'Engelse ploeg wil youngster van Club Brugge'
Foto: © photonews
Met het vertrek van Ignace Van der Brempt is Club Brugge één van de opties voor de toekomst verloren.
En hij zou niet de enige youngster zijn die Club Brugge in 2022. Volgens Jeunes Footeux zou blauwzwart tijdens de zomermercato Noah Mbamba verliezen.
De amper 17-jarige Mbamba kreeg bij Philippe Clement al 22 keer de kans om op te draven. Onder Schreuder lukte dat nog niet.
Mbamba heeft nog een contract voor volgend seizoen, maar zou voor een transfer kiezen. Leicester City, Brighton, maar vooral Crystal Palace zouden hem willen binnenhalen volgens Jeunes Fouteux.

Al meer dan 21821 voetbalfans gingen je voor!
Met de Voetbalkrant nieuwsbrief ontvang je dagelijks al het laatste voetbalnieuws van jouw favoriete competities, ploegen of spelers per mail.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief