Waasland-Beveren tankt vertrouwen in ruime oefenzege tegen RWDM
Waasland-Beveren speelde maandagmiddag een oefenpartij tegen 1B-club RWDM. De ploeg van Nicky Hayen, en dan met name de aanvallers, tankten vertrouwen na een vlotte 4-0 zege.
RWDM werkte zaterdag nog een competitiewedstrijd af tegen Lierse K. en trad daardoor niet op volle sterkte aan. Bij Waasland-Beveren was dat wel het geval.
De Leeuwen waren dan ook heer en meester en stonden aan de rust al op een comfortabele voorsprong, na goals van Frey (2) en Efford.
In de tweede helft maakte Michael Frey zijn hattrick compleet. De spits van Waasland-Beveren zette een kwartier voor tijd de 4-0 eindcijfers op het scorebord.
Zo tankt het nummer zeventien uit de Jupiler Pro League het nodige vertrouwen voor de belangrijke competitiewedstrijd van komende zaterdag, tegen Cercle Brugge.
— Waasland-Beveren (@WaaslandBeveren) November 16, 2020
🔚 Einde wedstrijd. Onze Leeuwen winnen deze oefenpartij met 4-0. #wberwd pic.twitter.com/3o7LoqtO1f
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief