LIVE: Wie breekt de ban in Standard - Genk? Rusten!
Standard de Liège en KRC Genk spelen tegen elkaar een levensbelangrijk duel in de strijd om Europees voetbal. Beide ploegen zijn gebaat met een overwinning om zo alleen op kop te komen in de Europe Play-offs. Volg de match hier LIVE en op de voet!

Rust
|
Discussieer live mee!
Lees 9 reacties...
|
|
Rust
Wat vind je van de match? Laat het weten in de Reacties.
|
45+3
|
El Ouahdi de bon op voor een fout op Said. We lijken met 0-0 de rust in te gaan.
|
|
|
45+2
|
Gele kaart voor Zakaria El Ouahdi
|
45+1
|
We gaan er op die manier natuurlijk wel een paar minuten bijkrijgen in deze eerste helft. Krijgen we nog iets?
|
45
|
We krijgen 6 minuten blessuretijd.
|
44
|
Of was het Ilaimaharitra in plaats van Bates? Ja, dat lijkt het wel te zijn. Iedereen staat in ieder geval recht en Hautekiet speelt ook verder, met een verband om het hoofd.
|
43
|
Het spel lag even stil na een botsing tussen Bates en Hautekiet. Dat zijn ploegmaats inderdaad.
|
40
|
Het wordt stilaan kabbelen richting rust. Wie breekt de ban?
|
|
|
37
|
Yokohama! Neen, op de paal. En ook Ito kan niet binnen trappen.
|
34
|
Adedeji-Stenberg kan niet verder en moet gewisseld worden. Hij probeerde het nog even, maar wordt in tranen naar de kant geholpen.
|
34
|
Noah Adedeji-Sternberg
Ayumu Yokoyama
|
31
|
Halfuur ver. Genk is toch echt wel baas stilaan.
|
28
|
Neen, Sclessin zit allerminst vol. Maar het kon ook veel slechter en de aanwezige supporters geloven er wel in. Hun team wordt wel naar achteren gedrukt.
|
|
25
|
Mirisola met een goed schot. Epolo geklopt, maar Bates kan met de hak nog wegwerken.
|
22
|
Bates even de mist in, maar Hautekiet lost het op.
|
20
|
Het spel gaat wat op en neer, maar Genk neemt stilaan de match wel over.
|
18
|
Adedeji met een paar mogelijkheden, maar meer dan een corner haalt hij daar niet uit.
|
|
|
16
|
Brughmans is baas op een snedige voorzet van Standard. Kwartier ver, nog geen grote kansen.
|
14
|
Een paar minuten balbezit voor Genk, maar het levert niks op.
|
13
|
|
11
|
Bibout trapt, maar op Karamoko!
|
11
|
|
8
|
De corner zelf leverde niets op. We kunnen opnieuw gaan bouwen.
|
6
|
Standard snel met een goede uitbraak, maar Kayembe werkt in corner.
|
4
|
Meteen druk op de ketel. Genk brengt Bates bijna in verlegenheid.
|
|
1
|
Zelfs de tijd is niet helemaal mee op ons klokje. Wie wordt leider in de Europe Play-offs?
|
|
|
1
|
Standard - KRC Genk: 0-0
|
18:15
|
Steeds meer stellen we ons de vraag: moeten wedstrijden niet volgens een strak schema op tijd beginnen? We staan klaar met twee minuten vertraging.
|
|
18:15
|
|
|
Vooraf
Kos Karetsas en Daan Heymans zijn er dan toch niet bij tegen Standard voor de belangrijke wedstrijd op Sclessin. Robin Mirisola en Noah Adedeji-Sternberg krijgen zo hun stekje in de basiself.
|
|
Standard:
Matthieu Epolo
- Ibe Hautekiet
- David Bates
- Henry Lawrence
- Marlon Fossey
- Ibrahim Karamoko
- Marco Ilaimaharitra
- Gustav Mortensen
- Adnane Abid
- Dennis Ayensa
- Rafiki Said
Bank:
Tobias Mohr
- Nayel Mehssatou
- Lucas Pirard
- Bernard Nguene
- Daan Dierckx
- Jordi Makiese
- Steeven Assengue
- Timothée NKada
- Teddy Teuma
KRC Genk:
Lucca Kiaba Brughmans
- Zakaria El Ouahdi
- Josue Ndenge Kongolo
- Matte Smets
- Joris Kayembe
- Junya Ito
- Ibrahima Sory Bangoura
- Bryan Heynen
- Noah Adedeji-Sternberg
- Robin Mirisola
- Aaron Bibout
Bank:
Mujaid Sadick Aliu
- Jarne Steuckers
- Yira Collins Sor
- Nikolas Sattlberger
- Tobias Lawal
- Ken Nkuba
- Ayumu Yokoyama
- Adrian Palacios
- August De Wannemacker
- Jusef Erabi
|
|
|
|
Epolo Matthieu
|
|
6.61
Matthieu Epolo @ Standard - KRC Genk6.61
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Keepen |
| Reddingen | 0 |
| Weggebokst | 0 |
| Uitgekomen | 0/0 |
| Geslaagde plukballen | 1 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 9/17 (52.9%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/11 (0%) |
| Balverliezen | 9 |
|
|
- Reddingen: 0
- Weggebokst: 0
- Geslaagde plukballen: 1
- Nauwkeurige lange ballen: 0/11 (0%)
Meer statistieken
|
|
Hautekiet Ibe
|
|
6.94
Ibe Hautekiet @ Standard - KRC Genk6.94
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 3 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 19/22 (86.4%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/2 (0%) |
| Balverliezen | 4 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 19/22 (86.4%)
- Nauwkeurige lange ballen: 0/2 (0%)
Meer statistieken
|
|
Bates David
|
|
7.04
David Bates @ Standard - KRC Genk7.04
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 5 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 29/32 (90.6%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/3 (66.7%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 29/32 (90.6%)
Meer statistieken
|
|
Lawrence Henry
|
|
6.69
Henry Lawrence @ Standard - KRC Genk6.69
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 2 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 28/33 (84.8%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/4 (50%) |
| Balverliezen | 6 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 28/33 (84.8%)
Meer statistieken
|
|
Fossey Marlon
|
|
6.75
Marlon Fossey @ Standard - KRC Genk6.75
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 3 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 2 |
| Buitenspel | 1 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 16/18 (88.9%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 3/3 (100%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 16/18 (88.9%)
- Nauwkeurige lange ballen: 3/3 (100%)
Meer statistieken
|
|
Karamoko Ibrahim
|
|
6.37
Ibrahim Karamoko @ Standard - KRC Genk6.37
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 13/18 (72.2%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/1 (0%) |
| Balverliezen | 8 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 13/18 (72.2%)
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
Meer statistieken
|
|
Ilaimaharitra Marco
|
|
6.15
Marco Ilaimaharitra @ Standard - KRC Genk6.15
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 20/27 (74.1%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 2 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/9 (11.1%) |
| Balverliezen | 11 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 20/27 (74.1%)
- Nauwkeurige lange ballen: 1/9 (11.1%)
Meer statistieken
|
|
Mortensen Gustav
|
|
6.52
Gustav Mortensen @ Standard - KRC Genk6.52
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 2 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 19/19 (100%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/1 (100%) |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 19/19 (100%)
Meer statistieken
|
|
Abid Adnane
|
|
7.2
Adnane Abid @ Standard - KRC Genk7.2
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 4 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 19/21 (90.5%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 1/3 (33.3%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/2 (100%) |
| Balverliezen | 7 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 19/21 (90.5%)
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
- Nauwkeurige voorzetten: 1/3 (33.3%)
- Nauwkeurige lange ballen: 2/2 (100%)
Meer statistieken
|
|
Ayensa Dennis
|
|
6.56
Dennis Ayensa @ Standard - KRC Genk6.56
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 2 |
| Geblokkeerde schoten | 1 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 10/15 (66.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/1 (0%) |
| Balverliezen | 7 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 10/15 (66.7%)
- Schoten op doel: 0/1
Meer statistieken
|
|
Said Rafiki
|
|
6.7
Rafiki Said @ Standard - KRC Genk6.7
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 2 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 3/5 (60%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 14/19 (73.7%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/2 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/1 (100%) |
| Balverliezen | 10 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 14/19 (73.7%)
- Sleutelpasses: 1
- Succesvolle dribbels: 3/5 (60%)
- Nauwkeurige voorzetten: 0/2 (0%)
Meer statistieken
|
| Bank |
|
Mohr Tobias
|
|
|
|
|
|
|
Mehssatou Nayel
|
|
|
|
|
|
|
Pirard Lucas
|
|
|
|
|
|
|
Nguene Bernard
|
|
|
|
|
|
|
Dierckx Daan
|
|
|
|
|
|
|
Makiese Jordi
|
|
|
|
|
|
|
Assengue Steeven
|
|
|
|
|
|
|
NKada Timothée
|
|
|
|
|
|
|
Teuma Teddy
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
Kiaba Brughmans Lucca
|
|
6.64
Lucca Kiaba Brughmans @ Standard - KRC Genk6.64
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Keepen |
| Reddingen | 0 |
| Weggebokst | 0 |
| Uitgekomen | 0/0 |
| Geslaagde plukballen | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 4/12 (33.3%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/15 (13.3%) |
| Balverliezen | 8 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 4/12 (33.3%)
- Nauwkeurige lange ballen: 2/15 (13.3%)
Meer statistieken
|
|
El Ouahdi Zakaria
|
|
6.57
Zakaria El Ouahdi @ Standard - KRC Genk6.57
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 1 |
| Discipline |
| Fouten | 3 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
1 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 1/1 (100%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 25/26 (96.2%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/4 (50%) |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 25/26 (96.2%)
- Schoten op doel: 0/1
- Succesvolle dribbels: 1/1 (100%)
Meer statistieken
|
|
Ndenge Kongolo Josue
|
|
6.81
Josue Ndenge Kongolo @ Standard - KRC Genk6.81
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 2 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 2 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 29/33 (87.9%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/3 (0%) |
| Balverliezen | 4 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 29/33 (87.9%)
- Nauwkeurige lange ballen: 0/3 (0%)
Meer statistieken
|
|
Smets Matte
|
|
6.98
Matte Smets @ Standard - KRC Genk6.98
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 3 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 33/40 (82.5%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/11 (18.2%) |
| Balverliezen | 7 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 33/40 (82.5%)
- Nauwkeurige lange ballen: 2/11 (18.2%)
Meer statistieken
|
|
Kayembe Joris
|
|
6.28
Joris Kayembe @ Standard - KRC Genk6.28
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 4 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 1/1 (100%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 23/28 (82.1%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 4 |
| Nauwkeurige voorzetten | 1/1 (100%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/4 (25%) |
| Balverliezen | 10 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 23/28 (82.1%)
- Sleutelpasses: 1
- Succesvolle dribbels: 1/1 (100%)
- Nauwkeurige lange ballen: 1/4 (25%)
Meer statistieken
|
|
Ito Junya
|
|
6.68
Junya Ito @ Standard - KRC Genk6.68
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 2 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 3/4 (75%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 13/16 (81.3%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 1/5 (20%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/3 (66.7%) |
| Balverliezen | 9 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 13/16 (81.3%)
- Sleutelpasses: 1
- Schoten op doel: 0/1
- Succesvolle dribbels: 3/4 (75%)
- Nauwkeurige voorzetten: 1/5 (20%)
Meer statistieken
|
|
Bangoura Ibrahima Sory
|
|
6.51
Ibrahima Sory Bangoura @ Standard - KRC Genk6.51
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 2 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 19/19 (100%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 19/19 (100%)
Meer statistieken
|
|
Heynen Bryan
|
|
6.86
Bryan Heynen @ Standard - KRC Genk6.86
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 16/17 (94.1%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/2 (50%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 16/17 (94.1%)
Meer statistieken
|
|
Adedeji-Sternberg Noah
|
|
6.69
Noah Adedeji-Sternberg @ Standard - KRC Genk6.69
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 34 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 1 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 2/3 (66.7%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 7/10 (70%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 6 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 7/10 (70%)
- Sleutelpasses: 1
- Schoten op doel: 0/1
- Succesvolle dribbels: 2/3 (66.7%)
Meer statistieken
|
|
Mirisola Robin
|
|
7.2
Robin Mirisola @ Standard - KRC Genk7.2
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 1 |
| Discipline |
| Fouten | 3 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 2 |
| Schoten op doel | 1 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 2/3 (66.7%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 9/9 (100%) |
| Sleutelpasses | 4 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 9/9 (100%)
- Sleutelpasses: 4
- Schoten op doel: 1/2
- Succesvolle dribbels: 2/3 (66.7%)
Meer statistieken
|
|
Bibout Aaron
|
|
6.42
Aaron Bibout @ Standard - KRC Genk6.42
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 2 |
| Geblokkeerde schoten | 1 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 2/3 (66.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 4 |
|
|
|
Meer statistieken
|
| Bank |
|
Sadick Aliu Mujaid
|
|
|
|
|
|
|
Steuckers Jarne
|
|
|
|
|
|
|
Sor Yira Collins
|
|
|
|
|
|
|
Sattlberger Nikolas
|
|
|
|
|
|
|
Lawal Tobias
|
|
|
|
|
|
|
Nkuba Ken
|
|
|
|
|
|
|
Yokoyama Ayumu
|
|
6.21
Ayumu Yokoyama @ Standard - KRC Genk6.21
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 11 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 2 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 1 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 2/3 (66.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 1 |
|
|
- Schoten op doel: 0/2
- Schoten op doelkader: 1
Meer statistieken
|
|
Palacios Adrian
|
|
|
|
|
|
|
De Wannemacker August
|
|
|
|
|
|
|
Erabi Jusef
|
|
|
|
|
|