1e klasse B 1e klasse B

Word fan van 1e klasse B!
Facebook
RSS Feed van 1e klasse B Download kalender van 1e klasse B

Westerlo - Tubeke ()

De Merodedreef 189 te 2260 Westerlo (België),
Toeschouwers: 2500

Beoordeel

Westerlo   Tubeke
Koen Vanlangendonck -
Daniel Christensen -
Wouter Corstjens -
Gilles Dewaele -
Junior Randal Oto'o Zue -
Konstantinos Rougalas -
Maxime Annys   39'   49'   49' -
Daan Heymans -
Nicolas Rommens -
Jens Naessens   89' -
Jordy Peffer -
Ismail H'Maidat   89' -
 
Théo Defourny -
Emeric Dudouit   79' -
Salomon Nirisarike -
Steve Ryckaert   78' -
Daisuke Sakai   75' -
Ibrahima Ba   84' -
Quentin Laurent -
Anthony Schuster   72' -
Florent Stevance   80' -
Simon Zenke   62' -
Moussa Traore   75' -
Alan Pires da Graça   78' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

75  
Moussa Traore
89   Jens Naessens
Ismail H'Maidat
78   Steve Ryckaert
Alan Pires da Graça
80   Doelpunt van Florent Stevance
68   Doelpunt van
Kalender / Voetbaluitslagen
11/08 20:30 Cercle Brugge Cercle Brugge 2-0 Union SG Union SG Facebook Cercle Brugge - Union SG
12/08 17:00 Roeselare Roeselare 3-1 OH Leuven OH Leuven Facebook Roeselare - OH Leuven
12/08 20:30 Westerlo Westerlo 1-1 Tubeke Tubeke Facebook Westerlo - Tubeke
13/08 16:00 Lierse SK Lierse SK 2-2 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Facebook Lierse SK - KFCO Beerschot-Wilrijk
Stand
  Ploeg G P
1. OH Leuven OH Leuven 11 22
2. KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 11 22
3. Cercle Brugge Cercle Brugge 11 19
4. Roeselare Roeselare 11 17
5. Union SG Union SG 11 14
6. Westerlo Westerlo 11 11
7. Lierse SK Lierse SK 11 8
8. Tubeke Tubeke 11 6
Topschutters
  Speler Goals
1. KFCO Beerschot-Wilrijk Losada 6
2. OH Leuven Aguemon 6
3. Westerlo Naessens 5
4. Union SG Vercauteren 5
5. KFCO Beerschot-Wilrijk Placca Fessou 5
6. Tubeke Stevance 5
7. KFCO Beerschot-Wilrijk Messoudi 4
8. Cercle Brugge Mercier 4