| Datum: | 16/05/2026 20:45 |
| Competitie: | Play-off 1 |
| Speeldag: | Speeldag 8 |
| Stadion: | Stayen |
Momentum
Statistieken
Balbezit
Aanvallen
Gevaarlijke aanvallen
Totaal schoten
| 0 4 | 1 0 | ||
| 1 | 1 | 1 | 5 |
Schoten op doel
Schoten naast/over doel
Geblokkeerde schoten
| 1 | Hoekschoppen | 3 |
| 0 | Buitenspel | 1 |
| 314 | Aantal passes | 220 |
| 6 | Sleutelpasses | 3 |
| 285 (90.8%) | Nauwkeurige passes | 186 (84.5%) |
| 4/16 (25%) | Succesvolle dribbels | 2/7 (28.6%) |
| 1/5 (20%) | Nauwkeurige voorzetten | 2/7 (28.6%) |
| 27/36 (75%) | Nauwkeurige lange ballen | 16/44 (36.4%) |
| 17 (40.5%) | Gewonnen duels | 25 (59.5%) |
| 9 | Tackles | 15 |
| 3 | Intercepties | 4 |
| 7 | Opruimacties | 10 |
| 4 | Fouten | 1 |
| 1 | Doeltrappen | 5 |
Balbezit
Aanvallen
Gevaarlijke aanvallen
Totaal schoten
| 0 4 | 1 0 | ||
| 1 | 1 | 1 | 5 |
Schoten op doel
Schoten naast/over doel
Geblokkeerde schoten
| 1 | Hoekschoppen | 3 |
| 0 | Buitenspel | 1 |
| 314 | Aantal passes | 220 |
| 6 | Sleutelpasses | 3 |
| 285 (90.8%) | Nauwkeurige passes | 186 (84.5%) |
| 4/16 (25%) | Succesvolle dribbels | 2/7 (28.6%) |
| 1/5 (20%) | Nauwkeurige voorzetten | 2/7 (28.6%) |
| 27/36 (75%) | Nauwkeurige lange ballen | 16/44 (36.4%) |
| 17 (40.5%) | Gewonnen duels | 25 (59.5%) |
| 9 | Tackles | 15 |
| 3 | Intercepties | 4 |
| 7 | Opruimacties | 10 |
| 1 | Doeltrappen | 5 |
Balbezit
Aanvallen
Gevaarlijke aanvallen