Word fan! 570

Seizoen 2019 - 2020 Europa League


27/06 19:30 Niedercorn Progres Niedercorn Progres 1-0 Cardiff MU Cardiff MU
27/06 19:30 Barry Town Barry Town 0-0 Cliftonville Cliftonville
27/06 20:00 Sant Julia Sant Julia 3-2 College Europa College Europa
27/06 20:00 K√ć K√ć 5-1 Tre Fiori Tre Fiori
27/06 20:45 La Fiorita La Fiorita 0-1 Engordany Engordany
27/06 20:45 Ballymena United Ballymena United 2-0 NSI NSI
27/06 20:45 Prishtina Prishtina 1-1 St Joseph's St Joseph's
02/07 17:45 St Joseph's St Joseph's 2-0 Prishtina Prishtina
04/07 19:30 Cardiff MU Cardiff MU 2-1 Niedercorn Progres Niedercorn Progres
04/07 19:30 Engordany Engordany 2-1 La Fiorita La Fiorita
04/07 20:00 NSI NSI 0-0 Ballymena United Ballymena United
04/07 20:30 College Europa College Europa 4-0 Sant Julia Sant Julia
04/07 20:45 Tre Fiori Tre Fiori 0-4 K√ć K√ć
04/07 20:45 Cliftonville Cliftonville 4-0 Barry Town Barry Town
 Speeldag 1
19/09 18:55 FC Basel FC Basel 5-0 Krasnodar Krasnodar
19/09 18:55 Getafe Getafe 1-0 Trabzonspor Trabzonspor
19/09 18:55 PSV PSV 3-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
19/09 18:55 LASK Linz LASK Linz 1-0 Rosenborg BK Rosenborg BK
19/09 18:55 Rennes Rennes 1-1 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
19/09 18:55 CFR Cluj CFR Cluj 2-1 Lazio Lazio
19/09 18:55 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 0-3 Arsenal Arsenal
19/09 18:55 Standard Standard 2-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
19/09 18:55 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 3-4 F91 Dudelange F91 Dudelange
19/09 18:55 FK Qarabag FK Qarabag 0-3 Sevilla Sevilla
19/09 18:55 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 1-0 Malmö FF Malmö FF
19/09 18:55 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn 1-0 Lugano Lugano
19/09 21:00 FC Porto FC Porto 2-1 Young Boys Bern Young Boys Bern
19/09 21:00 Rangers FC Rangers FC 1-0 Feyenoord Feyenoord
19/09 21:00 Ludogorets Ludogorets 5-1 CSKA Moskou CSKA Moskou
19/09 21:00 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona 1-1 Ferencv√°ros Ferencv√°ros
19/09 21:00 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 3-1 Oleksandria Oleksandria
19/09 21:00 KAA Gent KAA Gent 3-2 Saint-Etienne Saint-Etienne
19/09 21:00 AS Roma AS Roma 4-0 Istanbul BB Istanbul BB
19/09 21:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 0-4 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
19/09 21:00 Wolverhampton Wolverhampton 0-1 Braga Braga
19/09 21:00 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 4-2 Besiktas Besiktas
19/09 21:00 Manchester United Manchester United 1-0 Astana Astana
19/09 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 2-2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
 Speeldag 2
03/10 16:50 Astana Astana 1-2 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
03/10 18:55 Young Boys Bern Young Boys Bern 2-1 Rangers FC Rangers FC
03/10 18:55 Feyenoord Feyenoord 2-0 FC Porto FC Porto
03/10 18:55 CSKA Moskou CSKA Moskou 0-2 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
03/10 18:55 Ferencv√°ros Ferencv√°ros 0-3 Ludogorets Ludogorets
03/10 18:55 Saint-Etienne Saint-Etienne 1-1 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
03/10 18:55 Oleksandria Oleksandria 1-1 KAA Gent KAA Gent
03/10 18:55 Istanbul BB Istanbul BB 1-1 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach
03/10 18:55 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-1 AS Roma AS Roma
03/10 18:55 Besiktas Besiktas 0-1 Wolverhampton Wolverhampton
03/10 18:55 Braga Braga 2-2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
03/10 18:55 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0-0 Manchester United Manchester United
03/10 21:00 Krasnodar Krasnodar 1-2 Getafe Getafe
03/10 21:00 Trabzonspor Trabzonspor 2-2 FC Basel FC Basel
03/10 21:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 2-1 LASK Linz LASK Linz
03/10 21:00 Rosenborg BK Rosenborg BK 1-4 PSV PSV
03/10 21:00 Lazio Lazio 2-1 Rennes Rennes
03/10 21:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 2-0 CFR Cluj CFR Cluj
03/10 21:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
03/10 21:00 Arsenal Arsenal 4-0 Standard Standard
03/10 21:00 Sevilla Sevilla 1-0 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
03/10 21:00 F91 Dudelange F91 Dudelange 1-4 FK Qarabag FK Qarabag
03/10 21:00 Malm√∂ FF Malm√∂ FF 1-1 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn
03/10 21:00 Lugano Lugano 0-0 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
 Speeldag 3
24/10 18:55 FC Porto FC Porto 1-1 Rangers FC Rangers FC
24/10 18:55 Young Boys Bern Young Boys Bern 2-0 Feyenoord Feyenoord
24/10 18:55 CSKA Moskou CSKA Moskou 0-1 Ferencv√°ros Ferencv√°ros
24/10 18:55 Ludogorets Ludogorets 0-1 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
24/10 18:55 KAA Gent KAA Gent 2-2 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
24/10 18:55 Saint-Etienne Saint-Etienne 1-1 Oleksandria Oleksandria
24/10 18:55 AS Roma AS Roma 1-1 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach
24/10 18:55 Istanbul BB Istanbul BB 1-0 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
24/10 18:55 Besiktas Besiktas 1-2 Braga Braga
24/10 18:55 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 1-2 Wolverhampton Wolverhampton
24/10 18:55 FK Qarabag FK Qarabag 2-2 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
24/10 18:55 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 0-1 Manchester United Manchester United
24/10 18:55 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 6-0 Astana Astana
24/10 21:00 Getafe Getafe 0-1 FC Basel FC Basel
24/10 21:00 Trabzonspor Trabzonspor 0-2 Krasnodar Krasnodar
24/10 21:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 1-0 Rosenborg BK Rosenborg BK
24/10 21:00 PSV PSV 0-0 LASK Linz LASK Linz
24/10 21:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 2-1 Lazio Lazio
24/10 21:00 Rennes Rennes 0-1 CFR Cluj CFR Cluj
24/10 21:00 Arsenal Arsenal 3-2 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
24/10 21:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 2-1 Standard Standard
24/10 21:00 Sevilla Sevilla 3-0 F91 Dudelange F91 Dudelange
24/10 21:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 1-1 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn
24/10 21:00 Malmö FF Malmö FF 2-1 Lugano Lugano
 Speeldag 4
06/11 16:50 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-1 Arsenal Arsenal
07/11 16:50 Astana Astana 0-5 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
07/11 18:55 FC Basel FC Basel 2-1 Getafe Getafe
07/11 18:55 Krasnodar Krasnodar 3-1 Trabzonspor Trabzonspor
07/11 18:55 Rosenborg BK Rosenborg BK 0-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
07/11 18:55 LASK Linz LASK Linz 4-1 PSV PSV
07/11 18:55 Lazio Lazio 1-2 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
07/11 18:55 CFR Cluj CFR Cluj 1-0 Rennes Rennes
07/11 18:55 Standard Standard 2-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
07/11 18:55 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 2-1 FK Qarabag FK Qarabag
07/11 18:55 F91 Dudelange F91 Dudelange 2-5 Sevilla Sevilla
07/11 18:55 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn 1-1 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
07/11 18:55 Lugano Lugano 0-0 Malmö FF Malmö FF
07/11 21:00 Feyenoord Feyenoord 1-1 Young Boys Bern Young Boys Bern
07/11 21:00 Rangers FC Rangers FC 2-0 FC Porto FC Porto
07/11 21:00 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona 6-0 Ludogorets Ludogorets
07/11 21:00 Ferencv√°ros Ferencv√°ros 0-0 CSKA Moskou CSKA Moskou
07/11 21:00 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1-3 KAA Gent KAA Gent
07/11 21:00 Oleksandria Oleksandria 2-2 Saint-Etienne Saint-Etienne
07/11 21:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 2-1 AS Roma AS Roma
07/11 21:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0-3 Istanbul BB Istanbul BB
07/11 21:00 Braga Braga 3-1 Besiktas Besiktas
07/11 21:00 Wolverhampton Wolverhampton 1-0 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
07/11 21:00 Manchester United Manchester United 3-0 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
 Speeldag 5
28/11 16:50 Krasnodar Krasnodar 1-0 FC Basel FC Basel
28/11 16:50 Trabzonspor Trabzonspor 0-1 Getafe Getafe
28/11 16:50 Astana Astana 2-1 Manchester United Manchester United
28/11 18:55 Young Boys Bern Young Boys Bern 1-2 FC Porto FC Porto
28/11 18:55 Feyenoord Feyenoord 2-2 Rangers FC Rangers FC
28/11 18:55 CSKA Moskou CSKA Moskou 1-1 Ludogorets Ludogorets
28/11 18:55 Ferencv√°ros Ferencv√°ros 2-2 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
28/11 18:55 Saint-Etienne Saint-Etienne 0-0 KAA Gent KAA Gent
28/11 18:55 Oleksandria Oleksandria 0-1 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
28/11 18:55 Istanbul BB Istanbul BB 0-3 AS Roma AS Roma
28/11 18:55 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0-1 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach
28/11 18:55 Besiktas Besiktas 2-1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
28/11 18:55 Braga Braga 3-3 Wolverhampton Wolverhampton
28/11 18:55 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-2 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
28/11 21:00 Malmö FF Malmö FF 4-3 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
28/11 21:00 Lugano Lugano 0-1 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn
28/11 21:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 4-0 PSV PSV
28/11 21:00 Rosenborg BK Rosenborg BK 1-2 LASK Linz LASK Linz
28/11 21:00 Lazio Lazio 1-0 CFR Cluj CFR Cluj
28/11 21:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 3-1 Rennes Rennes
28/11 21:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-1 Standard Standard
28/11 21:00 Arsenal Arsenal 1-2 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
28/11 21:00 Sevilla Sevilla 2-0 FK Qarabag FK Qarabag
28/11 21:00 F91 Dudelange F91 Dudelange 0-2 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
 Speeldag 6
12/12 18:55 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 1-1 Lugano Lugano
12/12 18:55 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn 0-1 Malm√∂ FF Malm√∂ FF
12/12 18:55 FC Basel FC Basel 2-0 Trabzonspor Trabzonspor
12/12 18:55 Getafe Getafe 3-0 Krasnodar Krasnodar
12/12 18:55 PSV PSV 1-1 Rosenborg BK Rosenborg BK
12/12 18:55 LASK Linz LASK Linz 3-0 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
12/12 18:55 Rennes Rennes 2-0 Lazio Lazio
12/12 18:55 CFR Cluj CFR Cluj 2-0 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
12/12 18:55 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 2-3 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
12/12 18:55 Standard Standard 2-2 Arsenal Arsenal
12/12 18:55 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-0 Sevilla Sevilla
12/12 18:55 FK Qarabag FK Qarabag 1-1 F91 Dudelange F91 Dudelange
12/12 21:00 FC Porto FC Porto 3-2 Feyenoord Feyenoord
12/12 21:00 Rangers FC Rangers FC 1-1 Young Boys Bern Young Boys Bern
12/12 21:00 Ludogorets Ludogorets 1-1 Ferencv√°ros Ferencv√°ros
12/12 21:00 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona 0-1 CSKA Moskou CSKA Moskou
12/12 21:00 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1-0 Saint-Etienne Saint-Etienne
12/12 21:00 KAA Gent KAA Gent 2-1 Oleksandria Oleksandria
12/12 21:00 AS Roma AS Roma 2-2 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
12/12 21:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 1-2 Istanbul BB Istanbul BB
12/12 21:00 Wolverhampton Wolverhampton 4-0 Besiktas Besiktas
12/12 21:00 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-4 Braga Braga
12/12 21:00 Manchester United Manchester United 4-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
12/12 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 4-1 Astana Astana
 Eerste voorronde (Heen)
09/07 17:55 St Joseph's St Joseph's 0-4 Rangers FC Rangers FC
09/07 18:00 Gzira United Gzira United 0-2 Hajduk Split Hajduk Split
09/07 19:30 CSKA Sofia CSKA Sofia 4-0 Mladost Mladost
10/07 17:55 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 0-0 FC Tobol FC Tobol
11/07 15:30 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan 3-3 Shkupi Shkupi
11/07 16:00 Ordabasy Ordabasy 1-0 Torpedo Torpedo
11/07 16:45 FK Ventspils FK Ventspils 3-0 Teuta Durr√ęs Teuta Durr√ęs
11/07 17:00 Alashkert Alashkert 3-1 Makedonija GjP Makedonija GjP
11/07 17:30 Laçi Laçi 1-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
11/07 17:30 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-0 Petrocub Petrocub
11/07 18:00 S?bail S?bail 2-3 CS U Craiova CS U Craiova
11/07 18:00 Flora Tallin Flora Tallin 2-0 Radnicki Nis Radnicki Nis
11/07 18:30 Trakai Trakai 1-1 K√ć K√ć
11/07 19:00 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 6-0 Engordany Engordany
11/07 19:00 Malmö FF Malmö FF 7-0 Ballymena United Ballymena United
11/07 19:00 Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina 2-0 Spartak Trnava Spartak Trnava
11/07 19:00 Spyris Kaunas Spyris Kaunas 0-2 Apollon Limassol Apollon Limassol
11/07 19:00 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2-0 Mura Mura
11/07 19:00 Crusaders Crusaders 2-0 B36 Torshavn B36 Torshavn
11/07 19:00 Debrecen Debrecen 3-0 Kuk√ęsi Kuk√ęsi
11/07 19:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 0-3 Zrinjski Zrinjski
11/07 19:00 Brann Brann 2-2 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
11/07 19:00 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk 1-0 Hibernians Hibernians
11/07 19:00 Molde FK Molde FK 7-1 KR Reykjavik KR Reykjavik
11/07 19:30 Fola Esch Fola Esch 1-2 Chikhura Chikhura
11/07 20:00 Olimpija Olimpija 2-3 Daugava Riga Daugava Riga
11/07 20:00 Connah's Quay Connah's Quay 1-2 Kilmarnock Kilmarnock
11/07 20:30 College Europa College Europa 0-0 Legia Warschau Legia Warschau
11/07 20:30 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci 1-5 FC Fehérvár FC Fehérvár
11/07 20:30 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 2-0 Milsami Orhei Milsami Orhei
11/07 20:30 Cukaricki Cukaricki 3-0 FC Banants FC Banants
11/07 20:45 Cliftonville Cliftonville 0-1 Haugesund Haugesund
11/07 20:45 Cork City Cork City 0-2 Niedercorn Progres Niedercorn Progres
11/07 20:45 Aberdeen Aberdeen 2-1 RoPS RoPS
11/07 21:00 Honved Boedapest Honved Boedapest 3-1 ŇĹalgiris ŇĹalgiris
11/07 21:00 Siroki Brijeg Siroki Brijeg 1-2 Kairat Kairat
11/07 22:00 Breidablik Breidablik 0-0 FC Vaduz FC Vaduz
11/07 22:00 Stjarnan Stjarnan 2-1 Levadia Tallinn Levadia Tallinn
18/07 17:30 FC Inter Turku FC Inter Turku 2-0 Br√łndby IF Br√łndby IF
18/07 18:30 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1-2 LiepńĀja LiepńĀja
18/07 18:30 Levski Sofia Levski Sofia 2-0 Ru?omberok Ru?omberok
18/07 19:00 Neftçi Neftçi 6-0 Speran?a Nisporeni Speran?a Nisporeni
18/07 19:00 Cracovia Kraków Cracovia Kraków 2-2* DAC DAC
18/07 20:00 Norrköping Norrköping 2-1 Saint Patrick Saint Patrick
18/07 20:30 Vitebsk Vitebsk 1-1 KuPS KuPS
18/07 20:45 DomŇĺale DomŇĺale 1-0 Balzan Balzan
18/07 20:45 Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica 4-1 Trans Narva Trans Narva
 Eerste voorronde (Terug)
11/07 17:30 Trans Narva Trans Narva 0-2 Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
11/07 18:00 KuPS KuPS 2-0 Vitebsk Vitebsk
11/07 18:30 Balzan Balzan 3-4 DomŇĺale DomŇĺale
11/07 18:30 Ru?omberok Ru?omberok 0-2 Levski Sofia Levski Sofia
11/07 19:00 LiepńĀja LiepńĀja 1-1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
11/07 19:00 Br√łndby IF Br√łndby IF 4-1 FC Inter Turku FC Inter Turku
11/07 19:00 Speran?a Nisporeni Speran?a Nisporeni 0-3 Neftçi Neftçi
11/07 20:30 DAC DAC 1-1 Cracovia Kraków Cracovia Kraków
11/07 20:45 Saint Patrick Saint Patrick 0-2 Norrköping Norrköping
16/07 17:00 FC Banants FC Banants 0-5 Cukaricki Cukaricki
16/07 19:00 K√ć K√ć 0-0 Trakai Trakai
16/07 20:30 Mladost Mladost 0-0 CSKA Sofia CSKA Sofia
17/07 18:00 Chikhura Chikhura 2-1 Fola Esch Fola Esch
18/07 14:00 FC Tobol FC Tobol 1-1 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
18/07 16:30 Kairat Kairat 2-1 Siroki Brijeg Siroki Brijeg
18/07 16:30 Makedonija GjP Makedonija GjP 0-3 Alashkert Alashkert
18/07 17:00 Teuta Durr√ęs Teuta Durr√ęs 1-0 FK Ventspils FK Ventspils
18/07 18:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn 3-2* Stjarnan Stjarnan
18/07 18:00 CS U Craiova CS U Craiova 3-2 S?bail S?bail
18/07 18:00 RoPS RoPS 1-2 Aberdeen Aberdeen
18/07 18:00 Daugava Riga Daugava Riga 0-2 Olimpija Olimpija
18/07 19:00 Haugesund Haugesund 5-1 Cliftonville Cliftonville
18/07 19:00 FC Vaduz FC Vaduz 2-1 Breidablik Breidablik
18/07 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 4-0 Spyris Kaunas Spyris Kaunas
18/07 19:00 Petrocub Petrocub 0-1 AEK Larnaca AEK Larnaca
18/07 19:00 Torpedo Torpedo 0-2 Ordabasy Ordabasy
18/07 19:00 Zrinjski Zrinjski 3-0 Akademija Pandev Akademija Pandev
18/07 19:00 ŇĹalgiris ŇĹalgiris 1-1 Honved Boedapest Honved Boedapest
18/07 19:00 Milsami Orhei Milsami Orhei 1-2 Steaua Boekarest Steaua Boekarest
18/07 19:30 Engordany Engordany 0-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
18/07 19:30 Niedercorn Progres Niedercorn Progres 1-2 Cork City Cork City
18/07 19:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1-0 Laçi Laçi
18/07 20:00 Hajduk Split Hajduk Split 1-3 Gzira United Gzira United
18/07 20:00 FC Fehérvár FC Fehérvár 0-0 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
18/07 20:00 Mura Mura 2-3 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
18/07 20:00 B36 Torshavn B36 Torshavn 2-3 Crusaders Crusaders
18/07 20:00 Kuk√ęsi Kuk√ęsi 1-1 Debrecen Debrecen
18/07 20:00 Hibernians Hibernians 0-1 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
18/07 20:30 Shkupi Shkupi 1-2 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
18/07 20:45 Ballymena United Ballymena United 0-4 Malmö FF Malmö FF
18/07 20:45 Spartak Trnava Spartak Trnava P2-0 Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
18/07 20:45 Kilmarnock Kilmarnock 0-2 Connah's Quay Connah's Quay
18/07 20:45 Radnicki Nis Radnicki Nis 2-2 Flora Tallin Flora Tallin
18/07 20:45 Rangers FC Rangers FC 6-0 St Joseph's St Joseph's
18/07 21:00 Legia Warschau Legia Warschau 3-0 College Europa College Europa
18/07 21:00 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2-1 Brann Brann
18/07 21:00 KR Reykjavik KR Reykjavik 0-0 Molde FK Molde FK
 Tweede voorronde (Heen)
23/07 17:00 Ararat-Armenia Ararat-Armenia 2-0 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
23/07 17:45 HB Tórshavn HB Tórshavn 2-2 Linfield Linfield
23/07 17:55 Shkendija 79 Shkendija 79 1-2 F91 Dudelange F91 Dudelange
23/07 20:00 Santa Coloma Santa Coloma 0-0 Astana Astana
23/07 20:30 Tre Penne Tre Penne 0-5 Suduva Suduva
24/07 18:00 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-1 Feronikeli Feronikeli
25/07 15:30 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan 2-1 Jablonec 97 Jablonec 97
25/07 16:45 FK Ventspils FK Ventspils 4-0 Gzira United Gzira United
25/07 17:00 Qäbälä Qäbälä 0-2 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
25/07 17:30 AEK Larnaca AEK Larnaca 3-0 Levski Sofia Levski Sofia
25/07 17:30 Partizani Tirana Partizani Tirana 0-1 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
25/07 18:30 Utrecht Utrecht 1-1 Zrinjski Zrinjski
25/07 18:45 Chikhura Chikhura 1-1 Aberdeen Aberdeen
25/07 18:55 Honved Boedapest Honved Boedapest 0-0 CS U Craiova CS U Craiova
25/07 19:00 Molde FK Molde FK 0-0 Cukaricki Cukaricki
25/07 19:00 Mlad√° Boleslav Mlad√° Boleslav 1-1 Ordabasy Ordabasy
25/07 19:00 Arsenal Tula Arsenal Tula 0-1 Neftçi Neftçi
25/07 19:00 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 2-1 Br√łndby IF Br√łndby IF
25/07 19:00 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk 2-0 Esbjerg Esbjerg
25/07 19:00 Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor 2-2 Olimpija Olimpija
25/07 19:00 Haugesund Haugesund 2-0 Sturm Graz Sturm Graz
25/07 19:00 Flora Tallin Flora Tallin 1-2 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
25/07 19:00 Alashkert Alashkert 0-3 Steaua Boekarest Steaua Boekarest
25/07 19:30 CSKA Sofia CSKA Sofia 1-0 Osijek Osijek
25/07 19:30 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 2-0 Spartak Trnava Spartak Trnava
25/07 19:30 Connah's Quay Connah's Quay 0-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
25/07 19:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-0 Kairat Kairat
25/07 20:00 Piast Gliwice Piast Gliwice 3-2 Riga Riga
25/07 20:00 Norrk√∂ping Norrk√∂ping 2-0 LiepńĀja LiepńĀja
25/07 20:00 FC Fehérvár FC Fehérvár 1-0 FC Vaduz FC Vaduz
25/07 20:15 Luzern Luzern 1-0 K√ć K√ć
25/07 20:30 KAA Gent KAA Gent 6-3 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
25/07 20:30 Aris Saloniki Aris Saloniki 0-0 AEL AEL
25/07 20:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0-0 BK Häcken BK Häcken
25/07 20:30 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 0-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
25/07 20:30 DAC DAC 1-2 Atromitos Atromitos
25/07 20:45 Wolverhampton Wolverhampton 2-0 Crusaders Crusaders
25/07 20:45 Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica 1-3 Zorya Zorya
25/07 20:45 DomŇĺale DomŇĺale 2-2 Malm√∂ FF Malm√∂ FF
25/07 20:45 Strasbourg Strasbourg 3-1 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
25/07 20:45 Rangers FC Rangers FC 2-0 Niedercorn Progres Niedercorn Progres
25/07 21:00 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona 4-0 Stjarnan Stjarnan
25/07 21:00 Torino Torino 3-0 Debrecen Debrecen
25/07 21:00 Legia Warschau Legia Warschau 1-0 KuPS KuPS
25/07 21:00 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2-1 Apollon Limassol Apollon Limassol
25/07 21:00 Valur Valur 1-1 Ludogorets Ludogorets
 Tweede voorronde (Terug)
30/07 17:45 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 1-2 Ararat-Armenia Ararat-Armenia
30/07 17:45 Suduva Suduva 5-0 Tre Penne Tre Penne
30/07 17:55 F91 Dudelange F91 Dudelange 1-1 Shkendija 79 Shkendija 79
30/07 18:00 Feronikeli Feronikeli 0-2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
31/07 20:45 Cukaricki Cukaricki 1-3 Molde FK Molde FK
01/08 16:00 Astana Astana 4-1 Santa Coloma Santa Coloma
01/08 16:00 Ordabasy Ordabasy 2-3 Mlad√° Boleslav Mlad√° Boleslav
01/08 16:30 Kairat Kairat 1-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
01/08 17:00 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 2-1 KAA Gent KAA Gent
01/08 18:00 Zorya Zorya 1-0 Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
01/08 18:00 KuPS KuPS 0-0 Legia Warschau Legia Warschau
01/08 18:15 CS U Craiova CS U Craiova P0-0 Honved Boedapest Honved Boedapest
01/08 18:30 BK Häcken BK Häcken 0-3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
01/08 18:30 Riga Riga 2-1 Piast Gliwice Piast Gliwice
01/08 18:30 Levski Sofia Levski Sofia 0-4 AEK Larnaca AEK Larnaca
01/08 18:30 Debrecen Debrecen 1-4 Torino Torino
01/08 19:00 AEL AEL 0-1 Aris Saloniki Aris Saloniki
01/08 19:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-1 Partizani Tirana Partizani Tirana
01/08 19:00 LiepńĀja LiepńĀja 0-1 Norrk√∂ping Norrk√∂ping
01/08 19:00 Malm√∂ FF Malm√∂ FF 3-2 DomŇĺale DomŇĺale
01/08 19:00 FC Vaduz FC Vaduz 1-0 FC Fehérvár FC Fehérvár
01/08 19:00 Neftçi Neftçi 3-0 Arsenal Tula Arsenal Tula
01/08 19:00 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 3-0 Qäbälä Qäbälä
01/08 19:00 K√ć K√ć 0-1 Luzern Luzern
01/08 19:00 Zrinjski Zrinjski 2-1* Utrecht Utrecht
01/08 19:00 Atromitos Atromitos 3-2 DAC DAC
01/08 19:00 Jablonec 97 Jablonec 97 0-0 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
01/08 19:00 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2-1 Strasbourg Strasbourg
01/08 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 3-1* Shamrock Rovers Shamrock Rovers
01/08 19:30 Ludogorets Ludogorets 4-0 Valur Valur
01/08 19:30 Br√łndby IF Br√łndby IF 4-1* Lechia Gdansk Lechia Gdansk
01/08 19:30 Niedercorn Progres Niedercorn Progres 0-0 Rangers FC Rangers FC
01/08 19:45 Esbjerg Esbjerg 0-0 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
01/08 20:00 Olimpija Olimpija 0-1 Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor
01/08 20:00 Gzira United Gzira United 2-2 FK Ventspils FK Ventspils
01/08 20:30 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 2-3 Alashkert Alashkert
01/08 20:30 Sturm Graz Sturm Graz 2-1 Haugesund Haugesund
01/08 20:30 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 2-1 Flora Tallin Flora Tallin
01/08 20:45 Linfield Linfield 1-0 HB Tórshavn HB Tórshavn
01/08 20:45 Osijek Osijek 1-0P CSKA Sofia CSKA Sofia
01/08 20:45 Aberdeen Aberdeen 5-0 Chikhura Chikhura
01/08 20:45 Spartak Trnava Spartak Trnava 3-1 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
01/08 21:00 Crusaders Crusaders 1-4 Wolverhampton Wolverhampton
01/08 21:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 4-0 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
01/08 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 3-0 Connah's Quay Connah's Quay
01/08 21:15 Stjarnan Stjarnan 1-3 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
 Derde voorronde (Heen)
06/08 17:00 Ararat-Armenia Ararat-Armenia 1-2 Saburtalo Saburtalo
06/08 18:00 Riga Riga 1-1 HJK HJK
06/08 20:15 Sutjeska Sutjeska 1-2 Linfield Linfield
07/08 20:15 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 1-0 Dundalk Dundalk
08/08 16:00 Astana Astana 5-1 Valetta Valetta
08/08 17:30 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-1 KAA Gent KAA Gent
08/08 18:00 Sparta Praag Sparta Praag 2-2 Trabzonspor Trabzonspor
08/08 18:00 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan 0-4 Wolverhampton Wolverhampton
08/08 18:15 CS U Craiova CS U Craiova 0-2 AEK Athene AEK Athene
08/08 18:30 Br√łndby IF Br√łndby IF 2-4 Braga Braga
08/08 18:45 FK Ventspils FK Ventspils 0-3 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
08/08 19:00 Molde FK Molde FK 3-0 Aris Saloniki Aris Saloniki
08/08 19:00 Illychivets Illychivets 0-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
08/08 19:00 Malmö FF Malmö FF 3-0 Zrinjski Zrinjski
08/08 19:00 Neftçi Neftçi 2-2 Bnei Yehuda Bnei Yehuda
08/08 19:00 Thun Thun 2-3 Spartak Moskou Spartak Moskou
08/08 19:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-2 AIK AIK
08/08 19:00 Haugesund Haugesund 0-1 PSV PSV
08/08 19:30 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 0-1 Strasbourg Strasbourg
08/08 19:30 Feyenoord Feyenoord 4-0 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
08/08 19:30 CSKA Sofia CSKA Sofia 1-1 Zorya Zorya
08/08 19:30 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1-2 Suduva Suduva
08/08 19:30 Antwerp Antwerp 1-0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
08/08 19:30 Ludogorets Ludogorets 5-0 The New Saints The New Saints
08/08 19:45 FK Sarajevo FK Sarajevo 1-2 Bate Borisov Bate Borisov
08/08 20:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 2-4 Rangers FC Rangers FC
08/08 20:00 Rijeka Rijeka 2-0 Aberdeen Aberdeen
08/08 20:00 F91 Dudelange F91 Dudelange 3-1 Nomme Kalju Nomme Kalju
08/08 20:00 Norrköping Norrköping 1-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
08/08 20:30 Austria Wien Austria Wien 1-2 Apollon Limassol Apollon Limassol
08/08 20:30 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 0-0 Mlad√° Boleslav Mlad√° Boleslav
08/08 20:30 FC Vaduz FC Vaduz 0-5 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
08/08 21:00 Legia Warschau Legia Warschau 0-0 Atromitos Atromitos
08/08 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 3-1 Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor
08/08 21:00 Luzern Luzern 0-3 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
08/08 21:00 Torino Torino 5-0 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
 Derde voorronde (Terug)
13/08 18:00 Nomme Kalju Nomme Kalju 0-1 F91 Dudelange F91 Dudelange
13/08 20:45 Linfield Linfield 3-2 Sutjeska Sutjeska
13/08 21:00 Dundalk Dundalk 1-3 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
14/08 18:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 6-0 FK Ventspils FK Ventspils
14/08 18:00 Atromitos Atromitos 0-2 Legia Warschau Legia Warschau
14/08 18:00 Saburtalo Saburtalo 0-2 Ararat-Armenia Ararat-Armenia
15/08 18:00 HJK HJK 2-2 Riga Riga
15/08 18:30 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 1-1 Feyenoord Feyenoord
15/08 18:45 Spartak Moskou Spartak Moskou 2-1 Thun Thun
15/08 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 3-1 Austria Wien Austria Wien
15/08 19:00 Mlad√° Boleslav Mlad√° Boleslav 0-1 Steaua Boekarest Steaua Boekarest
15/08 19:00 Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1-0 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
15/08 19:00 Zrinjski Zrinjski 1-0 Malmö FF Malmö FF
15/08 19:00 Zorya Zorya 1-0 CSKA Sofia CSKA Sofia
15/08 19:00 Bnei Yehuda Bnei Yehuda 2-1 Neftçi Neftçi
15/08 19:00 Suduva Suduva 2-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
15/08 19:00 Bate Borisov Bate Borisov 0-0 FK Sarajevo FK Sarajevo
15/08 19:00 AIK AIK 1-1 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
15/08 19:00 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk 1-1 Torino Torino
15/08 19:30 Trabzonspor Trabzonspor 2-1 Sparta Praag Sparta Praag
15/08 19:30 The New Saints The New Saints 0-4 Ludogorets Ludogorets
15/08 19:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 3-1 Norrköping Norrköping
15/08 20:00 AEK Athene AEK Athene 1-1 CS U Craiova CS U Craiova
15/08 20:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 2-1* Antwerp Antwerp
15/08 20:00 Valetta Valetta 0-4 Astana Astana
15/08 20:30 Aris Saloniki Aris Saloniki 3-1* Molde FK Molde FK
15/08 20:30 Strasbourg Strasbourg 1-0 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
15/08 20:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 4-0 Illychivets Illychivets
15/08 20:30 KAA Gent KAA Gent 3-0 AEK Larnaca AEK Larnaca
15/08 20:30 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1-0 FC Vaduz FC Vaduz
15/08 20:30 PSV PSV 0-0 Haugesund Haugesund
15/08 20:45 Rangers FC Rangers FC 3-1 FC Midtjylland FC Midtjylland
15/08 20:45 Aberdeen Aberdeen 0-2 Rijeka Rijeka
15/08 20:45 Braga Braga 3-1 Br√łndby IF Br√łndby IF
15/08 20:45 Wolverhampton Wolverhampton 4-0 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
15/08 21:00 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona 3-0 Luzern Luzern
 Vierde voorronde (Heen)
22/08 16:00 Astana Astana 3-0 Bate Borisov Bate Borisov
22/08 17:00 Ararat-Armenia Ararat-Armenia 2-1 F91 Dudelange F91 Dudelange
22/08 19:00 Suduva Suduva 0-0 Ferencv√°ros Ferencv√°ros
22/08 19:00 Malmö FF Malmö FF 3-0 Bnei Yehuda Bnei Yehuda
22/08 19:30 Ludogorets Ludogorets 0-0 Maribor NK Maribor NK
22/08 19:30 Feyenoord Feyenoord 3-0 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
22/08 19:45 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn 3-1 Riga Riga
22/08 20:00 AEK Athene AEK Athene 1-3 Trabzonspor Trabzonspor
22/08 20:00 Legia Warschau Legia Warschau 0-0 Rangers FC Rangers FC
22/08 20:30 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 0-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
22/08 20:30 KAA Gent KAA Gent 2-1 Rijeka Rijeka
22/08 20:30 PSV PSV 3-0 Apollon Limassol Apollon Limassol
22/08 20:30 Strasbourg Strasbourg 1-0 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
22/08 20:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-1 Antwerp Antwerp
22/08 20:45 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 2-0 AIK AIK
22/08 20:45 Braga Braga 1-0 Spartak Moskou Spartak Moskou
22/08 20:45 Linfield Linfield 3-2 FK Qarabag FK Qarabag
22/08 21:00 Torino Torino 2-3 Wolverhampton Wolverhampton
22/08 21:00 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona 3-1 Zorya Zorya
22/08 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 2-1 Molde FK Molde FK
22/08 21:00 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 1-0 PAOK PAOK
 Vierde voorronde (Terug)
29/08 18:00 FK Qarabag FK Qarabag 2-1 Linfield Linfield
29/08 18:45 Riga Riga 1-0 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn
29/08 19:00 AIK AIK 1-4 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
29/08 19:00 PAOK PAOK 3-2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
29/08 19:00 Bate Borisov Bate Borisov 2-0 Astana Astana
29/08 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 0-4 PSV PSV
29/08 19:00 Zorya Zorya 2-2 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
29/08 19:00 Molde FK Molde FK 1-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
29/08 19:00 Bnei Yehuda Bnei Yehuda 0-1 Malmö FF Malmö FF
29/08 19:15 Spartak Moskou Spartak Moskou 1-2 Braga Braga
29/08 19:30 Trabzonspor Trabzonspor 0-2 AEK Athene AEK Athene
29/08 19:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 0-3 Feyenoord Feyenoord
29/08 19:30 Antwerp Antwerp 1-4* AZ Alkmaar AZ Alkmaar
29/08 20:00 F91 Dudelange F91 Dudelange P2-1 Ararat-Armenia Ararat-Armenia
29/08 20:00 Ferencv√°ros Ferencv√°ros 4-2 Suduva Suduva
29/08 20:00 Rijeka Rijeka 1-1 KAA Gent KAA Gent
29/08 20:15 Maribor NK Maribor NK 2-2 Ludogorets Ludogorets
29/08 20:30 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 3-0 Strasbourg Strasbourg
29/08 20:45 Wolverhampton Wolverhampton 2-1 Torino Torino
29/08 20:45 Rangers FC Rangers FC 1-0 Legia Warschau Legia Warschau
29/08 21:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-0 Steaua Boekarest Steaua Boekarest
 1/16 Finales (H)
20/02 18:55 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 3-1 Istanbul BB Istanbul BB
20/02 18:55 Getafe Getafe 2-0 Ajax Ajax
20/02 18:55 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn 1-1 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
20/02 18:55 CFR Cluj CFR Cluj 1-1 Sevilla Sevilla
20/02 18:55 Club Brugge Club Brugge 1-1 Manchester United Manchester United
20/02 18:55 Ludogorets Ludogorets 0-2 Inter Milaan Inter Milaan
20/02 18:55 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 4-1 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
20/02 18:55 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 2-1 SL Benfica SL Benfica
20/02 21:00 Rangers FC Rangers FC 3-2 Braga Braga
20/02 21:00 Wolverhampton Wolverhampton 4-0 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
20/02 21:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 2-1 FC Porto FC Porto
20/02 21:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 0-3 FC Basel FC Basel
20/02 21:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-1 LASK Linz LASK Linz
20/02 21:00 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 2-1 Malmö FF Malmö FF
20/02 21:00 AS Roma AS Roma 1-0 KAA Gent KAA Gent
20/02 21:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 0-1 Arsenal Arsenal
 1/16 Finales (T)
26/02 18:00 Braga Braga 0-1 Rangers FC Rangers FC
27/02 18:55 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona 3-2 Wolverhampton Wolverhampton
27/02 18:55 FC Porto FC Porto 1-3 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
27/02 18:55 FC Basel FC Basel 1-0 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
27/02 18:55 LASK Linz LASK Linz 2-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
27/02 18:55 Malmö FF Malmö FF 0-3 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
27/02 18:55 KAA Gent KAA Gent 1-1 AS Roma AS Roma
27/02 18:55 Istanbul BB Istanbul BB 4-1* Sporting Lissabon Sporting Lissabon
27/02 21:00 Ajax Ajax 2-1 Getafe Getafe
27/02 21:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 1-3 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn
27/02 21:00 Sevilla Sevilla 0-0 CFR Cluj CFR Cluj
27/02 21:00 Arsenal Arsenal 1-2* Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
27/02 21:00 Manchester United Manchester United 5-0 Club Brugge Club Brugge
27/02 21:00 Inter Milaan Inter Milaan 2-1 Ludogorets Ludogorets
27/02 21:00 SL Benfica SL Benfica 3-3 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
28/02 18:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 2-2 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
 1/8 Finales (H)
12/03 18:55 LASK Linz LASK Linz 0-5 Manchester United Manchester United
12/03 18:55 Istanbul BB Istanbul BB 1-0 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn
12/03 18:55 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 0-3 FC Basel FC Basel
12/03 21:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 1-1 Wolverhampton Wolverhampton
12/03 21:00 Rangers FC Rangers FC 1-3 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
12/03 21:00 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1-2 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
05/08 21:00 Inter Milaan Inter Milaan 0-0 Getafe Getafe
06/08 18:55 Sevilla Sevilla 0-0 AS Roma AS Roma
 1/8 Finales (T)
19/03 18:55 Getafe Getafe Geannuleerd Inter Milaan Inter Milaan
19/03 21:00 AS Roma AS Roma Geannuleerd Sevilla Sevilla
05/08 18:55 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn 3-0 Istanbul BB Istanbul BB
05/08 18:55 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 3-0 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
05/08 21:00 Manchester United Manchester United 2-1 LASK Linz LASK Linz
06/08 18:55 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 1-0 Rangers FC Rangers FC
06/08 21:00 Wolverhampton Wolverhampton 1-0 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
06/08 21:00 FC Basel FC Basel 1-0 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
 Kwart Finales
10/08 21:00 Inter Milaan Inter Milaan 2-1 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
10/08 21:00 Manchester United Manchester United 0-0 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn
11/08 21:00 Wolverhampton Wolverhampton 0-1 Sevilla Sevilla
11/08 21:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 4-1 FC Basel FC Basel
 Halve Finales
16/08 21:00 Sevilla Sevilla 2-1 Manchester United Manchester United
17/08 21:00 Inter Milaan Inter Milaan 5-0 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
 Finale
21/08 21:00 Sevilla Sevilla 3-2 Inter Milaan Inter Milaan