Dit is ons Team van de Week van 1B!

Dirk Pieters
| 2 reacties
Dit is ons Team van de Week van 1B!
Foto: © SC

Ook afgelopen weekend waren onze watchers ter plaatse in 1B. Ze kwamen naar de redactie terug met het volgende Team van de Week.

Defourny hield als enige de nul afgelopen weekend. Hij pakte uit met twee hele knappe reddingen. Ook Gertjan Martens werkte mee aan die wedstrijd zonder tegentreffer. Cauwenberg was sterk tegen Westerlo en ook Peyre, ondanks twee tegentreffers, speelde sterk achteraan.

Kaya en Storm waren opnieuw outstanding in de topper tegen Union. Borges zorgde bij de bezoekers voor veel tegengewicht, maar hij moest wel de duimen leggen. Vermijl was bij Lommel de uitblinker in de belangrijke overwinning tegen Lommel. 

De Camargo scoorde er twee, maar mag vooral zijn aanvoer met onder meer Kaya en Storm danken voor de heerlijke voorzetten. Noubissi en Vanzeir waren dan weer uitstekend voor Beerschot Wilrijk.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

1e klasse B

Nieuwste reacties