1e klasse B 1e klasse B

Word fan van 1e klasse B!
Facebook
RSS Feed van 1e klasse B Download kalender van 1e klasse B

OH Leuven - Union SG ()

Kard. Mercierlaan 46, 3001 Heverlee
Toeschouwers: 8920

Beoordeel

OH Leuven   Union SG
Nick Gillekens -
Dimitri Daeseleire -
Kenneth Schuermans -
Derrick Tshimanga   26' -
Samy Kehli   48': ASSIST -
Mathieu Maertens -
Koen Persoons   84' -
Yannick Aguemon   19': ASSIST   66' -
Esteban Casagolda   19'   81' -
Nikola Storm   48'   75' -
Elliott Jordan Moore -
David Hubert   66' -
Thomas Azevedo   75' -
Aristide Simon Pierre Diedhiou   81' -
 
Adrien Saussez -
Kevin Kis -
Gertjan Martens   33' -
Pietro Perdichizzi -
Thibault Peyre -
Nzinga Luvumbu   45'   63' -
Jordan Massengo -
Charles Morren -
Julien Vercauteren   46' -
Christophe Bertjens   81' -
Mathias Fixelles   47'   58' -
Roman Ferber   46' -
Jonathan Kindermans   63' -
Kenneth Houdret   81' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/01 20:30 Westerlo Westerlo 0-0 Roeselare Roeselare Facebook Westerlo - Roeselare
13/01 20:30 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 2-3 Cercle Brugge Cercle Brugge Facebook KFCO Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge
14/01 14:30 Lierse SK Lierse SK 2-1 Tubeke Tubeke Facebook Lierse SK - Tubeke
14/01 18:00 OH Leuven OH Leuven 3-1 Union SG Union SG Facebook OH Leuven - Union SG
Stand
  Ploeg G P
1. Cercle Brugge Cercle Brugge 14 27
2. Lierse SK Lierse SK 14 22
3. OH Leuven OH Leuven 14 21
4. Union SG Union SG 14 18
5. KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 14 17
6. Westerlo Westerlo 14 15
7. Roeselare Roeselare 14 14
8. Tubeke Tubeke 14 13
Topschutters
  Speler Goals
1. Cercle Brugge Mercier 10
2. OH Leuven Casagolda 10
3. OH Leuven Aguemon 10
4. Lierse SK Yagan 10
5. Tubeke Stevance 10
6. KFCO Beerschot-Wilrijk Losada 9
7. KFCO Beerschot-Wilrijk Placca Fessou 9
8. Cercle Brugge Cardona 7