Nederlandse Eredivisie Nederlandse Eredivisie

Word fan van Nederlandse Eredivisie!
Facebook
RSS Feed van Nederlandse Eredivisie Download kalender van Nederlandse Eredivisie
Kalender / Voetbaluitslagen
 Speeldag 1
11/08 19:00 ADO Den Haag ADO Den Haag 0-3 Utrecht Utrecht ADO Den Haag - Utrecht
12/08 18:30 VVV-Venlo VVV-Venlo 3-0 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam VVV-Venlo - Sparta Rotterdam
12/08 18:30 PSV PSV 3-2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar PSV - AZ Alkmaar
12/08 20:45 Heracles Heracles 2-1 Ajax Ajax Heracles - Ajax
12/08 20:45 Vitesse Vitesse 4-1 NAC NAC Vitesse - NAC
13/08 12:30 Zwolle Zwolle 4-2 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Zwolle - Roda JC Kerkrade
13/08 14:30 Feyenoord Feyenoord 2-1 FC Twente FC Twente Feyenoord - FC Twente
13/08 14:30 Willem II Willem II 1-2 Excelsior Excelsior Willem II - Excelsior
13/08 16:45 FC Groningen FC Groningen 3-3 Heerenveen Heerenveen FC Groningen - Heerenveen
 Speeldag 2
18/08 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 1-3 Vitesse Vitesse Roda JC Kerkrade - Vitesse
19/08 18:30 FC Twente FC Twente 1-2 VVV-Venlo VVV-Venlo FC Twente - VVV-Venlo
19/08 19:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-0 ADO Den Haag ADO Den Haag AZ Alkmaar - ADO Den Haag
19/08 20:45 Heerenveen Heerenveen 1-1 Heracles Heracles Heerenveen - Heracles
20/08 12:30 Excelsior Excelsior 0-1 Feyenoord Feyenoord Excelsior - Feyenoord
20/08 14:30 Ajax Ajax 3-1 FC Groningen FC Groningen Ajax - FC Groningen
20/08 14:30 Utrecht Utrecht 2-0 Willem II Willem II Utrecht - Willem II
20/08 16:45 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 1-1 Zwolle Zwolle Sparta Rotterdam - Zwolle
20/08 16:45 NAC NAC 1-4 PSV PSV NAC - PSV
 Speeldag 3
25/08 20:00 NAC NAC 2-2 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam NAC - Sparta Rotterdam
26/08 18:30 Vitesse Vitesse 1-2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar Vitesse - AZ Alkmaar
26/08 19:45 Zwolle Zwolle 2-0 FC Twente FC Twente Zwolle - FC Twente
26/08 19:45 ADO Den Haag ADO Den Haag 1-2 Heerenveen Heerenveen ADO Den Haag - Heerenveen
26/08 20:45 Heracles Heracles 2-2 Excelsior Excelsior Heracles - Excelsior
27/08 12:30 Feyenoord Feyenoord 5-0 Willem II Willem II Feyenoord - Willem II
27/08 14:30 VVV-Venlo VVV-Venlo 0-2 Ajax Ajax VVV-Venlo - Ajax
27/08 16:45 PSV PSV 2-0 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade PSV - Roda JC Kerkrade
27/08 16:45 FC Groningen FC Groningen 2-1 Utrecht Utrecht FC Groningen - Utrecht
 Speeldag 4
09/09 18:30 Heracles Heracles 2-4 Feyenoord Feyenoord Heracles - Feyenoord
09/09 18:30 Willem II Willem II 1-2 ADO Den Haag ADO Den Haag Willem II - ADO Den Haag
09/09 20:45 Ajax Ajax 3-0 Zwolle Zwolle Ajax - Zwolle
09/09 20:45 Excelsior Excelsior 0-3 Vitesse Vitesse Excelsior - Vitesse
10/09 12:30 Heerenveen Heerenveen 2-0 PSV PSV Heerenveen - PSV
10/09 14:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-1 NAC NAC AZ Alkmaar - NAC
10/09 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 1-0 FC Twente FC Twente Sparta Rotterdam - FC Twente
10/09 14:30 Utrecht Utrecht 2-0 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Utrecht - Roda JC Kerkrade
10/09 16:45 FC Groningen FC Groningen 1-1 VVV-Venlo VVV-Venlo FC Groningen - VVV-Venlo
 Speeldag 5
15/09 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 0-2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar
16/09 18:30 Excelsior Excelsior 1-2 Heerenveen Heerenveen Excelsior - Heerenveen
16/09 19:45 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 1-3 Willem II Willem II Roda JC Kerkrade - Willem II
16/09 19:45 NAC NAC 2-1 FC Groningen FC Groningen NAC - FC Groningen
16/09 20:45 Zwolle Zwolle 2-1 Heracles Heracles Zwolle - Heracles
17/09 14:30 FC Twente FC Twente 4-0 Utrecht Utrecht FC Twente - Utrecht
17/09 14:30 ADO Den Haag ADO Den Haag 1-1 Ajax Ajax ADO Den Haag - Ajax
17/09 16:45 Vitesse Vitesse 1-1 VVV-Venlo VVV-Venlo Vitesse - VVV-Venlo
17/09 16:45 PSV PSV 1-0 Feyenoord Feyenoord PSV - Feyenoord
 Speeldag 6
23/09 18:30 Willem II Willem II 1-2 Heerenveen Heerenveen Willem II - Heerenveen
23/09 19:45 Feyenoord Feyenoord 0-2 NAC NAC Feyenoord - NAC
23/09 19:45 Heracles Heracles 2-1 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Heracles - Roda JC Kerkrade
23/09 20:45 ADO Den Haag ADO Den Haag 1-0 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam ADO Den Haag - Sparta Rotterdam
24/09 12:30 Utrecht Utrecht 1-7 PSV PSV Utrecht - PSV
24/09 14:30 Ajax Ajax 1-2 Vitesse Vitesse Ajax - Vitesse
24/09 14:30 VVV-Venlo VVV-Venlo 1-1 Zwolle Zwolle VVV-Venlo - Zwolle
24/09 14:30 FC Groningen FC Groningen 1-0 FC Twente FC Twente FC Groningen - FC Twente
24/09 16:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0-2 Excelsior Excelsior AZ Alkmaar - Excelsior
 Speeldag 7
29/09 20:00 FC Twente FC Twente 2-1 Heracles Heracles FC Twente - Heracles
30/09 18:30 NAC NAC 0-1 ADO Den Haag ADO Den Haag NAC - ADO Den Haag
30/09 19:45 PSV PSV 4-0 Willem II Willem II PSV - Willem II
30/09 19:45 Zwolle Zwolle 3-2 FC Groningen FC Groningen Zwolle - FC Groningen
30/09 20:45 Excelsior Excelsior 0-2 VVV-Venlo VVV-Venlo Excelsior - VVV-Venlo
01/10 12:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0-4 Feyenoord Feyenoord AZ Alkmaar - Feyenoord
01/10 14:30 Heerenveen Heerenveen 0-4 Ajax Ajax Heerenveen - Ajax
01/10 14:30 Vitesse Vitesse 1-1 Utrecht Utrecht Vitesse - Utrecht
01/10 16:45 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 1-2 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Sparta Rotterdam - Roda JC Kerkrade
 Speeldag 8
14/10 18:30 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 1-0 NAC NAC Roda JC Kerkrade - NAC
14/10 18:30 Ajax Ajax 4-0 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Ajax - Sparta Rotterdam
14/10 20:45 Utrecht Utrecht 3-1 Heerenveen Heerenveen Utrecht - Heerenveen
14/10 20:45 Feyenoord Feyenoord 0-0 Zwolle Zwolle Feyenoord - Zwolle
15/10 12:30 Heracles Heracles 1-1 Vitesse Vitesse Heracles - Vitesse
15/10 14:30 FC Groningen FC Groningen 1-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar FC Groningen - AZ Alkmaar
15/10 14:30 VVV-Venlo VVV-Venlo 2-5 PSV PSV VVV-Venlo - PSV
15/10 14:30 Willem II Willem II 3-1 FC Twente FC Twente Willem II - FC Twente
15/10 16:45 ADO Den Haag ADO Den Haag 1-2 Excelsior Excelsior ADO Den Haag - Excelsior
 Speeldag 9
20/10 20:00 FC Groningen FC Groningen 0-1 Willem II Willem II FC Groningen - Willem II
21/10 18:30 NAC NAC 0-2 Zwolle Zwolle NAC - Zwolle
21/10 19:45 Excelsior Excelsior 1-1 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Excelsior - Sparta Rotterdam
21/10 19:45 VVV-Venlo VVV-Venlo 0-2 ADO Den Haag ADO Den Haag VVV-Venlo - ADO Den Haag
21/10 20:45 FC Twente FC Twente 3-0 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade FC Twente - Roda JC Kerkrade
22/10 12:30 PSV PSV 3-0 Heracles Heracles PSV - Heracles
22/10 14:30 Feyenoord Feyenoord 1-4 Ajax Ajax Feyenoord - Ajax
22/10 14:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 3-0 Utrecht Utrecht AZ Alkmaar - Utrecht
22/10 16:45 Heerenveen Heerenveen 0-4 Vitesse Vitesse Heerenveen - Vitesse
 Speeldag 10
27/10 20:00 FC Twente FC Twente 1-3 Excelsior Excelsior FC Twente - Excelsior
28/10 18:30 Heracles Heracles 3-0 VVV-Venlo VVV-Venlo Heracles - VVV-Venlo
28/10 18:30 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 1-1 Feyenoord Feyenoord Roda JC Kerkrade - Feyenoord
28/10 20:45 Zwolle Zwolle 2-0 ADO Den Haag ADO Den Haag Zwolle - ADO Den Haag
28/10 20:45 Willem II Willem II 1-3 Ajax Ajax Willem II - Ajax
29/10 12:30 Vitesse Vitesse 2-4 PSV PSV Vitesse - PSV
29/10 14:30 Utrecht Utrecht 2-2 NAC NAC Utrecht - NAC
29/10 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 2-1 FC Groningen FC Groningen Sparta Rotterdam - FC Groningen
29/10 16:45 Heerenveen Heerenveen 1-2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar Heerenveen - AZ Alkmaar
 Speeldag 11
03/11 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 0-0 Heerenveen Heerenveen Sparta Rotterdam - Heerenveen
04/11 18:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 3-2 Willem II Willem II AZ Alkmaar - Willem II
04/11 19:45 Heracles Heracles 2-1 FC Groningen FC Groningen Heracles - FC Groningen
04/11 19:45 Excelsior Excelsior 1-0 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Excelsior - Roda JC Kerkrade
04/11 20:45 VVV-Venlo VVV-Venlo 0-0 NAC NAC VVV-Venlo - NAC
05/11 12:30 ADO Den Haag ADO Den Haag 2-2 Feyenoord Feyenoord ADO Den Haag - Feyenoord
05/11 14:30 Ajax Ajax 1-2 Utrecht Utrecht Ajax - Utrecht
05/11 14:30 Vitesse Vitesse 0-0 Zwolle Zwolle Vitesse - Zwolle
05/11 16:45 PSV PSV 4-3 FC Twente FC Twente PSV - FC Twente
 Speeldag 12
18/11 18:30 FC Twente FC Twente 0-4 Heerenveen Heerenveen FC Twente - Heerenveen
18/11 18:30 Feyenoord Feyenoord 1-1 VVV-Venlo VVV-Venlo Feyenoord - VVV-Venlo
18/11 20:45 Willem II Willem II 2-2 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Willem II - Sparta Rotterdam
18/11 20:45 NAC NAC 0-8 Ajax Ajax NAC - Ajax
19/11 12:30 ADO Den Haag ADO Den Haag 4-1 Heracles Heracles ADO Den Haag - Heracles
19/11 14:30 Zwolle Zwolle 0-1 PSV PSV Zwolle - PSV
19/11 14:30 Utrecht Utrecht 3-1 Excelsior Excelsior Utrecht - Excelsior
19/11 14:30 FC Groningen FC Groningen 4-2 Vitesse Vitesse FC Groningen - Vitesse
19/11 16:45 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 0-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar Roda JC Kerkrade - AZ Alkmaar
 Speeldag 13
24/11 20:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-0 FC Twente FC Twente AZ Alkmaar - FC Twente
25/11 18:30 VVV-Venlo VVV-Venlo 3-3 Willem II Willem II VVV-Venlo - Willem II
25/11 19:45 FC Groningen FC Groningen 0-2 Feyenoord Feyenoord FC Groningen - Feyenoord
25/11 19:45 Heracles Heracles 2-1 NAC NAC Heracles - NAC
25/11 20:45 Heerenveen Heerenveen 1-2 Zwolle Zwolle Heerenveen - Zwolle
26/11 12:30 Ajax Ajax 5-1 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Ajax - Roda JC Kerkrade
26/11 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 1-3 Utrecht Utrecht Sparta Rotterdam - Utrecht
26/11 14:30 Excelsior Excelsior 1-2 PSV PSV Excelsior - PSV
26/11 16:45 Vitesse Vitesse 2-0 ADO Den Haag ADO Den Haag Vitesse - ADO Den Haag
 Speeldag 14
01/12 20:00 Zwolle Zwolle 1-1 Utrecht Utrecht Zwolle - Utrecht
02/12 18:30 ADO Den Haag ADO Den Haag 0-3 FC Groningen FC Groningen ADO Den Haag - FC Groningen
02/12 18:30 FC Twente FC Twente 3-3 Ajax Ajax FC Twente - Ajax
02/12 20:45 Willem II Willem II 3-1 Heracles Heracles Willem II - Heracles
02/12 20:45 Feyenoord Feyenoord 1-0 Vitesse Vitesse Feyenoord - Vitesse
03/12 12:30 VVV-Venlo VVV-Venlo 0-2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar VVV-Venlo - AZ Alkmaar
03/12 14:30 PSV PSV 1-0 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam PSV - Sparta Rotterdam
03/12 14:30 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 2-1 Heerenveen Heerenveen Roda JC Kerkrade - Heerenveen
03/12 16:45 NAC NAC 3-1 Excelsior Excelsior NAC - Excelsior
 Speeldag 15
08/12 20:00 Willem II Willem II 1-1 NAC NAC Willem II - NAC
09/12 18:30 Heerenveen Heerenveen 2-2 VVV-Venlo VVV-Venlo Heerenveen - VVV-Venlo
09/12 19:45 Excelsior Excelsior 1-2 Zwolle Zwolle Excelsior - Zwolle
09/12 19:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 5-0 Heracles Heracles AZ Alkmaar - Heracles
09/12 20:45 FC Twente FC Twente 2-3 ADO Den Haag ADO Den Haag FC Twente - ADO Den Haag
10/12 12:30 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 2-2 FC Groningen FC Groningen Roda JC Kerkrade - FC Groningen
10/12 16:45 Ajax Ajax 3-0 PSV PSV Ajax - PSV
 Speeldag 16
12/12 18:30 NAC NAC 1-2 FC Twente FC Twente NAC - FC Twente
12/12 20:45 Zwolle Zwolle 1-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar Zwolle - AZ Alkmaar
13/12 18:30 Vitesse Vitesse 2-2 Willem II Willem II Vitesse - Willem II
13/12 18:30 FC Groningen FC Groningen 3-3 PSV PSV FC Groningen - PSV
13/12 19:45 VVV-Venlo VVV-Venlo 0-1 Utrecht Utrecht VVV-Venlo - Utrecht
13/12 20:45 Feyenoord Feyenoord 1-1 Heerenveen Heerenveen Feyenoord - Heerenveen
13/12 20:45 ADO Den Haag ADO Den Haag 3-2 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade ADO Den Haag - Roda JC Kerkrade
14/12 18:30 Heracles Heracles 3-2 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Heracles - Sparta Rotterdam
14/12 20:45 Ajax Ajax 3-1 Excelsior Excelsior Ajax - Excelsior
 Speeldag 17
16/12 18:30 Willem II Willem II 2-3 Zwolle Zwolle Willem II - Zwolle
16/12 18:30 Heerenveen Heerenveen 1-0 NAC NAC Heerenveen - NAC
16/12 19:45 PSV PSV 3-0 ADO Den Haag ADO Den Haag PSV - ADO Den Haag
16/12 20:45 FC Twente FC Twente 1-1 Vitesse Vitesse FC Twente - Vitesse
16/12 20:45 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 0-1 VVV-Venlo VVV-Venlo Roda JC Kerkrade - VVV-Venlo
17/12 12:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 0-7 Feyenoord Feyenoord Sparta Rotterdam - Feyenoord
17/12 14:30 Utrecht Utrecht 1-1 Heracles Heracles Utrecht - Heracles
17/12 14:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-2 Ajax Ajax AZ Alkmaar - Ajax
17/12 16:45 Excelsior Excelsior 2-0 FC Groningen FC Groningen Excelsior - FC Groningen
 Speeldag 18
22/12 20:00 ADO Den Haag ADO Den Haag 4-0 Zwolle Zwolle ADO Den Haag - Zwolle
23/12 18:30 NAC NAC 3-1 Utrecht Utrecht NAC - Utrecht
23/12 19:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 3-1 Heerenveen Heerenveen AZ Alkmaar - Heerenveen
23/12 19:45 PSV PSV 2-1 Vitesse Vitesse PSV - Vitesse
23/12 20:45 Excelsior Excelsior 0-0 FC Twente FC Twente Excelsior - FC Twente
24/12 12:30 FC Groningen FC Groningen 4-0 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam FC Groningen - Sparta Rotterdam
24/12 14:30 Ajax Ajax 3-1 Willem II Willem II Ajax - Willem II
24/12 14:30 VVV-Venlo VVV-Venlo 3-1 Heracles Heracles VVV-Venlo - Heracles
24/12 16:45 Feyenoord Feyenoord 5-1 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Feyenoord - Roda JC Kerkrade
 Speeldag 15
16/01 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 0-1 Vitesse Vitesse Sparta Rotterdam - Vitesse
 Speeldag 19
19/01 20:00 Utrecht Utrecht 1-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar Utrecht - AZ Alkmaar
20/01 18:30 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 1-1 FC Twente FC Twente Roda JC Kerkrade - FC Twente
20/01 19:45 ADO Den Haag ADO Den Haag 1-1 VVV-Venlo VVV-Venlo ADO Den Haag - VVV-Venlo
20/01 19:45 Zwolle Zwolle 1-0 NAC NAC Zwolle - NAC
20/01 20:45 Vitesse Vitesse 1-1 Heerenveen Heerenveen Vitesse - Heerenveen
21/01 12:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 2-3 Excelsior Excelsior Sparta Rotterdam - Excelsior
21/01 14:30 Willem II Willem II 1-1 FC Groningen FC Groningen Willem II - FC Groningen
21/01 14:30 Ajax Ajax 2-0 Feyenoord Feyenoord Ajax - Feyenoord
21/01 16:45 Heracles Heracles 1-2 PSV PSV Heracles - PSV
 Speeldag 15
24/01 20:00 Utrecht Utrecht 1-1 Feyenoord Feyenoord Utrecht - Feyenoord
 Speeldag 20
26/01 20:00 Heerenveen Heerenveen 2-1 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Heerenveen - Sparta Rotterdam
27/01 18:30 FC Groningen FC Groningen 3-3 Heracles Heracles FC Groningen - Heracles
27/01 19:45 Zwolle Zwolle 1-2 Vitesse Vitesse Zwolle - Vitesse
27/01 19:45 FC Twente FC Twente 0-2 PSV PSV FC Twente - PSV
27/01 20:45 NAC NAC 0-1 VVV-Venlo VVV-Venlo NAC - VVV-Venlo
28/01 12:30 Utrecht Utrecht 0-0 Ajax Ajax Utrecht - Ajax
28/01 14:30 Feyenoord Feyenoord 3-1 ADO Den Haag ADO Den Haag Feyenoord - ADO Den Haag
28/01 14:30 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 2-1 Excelsior Excelsior Roda JC Kerkrade - Excelsior
28/01 16:45 Willem II Willem II 0-2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar Willem II - AZ Alkmaar
 Speeldag 21
02/02 20:00 Vitesse Vitesse 2-0 FC Groningen FC Groningen Vitesse - FC Groningen
03/02 18:30 Heerenveen Heerenveen 1-0 FC Twente FC Twente Heerenveen - FC Twente
03/02 19:45 PSV PSV 4-0 Zwolle Zwolle PSV - Zwolle
03/02 20:45 Heracles Heracles 1-1 ADO Den Haag ADO Den Haag Heracles - ADO Den Haag
04/02 12:30 Excelsior Excelsior 2-2 Utrecht Utrecht Excelsior - Utrecht
04/02 14:30 VVV-Venlo VVV-Venlo 1-0 Feyenoord Feyenoord VVV-Venlo - Feyenoord
04/02 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 1-0 Willem II Willem II Sparta Rotterdam - Willem II
04/02 14:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-2 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade AZ Alkmaar - Roda JC Kerkrade
04/02 16:45 Ajax Ajax 3-1 NAC NAC Ajax - NAC
 Speeldag 22
06/02 20:45 Zwolle Zwolle 3-2 Heerenveen Heerenveen Zwolle - Heerenveen
07/02 18:30 PSV PSV 1-0 Excelsior Excelsior PSV - Excelsior
07/02 18:30 Utrecht Utrecht 1-0 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Utrecht - Sparta Rotterdam
07/02 18:30 FC Twente FC Twente 0-4 AZ Alkmaar AZ Alkmaar FC Twente - AZ Alkmaar
07/02 20:45 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 2-4 Ajax Ajax Roda JC Kerkrade - Ajax
07/02 20:45 NAC NAC 6-1 Heracles Heracles NAC - Heracles
07/02 20:45 Willem II Willem II 3-0 VVV-Venlo VVV-Venlo Willem II - VVV-Venlo
08/02 18:30 ADO Den Haag ADO Den Haag 1-0 Vitesse Vitesse ADO Den Haag - Vitesse
08/02 20:45 Feyenoord Feyenoord 3-0 FC Groningen FC Groningen Feyenoord - FC Groningen
 Speeldag 23
10/02 18:30 Heracles Heracles 1-0 Willem II Willem II Heracles - Willem II
10/02 18:30 Utrecht Utrecht 2-1 Zwolle Zwolle Utrecht - Zwolle
10/02 19:45 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 1-2 PSV PSV Sparta Rotterdam - PSV
10/02 20:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0-0 VVV-Venlo VVV-Venlo AZ Alkmaar - VVV-Venlo
10/02 20:45 Heerenveen Heerenveen 1-1 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Heerenveen - Roda JC Kerkrade
11/02 12:30 Ajax Ajax 2-1 FC Twente FC Twente Ajax - FC Twente
11/02 14:30 Vitesse Vitesse 3-1 Feyenoord Feyenoord Vitesse - Feyenoord
11/02 14:30 Excelsior Excelsior 0-0 NAC NAC Excelsior - NAC
11/02 16:45 FC Groningen FC Groningen 0-0 ADO Den Haag ADO Den Haag FC Groningen - ADO Den Haag
 Speeldag 24
16/02 20:00 VVV-Venlo VVV-Venlo 1-1 FC Groningen FC Groningen VVV-Venlo - FC Groningen
17/02 18:30 Vitesse Vitesse 1-2 Excelsior Excelsior Vitesse - Excelsior
17/02 19:45 PSV PSV 2-2 Heerenveen Heerenveen PSV - Heerenveen
17/02 19:45 NAC NAC 1-3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar NAC - AZ Alkmaar
17/02 20:45 ADO Den Haag ADO Den Haag 2-1 Willem II Willem II ADO Den Haag - Willem II
18/02 12:30 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 1-4 Utrecht Utrecht Roda JC Kerkrade - Utrecht
18/02 14:30 Feyenoord Feyenoord 1-0 Heracles Heracles Feyenoord - Heracles
18/02 14:30 FC Twente FC Twente 1-1 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam FC Twente - Sparta Rotterdam
18/02 16:45 Zwolle Zwolle 0-1 Ajax Ajax Zwolle - Ajax
 Speeldag 25
23/02 20:00 FC Groningen FC Groningen 1-1 NAC NAC FC Groningen - NAC
24/02 18:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-1 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam
24/02 19:45 Heerenveen Heerenveen 0-1 Excelsior Excelsior Heerenveen - Excelsior
24/02 19:45 Heracles Heracles 2-1 Zwolle Zwolle Heracles - Zwolle
24/02 20:45 VVV-Venlo VVV-Venlo 2-2 Vitesse Vitesse VVV-Venlo - Vitesse
25/02 12:30 Ajax Ajax 0-0 ADO Den Haag ADO Den Haag Ajax - ADO Den Haag
25/02 14:30 Feyenoord Feyenoord 1-3 PSV PSV Feyenoord - PSV
25/02 14:30 Willem II Willem II 1-0 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Willem II - Roda JC Kerkrade
25/02 16:45 Utrecht Utrecht 3-1 FC Twente FC Twente Utrecht - FC Twente
 Speeldag 26
02/03 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 0-3 Heracles Heracles Roda JC Kerkrade - Heracles
03/03 18:30 Excelsior Excelsior 1-2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar Excelsior - AZ Alkmaar
03/03 18:30 PSV PSV 3-0 Utrecht Utrecht PSV - Utrecht
03/03 20:45 NAC NAC 2-1 Feyenoord Feyenoord NAC - Feyenoord
03/03 20:45 Heerenveen Heerenveen 2-0 Willem II Willem II Heerenveen - Willem II
04/03 12:30 Zwolle Zwolle 1-1 VVV-Venlo VVV-Venlo Zwolle - VVV-Venlo
04/03 14:30 Vitesse Vitesse 3-2 Ajax Ajax Vitesse - Ajax
04/03 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 2-1 ADO Den Haag ADO Den Haag Sparta Rotterdam - ADO Den Haag
04/03 16:45 FC Twente FC Twente 1-1 FC Groningen FC Groningen FC Twente - FC Groningen
 Speeldag 27
09/03 20:00 Heracles Heracles 2-1 FC Twente FC Twente Heracles - FC Twente
10/03 18:30 ADO Den Haag ADO Den Haag 0-2 NAC NAC ADO Den Haag - NAC
10/03 19:45 Willem II Willem II 5-0 PSV PSV Willem II - PSV
10/03 19:45 VVV-Venlo VVV-Venlo 2-3 Excelsior Excelsior VVV-Venlo - Excelsior
10/03 20:45 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 0-2 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Roda JC Kerkrade - Sparta Rotterdam
11/03 12:30 FC Groningen FC Groningen 2-0 Zwolle Zwolle FC Groningen - Zwolle
11/03 14:30 Ajax Ajax 4-1 Heerenveen Heerenveen Ajax - Heerenveen
11/03 14:30 Utrecht Utrecht 5-1 Vitesse Vitesse Utrecht - Vitesse
11/03 16:45 Feyenoord Feyenoord 2-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar Feyenoord - AZ Alkmaar
 Speeldag 28
16/03 20:00 Excelsior Excelsior 1-2 ADO Den Haag ADO Den Haag Excelsior - ADO Den Haag
17/03 18:30 FC Twente FC Twente 2-2 Willem II Willem II FC Twente - Willem II
17/03 19:45 Vitesse Vitesse 0-0 Heracles Heracles Vitesse - Heracles
17/03 19:45 PSV PSV 3-0 VVV-Venlo VVV-Venlo PSV - VVV-Venlo
17/03 20:45 Heerenveen Heerenveen 2-2 Utrecht Utrecht Heerenveen - Utrecht
18/03 12:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 3-2 FC Groningen FC Groningen AZ Alkmaar - FC Groningen
18/03 14:30 NAC NAC 0-1 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade NAC - Roda JC Kerkrade
18/03 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 2-5 Ajax Ajax Sparta Rotterdam - Ajax
18/03 16:45 Zwolle Zwolle 3-4 Feyenoord Feyenoord Zwolle - Feyenoord
 Speeldag 29
31/03 18:30 Zwolle Zwolle 2-0 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Zwolle - Sparta Rotterdam
31/03 18:30 Vitesse Vitesse 0-3 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Vitesse - Roda JC Kerkrade
31/03 19:45 PSV PSV 5-1 NAC NAC PSV - NAC
31/03 20:45 Willem II Willem II 3-2 Utrecht Utrecht Willem II - Utrecht
31/03 20:45 ADO Den Haag ADO Den Haag 0-3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar ADO Den Haag - AZ Alkmaar
01/04 12:30 VVV-Venlo VVV-Venlo 0-0 FC Twente FC Twente VVV-Venlo - FC Twente
01/04 14:30 Heracles Heracles 1-2 Heerenveen Heerenveen Heracles - Heerenveen
01/04 14:30 FC Groningen FC Groningen 1-2 Ajax Ajax FC Groningen - Ajax
01/04 16:45 Feyenoord Feyenoord 5-0 Excelsior Excelsior Feyenoord - Excelsior
 Speeldag 30
06/04 20:00 Excelsior Excelsior 2-1 Willem II Willem II Excelsior - Willem II
07/04 18:30 NAC NAC 1-0 Vitesse Vitesse NAC - Vitesse
07/04 19:45 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 3-2 Zwolle Zwolle Roda JC Kerkrade - Zwolle
07/04 19:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-3 PSV PSV AZ Alkmaar - PSV
07/04 20:45 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 3-2 VVV-Venlo VVV-Venlo Sparta Rotterdam - VVV-Venlo
08/04 12:30 Utrecht Utrecht 3-3 ADO Den Haag ADO Den Haag Utrecht - ADO Den Haag
08/04 14:30 Heerenveen Heerenveen 1-1 FC Groningen FC Groningen Heerenveen - FC Groningen
08/04 14:30 FC Twente FC Twente 1-3 Feyenoord Feyenoord FC Twente - Feyenoord
08/04 16:45 Ajax Ajax 1-0 Heracles Heracles Ajax - Heracles
 Speeldag 31
13/04 20:00 Heracles Heracles 0-3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar Heracles - AZ Alkmaar
14/04 18:30 ADO Den Haag ADO Den Haag 2-1 FC Twente FC Twente ADO Den Haag - FC Twente
14/04 19:45 VVV-Venlo VVV-Venlo 0-2 Heerenveen Heerenveen VVV-Venlo - Heerenveen
14/04 19:45 Vitesse Vitesse 7-0 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Vitesse - Sparta Rotterdam
14/04 20:45 Zwolle Zwolle 1-1 Excelsior Excelsior Zwolle - Excelsior
15/04 12:30 NAC NAC 1-2 Willem II Willem II NAC - Willem II
15/04 14:30 FC Groningen FC Groningen 2-1 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade FC Groningen - Roda JC Kerkrade
15/04 14:30 Feyenoord Feyenoord 3-1 Utrecht Utrecht Feyenoord - Utrecht
15/04 16:45 PSV PSV 3-0 Ajax Ajax PSV - Ajax
 Speeldag 32
17/04 18:30 FC Twente FC Twente 2-0 Zwolle Zwolle FC Twente - Zwolle
17/04 20:45 Heerenveen Heerenveen 2-0 ADO Den Haag ADO Den Haag Heerenveen - ADO Den Haag
18/04 18:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 4-3 Vitesse Vitesse AZ Alkmaar - Vitesse
18/04 18:30 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 2-2 PSV PSV Roda JC Kerkrade - PSV
18/04 19:45 Excelsior Excelsior 2-2 Heracles Heracles Excelsior - Heracles
18/04 20:45 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 2-1 NAC NAC Sparta Rotterdam - NAC
18/04 20:45 Willem II Willem II 1-5 Feyenoord Feyenoord Willem II - Feyenoord
19/04 18:30 Utrecht Utrecht 1-1 FC Groningen FC Groningen Utrecht - FC Groningen
19/04 20:45 Ajax Ajax 4-1 VVV-Venlo VVV-Venlo Ajax - VVV-Venlo
 Speeldag 33
29/04 14:30 VVV-Venlo VVV-Venlo 1-4 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade VVV-Venlo - Roda JC Kerkrade
29/04 14:30 Feyenoord Feyenoord 3-1 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Feyenoord - Sparta Rotterdam
29/04 14:30 Zwolle Zwolle 0-1 Willem II Willem II Zwolle - Willem II
29/04 14:30 NAC NAC 3-0 Heerenveen Heerenveen NAC - Heerenveen
29/04 14:30 Ajax Ajax 3-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar Ajax - AZ Alkmaar
29/04 14:30 Heracles Heracles 2-2 Utrecht Utrecht Heracles - Utrecht
29/04 14:30 ADO Den Haag ADO Den Haag 3-3 PSV PSV ADO Den Haag - PSV
29/04 14:30 Vitesse Vitesse 5-0 FC Twente FC Twente Vitesse - FC Twente
29/04 14:30 FC Groningen FC Groningen 4-0 Excelsior Excelsior FC Groningen - Excelsior
 Speeldag 34
06/05 14:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 6-0 Zwolle Zwolle AZ Alkmaar - Zwolle
06/05 14:30 Heerenveen Heerenveen 2-3 Feyenoord Feyenoord Heerenveen - Feyenoord
06/05 14:30 Utrecht Utrecht 1-0 VVV-Venlo VVV-Venlo Utrecht - VVV-Venlo
06/05 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 2-5 Heracles Heracles Sparta Rotterdam - Heracles
06/05 14:30 Willem II Willem II 2-2 Vitesse Vitesse Willem II - Vitesse
06/05 14:30 PSV PSV 0-0 FC Groningen FC Groningen PSV - FC Groningen
06/05 14:30 Excelsior Excelsior 1-2 Ajax Ajax Excelsior - Ajax
06/05 14:30 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 2-3 ADO Den Haag ADO Den Haag Roda JC Kerkrade - ADO Den Haag
06/05 14:30 FC Twente FC Twente 1-1 NAC NAC FC Twente - NAC
 Europa League Play-offs - Halve finales (H)
09/05 18:30 ADO Den Haag ADO Den Haag 2-5 Vitesse Vitesse ADO Den Haag - Vitesse
09/05 20:45 Heerenveen Heerenveen 4-3 Utrecht Utrecht Heerenveen - Utrecht
 Europa League Play-offs - Halve finales (T)
12/05 18:30 Vitesse Vitesse 2-1 ADO Den Haag ADO Den Haag Vitesse - ADO Den Haag
12/05 20:45 Utrecht Utrecht 2-1 Heerenveen Heerenveen Utrecht - Heerenveen
 Vriendschappelijk
15/05 20:45 Vitesse Vitesse 3-2 Utrecht Utrecht Vitesse - Utrecht
19/05 20:45 Utrecht Utrecht 1-2 Vitesse Vitesse Utrecht - Vitesse
Stand
  Ploeg G P
1. PSV PSV 34 83
2. Ajax Ajax 34 79
3. AZ Alkmaar AZ Alkmaar 34 71
4. Feyenoord Feyenoord 34 66
5. Vitesse Vitesse 36 55
6. Utrecht Utrecht 36 54
7. ADO Den Haag ADO Den Haag 34 47
8. Heerenveen Heerenveen 34 46
9. Zwolle Zwolle 34 44
Topschutters