1e klasse B 1e klasse B

Word fan van 1e klasse B!
Facebook
RSS Feed van 1e klasse B Download kalender van 1e klasse B

Westerlo - OH Leuven ()

De Merodedreef 189 te 2260 Westerlo (België),
Toeschouwers: 6500

Beoordeel

Westerlo   OH Leuven
Kristof Van Hout   83' -
Alessio Alessandro   61' -
Maxime Biset -
Daniel Christensen -
Wouter Corstjens -
Gilles Dewaele -
Bryan Van Den Bogaert -
Maxime Annys -
Benjamin De Ceulaer   19': ASSIST   77' -
Jens Naessens   68'   19'   87' -
Jordy Peffer   81' -
Bernardinho Osah   77' -
Nicolas Rommens   81' -
Christian Osaguona   87' -
 
Nick Gillekens -
Dimitri Daeseleire -
Kenneth Schuermans -
Derrick Tshimanga -
Mathieu Maertens -
Koen Persoons -
Yannick Aguemon -
Nikola Storm   62' -
Anthony Watt   38'   73' -
Jarno Libert   46' -
Elliott Jordan Moore -
Julien Gorius   46' -
Esteban Casagolda   62' -
Aristide Simon Pierre Diedhiou   73' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
08/12 20:30 Roeselare Roeselare 0-3 Cercle Brugge Cercle Brugge Facebook Roeselare - Cercle Brugge
09/12 17:00 Westerlo Westerlo 1-0 OH Leuven OH Leuven Facebook Westerlo - OH Leuven
09/12 20:30 Union SG Union SG 1-0 Lierse SK Lierse SK Facebook Union SG - Lierse SK
10/01 20:30 Tubeke Tubeke 1-2 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Facebook Tubeke - KFCO Beerschot-Wilrijk
Stand
  Ploeg G P
1. Cercle Brugge Cercle Brugge 14 27
2. Lierse SK Lierse SK 14 22
3. OH Leuven OH Leuven 14 21
4. Union SG Union SG 14 18
5. KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 14 17
6. Westerlo Westerlo 14 15
7. Roeselare Roeselare 14 14
8. Tubeke Tubeke 14 13
Topschutters
  Speler Goals
1. Cercle Brugge Mercier 10
2. OH Leuven Casagolda 10
3. OH Leuven Aguemon 10
4. Lierse SK Yagan 10
5. Tubeke Stevance 10
6. KFCO Beerschot-Wilrijk Losada 9
7. KFCO Beerschot-Wilrijk Placca Fessou 9
8. Cercle Brugge Cardona 7