whitley Bay FC Whitley Bay FC
22/09 16:00 Leiston Leiston 3-4 Hastings United Hastings United
22/09 16:00 Hendon Hendon Geannuleerd Phoenix Sports Phoenix Sports
22/09 16:00 Tiverton Town Tiverton Town 2-0 Dorchester Town Dorchester Town
22/09 16:00 Banbury United Banbury United 0-2 Bath City Bath City
22/09 16:00 Slough Town Slough Town 2-2 Sholing Sholing
22/09 16:00 York City York City 5-0 Ashton Athletic Ashton Athletic
22/09 16:00 Knaresborough Town Knaresborough Town 1-4 Workington Workington
22/09 16:00 Anstey Nomads Anstey Nomads 1-7 Mickleover Sports Mickleover Sports
22/09 16:00 Kettering Kettering 2-1 AFC Mansfield AFC Mansfield
22/09 16:00 Alvechurch Alvechurch 1-4 Corby Town Corby Town
22/09 16:00 Weston-super-Mare Weston-super-Mare 2-2 Salisbury Salisbury
22/09 16:00 Marine Marine 1-0 Frickley Athletic Frickley Athletic
22/09 16:00 King's Lynn Town King's Lynn Town 3-1 Stafford Rangers Stafford Rangers
22/09 16:00 Halesowen Town Halesowen Town 0-3 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
22/09 16:00 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm 5-2 Basingstoke Basingstoke
22/09 16:00 Rugby Town Rugby Town 1-3 Hednesford Town Hednesford Town
22/09 16:00 Merthyr Town Merthyr Town 1-4 Winchester City Winchester City
22/09 16:00 Gosport Borough Gosport Borough 2-3 Ramsgate Ramsgate
22/09 16:00 Kempston Rovers Kempston Rovers 1-0 Marlow Marlow
22/09 16:00 St Ives Town St Ives Town 1-1 Grantham Town Grantham Town
22/09 16:00 Nuneaton Town Nuneaton Town 1-1 Brackley Town Brackley Town
22/09 16:00 Witton Albion Witton Albion 2-1 Spennymoor Town Spennymoor Town
22/09 16:00 Darlington 1883 Darlington 1883 0-1 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue
22/09 16:00 Uckfield Town Uckfield Town 1-3 Dartford Dartford
22/09 16:00 AFC Hornchurch AFC Hornchurch 2-1 East Grinstead Town East Grinstead Town
22/09 16:00 Brantham Athletic Brantham Athletic 0-1 Eastbourne Borough Eastbourne Borough
22/09 16:00 East Thurrock United East Thurrock United 2-3 Whitehawk Whitehawk
22/09 16:00 Bognor Regis Town Bognor Regis Town 1-1 AFC Sudbury AFC Sudbury
22/09 16:00 Hitchin Town Hitchin Town 1-1 Didcot Town Didcot Town
22/09 16:00 Billericay Town Billericay Town 4-1 Burnham Burnham
22/09 16:00 Hereford FC Hereford FC 0-0 Truro City Truro City
22/09 16:00 Poole Town Poole Town 3-0 Cinderford Town Cinderford Town
22/09 16:00 Taunton Town Taunton Town 4-0 Bitton AFC Bitton AFC
22/09 16:00 Binfield Binfield 0-3 Cirencester Town Cirencester Town
22/09 16:00 Cleethorpes Town Cleethorpes Town 3-3 Bamber Bridge Bamber Bridge
22/09 16:00 South Shields South Shields 1-2 Stockport Stockport
22/09 16:00 Staveley MW Staveley MW 0-4 Guiseley Guiseley
22/09 16:00 Mossley Mossley 1-2 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
22/09 16:00 Farsley Farsley 0-3 Sourbrodt Sourbrodt
22/09 16:00 Radcliffe Borough Radcliffe Borough 1-2 Curzon Ashton Curzon Ashton
22/09 16:00 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 0-1 Moneyfields Moneyfields
22/09 16:00 FC Romania FC Romania 0-2 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
22/09 16:00 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet 3-1 Tonbridge Angels Tonbridge Angels
22/09 16:00 Nantwich Town Nantwich Town 3-3 Blyth Blyth
22/09 16:00 United of Manchester United of Manchester 2-0 Colne FC Colne FC
22/09 16:00 Dunston Dunston 2-1 Irlam Irlam
22/09 16:00 AFC Telford United AFC Telford United 3-1 Bedford Town Bedford Town
22/09 16:00 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 1-6 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
22/09 16:00 Haringey Borough Haringey Borough 2-0 Erith Town Erith Town
22/09 16:00 Concord Rangers Concord Rangers 2-0 Margate Margate
22/09 16:00 Chelmsford City Chelmsford City 1-2 Worthing Worthing
22/09 16:00 Egham Egham 3-3 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
22/09 16:00 Hanwell Town Hanwell Town 1-0 Lowestoft Town Lowestoft Town
22/09 16:00 Woking Woking 4-0 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United
22/09 16:00 Welling United Welling United 2-1 Chesham United Chesham United
22/09 16:00 Wealdstone Wealdstone 2-0 Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers
22/09 16:00 Hampton & Richmond Hampton & Richmond 3-0 Burgess Hill Town Burgess Hill Town
22/09 16:00 Buxton Buxton 0-0 Coalville Town Coalville Town
22/09 16:00 Chippenham Town Chippenham Town 2-2 Swindon Supermarine Swindon Supermarine
22/09 16:00 Metropolitan Police Metropolitan Police 2-2 Needham Market Needham Market
22/09 16:00 Ashton United Ashton United 3-0 Trafford Trafford
22/09 16:00 Chester Chester 4-0 City of Liverpool City of Liverpool
23/09 16:00 Gloucester City Gloucester City 3-1 Plymouth Parkway Plymouth Parkway
25/09 20:45 AFC Sudbury AFC Sudbury 3-2* Bognor Regis Town Bognor Regis Town
25/09 20:45 Needham Market Needham Market 2-3* Metropolitan Police Metropolitan Police
25/09 20:45 Swindon Supermarine Swindon Supermarine 0-1 Chippenham Town Chippenham Town
25/09 20:45 Salisbury Salisbury 2-3* Weston-super-Mare Weston-super-Mare
25/09 20:45 Sholing Sholing 0-0 Slough Town Slough Town
25/09 20:45 Alfreton Town Alfreton Town 3-0 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
25/09 20:45 Hungerford Town Hungerford Town 1-1 Wantage Town Wantage Town
25/09 20:45 Didcot Town Didcot Town 0-0P Hitchin Town Hitchin Town
25/09 20:45 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent 2-1 Egham Egham
25/09 20:45 Coalville Town Coalville Town 4-1 Buxton Buxton
25/09 20:45 Brackley Town Brackley Town 2-0 Nuneaton Town Nuneaton Town
25/09 20:45 Grantham Town Grantham Town 0-2 St Ives Town St Ives Town
25/09 20:45 Warrington Town Warrington Town 2-0 Consett AFC Consett AFC
25/09 20:45 Blyth Blyth 1-0 Nantwich Town Nantwich Town
25/09 20:45 Bamber Bridge Bamber Bridge 0-5 Cleethorpes Town Cleethorpes Town
26/09 20:45 Truro City Truro City 3-4* Hereford FC Hereford FC
26/09 20:45 Lewes Lewes 2-1 Kings Langley Kings Langley
02/10 20:45 Wantage Town Wantage Town 2-2P Hungerford Town Hungerford Town
02/10 20:45 Hendon Hendon 1-1 Lancing Lancing
02/10 20:45 St. Albans City St. Albans City 1-1 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals
06/10 13:30 Peterborough Sports Peterborough Sports 0-3 Chorley Chorley
06/10 16:00 Tiverton Town Tiverton Town 3-3 Metropolitan Police Metropolitan Police
06/10 16:00 Haringey Borough Haringey Borough 2-1 AFC Sudbury AFC Sudbury
06/10 16:00 Hereford FC Hereford FC 0-2 Welling United Welling United
06/10 16:00 Bath City Bath City 3-0 Lewes Lewes
06/10 16:00 Hungerford Town Hungerford Town 1-2 Wealdstone Wealdstone
06/10 16:00 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals 0-3 St. Albans City St. Albans City
06/10 16:00 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity 1-2 Blyth Blyth
06/10 16:00 Weston-super-Mare Weston-super-Mare 1-0 Coggeshall Town Coggeshall Town
06/10 16:00 Woking Woking 3-2 Kempston Rovers Kempston Rovers
06/10 16:00 Brackley Town Brackley Town 2-3 Marine Marine
06/10 16:00 Mickleover Sports Mickleover Sports 1-2 Alfreton Town Alfreton Town
06/10 16:00 Hampton & Richmond Hampton & Richmond 1-0 AFC Hornchurch AFC Hornchurch
06/10 16:00 St Neots Town St Neots Town 2-2 Coalville Town Coalville Town
06/10 16:00 York City York City 3-0 St Ives Town St Ives Town
06/10 16:00 Warrington Town Warrington Town 2-1 AFC Telford United AFC Telford United
06/10 16:00 Hitchin Town Hitchin Town 2-0 Hastings United Hastings United
06/10 16:00 Slough Town Slough Town 2-2 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
06/10 16:00 Winchester City Winchester City 3-0 Cirencester Town Cirencester Town
06/10 16:00 Oxford City Oxford City 4-1 Dartford Dartford
06/10 16:00 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent 0-3 Torquay Torquay
06/10 16:00 Eastbourne Borough Eastbourne Borough 4-3 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
06/10 16:00 Gloucester City Gloucester City 3-3 Dorking Wanderers Dorking Wanderers
06/10 16:00 Curzon Ashton Curzon Ashton 1-2 Sourbrodt Sourbrodt
06/10 16:00 Billericay Town Billericay Town 9-1 Whitehawk Whitehawk
06/10 16:00 Concord Rangers Concord Rangers 2-1 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
06/10 16:00 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town 5-0 Ramsgate Ramsgate
06/10 16:00 Moneyfields Moneyfields 2-3 Worthing Worthing
06/10 16:00 Horsham Horsham 1-1 Poole Town Poole Town
06/10 16:00 King's Lynn Town King's Lynn Town 0-1 Ashton United Ashton United
06/10 16:00 United of Manchester United of Manchester 1-2 Witton Albion Witton Albion
06/10 16:00 Stourbridge Stourbridge 3-2 Kidderminster Kidderminster
06/10 16:00 Dunston Dunston 4-3 Chester Chester
06/10 16:00 Altrincham Altrincham 4-2 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue
06/10 16:00 Kettering Kettering 4-0 Hednesford Town Hednesford Town
06/10 16:00 Stockport Stockport 3-0 Corby Town Corby Town
06/10 16:00 Workington Workington 0-0 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
06/10 16:00 Cleethorpes Town Cleethorpes Town 2-2 Guiseley Guiseley
06/10 16:00 Leatherhead Leatherhead 1-1 Hanwell Town Hanwell Town
07/10 16:00 Lancing Lancing 0-4 Hendon Hendon
09/10 20:45 Metropolitan Police Metropolitan Police 0-0 Tiverton Town Tiverton Town
09/10 20:45 Poole Town Poole Town 2-1 Horsham Horsham
09/10 20:45 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm 0-4 Slough Town Slough Town
09/10 20:45 Guiseley Guiseley 2-1 Cleethorpes Town Cleethorpes Town
09/10 20:45 Coalville Town Coalville Town 3-3P St Neots Town St Neots Town
09/10 20:45 Hanwell Town Hanwell Town 0-0P Leatherhead Leatherhead
09/10 20:45 Dorking Wanderers Dorking Wanderers 0-3 Gloucester City Gloucester City
10/10 20:45 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic 2-1* Workington Workington
10/10 20:45 Chippenham Town Chippenham Town 4-1 Hendon Hendon
10/10 20:45 Taunton Town Taunton Town 5-2 St. Albans City St. Albans City
20/10 13:30 Dunston Dunston 0-4 Gateshead Gateshead
20/10 16:00 Alfreton Town Alfreton Town 4-0 St Neots Town St Neots Town
20/10 16:00 Torquay Torquay 4-1 Winchester City Winchester City
20/10 16:00 Eastleigh Eastleigh 0-1 Hampton & Richmond Hampton & Richmond
20/10 16:00 Wealdstone Wealdstone 1-2 Sutton United Sutton United
20/10 16:00 Ebbsfleet United Ebbsfleet United 4-0 Worthing Worthing
20/10 16:00 Maidstone United Maidstone United 2-0 Leyton Orient Leyton Orient
20/10 16:00 Barnet Barnet 4-2 Braintree Town Braintree Town
20/10 16:00 Haringey Borough Haringey Borough 2-1 Poole Town Poole Town
20/10 16:00 Concord Rangers Concord Rangers 0-1 Dover Athletic Dover Athletic
20/10 16:00 Guiseley Guiseley 3-1 Stourbridge Stourbridge
20/10 16:00 Hitchin Town Hitchin Town 1-1 Leatherhead Leatherhead
20/10 16:00 Eastbourne Borough Eastbourne Borough 1-2 Slough Town Slough Town
20/10 16:00 Metropolitan Police Metropolitan Police 1-0 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
20/10 16:00 Gloucester City Gloucester City 0-1 Bromley Bromley
20/10 16:00 Billericay Town Billericay Town 2-2 Taunton Town Taunton Town
20/10 16:00 Aldershot Town Aldershot Town 2-0 Kettering Kettering
20/10 16:00 Weston-super-Mare Weston-super-Mare 1-0 Bath City Bath City
20/10 16:00 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town 1-1 Oxford City Oxford City
20/10 16:00 Chippenham Town Chippenham Town 1-1 Maidenhead United Maidenhead United
20/10 16:00 Warrington Town Warrington Town 2-2 Halifax Town Halifax Town
20/10 16:00 Chorley Chorley 3-2 Barrow Barrow
20/10 16:00 AFC Fylde AFC Fylde 1-3 Chesterfield Chesterfield
20/10 16:00 Sourbrodt Sourbrodt 2-1 Ashton United Ashton United
20/10 16:00 Blyth Blyth 0-1 York City York City
20/10 16:00 Harrogate Town Harrogate Town 0-0 Wrexham Wrexham
20/10 16:00 Stockport Stockport 2-0 Altrincham Altrincham
20/10 16:00 Woking Woking 1-0 Welling United Welling United
20/10 16:00 Boreham Wood Boreham Wood 2-2 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
20/10 16:00 Hartlepool Hartlepool 1-0 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
20/10 16:00 Witton Albion Witton Albion 0-2 Solihull Moors Solihull Moors
20/10 16:00 Marine Marine 1-2 Salford City Salford City
23/10 20:45 Halifax Town Halifax Town 2-0 Warrington Town Warrington Town
23/10 20:45 Maidenhead United Maidenhead United 1-0 Chippenham Town Chippenham Town
23/10 20:45 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 0-1 Boreham Wood Boreham Wood
23/10 20:45 Wrexham Wrexham 2-0 Harrogate Town Harrogate Town
23/10 20:45 Oxford City Oxford City 5-0 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
24/10 20:45 Leatherhead Leatherhead 1-2* Hitchin Town Hitchin Town
24/10 20:45 Taunton Town Taunton Town 0-1 Billericay Town Billericay Town
 Ronde 1
24/08 20:45 United Services United Services 1-3 Sholing Sholing
24/08 20:45 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 1-0 Barking Barking
24/08 20:45 Coggeshall Town Coggeshall Town 0-0 Witham Town Witham Town
24/08 20:45 Thetford Town Thetford Town 0-5 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers
24/08 20:45 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United 2-1 Horley Town Horley Town
25/08 12:00 FC Romania FC Romania 2-0 Grays Athletic Grays Athletic
25/08 13:30 Prestwich Heys Prestwich Heys 0-2 Radcliffe Borough Radcliffe Borough
25/08 16:00 Kidlington Kidlington 0-1 Marlow Marlow
25/08 16:00 Bedford Town Bedford Town 4-1 Dereham Town Dereham Town
25/08 16:00 Waltham Abbey Waltham Abbey 0-2 Bury Town Bury Town
25/08 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 2-0 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC
25/08 16:00 Aveley Aveley 0-2 Potters Bar Town Potters Bar Town
25/08 16:00 Hertford Town Hertford Town 5-3 Tilbury Tilbury
25/08 16:00 Cheshunt Cheshunt 1-0 Canvey Island Canvey Island
25/08 16:00 AFC Dunstable AFC Dunstable 0-0 Swindon Supermarine Swindon Supermarine
25/08 16:00 Corby Town Corby Town 3-3 Dunstable Town Dunstable Town
25/08 16:00 Stamford Stamford 1-1 Peterborough Sports Peterborough Sports
25/08 16:00 Ossett United Ossett United 2-2 Mossley Mossley
25/08 16:00 Litherland Remyca Litherland Remyca Geannuleerd Leek Town Leek Town
25/08 16:00 Atherton Collieries Atherton Collieries 2-1 Colwyn Bay Colwyn Bay
25/08 16:00 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic 1-1 Ramsbottom United Ramsbottom United
25/08 16:00 Tadcaster Tadcaster 4-1 Shildon AFC Shildon AFC
25/08 16:00 Bradford Town Bradford Town 0-1 Paulton Rovers Paulton Rovers
25/08 16:00 Hyde Hyde 5-1 Sheffield Sheffield
25/08 16:00 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town 3-0 Gresley Gresley
25/08 16:00 Alvechurch Alvechurch 4-3 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
25/08 16:00 Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels 1-3 Bamber Bridge Bamber Bridge
25/08 16:00 Belper Town Belper Town 2-1 Lincoln United Lincoln United
25/08 16:00 Didcot Town Didcot Town 1-1 Aylesbury FC Aylesbury FC
25/08 16:00 Raynes Park Vale Raynes Park Vale 1-1 Spelthorne Sports Spelthorne Sports
25/08 16:00 Winchester City Winchester City 1-0 Bournemouth FC Bournemouth FC
25/08 16:00 Hallen Hallen 0-5 Bridport FC Bridport FC
25/08 16:00 Plymouth Parkway Plymouth Parkway 1-0 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC
25/08 16:00 Portland United Portland United 0-2 Bitton AFC Bitton AFC
25/08 16:00 Westbury United Westbury United 3-0 Saltash United Saltash United
25/08 16:00 Cheddar Cheddar 0-3 Yate Town Yate Town
25/08 16:00 Willand Rovers Willand Rovers 1-2 Street Street
25/08 16:00 Buckland Athletic Buckland Athletic 2-0 Mangotsfield United Mangotsfield United
25/08 16:00 Runcorn Linnets Runcorn Linnets 1-2 Maltby Main Maltby Main
25/08 16:00 Wednesfield Wednesfield 2-2 Chasetown Chasetown
25/08 16:00 Rugby Town Rugby Town 1-0 Evesham United Evesham United
25/08 16:00 Haughmond Haughmond 1-1 Market Drayton Town Market Drayton Town
25/08 16:00 Kimberley Miners Welfare Kimberley Miners Welfare 0-2 Oadby Town Oadby Town
25/08 16:00 Staveley MW Staveley MW 3-0 Lutterworth Town Lutterworth Town
25/08 16:00 Fleet Town Fleet Town 3-1 Petersfield Town Petersfield Town
25/08 16:00 Hamworthy United FC Hamworthy United FC 1-0 AFC Totton AFC Totton
25/08 16:00 Ashford United Ashford United 0-2 Horsham YMCA Horsham YMCA
25/08 16:00 Uckfield Town Uckfield Town 4-1 Broadfields United Broadfields United
25/08 16:00 Greenwich Borough Greenwich Borough 3-7 Lancing Lancing
25/08 16:00 Loxwood Loxwood 1-1 Erith Town Erith Town
25/08 16:00 Whyteleafe Whyteleafe 1-1 Saltdean United Saltdean United
25/08 16:00 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals 6-0 Croydon Croydon
25/08 16:00 CB Hounslow United CB Hounslow United 0-2 Whitstable Town Whitstable Town
25/08 16:00 Cray Wanderers Cray Wanderers 1-1 Rusthall Rusthall
25/08 16:00 Faversham Town Faversham Town 4-1 Hackney Wick Hackney Wick
25/08 16:00 Balham Balham 0-2 Thamesmead Town Thamesmead Town
25/08 16:00 Sevenoaks Town Sevenoaks Town 1-0 Bedfont Sports Bedfont Sports
25/08 16:00 Thatcham Town Thatcham Town 0-0 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins
25/08 16:00 Binfield Binfield 2-1 Brockenhurst Brockenhurst
25/08 16:00 Moneyfields Moneyfields 3-1 Andover New Street Andover New Street
25/08 16:00 Northwood Northwood 3-1 Longlevens Longlevens
25/08 16:00 Thame United Thame United 0-2 Berkhamsted Berkhamsted
25/08 16:00 Ramsgate Ramsgate 2-1 Chatham Town Chatham Town
25/08 16:00 Salisbury Salisbury 6-0 Hamble Club Hamble Club
25/08 16:00 Lymington Town Lymington Town 2-0 Frimley Green Frimley Green
25/08 16:00 AFC Stoneham AFC Stoneham 2-0 Westfield Westfield
25/08 16:00 Baffins Milton Rovers Baffins Milton Rovers 1-4 Hartley Wintney Hartley Wintney
25/08 16:00 Melksham Town Melksham Town 1-0 Blackfield & Langley Blackfield & Langley
25/08 16:00 Ascot United Ascot United 0-3 Horndean Horndean
25/08 16:00 Bodmin Town Bodmin Town 2-2 Cadbury Heath Cadbury Heath
25/08 16:00 Barnstaple Town Barnstaple Town 0-1 Shaftesbury Town Shaftesbury Town
25/08 16:00 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United 0-1 Waltham Forest Waltham Forest
25/08 16:00 Daventry Town Daventry Town 7-5 Yaxley FC Yaxley FC
25/08 16:00 Wimborne Town Wimborne Town 6-0 Newport Isle of Wight FC Newport Isle of Wight FC
25/08 16:00 FC Clacton FC Clacton 2-4 Ware Ware
25/08 16:00 Consett AFC Consett AFC 5-2 Seaham Red Star Seaham Red Star
25/08 16:00 Hythe Town Hythe Town 3-0 Worthing United Worthing United
25/08 16:00 Chipstead Chipstead 0-1 Corinthian Corinthian
25/08 16:00 Harpenden Town Harpenden Town 0-6 Leverstock Green Leverstock Green
25/08 16:00 Wootton Bassett Town Wootton Bassett Town 0-0 Lydney Town Lydney Town
25/08 16:00 Three Bridges Three Bridges 2-3 Phoenix Sports Phoenix Sports
25/08 16:00 Arundel FC Arundel FC 1-7 Herne Bay Herne Bay
25/08 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 1-0 West Auckland Town West Auckland Town
25/08 16:00 Heybridge Swifts Heybridge Swifts 3-0 West Essex West Essex
25/08 16:00 Long Melford Long Melford 3-1 St Margaretsbury St Margaretsbury
25/08 16:00 Haverhill Rovers Haverhill Rovers 2-1 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
25/08 16:00 Brantham Athletic Brantham Athletic 1-0 Welwyn Garden City Welwyn Garden City
25/08 16:00 Grimsby Borough Grimsby Borough 1-0 Long Eaton United FC Long Eaton United FC
25/08 16:00 Chalfont St Peter Chalfont St Peter 1-0 London Lions London Lions
25/08 16:00 Cirencester Town Cirencester Town 5-0 Windsor Windsor
25/08 16:00 Beckenham Town Beckenham Town 2-2 Epsom & Ewell FC Epsom & Ewell FC
25/08 16:00 Newhaven Newhaven 0-2 Pagham Pagham
25/08 16:00 Haringey Borough Haringey Borough 1-0 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC
25/08 16:00 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic 1-1 Hanworth Villa Hanworth Villa
25/08 16:00 Hastings United Hastings United 3-2 VCD Athletic VCD Athletic
25/08 16:00 Walsall Wood Walsall Wood 2-1 Whitchurch Alport Whitchurch Alport
25/08 16:00 Highgate United Highgate United 3-0 Leicester Road Leicester Road
25/08 16:00 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo 2-4 Bottesford Town Bottesford Town
25/08 16:00 Loughborough University Loughborough University 3-3 Cleethorpes Town Cleethorpes Town
25/08 16:00 AFC Mansfield AFC Mansfield 1-0 Rainworth Miners Welfare Rainworth Miners Welfare
25/08 16:00 Clitheroe Clitheroe 6-6 Sunderland RCA Sunderland RCA
25/08 16:00 Albion Sports Albion Sports 2-2 Guisborough Town Guisborough Town
25/08 16:00 Ashton Athletic Ashton Athletic 2-1 Skelmersdale United Skelmersdale United
25/08 16:00 Burscough Burscough 2-0 Northwich Victoria Northwich Victoria
25/08 16:00 Worksop Parramore Worksop Parramore 0-1 Congleton Town FC Congleton Town FC
25/08 16:00 Penistone Church Penistone Church 1-3 Runcorn Town Runcorn Town
25/08 16:00 Whitley Bay FC Whitley Bay FC 6-1 Barnoldswick Town Barnoldswick Town
25/08 16:00 Romulus Romulus 4-0 Newcastle Town Newcastle Town
25/08 16:00 Bedworth United Bedworth United 1-3 Atherstone Town Atherstone Town
25/08 16:00 Malvern Town Malvern Town 1-2 Racing Club Warwick Racing Club Warwick
25/08 16:00 Bideford Bideford 2-2 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
25/08 16:00 Knaresborough Town Knaresborough Town 5-1 Blyth AFC Blyth AFC
25/08 16:00 Bridlington Town Bridlington Town 1-2 Garforth Town Garforth Town
25/08 16:00 Dunston Dunston 4-2 Pontefract Collieries Pontefract Collieries
25/08 16:00 Morpeth Town Morpeth Town 1-0 Marske United Marske United
25/08 16:00 Prescot Cables Prescot Cables 1-2 Irlam Irlam
25/08 16:00 Brighouse Town Brighouse Town 0-2 Parkgate Parkgate
25/08 16:00 Droylsden Droylsden 4-4 Squires Gate Squires Gate
25/08 16:00 Frickley Athletic Frickley Athletic 10-1 Liversedge Liversedge
25/08 16:00 Carshalton Athletic Carshalton Athletic 0-1 Horsham Horsham
25/08 16:00 City of Liverpool City of Liverpool 1-1 Glossop North End FC Glossop North End FC
25/08 16:00 Stourport Swifts Stourport Swifts 2-1 Sporting Khalsa Sporting Khalsa
25/08 16:00 Molesey FC Molesey FC 0-0 Lewes Lewes
25/08 16:00 Anstey Nomads Anstey Nomads 4-1 Clipstone Clipstone
25/08 16:00 Quorn Quorn 3-2 South Normanton Athletic South Normanton Athletic
25/08 16:00 AFC Darwen AFC Darwen 1-4 Trafford Trafford
25/08 16:00 Kendal Town Kendal Town 1-1 Selby Town FC Selby Town FC
25/08 16:00 Ardley United Ardley United 2-4 Burnham Burnham
25/08 16:00 Crawley Green Crawley Green 2-3 Aylesbury United Aylesbury United
25/08 16:00 Bishops Cleeve Bishops Cleeve 5-2 North Greenford United North Greenford United
25/08 16:00 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 2-0 Uxbridge Uxbridge
25/08 16:00 Slimbridge Slimbridge 1-1 Wantage Town Wantage Town
25/08 16:00 Colney Heath Colney Heath 1-3 Cinderford Town Cinderford Town
25/08 16:00 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp 0-7 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
25/08 16:00 Walton Casuals Walton Casuals 6-0 Shoreham Shoreham
25/08 16:00 Sittingbourne Sittingbourne 2-0 Bearsted Bearsted
25/08 16:00 Cobham Cobham 1-3 Egham Egham
25/08 16:00 Easington Sports Easington Sports 1-2 Chipping Sodbury Town Chipping Sodbury Town
25/08 16:00 North Leigh North Leigh 2-4 Hanwell Town Hanwell Town
25/08 16:00 Brentwood Town Brentwood Town 1-1 Sporting Bengal United Sporting Bengal United
25/08 16:00 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC 4-1 Hoddesdon Town Hoddesdon Town
25/08 16:00 Sileby Rangers Sileby Rangers 1-1 Wisbech Town Wisbech Town
25/08 16:00 Deeping Rangers Deeping Rangers 1-1 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
25/08 16:00 Harborough Town Harborough Town 1-2 Cambridge City Cambridge City
25/08 16:00 East Grinstead Town East Grinstead Town 1-0 South Park South Park
25/08 16:00 Desborough Town Desborough Town 0-3 Kempston Rovers Kempston Rovers
25/08 16:00 Histon Histon 1-1 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers
25/08 16:00 Barton Rovers Barton Rovers 3-2 Rothwell Corinthians Rothwell Corinthians
25/08 16:00 Spalding United Spalding United 3-2 Wellingborough Town Wellingborough Town
25/08 16:00 Woodbridge Town Woodbridge Town 5-1 Hadleigh United Hadleigh United
25/08 16:00 Basildon United Basildon United 2-1 Whitton United Whitton United
25/08 16:00 Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers 4-1 Leyton Athletic Leyton Athletic
25/08 16:00 Newmarket Town Newmarket Town 2-1 Hullbridge Sports Hullbridge Sports
25/08 18:00 Pickering Town CFC Pickering Town CFC 0-4 Colne FC Colne FC
26/08 15:00 Stansted Stansted 0-1 Takeley Takeley
26/08 16:00 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) 4-1 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex)
26/08 16:00 Worksop Town Worksop Town 2-1 Carlton Town Carlton Town
26/08 16:00 Romford Romford 3-2 Baldock Town Baldock Town
27/08 16:00 Brackley Town Saints Brackley Town Saints 0-0 Hadley Hadley
04/09 20:45 Biggleswade Biggleswade 3-5 Soham Town Rangers Soham Town Rangers
04/09 20:45 Charnock Richard Charnock Richard 2-2 Leek Town Leek Town
09/11 20:55 Haringey Borough Haringey Borough 0-1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
10/11 13:30 Maidenhead United Maidenhead United 0-4 Portsmouth Portsmouth
10/11 16:00 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 3-3 Oxford City Oxford City
10/11 16:00 Yeovil Town Yeovil Town 1-3 Stockport Stockport
10/11 16:00 Lincoln Lincoln 3-2 Northampton Town Northampton Town
10/11 16:00 Southend United Southend United 1-1 Crawley Town Crawley Town
10/11 16:00 Chesterfield Chesterfield 1-1 Billericay Town Billericay Town
10/11 16:00 Exeter City Exeter City 2-3 Blackpool Blackpool
10/11 16:00 Maidstone United Maidstone United 2-1 Macclesfield Town Macclesfield Town
10/11 16:00 Sourbrodt Sourbrodt 2-0 Boreham Wood Boreham Wood
10/11 16:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 1-0 Stevenage Stevenage
10/11 16:00 Oxford Utd Oxford Utd 0-0 Forest Green Rovers Forest Green Rovers
10/11 16:00 Rochdale Rochdale 2-1 Gateshead Gateshead
10/11 16:00 Swindon Town Swindon Town 2-1 York City York City
10/11 16:00 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0-1 Carlisle United F.C. Carlisle United F.C.
10/11 16:00 Grimsby Town Grimsby Town 3-1 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
10/11 16:00 Morecambe Morecambe 0-0 Halifax Town Halifax Town
10/11 16:00 Accrington Stanley Accrington Stanley 1-0 Colchester United Colchester United
10/11 16:00 Sutton United Sutton United 0-0 Slough Town Slough Town
10/11 16:00 Torquay Torquay 0-1 Woking Woking
10/11 16:00 Bromley Bromley 1-3 Peterborough United Peterborough United
10/11 16:00 Bury Bury 5-0 Dover Athletic Dover Athletic
10/11 16:00 Metropolitan Police Metropolitan Police 0-2 Newport County Newport County
10/11 16:00 Ebbsfleet United Ebbsfleet United 0-0 Cheltenham Town Cheltenham Town
10/11 16:00 Aldershot Town Aldershot Town 1-1 Bradford City Bradford City
10/11 16:00 Luton Town Luton Town 2-0 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
10/11 16:00 Scunthorpe Scunthorpe 2-1 Burton Albion Burton Albion
10/11 16:00 Gillingham Gillingham 0-0 Hartlepool Hartlepool
10/11 16:00 Walsall Walsall 3-2 Coventry City Coventry City
10/11 16:00 Barnsley Barnsley 4-0 Notts County Notts County
11/11 13:45 Hitchin Town Hitchin Town 0-2 Solihull Moors Solihull Moors
11/11 13:45 Weston-super-Mare Weston-super-Mare 0-2 Wrexham Wrexham
11/11 13:45 Barnet Barnet 1-1 Bristol Rovers Bristol Rovers
11/11 13:45 Mansfield Town Mansfield Town 1-1 Charlton Athletic Charlton Athletic
11/11 13:45 Guiseley Guiseley 4-3 Cambridge United Cambridge United
11/11 13:45 Alfreton Town Alfreton Town 1-4 Fleetwood Town Fleetwood Town
11/11 13:45 Shrewsbury Shrewsbury 1-1 Salford City Salford City
11/11 13:45 Chorley Chorley 2-2 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
11/11 15:30 Port Vale Port Vale 1-2 Sunderland Sunderland
12/11 20:45 Hampton & Richmond Hampton & Richmond 1-2 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C.
 Ronde 1 (R)
20/11 20:45 Charlton Athletic Charlton Athletic 5-0 Mansfield Town Mansfield Town
20/11 20:45 Doncaster Rovers Doncaster Rovers 7-0 Chorley Chorley
20/11 20:45 Crawley Town Crawley Town 2-6* Southend United Southend United
20/11 20:45 Halifax Town Halifax Town 1-0 Morecambe Morecambe
20/11 20:45 Slough Town Slough Town P1-1 Sutton United Sutton United
20/11 20:45 Oxford City Oxford City 0-2 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
20/11 20:45 Cheltenham Town Cheltenham Town 2-0 Ebbsfleet United Ebbsfleet United
20/11 20:45 Bradford City Bradford City P1-1 Aldershot Town Aldershot Town
20/11 20:45 Billericay Town Billericay Town 1-3 Chesterfield Chesterfield
20/11 20:45 Forest Green Rovers Forest Green Rovers 0-3 Oxford Utd Oxford Utd
21/11 20:45 Hartlepool Hartlepool 3-4* Gillingham Gillingham
21/11 20:45 Salford City Salford City 1-3 Shrewsbury Shrewsbury
21/11 20:45 Bristol Rovers Bristol Rovers 1-2 Barnet Barnet
 Ronde 2
30/11 20:55 Solihull Moors Solihull Moors 0-0 Blackpool Blackpool
01/12 13:30 Halifax Town Halifax Town 1-3 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
01/12 16:00 Southend United Southend United 2-4 Barnsley Barnsley
01/12 16:00 Peterborough United Peterborough United 2-2 Bradford City Bradford City
01/12 16:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 1-2 Oxford Utd Oxford Utd
01/12 16:00 Accrington Stanley Accrington Stanley 3-1 Cheltenham Town Cheltenham Town
01/12 16:00 Maidstone United Maidstone United 0-2 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C.
01/12 16:00 Walsall Walsall 1-1 Sunderland Sunderland
01/12 16:00 Lincoln Lincoln 2-0 Carlisle United F.C. Carlisle United F.C.
01/12 16:00 Charlton Athletic Charlton Athletic 0-2 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
01/12 21:00 Wrexham Wrexham 0-0 Newport County Newport County
02/12 15:00 Rochdale Rochdale 0-1 Portsmouth Portsmouth
02/12 15:00 Slough Town Slough Town 0-1 Gillingham Gillingham
02/12 15:00 Shrewsbury Shrewsbury 1-0 Scunthorpe Scunthorpe
02/12 15:00 Barnet Barnet 1-0 Stockport Stockport
02/12 15:00 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1-1 Sourbrodt Sourbrodt
02/12 15:00 Bury Bury 0-1 Luton Town Luton Town
02/12 15:00 Chesterfield Chesterfield 0-2 Grimsby Town Grimsby Town
02/12 15:00 Swindon Town Swindon Town 0-1 Woking Woking
03/12 21:00 Guiseley Guiseley 1-2 Fleetwood Town Fleetwood Town
 Ronde 2 (R)
11/12 20:45 Newport County Newport County 4-0 Wrexham Wrexham
11/12 20:45 Bradford City Bradford City 4-4P Peterborough United Peterborough United
11/12 20:45 Sunderland Sunderland 0-1 Walsall Walsall
17/12 20:45 Sourbrodt Sourbrodt 0-2 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
18/12 20:45 Blackpool Blackpool 3-2* Solihull Moors Solihull Moors
 Ronde 3
04/01 20:45 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 0-7 Tottenham Tottenham
05/01 13:30 Shrewsbury Shrewsbury 1-1 Stoke City Stoke City
05/01 13:30 Bournemouth Bournemouth 1-3 Brighton Brighton
05/01 13:30 West Bromwich West Bromwich 1-0 Wigan Wigan
05/01 13:30 West Ham Utd West Ham Utd 2-0 Birmingham City Birmingham City
05/01 13:30 Burnley Burnley 1-0 Barnsley Barnsley
05/01 13:30 Manchester United Manchester United 2-0 Reading Reading
05/01 13:30 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 0-0 Luton Town Luton Town
05/01 16:00 Fleetwood Town Fleetwood Town 2-3 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
05/01 16:00 Bolton Wanderers Bolton Wanderers 5-2 Walsall Walsall
05/01 16:00 Middlesbrough Middlesbrough 5-0 Peterborough United Peterborough United
05/01 16:00 Accrington Stanley Accrington Stanley 1-0 Ipswich Town Ipswich Town
05/01 16:00 Derby County Derby County 2-2 Southampton Southampton
05/01 16:00 Everton Everton 2-1 Lincoln Lincoln
05/01 16:00 Gillingham Gillingham 1-0 Cardiff City Cardiff City
05/01 16:00 Brentford Brentford 1-0 Oxford Utd Oxford Utd
05/01 16:00 Aston Villa Aston Villa 0-3 Swansea Swansea
05/01 16:00 Chelsea Chelsea 2-0 Nottingham Forest Nottingham Forest
05/01 18:30 Blackpool Blackpool 0-3 Arsenal Arsenal
05/01 18:30 Newcastle United Newcastle United 1-1 Blackburn Blackburn
05/01 18:30 Norwich City Norwich City 0-1 Portsmouth Portsmouth
05/01 18:30 Crystal Palace Crystal Palace 1-0 Grimsby Town Grimsby Town
05/01 18:30 Bristol City Bristol City 1-0 Huddersfield Town Huddersfield Town
06/01 15:00 QPR QPR 2-1 Leeds United Leeds United
06/01 15:00 Fulham Fulham 1-2 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C.
06/01 15:00 Preston North End Preston North End 1-3 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
06/01 15:00 Manchester City Manchester City 7-0 Rotherham United Rotherham United
06/01 15:00 Millwall Millwall 2-1 Hull City Hull City
06/01 15:00 Woking Woking 0-2 Watford Watford
06/01 15:00 Sheffield United Sheffield United 0-1 Barnet Barnet
06/01 17:30 Newport County Newport County 2-1 Leicester City Leicester City
07/01 20:45 Wolverhampton Wolverhampton 2-1 Liverpool FC Liverpool FC
 Ronde 3 (R)
15/01 20:45 Blackburn Blackburn 2-4* Newcastle United Newcastle United
15/01 20:45 Luton Town Luton Town 0-1 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
15/01 21:00 Stoke City Stoke City 2-3 Shrewsbury Shrewsbury
16/01 20:45 Southampton Southampton 2-2P Derby County Derby County
 Ronde 4
25/01 20:45 Bristol City Bristol City 2-1 Bolton Wanderers Bolton Wanderers
25/01 20:55 Arsenal Arsenal 1-3 Manchester United Manchester United
26/01 13:30 Accrington Stanley Accrington Stanley 0-1 Derby County Derby County
26/01 16:00 Brighton Brighton 0-0 West Bromwich West Bromwich
26/01 16:00 Middlesbrough Middlesbrough 1-1 Newport County Newport County
26/01 16:00 Swansea Swansea 4-1 Gillingham Gillingham
26/01 16:00 Portsmouth Portsmouth 1-1 QPR QPR
26/01 16:00 Shrewsbury Shrewsbury 2-2 Wolverhampton Wolverhampton
26/01 16:00 Manchester City Manchester City 5-0 Burnley Burnley
26/01 16:00 Doncaster Rovers Doncaster Rovers 2-1 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C.
26/01 16:00 Newcastle United Newcastle United 0-2 Watford Watford
26/01 18:30 Millwall Millwall 3-2 Everton Everton
26/01 20:45 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 4-2 West Ham Utd West Ham Utd
27/01 17:00 Crystal Palace Crystal Palace 2-0 Tottenham Tottenham
27/01 19:00 Chelsea Chelsea 3-0 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
28/01 20:45 Barnet Barnet 3-3 Brentford Brentford
 Ronde 4 (R)
05/02 20:45 Newport County Newport County 2-0 Middlesbrough Middlesbrough
05/02 20:45 Wolverhampton Wolverhampton 3-2 Shrewsbury Shrewsbury
05/02 20:45 QPR QPR 2-0 Portsmouth Portsmouth
05/02 20:45 Brentford Brentford 3-1 Barnet Barnet
06/02 21:05 West Bromwich West Bromwich 1-3* Brighton Brighton
 Ronde 5
15/02 20:45 QPR QPR 0-1 Watford Watford
16/02 13:30 Brighton Brighton 2-1 Derby County Derby County
16/02 16:00 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 0-1 Millwall Millwall
16/02 18:30 Newport County Newport County 1-4 Manchester City Manchester City
17/02 14:00 Bristol City Bristol City 0-1 Wolverhampton Wolverhampton
17/02 17:00 Doncaster Rovers Doncaster Rovers 0-2 Crystal Palace Crystal Palace
17/02 17:00 Swansea Swansea 4-1 Brentford Brentford
18/02 20:30 Chelsea Chelsea 0-2 Manchester United Manchester United
 Kwart Finales
16/03 13:15 Watford Watford 2-1 Crystal Palace Crystal Palace
16/03 18:20 Swansea Swansea 2-3 Manchester City Manchester City
16/03 20:55 Wolverhampton Wolverhampton 2-1 Manchester United Manchester United
17/03 15:00 Millwall Millwall 2-2P Brighton Brighton
 Halve Finales
06/04 18:30 Manchester City Manchester City 1-0 Brighton Brighton
07/04 17:00 Watford Watford 3-2* Wolverhampton Wolverhampton
 Finale
18/05 18:00 Manchester City Manchester City 6-0 Watford Watford