LIVE: Daar is dan toch weer Kanga die Gent op voorsprong zet
STVV kan in de stand niet meer dalen of stijgen en is dus zeker derde en ook zeker van Europees voetbal. Voor KAA Gent staat er wel nog veel op het spel. Zij kunnen Anderlecht onder druk zetten als ze winnen in Stayen.
45' 58"
|
|
|
Kokubo Leobrian
|
|
6.47
Leobrian Kokubo @ Sint-Truiden - KAA Gent6.47
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Keepen |
| Reddingen | 0 |
| Weggebokst | 0 |
| Uitgekomen | 0/0 |
| Geslaagde plukballen | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 21/22 (95.5%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 4/5 (80%) |
| Balverliezen | 1 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 21/22 (95.5%)
Meer statistieken
|
|
Pupe Joedrick
|
|
6.69
Joedrick Pupe @ Sint-Truiden - KAA Gent6.69
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 2 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 1 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 1/3 (33.3%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 22/26 (84.6%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/2 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/4 (50%) |
| Balverliezen | 9 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 22/26 (84.6%)
- Sleutelpasses: 1
- Schoten op doel: 1/1
- Succesvolle dribbels: 1/3 (33.3%)
- Nauwkeurige voorzetten: 0/2 (0%)
Meer statistieken
|
|
Musliu Visar
|
|
6.84
Visar Musliu @ Sint-Truiden - KAA Gent6.84
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 52/55 (94.5%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 8/10 (80%) |
| Balverliezen | 4 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 52/55 (94.5%)
Meer statistieken
|
|
Mbe Soh Loïc
|
|
6.92
Loïc Mbe Soh @ Sint-Truiden - KAA Gent6.92
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 2 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 51/53 (96.2%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 4/4 (100%) |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 51/53 (96.2%)
- Nauwkeurige lange ballen: 4/4 (100%)
Meer statistieken
|
|
Vanwesemael Robert-Jan
|
|
6.68
Robert-Jan Vanwesemael @ Sint-Truiden - KAA Gent6.68
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 21/24 (87.5%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/1 (0%) |
| Balverliezen | 7 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 21/24 (87.5%)
- Sleutelpasses: 1
Meer statistieken
|
|
Sissako Abdoulaye
|
|
6.29
Abdoulaye Sissako @ Sint-Truiden - KAA Gent6.29
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 23/28 (82.1%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/3 (33.3%) |
| Balverliezen | 6 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 23/28 (82.1%)
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
- Nauwkeurige lange ballen: 1/3 (33.3%)
Meer statistieken
|
|
Merlen Ryan
|
|
6.58
Ryan Merlen @ Sint-Truiden - KAA Gent6.58
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 0/2 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 21/24 (87.5%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/2 (50%) |
| Balverliezen | 7 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 21/24 (87.5%)
- Schoten op doel: 0/1
- Succesvolle dribbels: 0/2 (0%)
Meer statistieken
|
|
Sebaoui Ilias
|
|
7.11
Ilias Sebaoui @ Sint-Truiden - KAA Gent7.11
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 1/3 (33.3%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 24/26 (92.3%) |
| Sleutelpasses | 2 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/2 (100%) |
| Balverliezen | 5 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 24/26 (92.3%)
- Sleutelpasses: 2
- Schoten op doel: 0/1
- Succesvolle dribbels: 1/3 (33.3%)
- Nauwkeurige lange ballen: 2/2 (100%)
Meer statistieken
|
|
Ito Ryotaro
|
|
6.35
Ryotaro Ito @ Sint-Truiden - KAA Gent6.35
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 12 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 6/7 (85.7%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 1/1 (100%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/1 (100%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 6/7 (85.7%)
- Sleutelpasses: 1
Meer statistieken
|
|
Yamamoto Rihito
|
|
7.01
Rihito Yamamoto @ Sint-Truiden - KAA Gent7.01
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 4 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 0/2 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 25/27 (92.6%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/2 (100%) |
| Balverliezen | 6 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 25/27 (92.6%)
- Sleutelpasses: 1
- Succesvolle dribbels: 0/2 (0%)
- Nauwkeurige lange ballen: 2/2 (100%)
Meer statistieken
|
| Bank |
|
Hata Taiga
|
|
|
|
|
|
|
Taniguchi Shogo
|
|
|
|
|
|
|
Muja Arbnor
|
|
6.18
Arbnor Muja @ Sint-Truiden - KAA Gent6.18
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 33 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 1/4 (25%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 11/12 (91.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/1 (100%) |
| Balverliezen | 6 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 11/12 (91.7%)
- Schoten op doel: 0/1
- Succesvolle dribbels: 1/4 (25%)
Meer statistieken
|
|
Coppens Jo
|
|
|
|
|
|
|
Juklerød Simen
|
|
|
|
|
|
|
Lendfers Matt
|
|
|
|
|
|
|
Janssens Wolke
|
|
|
|
|
|
|
Diriken Alouis
|
|
|
|
|
|
|
Matsuzawa Kaito
|
|
|
|
|
|
|
Goto Keisuke
|
|
6.4
Keisuke Goto @ Sint-Truiden - KAA Gent6.4
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 1 |
| Discipline |
| Fouten | 2 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 2 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 1/1 (100%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 8/10 (80%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/1 (100%) |
| Balverliezen | 5 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 8/10 (80%)
- Schoten op doel: 0/2
- Succesvolle dribbels: 1/1 (100%)
Meer statistieken
|
|
Shinkawa Shion
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
Kanga Wilfried
⚽ |
|
7.88
Wilfried Kanga @ Sint-Truiden - KAA Gent7.88
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 1 |
| Penalty (goals) | 0 | | Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 3 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 1 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 4 |
| Schoten op doel | 1 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 8/12 (66.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 11 |
|
|
- Goals: 1
- Nauwkeurige passes: 8/12 (66.7%)
- Schoten op doel: 1/4
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
Meer statistieken
|
|
Roef Davy
|
|
6.92
Davy Roef @ Sint-Truiden - KAA Gent6.92
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Keepen |
| Reddingen | 1 |
| Weggebokst | 0 |
| Uitgekomen | 0/0 |
| Geslaagde plukballen | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 11/18 (61.1%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 5/18 (27.8%) |
| Balverliezen | 7 |
|
|
- Reddingen: 1
- Weggebokst: 0
- Geslaagde plukballen: 0
- Nauwkeurige lange ballen: 5/18 (27.8%)
Meer statistieken
|
|
Araujo Tiago
|
|
6.57
Tiago Araujo @ Sint-Truiden - KAA Gent6.57
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 2 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 21/25 (84%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 2 |
| Nauwkeurige voorzetten | 1/2 (50%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 3/9 (33.3%) |
| Balverliezen | 10 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 21/25 (84%)
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
- Nauwkeurige lange ballen: 3/9 (33.3%)
Meer statistieken
|
|
Hashioka Daiki
|
|
7.16
Daiki Hashioka @ Sint-Truiden - KAA Gent7.16
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 3 |
| Geblokkeerde schoten | 1 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 29/31 (93.5%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/3 (0%) |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 29/31 (93.5%)
- Schoten op doel: 0/1
- Nauwkeurige lange ballen: 0/3 (0%)
Meer statistieken
|
|
Lopes Leonardo Da Silva
|
|
7.15
Leonardo Da Silva Lopes @ Sint-Truiden - KAA Gent7.15
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 2 |
| Geblokkeerde schoten | 1 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 28/32 (87.5%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/6 (33.3%) |
| Balverliezen | 5 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 28/32 (87.5%)
- Schoten op doel: 0/1
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
- Nauwkeurige lange ballen: 2/6 (33.3%)
Meer statistieken
|
|
Duverne Jean-Kevin
|
|
6.75
Jean-Kevin Duverne @ Sint-Truiden - KAA Gent6.75
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 3 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 9/10 (90%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/2 (100%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 9/10 (90%)
- Nauwkeurige lange ballen: 2/2 (100%)
Meer statistieken
|
|
Delorge Mathias
A |
|
7.7
Mathias Delorge @ Sint-Truiden - KAA Gent7.7
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 1 |
| Verdediging |
| Tackles | 2 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 28/29 (96.6%) |
| Sleutelpasses | 2 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 1/2 (50%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/2 (50%) |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Assists: 1
- Nauwkeurige passes: 28/29 (96.6%)
- Sleutelpasses: 2
Meer statistieken
|
|
De Vlieger Tibe
|
|
6.95
Tibe De Vlieger @ Sint-Truiden - KAA Gent6.95
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 6 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 16/17 (94.1%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/2 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/2 (100%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 16/17 (94.1%)
- Nauwkeurige voorzetten: 0/2 (0%)
- Nauwkeurige lange ballen: 2/2 (100%)
Meer statistieken
|
|
Sonko Momodou
|
|
6.59
Momodou Sonko @ Sint-Truiden - KAA Gent6.59
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 46 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 1/2 (50%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 12/15 (80%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/1 (100%) |
| Balverliezen | 6 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 12/15 (80%)
- Succesvolle dribbels: 1/2 (50%)
Meer statistieken
|
|
Hong Hyun-Seok
|
|
5.98
Hyun-Seok Hong @ Sint-Truiden - KAA Gent5.98
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 14/21 (66.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/1 (0%) |
| Balverliezen | 9 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 14/21 (66.7%)
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
Meer statistieken
|
|
Skoras Michal
|
|
6.95
Michal Skoras @ Sint-Truiden - KAA Gent6.95
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 45 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 3 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 1/1 (100%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 10/10 (100%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 0 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 10/10 (100%)
- Sleutelpasses: 1
- Schoten op doel: 0/1
- Succesvolle dribbels: 1/1 (100%)
Meer statistieken
|
| Bank |
|
Omgba Aimé
|
|
|
|
|
|
|
Ito Atsuki
|
|
|
|
|
|
|
Diop Moctar
|
|
|
|
|
|
|
Dean Max
|
|
|
|
|
|
|
Peersman Kjell
|
|
|
|
|
|
|
Kadri Abdelkahar
|
|
|
|
|
|
|
Vernemmen Hannes
|
|
|
|
|
|
|
Asselman Wout
|
|
|
|
|
|