Dit is ons Team van de Week!
Sander De Graeve
Sander De Graeve
| 5 reacties
Dit is ons Team van de Week!
Foto: © SC

Op speeldag 26 verzekerde Moeskroen zich van de redding in 1A met Awoniyi terug in een glansrol. Hij zit dus opnieuw in ons Team van de Week.

Doel

Tussen de palen was er deze week maar één mogelijkheid. Kenny Steppe was fenomenaal in doel bij STVV.

Verdediging

Achterin was Diatta op de vleugelback enorm beslissend voor Club Brugge, centraal kende Godeau bij het nu geredde Moeskroen een goeie avond. Bij Zulte Waregem viel Ewoud Pletinckx ons op.

Middenveld

Louis Verstraete was samen met Floriano Vanzo één van de exponenten van het Waasland-Beveren dat AA Gent over de knie legde. Bij Standard waren Marin en de herboren Lestienne de uitblinkers. Dé beste prestatie van het weekend kwam echter van Siebe Schrijvers, die zijn ex-club KRC Genk een loer draaide.

Aanval

Voorin vragen ze zich bij Gent af wat ze misdaan hebben met Taiwo Awoniyi, hij vindt bij Moeskroen opnieuw zijn beste vorm terug. Bij Charleroi Is Osimhen ervoor aan het zorgen dat Rezaei al helemaal vergeten is. Ondanks de nederlaag was Ezekiel ijzersterk bij KV Kortrijk.

Ontvang het voetbalnieuws van jouw favoriete ploeg per mail

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties