Download kalender

Download alle wedstrijden van Vriendschappelijk naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĆ¼pdatet worden.

Download de kalender van jouw favoriete ploeg

Kalender

 Voorbereiding
16/06 16:00 Zelzate FC Zelzate FC ...-... Sporting Lokeren Sporting Lokeren
21/06 19:30 Racing Club Gent Racing Club Gent ...-... KAA Gent KAA Gent
22/06 14:00 Zelzate FC Zelzate FC ...-... KAA Gent KAA Gent
22/06 18:00 Katelijne-Waver Katelijne-Waver ...-... KV Mechelen KV Mechelen
22/06 18:00 RWD Molenbeek RWD Molenbeek ...-... Anderlecht Anderlecht
22/06 19:01 RCS Brainois RCS Brainois ...-... Standard Standard
23/06 11:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC ...-... Antwerp Antwerp
23/06 18:00 KFC Heist KFC Heist ...-... Club Brugge Club Brugge
25/06 19:00 Petegem S. Petegem S. ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
26/06 19:00 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel ...-... Lommel SK Lommel SK
26/06 19:00 RWD Molenbeek RWD Molenbeek ...-... Cercle Brugge Cercle Brugge
26/06 19:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten ...-... Eupen Eupen
26/06 19:01 Zwevezele Zwevezele ...-... KV Oostende KV Oostende
26/06 19:01 KSK Heist KSK Heist ...-... Antwerp Antwerp
26/06 20:00 Eppegem FC Eppegem FC ...-... KV Mechelen KV Mechelen
27/06 19:00 Kontich FC Kontich FC ...-... Beerschot VAC Beerschot VAC
28/06 19:00 Lutlommel VV Lutlommel VV ...-... Lommel SK Lommel SK
28/06 19:30 KFC Merelbeke KFC Merelbeke ...-... KAA Gent KAA Gent
29/06 15:00 Dikkelvenne Dikkelvenne ...-... KAA Gent KAA Gent
29/06 16:00 Eendracht Termien Eendracht Termien ...-... KRC Genk KRC Genk
29/06 17:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde ...-... Anderlecht Anderlecht
29/06 18:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... OH Leuven OH Leuven
29/06 18:00 Torhout Torhout ...-... Club Brugge Club Brugge
29/06 18:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo ...-... KV Mechelen KV Mechelen
29/06 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge ...-... KV Oostende KV Oostende
29/06 19:00 Houtvenne Houtvenne ...-... Westerlo Westerlo
29/06 19:01 Namen UR Namen UR ...-... Standard Standard
29/06 19:01 ASV Geel ASV Geel ...-... Union SG Union SG
30/06 19:00 RVC Hoboken RVC Hoboken ...-... Beerschot VAC Beerschot VAC
30/06 19:01 Maccabi Haifa Maccabi Haifa ...-... Waasland-Beveren Waasland-Beveren
02/07 19:00 ASV Geel ASV Geel ...-... Lommel SK Lommel SK
02/07 19:00 Eupen Eupen ...-... Victoria Rosport Victoria Rosport
03/07 18:30 Heracles Heracles ...-... Club Brugge Club Brugge
03/07 18:30 Bregel Sport Bregel Sport ...-... KRC Genk KRC Genk
03/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
03/07 19:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt ...-... Beerschot VAC Beerschot VAC
03/07 19:01 Svelta Melsele Svelta Melsele ...-... Waasland-Beveren Waasland-Beveren
03/07 19:30 KSK Heist KSK Heist ...-... KV Mechelen KV Mechelen
05/07 19:00 KV Kortrijk KV Kortrijk ...-... OH Leuven OH Leuven
06/07 15:00 Willem II Willem II ...-... KV Oostende KV Oostende
06/07 16:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar ...-... Club Brugge Club Brugge
06/07 17:00 Beringen Beringen ...-... KRC Genk KRC Genk
06/07 17:00 Eupen Eupen ...-... Victoria Victoria
06/07 19:00 SK Deinze SK Deinze ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
06/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge ...-... Monaco Monaco
06/07 19:00 OH Leuven OH Leuven ...-... KV Mechelen KV Mechelen
06/07 19:00 Lommel SK Lommel SK ...-... Eindhoven Eindhoven
06/07 19:00 FC Duffel FC Duffel ...-... Beerschot VAC Beerschot VAC
07/07 17:30 Sporting Lokeren Sporting Lokeren ...-... Monaco Monaco
10/07 19:00 OH Leuven OH Leuven ...-... Eupen Eupen
10/07 19:01 Lommel SK Lommel SK ...-... Waasland-Beveren Waasland-Beveren
10/07 21:30 SL Benfica SL Benfica ...-... Anderlecht Anderlecht
11/07 19:00 KRC Genk KRC Genk ...-... Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
12/07 16:00 RKC RKC ...-... KV Mechelen KV Mechelen
12/07 19:00 Club Brugge Club Brugge ...-... Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
12/07 19:01 Zwolle Zwolle ...-... KAA Gent KAA Gent
13/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Sporting Lokeren Sporting Lokeren
13/07 19:00 MVV MVV ...-... Lommel SK Lommel SK
13/07 19:00 KV Oostende KV Oostende ...-... Moeskroen Moeskroen
13/07 19:00 Heerenveen Heerenveen ...-... KV Mechelen KV Mechelen
13/07 19:01 Sint-Truiden Sint-Truiden ...-... KAA Gent KAA Gent
13/07 19:01 Standard Standard ...-... Strasbourg Strasbourg
14/07 16:00 KRC Genk KRC Genk ...-... Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
15/07 19:00 Club Brugge Club Brugge ...-... Union SG Union SG
16/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... KV Oostende KV Oostende
17/07 19:00 Beerschot VAC Beerschot VAC ...-... Panachaiki Panachaiki
17/07 19:00 Sint-Truiden Sint-Truiden ...-... Lommel SK Lommel SK
17/07 19:30 KSK Heist KSK Heist ...-... Westerlo Westerlo
18/07 19:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade ...-... KV Mechelen KV Mechelen
19/07 19:01 Club Brugge Club Brugge ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
20/07 14:30 FC Twente FC Twente ...-... OH Leuven OH Leuven
20/07 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Willem II Willem II
20/07 19:00 Beerschot VAC Beerschot VAC ...-... Panathinaikos Panathinaikos
20/07 19:00 Cappellen Cappellen ...-... Lommel SK Lommel SK
21/07 15:00 Standard Standard ...-... Nice Nice
21/07 16:00 Westerlo Westerlo ...-... KRC Genk KRC Genk
21/07 19:00 KV Oostende KV Oostende ...-... OFI Kreta OFI Kreta
23/07 19:00 Rupel Boom Rupel Boom ...-... Beerschot VAC Beerschot VAC
24/07 19:01 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen ...-... Westerlo Westerlo
26/07 19:00 Lommel SK Lommel SK ...-... Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
27/07 19:00 Lommel SK Lommel SK ...-... Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen