Play-off 2

Word fan van Play-off 2!
Facebook
RSS Feed van Play-off 2 Download kalender van Play-off 2

Lierse SK - Standard ()

Beoordeel

Lierse SK   Standard
Mike Vanhamel -
Ludovic Buysens -
Frederik Frans -
Yakubu Issahaku -
Jonas Vinck -
Manuel Benson Hedilazio   17'   90+3' -
Sabir Bougrine -
Boubacar Diarra -
Faysel Kasmi -
Dylan De Belder   78' -
Aurélien Joachim -
Koen Weuts   78' -
Joeri Poelmans   90+3' -
 
Jean-François Gillet -
Darwin Andrade -
Collins Fai -
Milos Kosanovic -
Alexander Scholz -
Edmilson Junior da Silva   65' -
Jerome Deom   15' -
Eyong Enoh -
Ishak Belfodil -
Benito Raman   51' -
Orlando Sá -
Jonathan Legear   50' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
01/04 20:00 Sint-Truiden Sint-Truiden 3-0 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Sint-Truiden - Waasland-Beveren
01/04 20:00 Union SG Union SG 3-0 KV Mechelen KV Mechelen Union SG - KV Mechelen
01/04 20:00 KV Kortrijk KV Kortrijk 2-1 Moeskroen Moeskroen KV Kortrijk - Moeskroen
01/04 20:00 Eupen Eupen 2-2 Roeselare Roeselare Eupen - Roeselare
01/04 20:30 Racing Genk Racing Genk 4-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Racing Genk - Sporting Lokeren
02/04 20:00 Lierse SK Lierse SK 1-0 Standard Standard Lierse SK - Standard
Stand
  Groep A G P
1. Sint-Truiden Sint-Truiden 10 22
2. KV Mechelen KV Mechelen 10 16
3. Waasland-Beveren Waasland-Beveren 10 15
4. Standard Standard 10 14
5. Union SG Union SG 10 10
6. Lierse SK Lierse SK 10 10
  Groep B G P
1. Racing Genk Racing Genk 10 26
2. Sporting Lokeren Sporting Lokeren 10 15
3. Eupen Eupen 10 13
4. KV Kortrijk KV Kortrijk 10 12
5. Moeskroen Moeskroen 10 8
6. Roeselare Roeselare 10 7
Topschutters
  Speler Goals
1. Anderlecht Teodorczyk 22
2. Eupen Chukwuemeka Onyekuru 22
3. Standard 17
4. Zulte Waregem Leye 16
5. KV Kortrijk Saadi 16
6. Club Brugge Vossen 16