"Marc heeft nog wat leuke verrassingen in petto": Standard schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt

"Marc heeft nog wat leuke verrassingen in petto": Standard schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt
Foto: © photonews

Volg Voetbalkrant nu via Instagram!

Volgende week kan nog bewogen worden voor Standard op de transfermarkt. De komst van Josué Homawoo wordt verwacht, net als een ontknoping in de dossiers van Thomas Henry en Casper Nielsen, die naar Sclessin willen komen.

Standard behaalde zijn eerste overwinning in een vriendschappelijke wedstrijd van het seizoen afgelopen zaterdag op het veld van Aubel met twee hybride teams. Zonder het net al te veel te laten trillen, wonnen de Rouches met een voorsprong van drie doelpunten, wat betekent dat hun voorbereiding goed van start is gegaan.

Na afloop van de wedstrijd heeft Mircea Rednic commentaar gegeven op de zomerse transferperiode van de Luikse club. De komst van vijf spelers werd al bevestigd, Josué Homawoo wordt begin volgende week verwacht, en de club hoopt de deals van Casper Nielsen en Thomas Henry ook positief af te ronden.

"Marc heeft nog wat leuke verrassingen in petto, ik vertrouw hem. Josué Homawoo komt eraan, ik ken hem goed. En wat betreft de aanvallers, twee deals zijn bijna rond. Marc levert goed werk."

Een van deze twee deals lijkt Thomas Henry te zijn. De Franse aanvaller van Hellas Verona zou binnenkort moeten aansluiten bij de Luikse club, wat een interessante zet zou zijn voor Standard.

Aanvankelijk overwoog Hellas Verona om Thomas Henry gratis vrij te geven. Maar gezien de toenemende interesse in de speler, probeerde de Italiaanse club een vergoeding te eisen. Een ongunstige ontwikkeling voor Standard, dat de uitgaven wil beperken, maar ook voor de speler, die graag naar Sclessin wil verhuizen.

Henry kan een overeenkomst bereiken om zijn contract in Italië te verbreken voordat hij een driejarig contract tekent bij de Luikse club. Een extra aanwinst voor Rednic, terwijl de gesprekken tussen Standard en Club Brugge over Casper Nielsen recentelijk vooruitgang hebben geboekt. De Roemeense coach hoopte een redelijk brede selectie te hebben voor het begin van het trainingskamp, en dat lijkt de goede kant op te gaan, hoewel er enkele vertrekken worden verwacht.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties