Word fan! 0

Seizoen 2018 - 2019 Vlaams-Brabant (4A)


 Speeldag 1
01/09 18:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel 0-6 Houtem Houtem
02/09 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 2-0 Hoegaarden Hoegaarden
02/09 15:00 RC Meldert RC Meldert 1-3 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
02/09 15:00 Orsmaal Orsmaal 3-2 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
02/09 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven 4-2 Roosbeek Roosbeek
02/09 15:00 Neerwinden Neerwinden 3-2 Racing Butsel Racing Butsel
02/09 15:00 Halle Halle 1-1 Heide Linter Heide Linter
 Speeldag 2
08/09 18:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 0-9 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
08/09 18:30 Houtem Houtem 1-2 Orsmaal Orsmaal
09/09 15:00 Roosbeek Roosbeek 2-1 Neerwinden Neerwinden
09/09 15:00 Heide Linter Heide Linter 5-0 Goetsenhoven Goetsenhoven
09/09 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 1-2 Linter Linter
09/09 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 3-0 Union Lovenjoel Union Lovenjoel
09/09 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 3-4 RC Meldert RC Meldert
 Speeldag 3
15/09 19:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel 0-6 Roosbeek Roosbeek
16/09 15:00 RC Meldert RC Meldert 1-0 Linter Linter
16/09 15:00 Orsmaal Orsmaal 1-3 Racing Butsel Racing Butsel
16/09 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 3-2 Houtem Houtem
16/09 15:00 Halle Halle 4-1 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
16/09 15:00 Neerwinden Neerwinden 0-4 Heide Linter Heide Linter
13/01 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 2-2 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
 Speeldag 4
22/09 18:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 1-1 RC Meldert RC Meldert
23/09 15:00 Linter Linter 4-2 Halle Halle
23/09 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 3-4 Goetsenhoven Goetsenhoven
23/09 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 2-3 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
23/09 15:00 Roosbeek Roosbeek 3-4 Orsmaal Orsmaal
23/09 15:00 Heide Linter Heide Linter 8-0 Union Lovenjoel Union Lovenjoel
20/01 15:00 Houtem Houtem - Hoegaarden Hoegaarden
 Speeldag 5
29/09 18:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 0-4 Houtem Houtem
29/09 19:30 Hoegaarden Hoegaarden 2-1 Racing Butsel Racing Butsel
30/09 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven 4-1 Linter Linter
30/09 15:00 Orsmaal Orsmaal 2-2 Heide Linter Heide Linter
30/09 15:00 RC Meldert RC Meldert 2-1 Halle Halle
30/09 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 5-3 Roosbeek Roosbeek
30/09 15:00 Neerwinden Neerwinden 3-4 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
 Speeldag 6
07/10 15:00 Linter Linter 2-2 Neerwinden Neerwinden
07/10 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 2-3 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
07/10 15:00 Houtem Houtem 3-6 RC Meldert RC Meldert
07/10 15:00 Halle Halle 2-2 Goetsenhoven Goetsenhoven
07/10 15:00 Roosbeek Roosbeek 3-1 Hoegaarden Hoegaarden
07/10 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 1-1 Union Lovenjoel Union Lovenjoel
07/10 16:00 Heide Linter Heide Linter 1-3 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
 Speeldag 7
13/10 18:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 1-2 Roosbeek Roosbeek
13/10 19:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel 1-4 Linter Linter
14/10 15:00 Orsmaal Orsmaal 2-2 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
14/10 15:00 Houtem Houtem 6-3 Racing Butsel Racing Butsel
14/10 15:00 RC Meldert RC Meldert 4-4 Goetsenhoven Goetsenhoven
14/10 17:00 Neerwinden Neerwinden 1-0 Halle Halle
10/02 17:30 Hoegaarden Hoegaarden - Heide Linter Heide Linter
 Speeldag 8
21/10 15:00 Halle Halle 5-0 FF Union Lovenjoel Union Lovenjoel
21/10 15:00 Linter Linter 1-4 Orsmaal Orsmaal
21/10 15:00 Roosbeek Roosbeek 0-0 Houtem Houtem
21/10 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 0-2 RC Meldert RC Meldert
21/10 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven 2-2 Neerwinden Neerwinden
21/10 15:00 Heide Linter Heide Linter 3-0 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
21/10 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 1-1 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
 Speeldag 9
27/10 19:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel 1-5 Goetsenhoven Goetsenhoven
28/10 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 6-2 Roosbeek Roosbeek
28/10 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 4-0 Linter Linter
28/10 15:00 Orsmaal Orsmaal 3-3 Halle Halle
28/10 15:00 RC Meldert RC Meldert 3-1 Neerwinden Neerwinden
28/10 15:00 Houtem Houtem 2-2 Heide Linter Heide Linter
28/10 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 3-3 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
 Speeldag 10
04/11 14:30 Goetsenhoven Goetsenhoven 3-6 Orsmaal Orsmaal
04/11 14:30 Halle Halle 3-3 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
04/11 14:30 Roosbeek Roosbeek 3-5 RC Meldert RC Meldert
04/11 14:30 Linter Linter 2-3 Hoegaarden Hoegaarden
04/11 14:30 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 2-1 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
04/11 14:30 Heide Linter Heide Linter 3-1 Racing Butsel Racing Butsel
04/11 23:59 Neerwinden Neerwinden 5-0 FF Union Lovenjoel Union Lovenjoel
 Speeldag 11
10/11 18:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 0-2 Linter Linter
11/11 14:30 Houtem Houtem 3-1 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
11/11 14:30 RC Meldert RC Meldert 5-0 Union Lovenjoel Union Lovenjoel
11/11 14:30 Roosbeek Roosbeek 6-1 Heide Linter Heide Linter
11/11 14:30 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 7-2 Goetsenhoven Goetsenhoven
11/11 14:30 Orsmaal Orsmaal 1-3 Neerwinden Neerwinden
11/11 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 6-1 Halle Halle
 Speeldag 12
17/11 19:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel 0-5 FF Orsmaal Orsmaal
18/11 14:30 Neerwinden Neerwinden 0-5 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
18/11 14:30 Goetsenhoven Goetsenhoven 1-3 Hoegaarden Hoegaarden
18/11 14:30 Heide Linter Heide Linter 2-0 RC Meldert RC Meldert
18/11 14:30 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 3-0 Racing Butsel Racing Butsel
18/11 14:30 Linter Linter 0-3 Houtem Houtem
18/11 14:30 Halle Halle 6-0 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
 Speeldag 13
24/11 17:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 1-2 Goetsenhoven Goetsenhoven
25/11 14:30 Houtem Houtem 3-3 Halle Halle
25/11 14:30 RC Meldert RC Meldert 1-0 Orsmaal Orsmaal
25/11 14:30 Racing Butsel Racing Butsel 1-0 Linter Linter
25/11 14:30 Roosbeek Roosbeek 4-3 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
25/11 14:30 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 11-0 FF Union Lovenjoel Union Lovenjoel
25/11 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 5-2 Neerwinden Neerwinden
 Speeldag 14
02/12 14:30 Neerwinden Neerwinden 2-1 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
02/12 14:30 Goetsenhoven Goetsenhoven 1-1 Houtem Houtem
02/12 14:30 Halle Halle 2-1 Racing Butsel Racing Butsel
02/12 14:30 Orsmaal Orsmaal 3-2 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
02/12 14:30 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 0-1 Heide Linter Heide Linter
02/12 14:30 Linter Linter 0-3 Roosbeek Roosbeek
02/12 14:30 Union Lovenjoel Union Lovenjoel 3-1 FF Hoegaarden Hoegaarden
 Speeldag 15
08/12 18:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 6-1 FF Union Lovenjoel Union Lovenjoel
09/12 14:30 Houtem Houtem 1-2 Neerwinden Neerwinden
09/12 14:30 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 3-1 RC Meldert RC Meldert
09/12 14:30 Roosbeek Roosbeek 2-5 Halle Halle
09/12 14:30 Heide Linter Heide Linter 1-1 Linter Linter
09/12 14:30 Racing Butsel Racing Butsel 1-6 Goetsenhoven Goetsenhoven
09/12 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 1-1 Orsmaal Orsmaal
 Speeldag 16
15/12 18:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 0-1 Orsmaal Orsmaal
16/12 14:30 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 3-4 RC Meldert RC Meldert
16/12 14:30 Racing Butsel Racing Butsel 2-3 Neerwinden Neerwinden
16/12 14:30 Heide Linter Heide Linter 1-2 Halle Halle
16/12 14:30 Roosbeek Roosbeek 2-8 Goetsenhoven Goetsenhoven
16/12 14:30 Houtem Houtem - FF Union Lovenjoel Union Lovenjoel
16/12 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 0-3 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
 Speeldag 17
05/01 19:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel - FF Racing Butsel Racing Butsel
06/01 14:30 Goetsenhoven Goetsenhoven 5-2 Heide Linter Heide Linter
06/01 14:30 Neerwinden Neerwinden 2-1 Roosbeek Roosbeek
06/01 14:30 RC Meldert RC Meldert 3-4 Hoegaarden Hoegaarden
06/01 14:30 Linter Linter 2-3 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
06/01 14:30 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 6-1 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
06/01 14:30 Orsmaal Orsmaal 2-0 Houtem Houtem
 Speeldag 18
15/09 18:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 3-3 Hoegaarden Hoegaarden
13/01 14:30 Houtem Houtem 3-3 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
13/01 14:30 Roosbeek Roosbeek - FF Union Lovenjoel Union Lovenjoel
13/01 14:30 Linter Linter 2-2 RC Meldert RC Meldert
13/01 14:30 Racing Butsel Racing Butsel 1-6 Orsmaal Orsmaal
13/01 14:30 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 1-3 Halle Halle
13/01 14:30 Heide Linter Heide Linter 1-1 Neerwinden Neerwinden
 Speeldag 19
23/09 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 6-4 Houtem Houtem
19/01 19:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel - FF Heide Linter Heide Linter
20/01 14:30 Halle Halle - Linter Linter
20/01 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter - Racing Butsel Racing Butsel
20/01 15:00 Orsmaal Orsmaal - Roosbeek Roosbeek
20/01 15:00 RC Meldert RC Meldert - VZ Glabbeek VZ Glabbeek
20/01 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven - Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
 Speeldag 20
27/01 15:00 Heide Linter Heide Linter - Orsmaal Orsmaal
27/01 15:00 Linter Linter - Goetsenhoven Goetsenhoven
27/01 15:00 Halle Halle - RC Meldert RC Meldert
27/01 15:00 Racing Butsel Racing Butsel - Hoegaarden Hoegaarden
27/01 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek - Neerwinden Neerwinden
27/01 15:00 Roosbeek Roosbeek - Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
27/01 15:00 Houtem Houtem - VZ Glabbeek VZ Glabbeek
 Speeldag 21
01/02 20:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek - Racing Butsel Racing Butsel
02/02 19:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel - FF Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
03/02 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter - Heide Linter Heide Linter
03/02 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven - Halle Halle
03/02 15:00 Neerwinden Neerwinden - Linter Linter
03/02 15:00 RC Meldert RC Meldert - Houtem Houtem
03/02 17:30 Hoegaarden Hoegaarden - Roosbeek Roosbeek
 Speeldag 22
14/10 15:00 Heide Linter Heide Linter 1-1 Hoegaarden Hoegaarden
10/02 15:00 Roosbeek Roosbeek - VZ Glabbeek VZ Glabbeek
10/02 15:00 Racing Butsel Racing Butsel - Houtem Houtem
10/02 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek - Orsmaal Orsmaal
10/02 15:00 Halle Halle - Neerwinden Neerwinden
10/02 15:00 Linter Linter - FF Union Lovenjoel Union Lovenjoel
10/02 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven - RC Meldert RC Meldert
 Speeldag 23
16/02 18:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek - Heide Linter Heide Linter
16/02 19:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel - FF Halle Halle
17/02 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter - Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
17/02 15:00 Neerwinden Neerwinden - Goetsenhoven Goetsenhoven
17/02 15:00 RC Meldert RC Meldert - Racing Butsel Racing Butsel
17/02 15:00 Orsmaal Orsmaal - Linter Linter
17/02 15:00 Houtem Houtem - Roosbeek Roosbeek
 Speeldag 24
24/02 15:00 Roosbeek Roosbeek - Racing Butsel Racing Butsel
24/02 15:00 Halle Halle - Orsmaal Orsmaal
24/02 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek - Hoegaarden Hoegaarden
24/02 15:00 Heide Linter Heide Linter - Houtem Houtem
24/02 15:00 Linter Linter - Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
24/02 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven - FF Union Lovenjoel Union Lovenjoel
24/02 15:00 Neerwinden Neerwinden - RC Meldert RC Meldert
 Speeldag 25
16/03 18:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek - Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
16/03 19:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel - FF Neerwinden Neerwinden
17/03 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter - Halle Halle
17/03 15:00 Racing Butsel Racing Butsel - Heide Linter Heide Linter
17/03 15:00 RC Meldert RC Meldert - Roosbeek Roosbeek
17/03 15:00 Orsmaal Orsmaal - Goetsenhoven Goetsenhoven
17/03 17:30 Hoegaarden Hoegaarden - Linter Linter
 Speeldag 26
23/03 19:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel - FF RC Meldert RC Meldert
24/03 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek - Houtem Houtem
24/03 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven - Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
24/03 15:00 Linter Linter - VZ Glabbeek VZ Glabbeek
24/03 15:00 Heide Linter Heide Linter - Roosbeek Roosbeek
24/03 15:00 Neerwinden Neerwinden - Orsmaal Orsmaal
24/03 15:00 Halle Halle - Hoegaarden Hoegaarden
 Speeldag 27
30/03 18:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek - Halle Halle
31/03 15:00 Houtem Houtem - Linter Linter
31/03 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter - Neerwinden Neerwinden
31/03 15:00 Orsmaal Orsmaal - FF Union Lovenjoel Union Lovenjoel
31/03 15:00 RC Meldert RC Meldert - Heide Linter Heide Linter
31/03 15:00 Racing Butsel Racing Butsel - Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
31/03 17:30 Hoegaarden Hoegaarden - Goetsenhoven Goetsenhoven
 Speeldag 28
06/04 19:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel - FF Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
07/04 15:00 Orsmaal Orsmaal - RC Meldert RC Meldert
07/04 15:00 Linter Linter - Racing Butsel Racing Butsel
07/04 15:00 Halle Halle - Houtem Houtem
07/04 15:00 Neerwinden Neerwinden - Hoegaarden Hoegaarden
07/04 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek - Roosbeek Roosbeek
07/04 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven - VZ Glabbeek VZ Glabbeek
 Speeldag 29
28/04 15:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek - Neerwinden Neerwinden
28/04 15:00 Houtem Houtem - Goetsenhoven Goetsenhoven
28/04 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter - Orsmaal Orsmaal
28/04 15:00 Roosbeek Roosbeek - Linter Linter
28/04 15:00 Racing Butsel Racing Butsel - Halle Halle
28/04 15:00 Heide Linter Heide Linter - Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
28/04 17:30 Hoegaarden Hoegaarden - FF Union Lovenjoel Union Lovenjoel
 Speeldag 30
05/05 15:00 Orsmaal Orsmaal - Hoegaarden Hoegaarden
05/05 15:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel - FF VZ Glabbeek VZ Glabbeek
05/05 15:00 RC Meldert RC Meldert - Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
05/05 15:00 Halle Halle - Roosbeek Roosbeek
05/05 15:00 Linter Linter - Heide Linter Heide Linter
05/05 15:00 Neerwinden Neerwinden - Houtem Houtem
05/05 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven - Racing Butsel Racing Butsel
 Stand G P
1. Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 16 39
2. RC Meldert RC Meldert 17 33
3. Orsmaal Orsmaal 16 31
4. Goetsenhoven Goetsenhoven 16 28
5. Neerwinden Neerwinden 17 27
6. Heide Linter Heide Linter 17 27
7. Halle Halle 16 26
8. Hoegaarden Hoegaarden 16 26
9. Roosbeek Roosbeek 16 22
10. Houtem Houtem 16 20
11. Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 17 19
12. Linter Linter 16 15
13. Racing Butsel Racing Butsel 16 12
14. VZ Glabbeek VZ Glabbeek 16 6
15. Union Lovenjoel Union Lovenjoel 10 1