Dit is ons Team van de Week!

Sander De Graeve
Sander De Graeve
| 17 reacties
Dit is ons Team van de Week!

Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!

We kregen opnieuw enkele opvallende wendingen op speeldag drie. Zo verraste Eupen Anderlecht en kon KV Kortrijk Club Brugge kloppen. Stof genoeg voor ons team van de week.

Doel

In doel kregen we enkele mooie prestaties te zien. Thoelen deed het bij zijn Gents debuut goed en ook Kaminski hield heel wat ballen uit z'n doel tegen Club Brugge. Toch gaan we voor Marco Bizot. Hij zorgde ervoor dat Genk een rustige avond in Lokeren had.

Verdediging

In de defensie stond Hamalainen zijn mannetje tegen Marusic en co. en tekende hij voor een geweldige knal. Pavlovic hield met zijn ervaring alles dicht bij KVK en Laifis maakte als één van de weinige een goeie beurt bij Standard.

Middenveld

Centraal op het middenveld kiezen we voor twee jongens die hun team stabiliteit bezorgden. Lazare speelde voor zijn achttien lentes heel matuur tegen Anderlecht. Rolland ziet er nog steeds uit als de gemiddelde Death Metal fan, maar blijft een echt loopwonder voor Kortrijk.

Daarvoor misschien de beste speler van deze speeldag. Pozuelo ontbond zijn duivels en zorgde voor drie assists tegen Lokeren. Markovic trok Moeskroen over de streep en Kaya liet na zijn invalbeurt Zulte Waregem eindelijk draaien.

Aanval

Voorin tekende Perbet present voor doel bij AA Gent. Jammer dat hij de strafschop niet mocht nemen van Kenny Saief, anders had hij een mooie hattrick. Schrijvers was dé man bij Waasland-Beveren, ook al gaven ze de zege nog weg aan het eind.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties