Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

KRC Genk - Brøndby IF ()

Betfirst

Beoordeel

KRC Genk   Brøndby IF
Danny Vukovic 6
Sebastien Dewaest 6
Jhon Janer Lucumí Bonilla 7
Jere Uronen   48' 7
Sander Berge 7
Ruslan Malinovskiy   55': ASSIST 6
Joakim Mæhle 7
Dieumerci Ndongala   74' 4
Alejandro Pozuelo Melero   37': ASSIST 8
Mbwana Ally Samatta   17'   37'   55'   70' 8
Leandro Trossard   45+1': PENALTY   90+1' 7
Joseph Paintsil   90+1': ASSIST   74' 7
 
Marvin Schwäbe -
Paulus Arajuuri -
Hjörtur Hermannsson   47' -
Anthony Jung -
Johan Erik Larsson -
Lasse Vigen Christensen   89' -
Ante Erceg   69'   47': ASSIST   72' -
Dominik Kaiser   79' -
Hany Mukhtar -
Josip Radošević -
Kamil Wilczek   51' -
Mikael Uhre   72' -
Simon Tibbling   79' -
Kasper Fisker Jensen   89' -
Scheidsrechter Scheidsrechter 2
 
  Algemene beoordeling 5
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

90+1   Doelpunt van Leandro Trossard (Joseph Paintsil)
89   Lasse Vigen Christensen
Kasper Fisker Jensen
79   Dominik Kaiser
Simon Tibbling
74   Dieumerci Ndongala
Joseph Paintsil
72   Ante Erceg
Mikael Uhre
70   Doelpunt van Mbwana Ally Samatta
69   Gele kaart voor Ante Erceg
55   Doelpunt van Mbwana Ally Samatta (Ruslan Malinovskiy)
51   Doelpunt van Kamil Wilczek
48   Gele kaart voor Jere Uronen
47   Doelpunt van Hjörtur Hermannsson (Ante Erceg)
45+1   Doelpunt van Leandro Trossard
45   Penalty voor KRC Genk!
37   Doelpunt van Mbwana Ally Samatta (Alejandro Pozuelo Melero)
17   Gele kaart voor Mbwana Ally Samatta
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
23/08 18:00 Torpedo Torpedo 0-1 Ludogorets Ludogorets Torpedo - Ludogorets
23/08 18:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 3-1 Molde FK Molde FK Zenit St Petersburg - Molde FK
23/08 18:30 Trencín Trencín 1-1 AEK Larnaca AEK Larnaca Trencín - AEK Larnaca
23/08 19:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-0 Astana Astana Apoel Nicosia - Astana
23/08 19:00 Suduva Suduva 1-1 Celtic Glasgow Celtic Glasgow Suduva - Celtic Glasgow
23/08 19:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-0 FK Qarabag FK Qarabag Sheriff Tiraspol - FK Qarabag
23/08 19:00 Sigma Olomouc Sigma Olomouc 0-1 Sevilla Sevilla Sigma Olomouc - Sevilla
23/08 19:05 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 3-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Sarpsborg 08 - Mac. Tel-Aviv
23/08 19:15 Malmö FF Malmö FF 2-2 FC Midtjylland FC Midtjylland Malmö FF - FC Midtjylland
23/08 20:00 FC Basel FC Basel 3-2 Apollon Limassol Apollon Limassol FC Basel - Apollon Limassol
23/08 20:00 F91 Dudelange F91 Dudelange 2-0 CFR Cluj CFR Cluj F91 Dudelange - CFR Cluj
23/08 20:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 3-1 Burnley Burnley Olympiakos Piraeus - Burnley
23/08 20:00 Atalanta Atalanta 0-0 FC København FC København Atalanta - FC København
23/08 20:30 KRC Genk KRC Genk 5-2 Brøndby IF Brøndby IF KRC Genk - Brøndby IF
23/08 20:30 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 1-1 Besiktas Besiktas Partizan Belgrado - Besiktas
23/08 20:30 Olimpija Olimpija 0-2 Spartak Trnava Spartak Trnava Olimpija - Spartak Trnava
23/08 20:30 Rapid Wien Rapid Wien 3-1 Steaua Boekarest Steaua Boekarest Rapid Wien - Steaua Boekarest
23/08 20:30 Zorya Zorya 0-0 RB Leipzig RB Leipzig Zorya - RB Leipzig
23/08 20:45 KAA Gent KAA Gent 0-0 Bordeaux Bordeaux KAA Gent - Bordeaux
23/08 20:45 Rangers FC Rangers FC 1-0 Ufa Ufa Rangers FC - Ufa
23/08 20:45 Rosenborg BK Rosenborg BK 3-1 Shkendija 79 Shkendija 79 Rosenborg BK - Shkendija 79
Stand Betfirst
  Groep A G P
1. Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 6 13
2. FC Zürich FC Zürich 6 10
3. AEK Larnaca AEK Larnaca 6 5
4. Ludogorets Ludogorets 6 4
  Groep B G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 6 18
2. Celtic Glasgow Celtic Glasgow 6 9
3. RB Leipzig RB Leipzig 6 7
4. Rosenborg BK Rosenborg BK 6 1
  Groep C G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 6 11
2. Slavia Praha Slavia Praha 6 10
3. Bordeaux Bordeaux 6 7
4. FC København FC København 6 5
  Groep D G P
1. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 6 14
2. Fenerbahçe Fenerbahçe 6 8
3. Spartak Trnava Spartak Trnava 6 7
4. Anderlecht Anderlecht 6 3
  Groep E G P
1. Arsenal Arsenal 6 16
2. Sporting Lissabon Sporting Lissabon 6 13
3. Vorskla Poltava Vorskla Poltava 6 3
4. FK Qarabag FK Qarabag 6 3
  Groep F G P
1. Real Betis Real Betis 6 12
2. Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 6 10
3. AC Milan AC Milan 6 10
4. F91 Dudelange F91 Dudelange 6 1
  Groep G G P
1. Rapid Wien Rapid Wien 6 10
2. Villarreal Villarreal 6 10
3. Rangers FC Rangers FC 6 6
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 6 5
  Groep H G P
1. Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 6 18
2. Lazio Lazio 6 9
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 6 7
4. Marseille Marseille 6 1
  Groep I G P
1. KRC Genk KRC Genk 6 11
2. Malmö FF Malmö FF 6 9
3. Besiktas Besiktas 6 7
4. Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 6 5
  Groep J G P
1. Sevilla Sevilla 6 12
2. Krasnodar Krasnodar 6 12
3. Standard Standard 6 10
4. Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 6 1
  Groep K G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 6 11
2. Rennes Rennes 6 9
3. Astana Astana 6 8
4. Jablonec 97 Jablonec 97 6 5
  Groep L G P
1. Chelsea Chelsea 6 16
2. Bate Borisov Bate Borisov 6 9
3. FC Fehérvár FC Fehérvár 6 7
4. PAOK PAOK 6 3
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Chelsea Giroud 10
2. Eintracht Frankfurt Jovic 10
3. Sevilla Ben Yedder 10
4. KRC Genk Samatta 9
5. Sevilla Sarabia 8
6. Arsenal Aubameyang 8
7. Trickovski 8
8. Red Bull Salzburg Dabbur 8
9. KRC Genk Trossard 8
10. Start Akinyemi 7