Word fan! 45

Download kalender Vriendschappelijk

Download alle wedstrijden van Vriendschappelijk naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

Download de kalender van jouw favoriete ploeg

Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO België België Denemarken Denemarken Albanië Albanië Algerije Algerije Andorra Andorra Angola Angola Anguilla Anguilla Antigua en Barbuda Antigua en Barbuda Argentinië Argentinië Armenië Armenië Australië Australië Azerbeidzjan Azerbeidzjan Bahamas Bahamas Bahrain Bahrain Bangladesh Bangladesh Barbados Barbados Belize Belize Benin Benin Bermuda Bermuda Bhutan Bhutan Bolivia Bolivia Botswana Botswana Brazilië Brazilië Bulgarije Bulgarije Burkina Faso Burkina Faso Burundi Burundi Cambodia Cambodia Canada Canada Cape Verde Islands Cape Verde Islands Cayman Islands Cayman Islands Chili Chili China China China Tapei China Tapei Colombia Colombia Comoros Comoros Congo Congo Congo DR Congo DR Costa Rica Costa Rica Cuba Cuba Cyprus Cyprus Dominica Dominica Dominicaanse Republiek Dominicaanse Republiek Duitsland Duitsland Ecuador Ecuador Egypte Egypte El Salvador El Salvador Engeland Engeland Equatorial Guinea Equatorial Guinea Eritrea Eritrea Estland Estland Ethiopia Ethiopia Faroër Eilanden Faroër Eilanden Fiji Fiji Finland Finland Frankrijk Frankrijk Gabon Gabon Gambia Gambia Georgië Georgië Ghana Ghana Gibraltar Gibraltar Grenada Grenada Griekenland Griekenland Guatemala Guatemala Guinea-Bissau Guinea-Bissau Guinee Guinee Guyana Guyana Haitï Haitï Honduras Honduras Hong Kong Hong Kong Hongarije Hongarije Ierland Ierland IJsland IJsland India India Indonesië Indonesië Irak Irak Iran Iran Israël Israël Italië Italië Ivoorkust Ivoorkust Jamaica Jamaica Japan Japan Jordan Jordan Kameroen Kameroen Kazachstan Kazachstan Kenia Kenia Koeweit Koeweit Kosovo Kosovo Kroatië Kroatië Kyrgyzstan Kyrgyzstan Laos Laos Lesotho Lesotho Letland Letland Libanon Libanon Liberië Liberië Libya Libya Liechtenstein Liechtenstein Litouwen Litouwen Luxemburg Luxemburg Madagascar Madagascar Malawi Malawi Maleisië Maleisië Mali Mali Malta Malta Marokko Marokko Mauritania Mauritania Mauritius Mauritius Mexico Mexico Moldavië Moldavië Mongolia Mongolia Montenegro Montenegro Morocco A' Morocco A' Mozambique Mozambique Myanmar Myanmar Namibië Namibië Nederland Nederland Nederlandse Antillen Nederlandse Antillen Nepal Nepal New Caledonia New Caledonia Nicaragua Nicaragua Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland Niger Niger Nigeria Nigeria Noord-Ierland Noord-Ierland Noord-Korea Noord-Korea Noorwegen Noorwegen Oekraïne Oekraïne Oman Oman Oostenrijk Oostenrijk Pakistan Pakistan Palestina Palestina Panama Panama Paraguay Paraguay Peru Peru Philippines Philippines Polen Polen Portugal Portugal Puerto Rico Puerto Rico Qatar Qatar Roemenië Roemenië Rusland Rusland Rwanda Rwanda San Marino San Marino Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië Senegal Senegal Servië Servië Singapore Singapore Slovakije Slovakije Slovenië Slovenië Soedan Soedan Solomon-eilanden Solomon-eilanden Spanje Spanje Sri Lanka Sri Lanka St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis St. Lucia St. Lucia St. Vincent and the Grenadines St. Vincent and the Grenadines Suriname Suriname Syrië Syrië Tahiti Tahiti Tajikistan Tajikistan Tanzanië Tanzanië Thailand Thailand Togo Togo Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago Tsjechië Tsjechië Tunesië Tunesië Turkije Turkije Turkmenistan Turkmenistan Turks and Caicos Islands Turks and Caicos Islands Uganda Uganda Uruguay Uruguay Uzbekistan Uzbekistan Vanuatu Vanuatu Venezuela Venezuela Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Staten Verenigde Staten Vietnam Vietnam Wales Wales Wit-Rusland Wit-Rusland Zambia Zambia Zimbabwe Zimbabwe Zuid-Afrika Zuid-Afrika Zuid-Korea Zuid-Korea Zweden Zweden Zwitserland Zwitserland

Kalender Vriendschappelijk

 Vriendschappelijk
28/01 02:00 Verenigde Staten Verenigde Staten 3-0 Panama Panama
Christian Ramírez 89' -
02/02 21:30 Verenigde Staten Verenigde Staten 2-0 Costa Rica Costa Rica
Sebastian Francisco Lletget 80' 1-0
Paul Joseph Arriola Hendricks 88' 2-0
21/02 15:00 Kazachstan Kazachstan 1-0 Moldavië Moldavië
27/02 20:00 Cuba Cuba 5-0 Bermuda Bermuda
Arichel Hernández Mora 38' -
Arichel Hernández Mora (pen) 45+1' -
Aníbal Álvarez 82' 1-0
Aníbal Álvarez 82' -
Sandy Sanchez Mustelier (pen) 90+6' -
03/03 22:00 Bolivia Bolivia 2-2 Nicaragua Nicaragua
0-1 28' Saúl Torres Rojas
39' 1-1
07/03 04:30 El Salvador El Salvador 3-1 Guatemala Guatemala
Bryan Tamacas 67' -
09/03 12:30 Cambodia Cambodia 0-1 Bangladesh Bangladesh
17/03 00:00 Bahamas Bahamas 6-1 Turks and Caicos Islands Turks and Caicos Islands
Ricardo Rivaldo Jade McPhee 1' 1-0
Ricardo Rivaldo Jade McPhee 8' 2-0
Ricardo Rivaldo Jade McPhee 40' 3-0
61' 4-0
Jaime Thompson 77' 5-0
5-1 80' Mario
86' 6-1
18/03 06:00 Solomon-eilanden Solomon-eilanden 3-1 Vanuatu Vanuatu
18/03 08:30 Fiji Fiji 3-0 New Caledonia New Caledonia
19/03 12:30 Myanmar Myanmar 0-0 China Tapei China Tapei
20/03 16:00 Irak Irak 1-0 Syrië Syrië
20/03 20:45 Wales Wales 1-0 Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
Ben Woodburn 90+2' 1-0
20/03 20:45 Duitsland Duitsland 1-1 Servië Servië
0-1 12' Luka Jovic
Leon Goretzka 69' 1-1
21/03 14:45 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten 2-1 Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië
0-1 18' Abdulfattah Mohamed Adam
Bandar Mohammed Mohammed Saeed Mahdi 54' 1-1
Ali Ahmed Mabkhout Mohsen Omran Al Hajeri 63' 2-1
21/03 16:30 Koeweit Koeweit 0-0 Nepal Nepal
21/03 19:00 Kosovo Kosovo 2-2 Denemarken Denemarken
Amir Rrahmani 42' 1-0
1-1 63' Christian Eriksen (pen)
Bersant Celina 66' 2-1
2-2 90+1' Pierre Emil Højbjerg
22/03 01:00 Verenigde Staten Verenigde Staten 1-0 Ecuador Ecuador
Gyasi Zardes 81' 1-0
22/03 11:20 Japan Japan 0-1 Colombia Colombia
0-1 64' Radamel Falcao (pen)
22/03 12:00 Zuid-Korea Zuid-Korea 1-0 Bolivia Bolivia
Chung-Yong Lee 86' 1-0
22/03 21:00 Argentinië Argentinië 1-3 Venezuela Venezuela
0-1 6' José Salomón Rondón Giménez
0-2 44' Jhon Eduard Murillo Romaña
Lautaro Javier Martínez 59' 1-2
1-3 75' Josef Alexander Martínez (pen)
23/03 01:00 Peru Peru 1-0 Paraguay Paraguay
Christian Alberto Cueva Bravo 4' 1-0
23/03 02:00 Guatemala Guatemala 1-0 Costa Rica Costa Rica
Stefano Cincotta 31' 1-0
23/03 03:15 Mexico Mexico 3-1 Chili Chili
Raúl Alonso Jiménez Rodríguez (pen) 52' 1-0
Héctor Moreno 64' 2-0
Hirving Rodrigo Lozano Bahena 65' 3-0
3-1 69' Nicolás Castillo
23/03 16:00 Jordan Jordan 0-1 Syrië Syrië
23/03 18:00 Brazilië Brazilië 1-1 Panama Panama
32' 1-0
1-1 36' Adolfo Abdiel Machado
24/03 04:00 Fiji Fiji 1-0 Mauritius Mauritius
24/03 11:00 China Tapei China Tapei 0-1 Solomon-eilanden Solomon-eilanden
25/03 12:30 Myanmar Myanmar 0-2 Indonesië Indonesië
0-1 41' Gregory Junior Nwokolo
0-2 85' Ilija Spasojevic (pen)
25/03 15:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan 0-0 Litouwen Litouwen
25/03 16:45 Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 3-2 Equatorial Guinea Equatorial Guinea
Abdullah Abdulkarim Al Shamekh (pen) 4' 1-0
Abdulfattah Mohamed Adam 13' 2-0
2-1 32' Emilio Nsue López (pen)
Mohammed Al Khabrani (pen) 57' 3-1
3-2 71' Emilio Nsue López (pen)
26/03 11:30 Japan Japan 1-0 Bolivia Bolivia
Shoya Nakajima 76' 1-0
26/03 12:00 Zuid-Korea Zuid-Korea 2-1 Colombia Colombia
Heung-Min Son 16' 1-0
1-1 48'
Jae-Sung Lee 58' 2-1
26/03 14:45 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten 0-0 Syrië Syrië
26/03 16:00 Irak Irak 3-2 Jordan Jordan
26/03 18:00 Nigeria Nigeria 1-0 Egypte Egypte
Paul Onuachu 1' 1-0
26/03 18:00 Ivoorkust Ivoorkust 1-0 Liberië Liberië
Jonathan Kodjia (pen) 90+1' 1-0
26/03 18:00 Senegal Senegal 2-1 Mali Mali
0-1 72' Adama Traoré
Sadio Mané 87' 1-1
Moussa Konaté 90+2' 2-1
26/03 20:00 Marokko Marokko 0-1 Argentinië Argentinië
0-1 83' Ángel Correa
26/03 20:45 Gibraltar Gibraltar 0-1 Estland Estland
0-1 53' Konstantin Vassiljev
26/03 20:45 Algerije Algerije 1-0 Tunesië Tunesië
Baghdad Bounedjah (pen) 70' 1-0
26/03 20:45 Tsjechië Tsjechië 1-3 Brazilië Brazilië
David Pavelka 37' 1-0
1-1 49' Roberto Firmino
1-2 83' Gabriel Fernando de Jesus
1-3 90' Gabriel Fernando de Jesus
27/03 00:55 Verenigde Staten Verenigde Staten 1-1 Chili Chili
Christian Pulisic 4' 1-0
1-1 9' Óscar Mauricio Opazo Lara
27/03 01:00 Peru Peru 0-2 El Salvador El Salvador
0-1 61' Miguel Ángel Trauco Saavedra
0-2 90+1' Óscar Elías Cerén Delgado
27/03 01:00 Honduras Honduras 0-0 Ecuador Ecuador
27/03 03:00 Costa Rica Costa Rica 1-0 Jamaica Jamaica
Keysher Fuller Spence 28' 1-0
27/03 03:00 Mexico Mexico 4-2 Paraguay Paraguay
Jonathan dos Santos Ramírez 6' 1-0
Gustavo Raúl Gómez Portillo 9' 2-0
Chicharito 24' 3-0
3-1 59' Hernán Pérez
3-2 84' Derlis Alberto González Galeano
Luis Arturo Montes Jiménez 90+1' 4-2
28/05 13:30 Laos Laos 2-1 Sri Lanka Sri Lanka
30/05 20:00 Turkije Turkije 2-1 Griekenland Griekenland
Cengiz Ünder 11' 1-0
Kenan Karaman 17' 2-0
2-1 90+3' Dimitrios Kourmpelis
31/05 13:30 Laos Laos 2-2 Sri Lanka Sri Lanka
02/06 02:30 Venezuela Venezuela 1-1 Ecuador Ecuador
Roberto Rosales (pen) 38' 1-0
1-1 90+1' Enner Remberto Valencia Lastra
02/06 16:00 Maleisië Maleisië 2-0 Nepal Nepal
02/06 19:00 Luxemburg Luxemburg 3-3 Madagascar Madagascar
Vincent Thill 2' 1-0
1-1 35' Paulin Voavy
1-2 37' Faneva Ima Andriatsima (pen)
1-3 62'
Vahid Selimovic 90+1' 2-3
Laurent Jans 90+2' 3-3
02/06 20:00 Turkije Turkije 2-0 Uzbekistan Uzbekistan
Mehmet Çelik 17' 1-0
Mehmet Çelik 57' 2-0
02/06 21:00 Frankrijk Frankrijk 2-0 Bolivia Bolivia
Thomas Lemar 5' 1-0
Antoine Griezmann 43' 2-0
02/06 22:00 El Salvador El Salvador 1-0 Haitï Haitï
David Antonio Rugamas Leiva 76' 1-0
04/06 00:00 Colombia Colombia 3-0 Panama Panama
William José Tesillo Gutiérrez 6' 1-0
Luis Muriel Fruto 38' 2-0
Radamel Falcao (pen) 45' 3-0
05/06 12:30 Japan Japan 0-0 Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
06/06 01:00 Verenigde Staten Verenigde Staten 0-1 Jamaica Jamaica
0-1 60' Shamar Nicholson
06/06 01:00 Paraguay Paraguay 1-1 Honduras Honduras
Óscar René Cardozo (pen) 15' 1-0
1-1 75' Maynor Figueroa
06/06 02:30 Brazilië Brazilië 2-0 Qatar Qatar
Richarlison de Andrade 16' 1-0
Gabriel Fernando de Jesus 24' 2-0
06/06 03:00 Peru Peru 1-0 Costa Rica Costa Rica
Christian Alberto Cueva Bravo 53' 1-0
06/06 03:00 Mexico Mexico 3-1 Venezuela Venezuela
0-1 18' Jhon Eduard Murillo Romaña
Roberto Carlos Alvarado Hernández 32' 1-1
Rodolfo Gilbert Pizarro Thomas 54' 2-1
José Andrés Guardado Hernández 76' 3-1
06/06 06:00 Fiji Fiji 1-1 Tahiti Tahiti
06/06 13:00 China Tapei China Tapei 1-1 Nepal Nepal
06/06 17:15 Iran Iran 5-0 Syrië Syrië
Alireza Jahanbakhsh 30' 1-0
Mehdi Taremi 37' 2-0
Mehdi Taremi 57' 3-0
Mehdi Taremi 77' 4-0
Allahyar Sayyadmanesh 89' 5-0
06/06 20:00? Frankrijk Frankrijk Geannuleerd Kenia Kenia
07/06 01:00 Bermuda Bermuda 1-0 Guyana Guyana
Donte Brangman 37' 1-0
07/06 01:00 Chili Chili 2-1 Haitï Haitï
0-1 26' Frantzdy Pierrot
Eduardo Jesús Vargas Rojas 69' 1-1
José Pedro Fuenzalida Gana 71' 2-1
07/06 13:00 Zuid-Korea Zuid-Korea 1-0 Australië Australië
Eui-Jo Hwang 76' 1-0
07/06 13:35 China China 2-0 Philippines Philippines
Xi Wu 14' 1-0
Xizhe Zhang 54' 2-0
07/06 17:00 Uzbekistan Uzbekistan 4-0 Noord-Korea Noord-Korea
07/06 18:00 Ivoorkust Ivoorkust 3-1 Comoros Comoros
Wilfried Bony 40' 1-0
Wilfried Bony 59' 2-0
Kassim Abdallah Mfoihaia 90' 3-0
3-1 90+4' Youssouf M'Changama (pen)
07/06 20:00 Kenia Kenia 1-0 Madagascar Madagascar
07/06 20:15 Tunesië Tunesië 2-0 Irak Irak
Wahbi Khazri 4' 1-0
Bassem Srarfi 29' 2-0
07/06 20:30 Slovakije Slovakije 5-1 Jordan Jordan
0-1 39' Moussa Al Tamari
Lukáš Haraslín 50' 1-1
Martin Chrien 55' 2-1
Jan Gregus (pen) 71' 3-1
Samuel Mráz 74' 4-1
Jaroslav Mihalík 84' 5-1
08/06 01:15 Uruguay Uruguay 3-0 Panama Panama
Maximiliano Gómez González 19' 1-0
Luis Suarez 69' 2-0
Federico Valverde 79' 3-0
08/06 02:10 Argentinië Argentinië 5-1 Nicaragua Nicaragua
Lionel Messi 37' 1-0
Lionel Messi 38' 2-0
Lautaro Javier Martínez 63' 3-0
Lautaro Javier Martínez 73' 4-0
Roberto Maximiliano Pereyra 81' 5-0
5-1 90+1' Juan Ramón Barrera Pérez (pen)
08/06 13:45 Singapore Singapore 4-3 Solomon-eilanden Solomon-eilanden
08/06 18:00 Angola Angola 2-0 Guinea-Bissau Guinea-Bissau
08/06 19:00 Nigeria Nigeria 0-0 Zimbabwe Zimbabwe
09/06 12:00 Japan Japan 2-0 El Salvador El Salvador
Kensuke Nagai 19' 1-0
Kensuke Nagai 42' 2-0
09/06 17:00 Congo DR Congo DR 0-0 Burkina Faso Burkina Faso
09/06 18:30 Kameroen Kameroen 2-1 Zambia Zambia
Paul-Georges Ntep de Madiba 2' 1-0
71' 2-0
2-1 77' Mwape Musonda
09/06 20:00 Verenigde Staten Verenigde Staten 0-3 Venezuela Venezuela
0-1 16' José Salomón Rondón Giménez
0-2 30' Jefferson David Savarino Quintero
0-3 36' José Salomón Rondón Giménez
09/06 21:00 Brazilië Brazilië 7-0 Honduras Honduras
Gabriel Fernando de Jesus 6' 1-0
Thiago Silva 13' 2-0
Philippe Coutinho (pen) 37' 3-0
Gabriel Fernando de Jesus 47' 4-0
David Neres Campos 56' 5-0
Roberto Firmino 65' 6-0
Richarlison de Andrade 70' 7-0
09/06 23:00 Peru Peru 0-3 Colombia Colombia
0-1 23' Andrés Mateus Uribe Villa
0-2 65' Andrés Mateus Uribe Villa
0-3 90+4' Duván Esteban Zapata Banguera
09/06 23:00 Paraguay Paraguay 2-0 Guatemala Guatemala
Gustavo Raúl Gómez Portillo 48' 1-0
Derlis Alberto González Galeano (pen) 76' 2-0
10/06 01:00 Mexico Mexico 3-2 Ecuador Ecuador
Jonathan dos Santos Ramírez 28' 1-0
1-1 47' Ángel Israel Mena Delgado
Luis Arturo Montes Jiménez 63' 2-1
2-2 66' Eduar Ayrton Preciado Garcia
Luis Alfonso Rodriguez Alanís 77' 3-2
10/06 06:00 Fiji Fiji 0-0 Vanuatu Vanuatu
10/06 14:00 Irak Irak Geannuleerd Libya Libya
11/06 13:00 Zuid-Korea Zuid-Korea 1-1 Iran Iran
Eui-Jo Hwang 57' 1-0
1-1 62' Young-Gwon Kim
11/06 13:45 Singapore Singapore 1-2 Myanmar Myanmar
11/06 14:00 China China 1-0 Tajikistan Tajikistan
Xu Yang 10' 1-0
11/06 14:00 Hong Kong Hong Kong 0-2 China Tapei China Tapei
11/06 15:00 Jordan Jordan 4-1 Indonesië Indonesië
Baha' Faisal Mohammad Seif 23' 1-0
Ahmed Ersan Mohammad Hamdouni 42' 2-0
63' 3-0
Hamza Ali Khaled Al Daradreh 79' 4-0
4-1 86' Albeto Goncalves Da Costa (pen)
11/06 15:00 Benin Benin Geannuleerd Mauritania Mauritania
11/06 15:30 Uzbekistan Uzbekistan 2-0 Syrië Syrië
11/06 16:00 Kyrgyzstan Kyrgyzstan 2-2 Palestina Palestina
11/06 19:00 Benin Benin 1-0 Guinee Guinee
11/06 20:00 Algerije Algerije 1-1 Burundi Burundi
Baghdad Bounedjah 66' 1-0
1-1 75' Raïs M'Bohli Ouhab
11/06 20:45 Kroatië Kroatië 1-2 Tunesië Tunesië
0-1 16' Anice Badri
Bruno Petkovic 47' 1-1
1-2 70' Naïm Sliti (pen)
11/06 22:00 Guyana Guyana 1-3 Haitï Haitï
0-1 8' Mechack Jérôme (pen)
0-2 29' Wilde-Donald Guerrier
0-3 61' Jonel Desire
Keanu Marsh-Brown 80' 1-3
12/06 18:30 Marokko Marokko 0-1 Gambia Gambia
0-1 27' Musa Barrow
12/06 20:00? Gambia Gambia Geannuleerd Zambia Zambia
13/06 21:00 Egypte Egypte 1-0 Tanzanië Tanzanië
Ahmed El Mohamadi 64' 1-0
14/06 18:00 Kameroen Kameroen 1-1 Mali Mali
0-1 22' Youssouf Koné
Karl Toko Ekambi 45+2' 1-1
14/06 18:30 Mauritania Mauritania 3-1 Madagascar Madagascar
14/06 20:00? Brazilië Brazilië Geannuleerd Paraguay Paraguay
15/06 13:30 Indonesië Indonesië 6-0 Vanuatu Vanuatu
Albeto Goncalves Da Costa 2' 1-0
Evan Dimas Darmono 19' 2-0
Albeto Goncalves Da Costa 48' 3-0
Albeto Goncalves Da Costa 61' 4-0
Albeto Goncalves Da Costa 65' 5-0
Evan Dimas Darmono 74' 6-0
15/06 14:30 Ivoorkust Ivoorkust 0-1 Uganda Uganda
0-1 35' Faruk Miya (pen)
15/06 15:30 Ghana Ghana 0-0 Zuid-Afrika Zuid-Afrika
15/06 19:00 Kenia Kenia 1-1 Congo DR Congo DR
Michael Olunga 25' 1-0
1-1 87' Arthur Masuaku
16/06 18:30 Marokko Marokko 2-3 Zambia Zambia
0-1 1' Mwape Musonda
Hakim Ziyech 24' 1-1
1-2 44' Kings Kangwa
Hakim Ziyech (pen) 55' 2-2
2-3 74' Enock Mwepu
16/06 19:00 Tanzanië Tanzanië 1-1 Zimbabwe Zimbabwe
16/06 19:45 Senegal Senegal 1-0 Nigeria Nigeria
16/06 20:00 Algerije Algerije 3-2 Mali Mali
16/06 21:00 Egypte Egypte 3-1 Guinee Guinee
Marwan Mohsen 11' 1-0
1-1 63' Sory Kaba
Ahmed Ali Kamel 77' 2-1
Omar Gaber 86' 3-1
17/06 20:15 Tunesië Tunesië 2-1 Burundi Burundi
Taha Yassine Khenissi 66' 1-0
1-1 76' Cedric Amissi
Naïm Sliti 90+3' 2-1
18/06 18:30 Benin Benin 3-1 Mauritania Mauritania
19/06 14:30 Ivoorkust Ivoorkust 4-1 Zambia Zambia
0-1 13' Junior Fashion Sakala (pen)
Jonathan Kodjia 29' 1-1
Jean Michaël Seri 41' 2-1
Gnaly Cornet 57' 3-1
Wilfried Bony 84' 4-1
29/06 16:00 Zwevezele Zwevezele 1-2 KV Kortrijk KV Kortrijk
21/07 15:00 Liberië Liberië 1-1 Equatorial Guinea Equatorial Guinea
11/08 21:00 St. Vincent and the Grenadines St. Vincent and the Grenadines 1-0 Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
Chavel Cunningham 3' -
26/08 01:00 St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis 3-0 Antigua en Barbuda Antigua en Barbuda
28/08 02:00 St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis 4-3 Antigua en Barbuda Antigua en Barbuda
30/08 14:45 Maleisië Maleisië 0-1 Jordan Jordan
30/08 19:30 Dominicaanse Republiek Dominicaanse Republiek 0-4 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten
0-1 4' Salem Jasim Abdullah Jasim
0-2 18' Khalil Ibrahim Al Hammadi
0-3 30' Khalil Ibrahim Al Hammadi
31/08 04:00 Belize Belize 1-1 St. Vincent and the Grenadines St. Vincent and the Grenadines
31/08 19:30 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten 5-1 Sri Lanka Sri Lanka
02/09 00:00 Belize Belize 1-0 St. Vincent and the Grenadines St. Vincent and the Grenadines
05/09 12:20 Japan Japan 2-0 Paraguay Paraguay
Yuya Osako 23' 1-0
Takumi Minamino 30' 2-0
05/09 15:30 Zuid-Korea Zuid-Korea 2-2 Georgië Georgië
0-1 40' Jano Ananidze
Eui-Jo Hwang 45+40' 1-1
Eui-Jo Hwang 85' 2-1
2-2 90' Giorgi Kvilitaia
05/09 19:00 Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 1-1 Mali Mali
0-1 38' Adama Traore
Salem Mohammed Al Dawsari 53' 1-1
05/09 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland 1-0 Luxemburg Luxemburg
Kevin Malget 37' 1-0
05/09 20:45 Montenegro Montenegro 2-1 Hongarije Hongarije
0-1 2' Filip Holender
Nebojsa Kosovic 32' 1-1
Stefan Mugoša (pen) 75' 2-1
06/09 02:00 Peru Peru 0-1 Ecuador Ecuador
0-1 47' Erick Leonel Castillo Arroyo
06/09 03:00 Honduras Honduras 4-0 Puerto Rico Puerto Rico
Emilio Arturo Izaguirre Girón 5' 1-0
Jorge Renán Benguche Ramírez 40' 2-0
Bryan Josué Velásquez Moya 59' 3-0
Jorge Renán Benguche Ramírez 62' 4-0
06/09 04:30 Chili Chili 0-0 Argentinië Argentinië
06/09 19:00 Ivoorkust Ivoorkust 1-2 Benin Benin
Roger Claver Djapone Assalé 81' 1-0
1-1 82' Jodel Dossou
1-2 87' Stéphane Sessègnon (pen)
06/09 20:15 Tunesië Tunesië 1-0 Mauritania Mauritania
Amor Layouni 78' 1-0
06/09 21:00 Marokko Marokko 1-1 Burkina Faso Burkina Faso
0-1 71' Cyrille Bayala
Zouhair Feddal 88' 1-1
07/09 02:30 Verenigde Staten Verenigde Staten 0-3 Mexico Mexico
0-1 21' Chicharito
0-2 78' Erick Gabriel Gutiérrez Galaviz
0-3 82' Carlos Uriel Antuna Romero
07/09 02:30 Brazilië Brazilië 2-2 Colombia Colombia
Carlos Henrique Casimiro 19' 1-0
1-1 25' Luis Muriel Fruto (pen)
1-2 34' Luis Muriel Fruto
Neymar 58' 2-2
07/09 04:00 Costa Rica Costa Rica 1-2 Uruguay Uruguay
0-1 42' Giorgian Daniel De Arrascaeta Benedetti (pen)
Celso Borges Mora 48' 1-1
1-2 90' Jonathan Javier Rodríguez Portillo
07/09 19:00 Libya Libya 2-0 Niger Niger
08/09 15:00 Kenia Kenia 1-1 Uganda Uganda
0-1 23' Emmanuel Arnold Okwi
Kenneth Muguna 51' 1-1
09/09 18:00 Uzbekistan Uzbekistan 0-0 Irak Irak
09/09 20:45 Wales Wales 1-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
Daniel James 17' 1-0
09/09 22:00 Algerije Algerije 1-0 Benin Benin
Islam Slimani (pen) 72' 1-0
10/09 17:30 Oman Oman 1-0 Libanon Libanon
10/09 18:00 Jordan Jordan 2-4 Paraguay Paraguay
Moussa Al Tamari 43' 1-0
Yasen Al Bakhet 45+1' 2-0
2-1 61' Óscar David Romero Villamayor
2-2 74' Miguel Ángel Almirón Rejala
2-3 75' Robert Rojas
2-4 90' Alejandro Romero Gamarra
10/09 19:00 Tunesië Tunesië 1-2 Ivoorkust Ivoorkust
0-1 47' Roger Claver Djapone Assalé
0-2 75' Seko Fofana
Naïm Sliti 89' 1-2
10/09 20:30 Oekraïne Oekraïne 2-2 Nigeria Nigeria
0-1 4' Joe Aribo
0-2 34' Victor James Osimhen (pen)
Oleksandr Zinchenko 78' 1-2
Roman Yaremchuk 79' 2-2
10/09 20:45 Ierland Ierland 3-1 Bulgarije Bulgarije
Alan Browne 56' 1-0
1-1 67' Ivelin Popov (pen)
Kevin Long 83' 2-1
john Collins 86' 3-1
10/09 21:00 Marokko Marokko 1-0 Niger Niger
Walid El Karti 21' 1-0
11/09 02:00 Colombia Colombia 0-0 Venezuela Venezuela
11/09 02:00 Verenigde Staten Verenigde Staten 1-1 Uruguay Uruguay
0-1 50' Paul Brian Rodríguez Bravo
Jordan Morris 79' 1-1
11/09 02:00 Ecuador Ecuador 3-0 Bolivia Bolivia
Michael Steveen Estrada Martínez 49' 1-0
Junior Nazareno Sornoza Moreira (pen) 72' 2-0
Gonzalo Jordy Plata Jiménez 86' 3-0
11/09 03:30 Honduras Honduras 2-1 Chili Chili
0-1 19' Alfonso Cristián Parot Rojas
Alberto Josué Elis Martínez 73' 1-1
Jonathan Josué Rubio Toro 80' 2-1
11/09 04:00 Argentinië Argentinië 4-0 Mexico Mexico
Lautaro Javier Martínez 17' 1-0
Lautaro Javier Martínez 22' 2-0
Leandro Daniel Paredes (pen) 33' 3-0
Lautaro Javier Martínez 39' 4-0
11/09 05:00 Brazilië Brazilië 0-1 Peru Peru
0-1 85' Luis Alfonso Abram Ugarelli
18/09 20:30 Congo DR Congo DR 2-3 Rwanda Rwanda
30/09 15:00 Botswana Botswana 0-0 Liberië Liberië
03/10 04:06 Mexico Mexico 2-0 Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
José Juan Macías Guzmán 23' 1-0
Jesús Ricardo Angulo Uriarte 31' 2-0
03/10 15:00 Bangladesh Bangladesh 2-0 Bhutan Bhutan
05/10 00:30 St. Lucia St. Lucia 3-1 Dominica Dominica
05/10 14:45 Maleisië Maleisië 6-0 Sri Lanka Sri Lanka
05/10 18:00 Jordan Jordan 0-0 Singapore Singapore
07/10 01:00 St. Lucia St. Lucia 1-4 Dominica Dominica
09/10 18:30 Bahrain Bahrain 2-3 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
Abdulwahab Al Malood 32' 1-0
1-1 41' Rüfät Dadaşov
1-2 62' Tämkin Xälilzadä
Jassim Al Shaikh 68' 2-2
2-3 70' Ramil Sheydaev
09/10 20:45 Duitsland Duitsland 2-2 Argentinië Argentinië
Serge Gnabry 15' 1-0
Kai Havertz 22' 2-0
2-1 66' Lucas Nicolás Alario
2-2 85' Lucas Ariel Ocampos
10/10 14:00 Brazilië Brazilië 1-1 Senegal Senegal
Roberto Firmino 9' 1-0
1-1 45+1' Famara Diedhiou (pen)
10/10 14:00 Thailand Thailand 1-1 Congo Congo
10/10 16:00 Cape Verde Islands Cape Verde Islands 2-1 Togo Togo
10/10 18:00 Kosovo Kosovo 1-0 Gibraltar Gibraltar
10/10 19:00 Burkina Faso Burkina Faso 0-1 Gabon Gabon
10/10 20:45 Servië Servië 1-0 Paraguay Paraguay
Aleksandar Mitrovic 90' 1-0
10/10 21:45 Algerije Algerije 1-1 Congo DR Congo DR
Islam Slimani 6' 1-0
1-1 26' Cedric Bakambu
11/10 00:00 Venezuela Venezuela 4-1 Bolivia Bolivia
Yangel Herrera 38' 1-0
Darwin Machís 41' 2-0
José Salomón Rondón Giménez 50' 3-0
3-1 55' Gilbert Álvarez Vargas
José Salomón Rondón Giménez (pen) 87' 4-1
11/10 20:00 Marokko Marokko 1-1 Libya Libya
Jawad El Yamiq 20' 1-0
1-1 42' Sanad Al-Warfali
12/10 01:00 Uruguay Uruguay 1-0 Peru Peru
Paul Brian Rodríguez Bravo 17' 1-0
12/10 18:00 Guinee Guinee 0-1 Comoros Comoros
12/10 18:00 Colombia Colombia 0-0 Chili Chili
12/10 19:00 Tunesië Tunesië 0-0 Kameroen Kameroen
13/10 14:00 Benin Benin 2-2 Zambia Zambia
13/10 14:00 Brazilië Brazilië 1-1 Nigeria Nigeria
0-1 35' Joe Aribo
Carlos Henrique Casimiro 48' 1-1
13/10 15:00 Ethiopia Ethiopia 0-1 Uganda Uganda
13/10 15:00 Equatorial Guinea Equatorial Guinea 1-1 Togo Togo
13/10 15:00 Zuid-Afrika Zuid-Afrika 2-1 Mali Mali
Dean Furman (pen) 23' 1-0
Themba Zwane 45+1' 2-0
2-1 74' Sekou Koita
13/10 15:00 Kenia Kenia 0-1 Mozambique Mozambique
0-1 68' Amânsio João Pita Canhembe
13/10 16:00 Ecuador Ecuador 1-6 Argentinië Argentinië
0-1 20' Lucas Nicolás Alario
0-2 27' Jhon Jairo Espinoza Izquierdo
0-3 32' Leandro Daniel Paredes (pen)
Ángel Israel Mena Delgado 49' 1-3
1-4 66' Germán Alejandro Pezzella
1-5 82' Nicolás Martín Domínguez
1-6 86' Lucas Ariel Ocampos
13/10 19:00 Ivoorkust Ivoorkust 3-1 Congo DR Congo DR
Serge Wilfried Kanon 22' 1-0
Nicolas Pepe 44' 2-0
2-1 64' Chadrac Akolo
Wilfried Zaha 90+5' 3-1
13/10 20:45 Slovakije Slovakije 1-1 Paraguay Paraguay
Róbert Boženík 59' 1-0
1-1 85' Alejandro Romero Gamarra
14/10 15:00 Lesotho Lesotho 1-1 Malawi Malawi
14/10 18:00 Rwanda Rwanda 0-0 Tanzanië Tanzanië
14/10 19:00 Tsjechië Tsjechië 2-3 Noord-Ierland Noord-Ierland
0-1 9' Patrick McNair
0-2 23' Johny Evans
0-3 40' Patrick McNair
Vladimír Darida 67' 1-3
68' 2-3
14/10 19:00 Egypte Egypte 1-0 Botswana Botswana
Hamdi Fathi 74' 1-0
15/10 00:00 Venezuela Venezuela 2-0 Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
José Salomón Rondón Giménez 11' 1-0
Darwin Machís 14' 2-0
15/10 14:00 Hong Kong Hong Kong Geannuleerd Maleisië Maleisië
15/10 14:00 Koeweit Koeweit 1-1 Turkmenistan Turkmenistan
15/10 18:00 Chili Chili 3-2 Guinee Guinee
0-1 38' Ibrahima Sory Conté
Jean David Meneses Villarroel 64' 1-1
Felipe Andrés Mora Aliaga 71' 2-1
Vidal Arturo (pen) 74' 3-1
3-2 80' Ibrahima Camará
15/10 19:00 Denemarken Denemarken 4-0 Luxemburg Luxemburg
Martin Braithwaite 13' 1-0
Kasper Dolberg 21' 2-0
Kasper Dolberg 59' 3-0
Christian Gytkjær 67' 4-0
15/10 19:00 Mauritania Mauritania 0-0 Libya Libya
15/10 21:00 Marokko Marokko 2-3 Gabon Gabon
0-1 22' Aaron Salem Boupendza Pozzi
Nordin Amrabat 32' 1-1
1-2 48' Denis Bouanga
Nordin Amrabat (pen) 69' 2-2
2-3 80' Issam Chebake
15/10 21:00 Algerije Algerije 3-0 Colombia Colombia
Baghdad Bounedjah 15' 1-0
Riyad Mahrez 20' 2-0
Riyad Mahrez 65' 3-0
16/10 00:30 Bermuda Bermuda 0-0 Guatemala Guatemala
16/10 02:00 Bolivia Bolivia 3-1 Haitï Haitï
0-1 22' Gilbert Álvarez Vargas
Erwin Mario Saavedra Flores 27' 1-1
Erwin Mario Saavedra Flores 37' 2-1
Gilbert Álvarez Vargas 56' 3-1
16/10 03:30 Peru Peru 1-1 Uruguay Uruguay
Christopher Gonzáles Crespo 34' 1-0
1-1 80' Darwin Gabriel Núñez Ribeiro
07/11 11:30 Myanmar Myanmar 3-0 Nepal Nepal
07/11 17:00 Egypte Egypte 1-0 Liberië Liberië
Hamdi Fathi 84' 1-0
08/11 02:00 Nicaragua Nicaragua 0-0 Cuba Cuba
09/11 13:00 Uzbekistan Uzbekistan 3-1 Kyrgyzstan Kyrgyzstan
09/11 13:45 Maleisië Maleisië 1-0 Tajikistan Tajikistan
09/11 14:00 Namibië Namibië 0-2 Zambia Zambia
10/11 15:00 Myanmar Myanmar Geannuleerd Turkmenistan Turkmenistan
10/11 23:00 Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago 15-0 Anguilla Anguilla
Ryan Telfer 10' 1-0
Marcus Joseph 14' 2-0
Nathan Lewis 20' 3-0
Nathan Lewis 20' 4-0
Ryan Telfer 21' 5-0
Marcus Joseph 27' 6-0
Marcus Joseph 32' 7-0
Marcus Joseph 33' 8-0
Nathan Lewis 40' 9-0
Ataullah Guerra 42' 10-0
Marcus Joseph 47' 11-0
Darius Lewis 75' 12-0
Darius Lewis 75' 13-0
Darius Lewis 78' 14-0
Jomal Williams 89' 15-0
11/11 01:00 Nicaragua Nicaragua 0-1 Cuba Cuba
14/11 13:30 Cambodia Cambodia 1-1 Mongolia Mongolia
14/11 17:30 Qatar Qatar 2-0 Singapore Singapore
Mohammed Muntari 32' 1-0
Shahdan bin Sulaiman 43' 2-0
14/11 18:00 Bulgarije Bulgarije 0-1 Paraguay Paraguay
0-1 60' Miguel Ángel Almirón Rejala
14/11 18:00 Oekraïne Oekraïne 1-0 Estland Estland
Roman Bezus 90+2' 1-0
14/11 20:45 Ierland Ierland 3-1 Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland
0-1 30' Callum McCowatt
Derrick Williams 45' 1-1
Sean Maguire 52' 2-1
Callum Davidson 75' 3-1
15/11 01:00 Ecuador Ecuador 3-0 Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
Alan Steven Franco Palma 29' 1-0
Enner Remberto Valencia Lastra (pen) 71' 2-0
Enner Remberto Valencia Lastra 85' 3-0
15/11 18:00 Brazilië Brazilië 0-1 Argentinië Argentinië
0-1 13' Lionel Messi
15/11 19:00 Hongarije Hongarije 1-2 Uruguay Uruguay
0-1 15' Edison Cavani
0-2 21' Paul Brian Rodríguez Bravo
Ádám Szalai 24' 1-2
15/11 19:00? Paraguay Paraguay Geannuleerd Venezuela Venezuela
16/11 02:30 Colombia Colombia 1-0 Peru Peru
Alfredo José Morelos Aviléz 90+3' 1-0
17/11 15:00 Litouwen Litouwen 1-0 Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland
Arvydas Novikovas 45' 1-0
18/11 19:00? Paraguay Paraguay Geannuleerd Argentinië Argentinië
18/11 20:15 Argentinië Argentinië 2-2 Uruguay Uruguay
0-1 34' Edison Cavani
Sergio Agüero 63' 1-1
1-2 68' Luis Suarez
Lionel Messi (pen) 90+2' 2-2
19/11 11:25 Japan Japan 1-4 Venezuela Venezuela
0-1 8' José Salomón Rondón Giménez
0-2 31' José Salomón Rondón Giménez
0-3 34' José Salomón Rondón Giménez
0-4 38' Yeferson Julio Soteldo Martínez
Hotaru Yamaguchi 70' 1-4
19/11 14:30 Brazilië Brazilië 3-0 Zuid-Korea Zuid-Korea
Lucas Paquetá 9' 1-0
Philippe Coutinho 36' 2-0
Danilo Luiz da Silva 60' 3-0
19/11 17:30 Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 0-0 Paraguay Paraguay
19/11 18:00 Montenegro Montenegro 2-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
Stefan Mugoša 9' 1-0
14' 2-0
19/11 18:00 Kroatië Kroatië 2-1 Georgië Georgië
0-1 18' Giorgi Papunashvili
Guram Kashia 25' 1-1
Ivan Perisic 53' 2-1
19/11 19:00 Morocco A' Morocco A' 3-1 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
19/11 19:00? Panama Panama Geannuleerd Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten
19/11 19:00? Panama Panama Uitg Bolivia Bolivia
20/11 02:00 Ecuador Ecuador 0-1 Colombia Colombia
0-1 42' Andrés Mateus Uribe Villa
20/11 02:30 Peru Peru Geannuleerd Chili Chili
21/11 20:00 Guatemala Guatemala 8-0 Antigua en Barbuda Antigua en Barbuda
Yeltsin Delfino Álvarez Castro 25' 1-0
Edi Danilo Guerra Pérez 31' 2-0
Edi Danilo Guerra Pérez 44' 3-0
Alejandro Miguel Galindo 45+1' 4-0
Alejandro Miguel Galindo 47' 5-0
Jose María Rosales Marroquín 56' 6-0
Jorge Estuardo Vargas García 79' 7-0
Rudy Ronaldo Barrientos Reyes 88' 8-0
08/01 01:30 Barbados Barbados 1-4 Canada Canada
0-1 7' Tosaint Ricketts
0-2 34' Tesho Akindele
Armando Lashley (pen) 36' 1-2
1-3 45' Jonathan Osorio
1-4 77' Thelonius Bair
09/01 18:00 Zweden Zweden 1-0 Moldavië Moldavië
Jordan Larsson 32' 1-0
11/01 01:30 Barbados Barbados 1-4 Canada Canada
0-1 10' Charles-Andreas Brym
0-2 36' Russell Teibert
0-3 64' Amer Didic
Shamar Edwards 70' 1-3
1-4 86' Jayden Nelson
12/01 15:45 Zweden Zweden 1-0 Kosovo Kosovo
16/01 01:00 IJsland IJsland 1-0 Canada Canada
20/01 01:00 IJsland IJsland 1-0 El Salvador El Salvador
Kjartan Henry Finnbogason 65' 1-0
25/01 14:00 Eritrea Eritrea 0-1 Soedan Soedan
01/02 21:55 Verenigde Staten Verenigde Staten 1-0 Costa Rica Costa Rica
Ulysses Llanez Jr. (pen) 50' -
12/02 19:00? Cayman Islands Cayman Islands Uitg Pakistan Pakistan
14/02 19:00? Myanmar Myanmar Geannuleerd Oman Oman
16/02 15:30 Congo DR Congo DR 0-1 Kameroen Kameroen
20/02 15:30 Congo Congo 1-1 Kameroen Kameroen
23/02 14:00 Uzbekistan Uzbekistan 0-1 Wit-Rusland Wit-Rusland
0-1 26' Pavel Nehaichik
24/02 15:30 Kameroen Kameroen 0-0 Rwanda Rwanda
26/02 02:00 Nicaragua Nicaragua 0-0 Panama Panama
26/02 16:00 Bulgarije Bulgarije 0-1 Wit-Rusland Wit-Rusland
0-1 15' Dmitriy Podstrelov
28/02 14:00 Rwanda Rwanda 0-0 Congo Congo
07/03 19:00? Bahrain Bahrain Geannuleerd Myanmar Myanmar
11/03 19:00? Malawi Malawi 0-1 Zambia Zambia
12/03 01:00 Jamaica Jamaica 2-0 Bermuda Bermuda
Jourdaine Fletcher 42' 1-0
Kemar Beckford 79' 2-0
17/03 19:00? Zambia Zambia Geannuleerd Uganda Uganda
20/03 19:00? Zambia Zambia Geannuleerd Zimbabwe Zimbabwe
21/03 19:00? Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten Geannuleerd Singapore Singapore
23/03 19:00? Solomon-eilanden Solomon-eilanden Geannuleerd Fiji Fiji
25/03 19:00? Jordan Jordan Geannuleerd Irak Irak
26/03 14:00 Uzbekistan Uzbekistan Geannuleerd Armenië Armenië
26/03 16:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan Uitg Liechtenstein Liechtenstein
26/03 17:30 Kroatië Kroatië Uitg Zwitserland Zwitserland
26/03 18:00 Cyprus Cyprus Uitg Luxemburg Luxemburg
26/03 18:00 Estland Estland Uitg New Caledonia New Caledonia
26/03 18:45 Moldavië Moldavië Uitg Andorra Andorra
26/03 19:00 Malta Malta Uitg Gibraltar Gibraltar
26/03 19:00? Oman Oman Geannuleerd Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland
26/03 19:00? Vietnam Vietnam Uitg Irak Irak
26/03 19:00? Vietnam Vietnam Geannuleerd Kyrgyzstan Kyrgyzstan
26/03 20:45 Spanje Spanje Uitg Duitsland Duitsland
26/03 20:45 Nederland Nederland Uitg Verenigde Staten Verenigde Staten
26/03 20:45 Montenegro Montenegro Uitg Letland Letland
27/03 02:00 Mexico Mexico Uitg Tsjechië Tsjechië
27/03 03:00 Griekenland Griekenland Uitg Costa Rica Costa Rica
27/03 15:00 Kazachstan Kazachstan Uitg Litouwen Litouwen
27/03 18:00 Denemarken Denemarken Geannuleerd Faroër Eilanden Faroër Eilanden
27/03 18:30 België België Uitg Portugal Portugal
27/03 19:30 San Marino San Marino Uitg Albanië Albanië
27/03 20:45 Slovenië Slovenië Uitg Turkije Turkije
27/03 20:45 Wales Wales Uitg Oostenrijk Oostenrijk
27/03 20:45 Polen Polen Geannuleerd Finland Finland
27/03 21:00 Engeland Engeland Uitg Italië Italië
27/03 21:00 Frankrijk Frankrijk Uitg Oekraïne Oekraïne
28/03 02:00 El Salvador El Salvador Uitg Panama Panama
28/03 03:30 Canada Canada Uitg Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
28/03 16:00 Malta Malta Uitg Liechtenstein Liechtenstein
28/03 18:00 Zweden Zweden Uitg Rusland Rusland
29/03 04:00 Suriname Suriname Uitg Grenada Grenada
29/03 16:00 Liechtenstein Liechtenstein Uitg Gibraltar Gibraltar
29/03 19:00 Nederland Nederland Uitg Spanje Spanje
29/03 20:00? Solomon-eilanden Solomon-eilanden Uitg Tahiti Tahiti
29/03 20:00? Congo DR Congo DR Uitg Burkina Faso Burkina Faso
29/03 22:00 Honduras Honduras Uitg Tsjechië Tsjechië
30/03 01:00 Mexico Mexico Uitg Griekenland Griekenland
30/03 15:00 Uzbekistan Uzbekistan Uitg Kazachstan Kazachstan
30/03 16:00 Kazachstan Kazachstan Uitg Armenië Armenië
30/03 17:00 Zwitserland Zwitserland Uitg België België
30/03 18:00 Bahrain Bahrain Geannuleerd Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland
30/03 18:00 Montenegro Montenegro Uitg Luxemburg Luxemburg
30/03 18:00 Malta Malta Uitg Azerbeidzjan Azerbeidzjan
30/03 19:30 Portugal Portugal Uitg Kroatië Kroatië
30/03 20:00 Andorra Andorra Geannuleerd Faroër Eilanden Faroër Eilanden
30/03 20:00? Thailand Thailand Uitg Panama Panama
30/03 20:00? Thailand Thailand Geannuleerd Nederlandse Antillen Nederlandse Antillen
30/03 20:45 Oostenrijk Oostenrijk Uitg Turkije Turkije
30/03 20:45 Slovenië Slovenië Uitg Albanië Albanië
30/03 20:45 Wales Wales Uitg Verenigde Staten Verenigde Staten
31/03 18:00 Estland Estland Uitg Litouwen Litouwen
31/03 18:45 Moldavië Moldavië Uitg Rusland Rusland
31/03 19:30 Cyprus Cyprus Uitg Zweden Zweden
31/03 20:00? India India Geannuleerd Tajikistan Tajikistan
31/03 20:00? Canada Canada Uitg Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
31/03 20:45 Polen Polen Uitg Oekraïne Oekraïne
31/03 20:45 San Marino San Marino Uitg Letland Letland
31/03 20:45 Duitsland Duitsland Uitg Italië Italië
31/03 21:00 Engeland Engeland Uitg Denemarken Denemarken
31/03 21:00 Frankrijk Frankrijk Geannuleerd Finland Finland
01/04 04:00 Costa Rica Costa Rica Uitg Panama Panama
26/05 20:00? Oekraïne Oekraïne Uitg Cyprus Cyprus
26/05 20:00? Malta Malta Uitg Slovenië Slovenië
26/05 20:00? Turkije Turkije Uitg Azerbeidzjan Azerbeidzjan
28/05 19:30 Nederland Nederland Uitg Griekenland Griekenland
29/05 20:45 Italië Italië Uitg San Marino San Marino
30/05 20:00? Mexico Mexico Uitg Colombia Colombia
31/05 20:00? Slovenië Slovenië Uitg Portugal Portugal
31/05 20:45 Zwitserland Zwitserland Uitg Duitsland Duitsland
01/06 09:00 Mongolia Mongolia Uitg Estland Estland
01/06 20:00? Denemarken Denemarken - Noorwegen Noorwegen
01/06 20:00? Kroatië Kroatië Uitg Turkije Turkije
02/06 20:00? Oekraïne Oekraïne Uitg Noord-Ierland Noord-Ierland
02/06 20:45 Oostenrijk Oostenrijk Uitg Engeland Engeland
02/06 20:45 Polen Polen Uitg Rusland Rusland
03/06 20:00? IJsland IJsland - Faroër Eilanden Faroër Eilanden
04/06 19:45 Zweden Zweden - Finland Finland
04/06 20:00 Zwitserland Zwitserland Uitg Liechtenstein Liechtenstein
04/06 20:45 Italië Italië Uitg Tsjechië Tsjechië
05/06 19:30 Spanje Spanje Uitg Portugal Portugal
06/06 19:30 Nederland Nederland Uitg Wales Wales
06/06 20:00? Rusland Rusland Geannuleerd Servië Servië
06/06 20:00? Noorwegen Noorwegen - Slovakije Slovakije
07/06 15:00 Finland Finland - Estland Estland
07/06 18:00 Denemarken Denemarken - Zweden Zweden
07/06 18:00 Tsjechië Tsjechië Uitg Oostenrijk Oostenrijk
07/06 19:15 Engeland Engeland Uitg Roemenië Roemenië
07/06 20:00? Oekraïne Oekraïne Uitg Israël Israël
08/06 20:00? Iran Iran Uitg Oman Oman
08/06 21:00 Frankrijk Frankrijk Uitg Kroatië Kroatië
09/06 18:00 Polen Polen Uitg IJsland IJsland
09/06 20:00? Portugal Portugal Uitg Malta Malta
04/07 16:00 Standard Standard 0-0 KV Kortrijk KV Kortrijk