Word fan! 1264

Champions League 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 3
 Halve Finales
21/06 15:00 La Fiorita La Fiorita 1-2 Interclube Interclube
21/06 21:30 Levadia Tallinn Levadia Tallinn 1-6 VĂ­kingur ReykjavĂ­k VĂ­kingur ReykjavĂ­k
 Finale
24/06 21:30 Interclube Interclube 0-1 VĂ­kingur ReykjavĂ­k VĂ­kingur ReykjavĂ­k
 Speeldag 1
05/07 18:00 Pyunik Pyunik 0-0 CFR Cluj CFR Cluj
05/07 19:00 Malmö FF Malmö FF 3-2 Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík
05/07 19:45 Ludogorets Ludogorets 2-0 Sutjeska Sutjeska
05/07 20:00 Ballkani Ballkani 1-1 Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius
05/07 20:00 The New Saints The New Saints 1-0 Linfield Linfield
05/07 20:00 Lech Poznan Lech Poznan 1-0 FK Qarabag FK Qarabag
05/07 20:30 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 3-0 Hibernians Hibernians
05/07 20:45 Shkupi Shkupi 3-0 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
06/07 16:00 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 0-0 Ferencváros Ferencváros
06/07 18:00 HJK HJK 1-0 RFS RFS
06/07 18:00 Bodø Glimt Bodø Glimt 3-0 KI Klaksvik KI Klaksvik
06/07 19:30 F91 Dudelange F91 Dudelange 1-0 KF Tirana KF Tirana
06/07 20:00 Zrinjski Zrinjski 0-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
06/07 20:15 Maribor NK Maribor NK 0-0 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
06/07 20:30 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 0-0 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
12/07 17:30 RFS RFS 6-6P HJK HJK
12/07 18:00 Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius 1-0 Ballkani Ballkani
12/07 18:00 FK Qarabag FK Qarabag 5-1 Lech Poznan Lech Poznan
12/07 18:00 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 2-0 Shkupi Shkupi
12/07 19:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-0 Zrinjski Zrinjski
12/07 20:00 KF Tirana KF Tirana 1-2 F91 Dudelange F91 Dudelange
12/07 20:00 Hibernians Hibernians 0-0 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
12/07 21:00 Sutjeska Sutjeska 0-1 Ludogorets Ludogorets
12/07 21:30 Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík 3-3 Malmö FF Malmö FF
13/07 19:00 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk 0-2 Maribor NK Maribor NK
13/07 19:00 KI Klaksvik KI Klaksvik 3-1 Bodø Glimt Bodø Glimt
13/07 19:00 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 1-2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
13/07 20:00 Ferencváros Ferencváros 5-1 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
13/07 20:30 CFR Cluj CFR Cluj 1-1P Pyunik Pyunik
13/07 20:45 Linfield Linfield 2-0 The New Saints The New Saints
 Speeldag 2
19/07 18:00 FK Qarabag FK Qarabag 3-2 FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich
19/07 18:00 Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius 1-0 Malmö FF Malmö FF
19/07 18:00 Pyunik Pyunik 0-1 F91 Dudelange F91 Dudelange
19/07 19:45 FC Midtjylland FC Midtjylland 1-1 AEK Larnaca AEK Larnaca
19/07 19:45 Ludogorets Ludogorets 3-0 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
19/07 20:45 Linfield Linfield 1-0 Bodø Glimt Bodø Glimt
19/07 21:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 2-2 Shkupi Shkupi
20/07 18:00 HJK HJK 1-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
20/07 19:15 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 1-1 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
20/07 20:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 0-0 Fenerbahçe Fenerbahçe
20/07 20:00 Ferencváros Ferencváros 1-2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
20/07 20:15 Maribor NK Maribor NK 0-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
26/07 17:30 AEK Larnaca AEK Larnaca 4-5P FC Midtjylland FC Midtjylland
26/07 19:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-0 Maribor NK Maribor NK
26/07 19:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 5-0 HJK HJK
26/07 19:30 F91 Dudelange F91 Dudelange 1-4 Pyunik Pyunik
26/07 21:00 Shkupi Shkupi 0-1 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
26/07 21:00 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2-1 Ludogorets Ludogorets
27/07 18:00 Bodø Glimt Bodø Glimt 8-0 Linfield Linfield
27/07 19:00 Fenerbahçe Fenerbahçe 1-2 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
27/07 19:00 Malmö FF Malmö FF 0-2 Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius
27/07 19:00 FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich 2-2 FK Qarabag FK Qarabag
27/07 20:30 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 1-4 Ferencváros Ferencváros
27/07 21:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 0-4 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
 Speeldag 3
02/08 19:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
02/08 19:45 Ludogorets Ludogorets 1-2 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
02/08 20:00 Monaco Monaco 1-1 PSV PSV
02/08 20:45 Union SG Union SG 2-0 Rangers FC Rangers FC
02/08 21:00 SL Benfica SL Benfica 4-1 FC Midtjylland FC Midtjylland
03/08 18:00 FK Qarabag FK Qarabag 1-1 Ferencváros Ferencváros
03/08 18:00 Bodø Glimt Bodø Glimt 5-0 Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius
03/08 19:00 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 4-0 Apollon Limassol Apollon Limassol
03/08 20:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 1-0 Sturm Graz Sturm Graz
03/08 20:50 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 5-0 Pyunik Pyunik
09/08 18:00 Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius ...-... Bodø Glimt Bodø Glimt
09/08 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol ...-... Maccabi Haifa Maccabi Haifa
09/08 19:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen ...-... Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
09/08 19:00 Pyunik Pyunik ...-... Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
09/08 19:45 FC Midtjylland FC Midtjylland ...-... SL Benfica SL Benfica
09/08 20:00 Ferencváros Ferencváros ...-... FK Qarabag FK Qarabag
09/08 20:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... Ludogorets Ludogorets
09/08 20:30 PSV PSV ...-... Monaco Monaco
09/08 20:30 Sturm Graz Sturm Graz ...-... Dinamo Kiev Dinamo Kiev
09/08 20:45 Rangers FC Rangers FC ...-... Union SG Union SG
 Finale (H)
16/08 21:00 FC København FC København ...-... Trabzonspor Trabzonspor
16/08 21:00 Qarabag FK/Ferencvaros Qarabag FK/Ferencvaros ...-... FC Sheriff/Viktoria Plzen FC Sheriff/Viktoria Plzen
16/08 21:00 Bodoe/Glimt/Zalgiris Vilnius Bodoe/Glimt/Zalgiris Vilnius ...-... Ludogorets Razgrad/Dinamo Zagreb Ludogorets Razgrad/Dinamo Zagreb
16/08 21:00 Maccabi Haifa/Apollon Limassol Maccabi Haifa/Apollon Limassol ...-... FK Crvena Zvezda/Pyunik FK Crvena Zvezda/Pyunik
16/08 21:00 Dynamo Kyiv/Sturm Graz Dynamo Kyiv/Sturm Graz ...-... Benfica/FC Midtjylland Benfica/FC Midtjylland
16/08 21:00 Union St.Gilloise/Rangers Union St.Gilloise/Rangers ...-... Monaco/PSV Eindhoven Monaco/PSV Eindhoven
 Finale (T)
23/08 21:00 FC Sheriff/Viktoria Plzen FC Sheriff/Viktoria Plzen ...-... Qarabag FK/Ferencvaros Qarabag FK/Ferencvaros
23/08 21:00 Ludogorets Razgrad/Dinamo Zagreb Ludogorets Razgrad/Dinamo Zagreb ...-... Bodoe/Glimt/Zalgiris Vilnius Bodoe/Glimt/Zalgiris Vilnius
23/08 21:00 FK Crvena Zvezda/Pyunik FK Crvena Zvezda/Pyunik ...-... Maccabi Haifa/Apollon Limassol Maccabi Haifa/Apollon Limassol
23/08 21:00 Benfica/FC Midtjylland Benfica/FC Midtjylland ...-... Dynamo Kyiv/Sturm Graz Dynamo Kyiv/Sturm Graz
23/08 21:00 Monaco/PSV Eindhoven Monaco/PSV Eindhoven ...-... Union St.Gilloise/Rangers Union St.Gilloise/Rangers
24/08 21:00 Trabzonspor Trabzonspor ...-... FC København FC København

Download alle wedstrijden van Champions League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĂĽpdatet worden.