Word fan! 47

Download kalender Vriendschappelijk 2021

Download alle wedstrijden van Vriendschappelijk naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.

Download de kalender van jouw favoriete ploeg

1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim 1. FC K√∂ln 1. FC K√∂ln 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 1.FC N√ľrnberg 1.FC N√ľrnberg 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim Aalborg Aalborg Aberdeen Aberdeen AC Milan AC Milan Accrington Stanley Accrington Stanley ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe AD Alcorcon AD Alcorcon Admira Admira ADO Den Haag ADO Den Haag AEK Athene AEK Athene AEL Limassol AEL Limassol AFC AFC AFC Fylde AFC Fylde AFC Wimbledon AFC Wimbledon AGF AGF AIK AIK Ajax Ajax Alanyaspor Alanyaspor Alaves Alaves Alessandria Alessandria Almere City Almere City Almeria Almeria Amiens Amiens Anderlecht Anderlecht Angers Angers Antwerp Antwerp Arbroath Arbroath Aris Saloniki Aris Saloniki Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld Arouca Arouca Arsenal Arsenal Arsenal Tula Arsenal Tula AS Roma AS Roma Ascoli Ascoli Ashdod FC Ashdod FC Aston Villa Aston Villa Atalanta Atalanta Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao Atl√©tico Madrid Atl√©tico Madrid Atromitos Atromitos Austria Wien Austria Wien Auxerre Auxerre AZ Alkmaar AZ Alkmaar Bamber Bridge Bamber Bridge Barcelona Barcelona Barnet Barnet Barnsley Barnsley Barrow Barrow Bastia Bastia Bath City Bath City Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen Bayern M√ľnchen Bayern M√ľnchen Bedford Bedford Beerschot Beerschot Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem Belenenses Belenenses Benevento Benevento Besiktas Besiktas Birmingham City Birmingham City Bishop Auckland Bishop Auckland Blackburn Blackburn Blackpool Blackpool Boavista Boavista Bologna Bologna Bolton Wanderers Bolton Wanderers Bor. M√∂nchengladbach Bor. M√∂nchengladbach Bordeaux Bordeaux Boreham Wood Boreham Wood Borussia Dortmund Borussia Dortmund Bournemouth Bournemouth Bradford City Bradford City Braga Braga Brentford Brentford Brescia Brescia Brighton Brighton Bristol City Bristol City Bristol Rovers Bristol Rovers Br√łndby IF Br√łndby IF Burnley Burnley Burton Albion Burton Albion C√°diz CF C√°diz CF Caen Caen Cagliari Cagliari Calcio Padova Calcio Padova Cambridge United Cambridge United Cambuur Cambuur Cardiff City Cardiff City Carlisle United F.C. Carlisle United F.C. Casa Pia AC Casa Pia AC CD Legan√©s CD Legan√©s CD Mafra CD Mafra CD Numancia CD Numancia CD Santa Clara CD Santa Clara CD Tondela CD Tondela Celta De Vigo Celta De Vigo Celtic Glasgow Celtic Glasgow Cercle Brugge Cercle Brugge CFR Cluj CFR Cluj Chambly Chambly Charleroi Charleroi Charlton Athletic Charlton Athletic Ch√Ęteauroux Ch√Ęteauroux Chaves Chaves Chelsea Chelsea Cheltenham Town Cheltenham Town Clermont FC Clermont FC Club Brugge Club Brugge Colchester United Colchester United Concarneau Concarneau Coventry City Coventry City Cracovia Cracovia Cremonese Cremonese Crewe Alexandra Crewe Alexandra Crotone Crotone Crystal Palace Crystal Palace CS U Craiova CS U Craiova CSKA Moskou CSKA Moskou Cukaricki Cukaricki DAC Dunajsk√° Streda DAC Dunajsk√° Streda Darmstadt 98 Darmstadt 98 De Graafschap De Graafschap Debrecen Debrecen Derby County Derby County Dessel Sport Dessel Sport Dijon Dijon Dinamo Boekarest Dinamo Boekarest Dinamo Kiev Dinamo Kiev Dinamo Moskou Dinamo Moskou Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Doncaster Rovers Doncaster Rovers Dordrecht Dordrecht Dumbarton Dumbarton Dundee Dundee Dunkerque Dunkerque Dynamo Dresden Dynamo Dresden Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt Elche CF Elche CF Emmen Emmen Empoli Empoli Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue Esbjerg fB Esbjerg fB Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona Estoril Estoril Eupen Eupen Everton Everton Excelsior Excelsior Exeter City Exeter City F.C. Cartagena F.C. Cartagena FC Augsburg FC Augsburg FC Basel FC Basel FC Boto?ani FC Boto?ani FC Famalicao FC Famalicao FC Feh√©rv√°r FC Feh√©rv√°r FC Groningen FC Groningen FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn FC Midtjylland FC Midtjylland Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod FC Nordsj√¶lland FC Nordsj√¶lland FC Oss FC Oss FC Porto FC Porto FC Schalke 04 FC Schalke 04 FC St. Pauli FC St. Pauli FC Twente FC Twente FC Vaduz FC Vaduz FC Volendam FC Volendam FC Z√ľrich FC Z√ľrich Fenerbah√ße Fenerbah√ße Fermana Fermana Feyenoord Feyenoord Fiorentina Fiorentina FK Qarabag FK Qarabag FK Sochi FK Sochi Fleetwood Town Fleetwood Town Foligno Foligno Forest Green Rovers Forest Green Rovers Fortuna D√ľsseldorf Fortuna D√ľsseldorf Fortuna Sittard Fortuna Sittard Freiburg Freiburg Fuenlabrada Fuenlabrada Fulham Fulham Galatasaray Galatasaray Genoa Genoa Getafe Getafe Gil Vicente Gil Vicente Gillingham Gillingham Gimn√†stic Tarragona Gimn√†stic Tarragona Girona FC Girona FC Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Granada Granada Grasshoppers Grasshoppers Grenoble Grenoble Greuther F√ľrth Greuther F√ľrth Guingamp Guingamp Guiseley Guiseley Hamburger SV Hamburger SV Hampton & Richmond Hampton & Richmond Hannover 96 Hannover 96 Hansa Rostock Hansa Rostock Harrogate Town Harrogate Town Hartberg Hartberg Heerenveen Heerenveen Hellas Verona Hellas Verona Helmond Sport Helmond Sport Heracles Heracles Hertha Berlin Hertha Berlin HFC Haarlem HFC Haarlem Hibernian Hibernian Hitchin Town Hitchin Town Holstein Kiel Holstein Kiel Honved Boedapest Honved Boedapest Huddersfield Town Huddersfield Town Huesca Huesca Hull City Hull City IF Elfsborg IF Elfsborg IFK G√∂teborg IFK G√∂teborg Inter Milaan Inter Milaan Inverness C.T. Inverness C.T. Ipswich Town Ipswich Town Istanbul BB Istanbul BB Jablonec 97 Jablonec 97 Jahn Regensburg Jahn Regensburg Juventus Juventus KAA Gent KAA Gent Karlsruher SC Karlsruher SC Kasimpasa Kasimpasa Khimki FC Khimki FC King's Lynn Town King's Lynn Town Koper Koper Krasnodar Krasnodar KRC Genk KRC Genk KRC Harelbeke KRC Harelbeke Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara KSK Heist KSK Heist KV Kortrijk KV Kortrijk KV Mechelen KV Mechelen KV Oostende KV Oostende KVK Westhoek KVK Westhoek LASK Linz LASK Linz Lazio Lazio Le Havre Le Havre Le Mans Le Mans Le Puy Le Puy Leamington Leamington Lecce Lecce Lech Poznan Lech Poznan Leeds United Leeds United Legia Warschau Legia Warschau Leicester City Leicester City Levante Levante Leyton Orient Leyton Orient Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen Lille OSC Lille OSC Linares Deportivo Linares Deportivo Lincoln Lincoln Liverpool FC Liverpool FC Livingston Livingston Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Lommel SK Lommel SK Lorient Lorient Ludogorets Ludogorets Lugano Lugano Luton Town Luton Town Luzern Luzern Lyngby Lyngby Lyon Lyon Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Malaga Malaga Malm√∂ FF Malm√∂ FF Manchester City Manchester City Manchester United Manchester United Mansfield Town Mansfield Town Mari¬≠timo Funchal Mari¬≠timo Funchal Marseille Marseille Metz Metz Middlesbrough Middlesbrough Millwall Millwall Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons Mirand√©s Mirand√©s Modena Modena Moeskroen Moeskroen Monaco Monaco Montpellier Montpellier Monza Monza Morecambe Morecambe Moreirense Moreirense Motherwell Motherwell MSV Duisburg MSV Duisburg MTK Budapest FC MTK Budapest FC Mura Mura MVV MVV NAC NAC Nancy Nancy Nantes Nantes Napoli Napoli NEC NEC Neftchi Neftchi Newcastle United Newcastle United Newport County Newport County Nice Nice Niedercorn Progres Niedercorn Progres N√ģmes Olympique N√ģmes Olympique Niort Niort NK Celje NK Celje Northampton Town Northampton Town Norwich City Norwich City Nottingham Forest Nottingham Forest Notts County Notts County OFI Kreta OFI Kreta OH Leuven OH Leuven Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C. Olimpija Olimpija Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus Olympic Charleroi Olympic Charleroi NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb Orl√©ans Orl√©ans Osasuna Osasuna Oxford Utd Oxford Utd Pa√ßos de Ferreira Pa√ßos de Ferreira Paderborn 07 Paderborn 07 Palermo Palermo Panathinaikos Panathinaikos PAOK PAOK Paris FC Paris FC Parma Parma Partick Thistle Partick Thistle Partizan Belgrado Partizan Belgrado Peterborough United Peterborough United Piacenza Piacenza Plymouth Argyle Plymouth Argyle Pontedera Pontedera Pordenone Pordenone Port Vale Port Vale Portimonense Portimonense Portsmouth Portsmouth Preston North End Preston North End Pro Vercelli Pro Vercelli PSG PSG PSV PSV QPR QPR Quick Boys Quick Boys Raith Rovers Raith Rovers Rak√≥w Czestochowa Rak√≥w Czestochowa Randers FC Randers FC Rangers FC Rangers FC Rapid Wien Rapid Wien Rayo Vallecano Rayo Vallecano RB Leipzig RB Leipzig RC Lens RC Lens Reading Reading Real Betis Real Betis Real Madrid Real Madrid Real Mallorca Real Mallorca Real Sociedad Real Sociedad Real Zaragoza Real Zaragoza Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Reims Reims Rennes Rennes Rheindorf Altach Rheindorf Altach Rijeka Rijeka RKC RKC Rochdale Rochdale Rochefort Rochefort Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado Rodez Rodez Rostov FK Rostov FK Rotherham United Rotherham United Rubin Kazan Rubin Kazan Rupel Boom Rupel Boom RWDM RWDM R√∂dinghausen R√∂dinghausen Saarbr√ľcken Saarbr√ľcken Saint-Etienne Saint-Etienne Salernitana Salernitana Salford City Salford City Saltash United Saltash United Sambenedettese Sambenedettese Sampdoria Sampdoria Sandhausen Sandhausen Sankt Gallen Sankt Gallen Sassuolo Sassuolo SC Farense SC Farense Scunthorpe Scunthorpe SD Eibar SD Eibar SD Logro√Ī√©s SD Logro√Ī√©s Seraing Seraing Servette Servette Sevilla Sevilla Sheffield United Sheffield United Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday Sigma Olomouc Sigma Olomouc STVV STVV Sion Sion SK Deinze SK Deinze SL Benfica SL Benfica Slovan Bratislava Slovan Bratislava Slovan Liberec Slovan Liberec Sochaux Sochaux Southampton Southampton Southend United Southend United Sp. Petegem Sp. Petegem Spalding United Spalding United Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk Sparta Praag Sparta Praag Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Spartak Moskou Spartak Moskou Spartak Subotica Spartak Subotica Spezia Spezia Sporting Covilh√£ Sporting Covilh√£ Sporting Lissabon Sporting Lissabon St Johnstone FC St Johnstone FC St. P√∂lten St. P√∂lten Stade Brestois Stade Brestois Stade Briochin Stade Briochin Standard Standard Stevenage Stevenage Stoke City Stoke City Strasbourg Strasbourg Sturm Graz Sturm Graz Sunderland Sunderland Sutton United Sutton United SV Oudenaarde SV Oudenaarde SV Ried SV Ried Swansea Swansea Swindon Town Swindon Town S√łnderjyskE S√łnderjyskE Tavistock Tavistock Telstar Telstar Tempo Overijse Tempo Overijse Tenerife Tenerife Terek Grozny Terek Grozny Ternana Ternana Thun Thun Torino Torino Tottenham Tottenham Trabzonspor Trabzonspor Tranmere Rovers Tranmere Rovers Triestina Triestina Troyes Troyes UD Ibiza UD Ibiza UD Las Palmas UD Las Palmas UD Logro√Ī√©s UD Logro√Ī√©s Udinese Udinese Ufa Ufa Union Berlin Union Berlin Union SG Union SG Ural Ural Utrecht Utrecht Utrecht Utrecht Valencia CF Valencia CF Valenciennes Valenciennes Valladolid Valladolid Varzim Varzim Venezia Venezia Verl Verl VfB L√ľbeck VfB L√ľbeck VFB Stuttgart VFB Stuttgart VfL Bochum VfL Bochum VFL Osnabr√ľck VFL Osnabr√ľck VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg Vicenza Vicenza Viitorul Constanta Viitorul Constanta Viktoria Berlin Viktoria Berlin Viktoria Plzen Viktoria Plzen Villarreal Villarreal Virton Virton Vitesse Vitesse Vit√≥ria Guimar√£es Vit√≥ria Guimar√£es Vizela Vizela Waasland-Beveren Waasland-Beveren Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck Walsall Walsall Watford Watford Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden Werder Bremen Werder Bremen West Bromwich West Bromwich West Ham Utd West Ham Utd Westerlo Westerlo Wiener Neustadt Wiener Neustadt Wigan Wigan Willem II Willem II Woking Woking Wolfsberger AC Wolfsberger AC Wolverhampton Wolverhampton WSG Wattens WSG Wattens Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers W√ľrzburger Kickers W√ľrzburger Kickers Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor York City York City Young Boys Bern Young Boys Bern Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Zilina Zilina Zorya Zorya Zulte Waregem Zulte Waregem Zwolle Zwolle √Ėstersunds FK √Ėstersunds FK

Kalender Vriendschappelijk 2021

 Speeldag 1
18/06 17:30 OH Leuven OH Leuven 5-1 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
19/06 15:30 Malmö FF Malmö FF - IF Elfsborg IF Elfsborg
19/06 16:00 Tempo Overijse Tempo Overijse 0-5 Union SG Union SG
22/06 18:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara 0-5 Spartak Subotica Spartak Subotica
22/06 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-5 KV Kortrijk KV Kortrijk
23/06 13:05 IFK G√∂teborg IFK G√∂teborg 1-2 Br√łndby IF Br√łndby IF
Kolbeinn Sigthórsson 9' -
- 72'
- 83' Mikael Uhre
23/06 15:00 Legia Warschau Legia Warschau 1-1 Krasnodar Krasnodar
23/06 16:00 OH Leuven OH Leuven 4-1 Rupel Boom Rupel Boom
23/06 17:30 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 3-2 Zilina Zilina
- 14'
François Kamano 25' -
- 80'
Anton Miranchuk 82' -
Anton Miranchuk 90' -
23/06 18:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 3-1 Wiener Neustadt Wiener Neustadt
- 48'
Fedor Chalov 54' -
Fedor Chalov 66' -
Ilya Shkurin 84' -
23/06 19:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 2-4 Zulte Waregem Zulte Waregem
23/06 19:00 Dessel Sport Dessel Sport 2-5 Beerschot Beerschot
23/06 19:30 KSK Heist KSK Heist 1-3 Union SG Union SG
24/06 10:30 Rubin Kazan Rubin Kazan 2-1 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
24/06 12:00 KAA Gent KAA Gent Geannuleerd Seraing Seraing
24/06 18:00 Rostov FK Rostov FK 2-2 FC Fehérvár FC Fehérvár
25/06 12:00 Anderlecht Anderlecht 1-1 STVV STVV
25/06 18:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 3-1 DAC Dunajsk√° Streda DAC Dunajsk√° Streda
Noah Okafor 12' -
- 37' Marko Divkovińá
60' -
Enock Mwepu 64' -
25/06 18:00 CS U Craiova CS U Craiova 0-2 Ufa Ufa
25/06 18:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 0-3 KV Kortrijk KV Kortrijk
26/06 12:00 STVV STVV 0-0 Antwerp Antwerp
26/06 12:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 6-1 Olimpija Olimpija
Anton Miranchuk 13' -
François Kamano 21' -
- 44' Timi ElŇ°nik
Vitali Lisakovich 45+1' -
François Kamano 60' -
83' -
89' -
26/06 12:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0-1 CFR Cluj CFR Cluj
- 40' Billel Omrani
26/06 12:30 KAA Gent KAA Gent 1-1 Feyenoord Feyenoord
Tarik Tissoudali 55' -
- 61' Naoufal Bannis
26/06 13:00 Dumbarton Dumbarton 1-0 Motherwell Motherwell
87' -
26/06 13:15 Tempo Overijse Tempo Overijse 1-7 KV Mechelen KV Mechelen
26/06 14:00 AGF AGF 0-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
- 21'
26/06 15:00 W√ľrzburger Kickers W√ľrzburger Kickers 1-2 Sandhausen Sandhausen
26/06 15:00 Hannover 96 Hannover 96 0-2 FC St. Pauli FC St. Pauli
26/06 16:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-4 Union SG Union SG
26/06 16:30 Admira Admira 0-4 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
26/06 17:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0-1 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
26/06 17:30 Standard Standard 1-3 Rochefort Rochefort
- 11'
Jo√£o Klauss (pen) 20' -
- 27'
- 72'
26/06 18:00 Dunkerque Dunkerque 1-1 Cercle Brugge Cercle Brugge
26/06 18:00 Club Brugge Club Brugge 1-1 Beerschot Beerschot
- 29' Ryan Sanusi
David Okereke 88' -
27/06 12:00 Galatasaray Galatasaray 2-1 Dinamo Boekarest Dinamo Boekarest
38' -
- 49' Adam Nemec
62' -
27/06 14:00 Malmö FF Malmö FF 1-2 FC Midtjylland FC Midtjylland
- 51' Mikael Anderson
- 54' Anders Dreyer
Felix Beijmo 77' -
27/06 14:00 Ural Ural 2-0 Rubin Kazan Rubin Kazan
27/06 14:30 FC Basel FC Basel 2-3 Thun Thun
- 12'
- 13'
Edon Zhegrova 16' -
- 22'
29' -
27/06 16:00 Ludogorets Ludogorets 3-0 LASK Linz LASK Linz
27/06 18:00 Rostov FK Rostov FK 1-2 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
27/06 18:00 Krasnodar Krasnodar 0-1 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
28/06 12:00 AIK AIK 0-1 √Ėstersunds FK √Ėstersunds FK
- 26'
28/06 14:00 Br√łndby IF Br√łndby IF 4-1 S√łnderjyskE S√łnderjyskE
Mikael Uhre 22' -
Mikael Uhre 24' -
51' -
Jens Martin Gammelby 72' -
- 82'
29/06 12:00 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn 3-1 Lyngby Lyngby
Lukas Lerager 23' -
29' -
- 70'
72' -
29/06 15:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0-0 Ufa Ufa
29/06 17:30 Spartak Moskou Spartak Moskou 1-2 Neftchi Neftchi
- 8' Namig Alasgarov
Mikhail Ignatov 43' -
- 45+2'
29/06 18:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 3-0 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
Zlatko Junuzovic 33' -
35' -
Karim Adeyemi 66' -
29/06 18:00 WSG Wattens WSG Wattens 1-3 CS U Craiova CS U Craiova
30/06 14:00 Verl Verl 2-1 Beerschot Beerschot
30/06 14:00 Aalborg Aalborg 0-0 Esbjerg fB Esbjerg fB
30/06 16:00 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 0-1 1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim
30/06 16:00 Eupen Eupen 2-1 Seraing Seraing
30/06 16:00 STVV STVV 2-1 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
30/06 17:00 Utrecht Utrecht - KV Mechelen KV Mechelen
30/06 17:00 Vitesse Vitesse - AEK Athene AEK Athene
30/06 18:05 Club Brugge Club Brugge 2-1 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
- 20'
Bas Dost 43' -
Charles De Ketelaere 88' -
30/06 18:05 Standard Standard 0-0 Union SG Union SG
30/06 19:00 Sp. Petegem Sp. Petegem 0-4 KV Kortrijk KV Kortrijk
01/07 12:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira Geannuleerd Varzim Varzim
01/07 13:00 AGF AGF Geannuleerd FC Midtjylland FC Midtjylland
01/07 17:00 Krasnodar Krasnodar 1-2 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
01/07 17:00 Arsenal Tula Arsenal Tula 1-3 Cukaricki Cukaricki
01/07 18:00 Rostov FK Rostov FK 4-0 Mura Mura
01/07 19:00 FC Basel FC Basel 4-4 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
- 23'
- 30' Oleksandr Syrota
Pajtim Kasami 36' -
Arthur Mendonça Cabral (pen) 45' -
- 49' Bogdan Lednev
Arthur Mendonça Cabral 60' -
- 66'
Yannick Marchand 81' -
02/07 11:55 Anderlecht Anderlecht Geannuleerd KV Oostende KV Oostende
02/07 14:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod 0-3 Rubin Kazan Rubin Kazan
02/07 14:00 Heracles Heracles 1-2 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
- 60' Emanuel Emegha
- 67' Emanuel Emegha
Giacomo Quagliata 78' -
02/07 15:30 Holstein Kiel Holstein Kiel 1-2 Randers FC Randers FC
Joshua Mees 13' -
- 18' Bjorn Kopplin
- 68'
02/07 16:00 Vitesse Vitesse 1-3 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
33' -
- 37' (pen)
- 45' Enis Çokaj
- 72'
02/07 18:00 Ufa Ufa 1-1 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
02/07 18:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-2 Cercle Brugge Cercle Brugge
02/07 18:05 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 1-0 AEL Limassol AEL Limassol
Daniil Lesovoy 76' -
03/07 11:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 0-1 Moreirense Moreirense
03/07 11:30 Vizela Vizela 2-3 Gil Vicente Gil Vicente
03/07 12:30 KAA Gent KAA Gent Geannuleerd Union SG Union SG
03/07 13:00 Heerenveen Heerenveen 3-1 Utrecht Utrecht
Joey Veerman 5' -
- 55' Jeredy Hilterman
Arjen van der Heide 66' -
Benjamin Nygren 79' -
03/07 13:30 Feyenoord Feyenoord 3-1 AEK Athene AEK Athene
- 14' Muamer Tankovic
Brian Linssen 29' -
Naoufal Bannis 32' -
Luis Fernando Sinisterra Lucumí 38' -
03/07 14:00 Antwerp Antwerp 2-2 Utrecht Utrecht
Ritchie De Laet 45+7' -
Guy Mbenza (pen) 65' -
- 88' Gyrano Kerk
- 90+17' Othman Boussaid
03/07 14:00 Ajax Ajax 6-0 HFC Haarlem HFC Haarlem
David Neres Campos 20' -
David Neres Campos 22' -
David Neres Campos 23' -
Kenneth Taylor 24' -
Danilo Pereira da Silva 44' -
Sontje Hansen 51' -
03/07 14:30 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 1-1 RKC RKC
- 45+7' Lenners Daneels
56' -
03/07 15:00 Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld 0-3 Verl Verl
- 10' Kasim Rabihic
- 63'
- 85' (pen)
03/07 15:00 Zwolle Zwolle Geannuleerd FC St. Pauli FC St. Pauli
03/07 15:00 MSV Duisburg MSV Duisburg 1-0 Beerschot Beerschot
03/07 15:00 Hannover 96 Hannover 96 1-1 Paderborn 07 Paderborn 07
03/07 15:00 PSV PSV 6-2 RWDM RWDM
- 4' Corenthyn Lavie
Yorbe Vertessen 6' -
Eran Zahavi 10' -
- 11' Glenn Claes
Chukwunonso Madueke (pen) 30' -
Jeremy Antonisse 54' -
Eran Zahavi 58' -
Chukwunonso Madueke 81' -
03/07 15:30 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-3 Rijeka Rijeka
03/07 16:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 4-1 NEC NEC
Myron Boadu 27' -
- 36' Jonathan Okita
Zakaria Aboukhlal 60' -
77' -
87' -
03/07 16:00 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 1-3 Sankt Gallen Sankt Gallen
03/07 16:00 FC Schalke 04 FC Schalke 04 0-0 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
03/07 16:00 Hitchin Town Hitchin Town 0-7 Luton Town Luton Town
- 30' Jordan Clarke
- 32' Jordan Clarke
- 34' Jordan Clarke
- 43' Jordan Clarke
- 59' James Bree
- 78' Elliott Lee
- 85'
03/07 16:30 Standard Standard 3-2 Cercle Brugge Cercle Brugge
- 12' Olivier Scholaert
Denis DrńÉguŇü 16' -
Nathan Ngoy 18' -
Jackson Muleka 57' -
- 84' Senna Miangue
03/07 16:30 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1-3 Monaco Monaco
Brenden Aaronson 6' -
- 44' Enzo Millot
- 65' Sofiane Diop
- 90+2' Anthony Musaba
03/07 16:30 Rapid Wien Rapid Wien 0-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
03/07 17:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0-3 LASK Linz LASK Linz
- 9' Thomas Goiginger
- 22' Marko Raguz
- 40' Thomas Goiginger
03/07 17:00 Clermont FC Clermont FC 2-1 Troyes Troyes
Bryan Silva Teixera 36' -
Jim Allevinah 41' -
- 78'
03/07 18:00 Club Brugge Club Brugge 0-1 KV Kortrijk KV Kortrijk
- 89' Nihad Mujakińá
04/07 17:00 Austria Wien Austria Wien - Ashdod FC Ashdod FC
04/07 17:00 Fortuna D√ľsseldorf Fortuna D√ľsseldorf 1-2 W√ľrzburger Kickers W√ľrzburger Kickers
04/07 17:30 Austria Wien Austria Wien 4-0 Koper Koper
Markus Suttner 12' -
Marco Djuricin 16' -
Eric Martel 45' -
87' -
05/07 17:00 Ufa Ufa 1-3 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
05/07 17:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 3-1 Ural Ural
05/07 17:30 Cracovia Cracovia 2-2 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
- 41'
- 63'
70' -
78' -
05/07 18:00 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn 1-0 CSKA Moskou CSKA Moskou
31' -
05/07 20:00 Partick Thistle Partick Thistle 0-1 Rangers FC Rangers FC
- 83' Cédric Itten
05/07 20:30 Livingston Livingston 4-0 Arbroath Arbroath
(pen) 4' -
36' -
57' -
Alan Forrest 80' -
06/07 11:00 KV Kortrijk KV Kortrijk 0-1 Valenciennes Valenciennes
06/07 14:00 Union SG Union SG 6-2 SK Deinze SK Deinze
06/07 15:00 Vitesse Vitesse 0-5 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
06/07 15:00 Arsenal Tula Arsenal Tula 1-4 Sparta Praag Sparta Praag
06/07 16:00 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue 1-2 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
06/07 16:30 FC Basel FC Basel 1-0 Grasshoppers Grasshoppers
06/07 17:00 Antwerp Antwerp 0-2 AEK Athene AEK Athene
06/07 17:30 1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim 4-2 SV Ried SV Ried
06/07 18:00 Dundee Dundee 3-0 Leyton Orient Leyton Orient
Paul McGowan 6' -
46' -
Lee Ashcroft 49' -
06/07 18:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 0-1 Rheindorf Altach Rheindorf Altach
06/07 18:10 Vizela Vizela 3-4 Braga Braga
06/07 20:30 AFC Fylde AFC Fylde Geannuleerd Barnsley Barnsley
07/07 13:35 FC Augsburg FC Augsburg 2-2 Hamburger SV Hamburger SV
Marco Richter 19' -
- 23' Manuel Wintzheimer
Andre Hahn 24' -
- 26' Manuel Wintzheimer
07/07 14:00 KRC Genk KRC Genk 2-0 Eupen Eupen
07/07 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 3-1 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
- 3'
Albian Ajeti 33' -
56' -
Odsonne Edouard 90' -
07/07 16:00 Luzern Luzern 3-3 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
07/07 17:00 Lech Poznan Lech Poznan 3-2 FC Midtjylland FC Midtjylland
Mikael Ishak (pen) 30' -
- 61' Daniel H√łegh
Karlo Muhar 74' -
Filip Marchwinski 81' -
- 88' Rasmus Nicolaisen
07/07 17:00 RC Lens RC Lens 1-1 Standard Standard
07/07 17:00 Rapid Wien Rapid Wien 2-2 St. Pölten St. Pölten
07/07 18:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2-2 Werder Bremen Werder Bremen
- 21' Eren Dinkci
- 45+2' Niclas F√ľllkrug (pen)
Sebasti√°n Driussi 58' -
Andrey Mostovoy 69' -
07/07 18:00 Charleroi Charleroi 3-3 Amiens Amiens
07/07 18:00 STVV STVV 1-0 RWDM RWDM
07/07 18:00 Club Brugge Club Brugge 2-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
- 3' Jelle Vossen
Daniel Pérez 67' -
Daniel Pérez 79' -
07/07 18:00 Beerschot Beerschot 2-0 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
07/07 18:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 3-0 FC Oss FC Oss
Dani De Wit 12' -
46' -
Dani De Wit 69' -
07/07 18:30 Feyenoord Feyenoord 1-0 FC Z√ľrich FC Z√ľrich
Luis Fernando Sinisterra Lucumí 3' -
07/07 19:05 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-2 Aris Saloniki Aris Saloniki
Maciej Rybus 4' -
- 56' Mateo Ezequiel García
- 62'
08/07 14:00 Zwolle Zwolle 0-2 FC Volendam FC Volendam
- 27'
- 75'
08/07 14:00 Aberdeen Aberdeen 1-1 Inverness C.T. Inverness C.T.
08/07 17:30 Sturm Graz Sturm Graz Geannuleerd Rostov FK Rostov FK
08/07 17:30 Sturm Graz Sturm Graz 0-1 Cracovia Cracovia
08/07 18:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 1-0 Rostov FK Rostov FK
08/07 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 2-0 S√łnderjyskE S√łnderjyskE
08/07 20:30 Sturm Graz Sturm Graz 1-1 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
09/07 11:30 Vizela Vizela 1-2 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
09/07 12:00 Braga Braga Geannuleerd S√łnderjyskE S√łnderjyskE
09/07 13:00 KV Mechelen KV Mechelen 2-2 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
09/07 13:00 Stoke City Stoke City 1-1 Hibernian Hibernian
09/07 14:00 Dundee Dundee 2-2 West Ham Utd West Ham Utd
Charlie Adam 14' -
Paul McMullan 53' -
- 60'
- 67' Jarrod Bowen (pen)
09/07 14:00 Aalborg Aalborg 1-0 AGF AGF
Kasper Kusk 90+2' -
09/07 14:30 Utrecht Utrecht 3-0 KAA Gent KAA Gent
09/07 15:00 RC Lens RC Lens 0-1 Union SG Union SG
09/07 16:00 Club Brugge Club Brugge 2-1 AEK Athene AEK Athene
Charles De Ketelaere 2' -
- 57' Matej Mitrovińá
Daniel Pérez 86' -
09/07 16:15 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 2-1 W√ľrzburger Kickers W√ľrzburger Kickers
- 15'
Jeremiah"Jerry" St. Juste 21' -
Jean-Paul Bo√ętius 29' -
09/07 17:00 Lorient Lorient 0-0 Concarneau Concarneau
09/07 17:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 1-0 Admira Admira
Ilzat Akhmetov 51' -
09/07 17:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 3-2 Sparta Praag Sparta Praag
- 9' Ladislav Krejci
Thorsten Röcher 19' -
- 39' Tom√°Ň° Wiesner
Dominik Baumgartner 44' -
Eliel Peretz 67' -
09/07 18:00 Ufa Ufa 2-1 FC Boto?ani FC Boto?ani
09/07 18:00 Jahn Regensburg Jahn Regensburg 2-0 SV Ried SV Ried
09/07 18:00 Hartberg Hartberg 0-1 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
- 34' Artur Chernyy
09/07 18:30 Strasbourg Strasbourg 0-1 FC Basel FC Basel
- 4'
09/07 18:30 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 0-2 Lille OSC Lille OSC
- 18' Reinildo Isnard Mandava
- 38' Luiz de Araujo Guimar√£es Neto
09/07 19:00 FC Groningen FC Groningen Geannuleerd Emmen Emmen
10/07 11:00 Sion Sion 3-1 Sochaux Sochaux
10/07 11:10 Moreirense Moreirense 0-4 Braga Braga
10/07 11:30 Portimonense Portimonense 0-1 Sporting Covilh√£ Sporting Covilh√£
10/07 12:00 Ajax Ajax 4-1 Paderborn 07 Paderborn 07
Sébastien Haller 16' -
Mohammed Kudus 38' -
Danilo Pereira da Silva 57' -
- 66' Uwe H√ľnemeier
Zakaria Labyad 78' -
10/07 12:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2-1 CD Mafra CD Mafra
10/07 12:00 CD Tondela CD Tondela 0-0 Arouca Arouca
10/07 13:00 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1-0 Rangers FC Rangers FC
Kieron Morris 35' -
10/07 13:00 VfL Bochum VfL Bochum 3-3 Verl Verl
Anthony Losilla 9' -
Simon Zoller 18' -
- 35' Lukas Petkov
- 41' Kasim Rabihic
- 47' Cyrill Akono
58' -
10/07 13:00 Quick Boys Quick Boys 2-5 Willem II Willem II
- 10' Elton Kabangu
- 38' Dries Saddiki
- 43' Elton Kabangu
55' -
- 63'
67' -
- 73'
10/07 13:05 Holstein Kiel Holstein Kiel 1-1 Br√łndby IF Br√łndby IF
- 8' Kevin Mensah
Marco Komenda 66' -
10/07 13:05 Heracles Heracles 1-0 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
25' -
10/07 14:00 Leamington Leamington - Coventry City Coventry City
10/07 14:00 Reading Reading 1-0 Lincoln Lincoln
71' -
10/07 14:00 Huddersfield Town Huddersfield Town 1-0 Harrogate Town Harrogate Town
Josh Koroma 15' -
10/07 14:00 Luton Town Luton Town 4-0 Rochdale Rochdale
Elijah Adebayo (pen) 18' -
Reece Burke 45+3' -
Harry Cornick 53' -
Cameron Jerome 65' -
10/07 14:00 KRC Genk KRC Genk 1-1 FC Groningen FC Groningen
- 19'
Joseph Paintsil 65' -
10/07 14:00 1.FC N√ľrnberg 1.FC N√ľrnberg 0-0 Krasnodar Krasnodar
10/07 14:00 Grasshoppers Grasshoppers 0-2 Luzern Luzern
10/07 14:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 3-3 KAA Gent KAA Gent
10/07 14:30 AFC AFC 2-1 NEC NEC
19' -
30' -
- 70' Jonathan Okita (pen)
10/07 14:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 2-0 Feyenoord Feyenoord
10/07 15:00 Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld 1-0 Hannover 96 Hannover 96
48' -
10/07 15:00 Freiburg Freiburg 2-1 Saarbr√ľcken Saarbr√ľcken
- 9'
Kiliann Sildillia 47' -
53' -
10/07 15:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 2-2 Raków Czestochowa Raków Czestochowa
- 4' Igor Sapala (pen)
- 30' Sebastian Musiolik
Karim Adeyemi 48' -
Kilian Ludewig 65' -
10/07 15:00 VFB Stuttgart VFB Stuttgart 3-0 Sankt Gallen Sankt Gallen
Hamadi Al Ghaddioui 47' -
Hamadi Al Ghaddioui 49' -
Hamadi Al Ghaddioui 51' -
10/07 15:00 Amiens Amiens 2-1 KV Oostende KV Oostende
10/07 15:00 WSG Wattens WSG Wattens 3-1 Sandhausen Sandhausen
10/07 15:00 OH Leuven OH Leuven 1-0 Valenciennes Valenciennes
10/07 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-2 Charleroi Charleroi
10/07 15:30 Heerenveen Heerenveen 2-2 KV Kortrijk KV Kortrijk
- 4' Teddy Chevalier
Tibor Halilovińá 50' -
Tibor Halilovińá 59' -
- 79'
10/07 16:00 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 0-3 Hansa Rostock Hansa Rostock
- 31'
- 71' Streli Mamba
- 88' Streli Mamba
10/07 16:00 Antwerp Antwerp 0-3 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
10/07 16:00 AFC Fylde AFC Fylde 0-1 Blackburn Blackburn
- 74'
10/07 16:00 Bath City Bath City 0-5 Cardiff City Cardiff City
- 3'
- 19'
- 25'
- 39' Isaac Vassell
- 88'
10/07 16:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1-3 Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Aymen Barkok 33' -
- 51' Kevin Lankford
- 52'
- 72'
10/07 16:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 1-0 Khimki FC Khimki FC
10/07 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 2-1 Charlton Athletic Charlton Athletic
Karamoko Kader Dembélé 24' -
Albian Ajeti 40' -
- 77' Conor Washington
10/07 16:00 Preston North End Preston North End 8-3 Bamber Bridge Bamber Bridge
16' -
Brad Potts 36' -
Tom Barkhuizen 37' -
39' -
- 44'
Josh Harrop 53' -
Sean Maguire 60' -
- 62'
Sean Maguire 83' -
- 86'
90+1' -
10/07 16:00 VFL Osnabr√ľck VFL Osnabr√ľck 0-0 PSV PSV
10/07 16:00 FC Z√ľrich FC Z√ľrich 0-0 FC Vaduz FC Vaduz
10/07 16:00 RWDM RWDM 0-1 Eupen Eupen
10/07 16:00 Guingamp Guingamp 2-2 Stade Brestois Stade Brestois
Arthur Gomis 27' -
Baptiste Roux 68' -
- 84' Lilian Brassier
- 90+2' Irvin Cardona
10/07 16:00 STVV STVV 2-1 Westerlo Westerlo
10/07 17:00 1. FC Köln 1. FC Köln 1-1 MSV Duisburg MSV Duisburg
Anthony Modeste 63' -
- 90' Moritz Stoppelkamp
10/07 17:00 Standard Standard 2-2 KV Mechelen KV Mechelen
- 6' Geoffrey Hairemans
- 28' Sandy Walsh
Denis DrńÉguŇü 30' -
Jo√£o Klauss 47' -
10/07 17:00 LASK Linz LASK Linz 1-0 1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim
10/07 17:00 Beerschot Beerschot 2-1 Lommel SK Lommel SK
10/07 17:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 2-1 Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Evander da Silva Ferreira 8' -
Junior Brumado 23' -
- 45'
10/07 17:15 Troyes Troyes 2-2 N√ģmes Olympique N√ģmes Olympique
10/07 18:00 Clermont FC Clermont FC 2-2 Rodez Rodez
Jason Berthomier 32' -
- 55'
- 74'
10/07 18:00 Galatasaray Galatasaray 4-2 Kasimpasa Kasimpasa
- 14' Tom√°Ň° BŇôeńćka
√Ėmer Bayram 18' -
Ońüulcan √áańülayan 23' -
Aytac Kara 45' -
- 80' (pen)
83' -
10/07 18:00 Rennes Rennes 2-2 Le Havre Le Havre
10/07 18:30 Saint-Etienne Saint-Etienne 2-2 Le Puy Le Puy
10/07 18:30 Rapid Wien Rapid Wien 1-0 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn
65' -
10/07 19:00 Cambuur Cambuur 6-0 Telstar Telstar
Erik Schouten 11' -
14' -
18' -
Alex Bangura 67' -
Stefan Deuling 71' -
75' -
10/07 19:00 Cambuur Cambuur Geannuleerd FC Twente FC Twente
10/07 19:00 SL Benfica SL Benfica 3-2 SC Farense SC Farense
10/07 20:00 Servette Servette 1-1 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
11/07 12:00 Ural Ural 3-1 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
11/07 16:30 Karlsruher SC Karlsruher SC 1-3 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
- 13' Sardar Azmoun
- 39' Sardar Azmoun
J√©r√īme Gondorf 52' -
- 80'
11/07 17:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 4-0 FK Sochi FK Sochi
Zelimkhan Bakaev 6' -
Reziuan Mirzov 38' -
Aleksandr Sobolev 62' -
Victor Moses 81' -
11/07 17:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-0 NK Celje NK Celje
Matjaz Rozman 73' -
11/07 17:00 Arsenal Tula Arsenal Tula 1-0 FK Qarabag FK Qarabag
11/07 17:00 Angers Angers 2-2 Niort Niort
- 15' Dylan Louiserre
Stéphane Bahoken (pen) 37' -
Rachid Alioui (pen) 62' -
- 75' Pape Ibnou B√Ę
12/07 11:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-2 Rostov FK Rostov FK
- 65' (pen)
- 81' Roman Tugarev
86' -
12/07 12:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 0-0 Varzim Varzim
12/07 14:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 2-2 Sparta Praag Sparta Praag
Konstantin Tyukavin 3' -
- 13' Adam HloŇĺek
Konstantin Tyukavin 34' -
- 85'
12/07 16:00 Terek Grozny Terek Grozny 1-2 Slovan Liberec Slovan Liberec
12/07 17:00 Ufa Ufa 0-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
13/07 16:00 Telstar Telstar 0-0 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
13/07 17:00 Alanyaspor Alanyaspor 1-2 Zorya Zorya
13/07 17:05 Metz Metz 3-2 Nancy Nancy
- 8' Gregoire Lefebvre
Georges Mikautadze 30' -
49' -
- 53' Dorian Bertrand
80' -
13/07 18:00 Club Brugge Club Brugge 2-4 Utrecht Utrecht
- 32' Remco Balk
Mats Rits 51' -
- 66'
- 77'
80' -
- 84' Simon Gustafsson
13/07 18:00 Vitesse Vitesse 2-1 OFI Kreta OFI Kreta
Million Manhoef 10' -
Million Manhoef 17' -
- 35'
13/07 18:30 Cambuur Cambuur Geannuleerd Dordrecht Dordrecht
13/07 18:45 Heerenveen Heerenveen 0-2 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
- 5' Sherran Yeini
- 87'
13/07 19:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 2-2 Strasbourg Strasbourg
13/07 19:00 SL Benfica SL Benfica 0-0 Belenenses Belenenses
13/07 19:00 Hibernian Hibernian 2-1 Arsenal Arsenal
Martin Boyle 21' -
69' -
- 82' Emile Smith Rowe
13/07 20:00 Leyton Orient Leyton Orient 0-0 West Ham Utd West Ham Utd
13/07 20:00 Northampton Town Northampton Town 1-2 West Ham Utd West Ham Utd
- 2'
- 13' Conor Coventry
Sam Hoskins 29' -
13/07 20:00 Preston North End Preston North End 1-1 St Johnstone FC St Johnstone FC
- 35' Benjamin Whiteman
David Wotherspoon 50' -
13/07 20:15 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus Geannuleerd Galatasaray Galatasaray
13/07 20:45 Brentford Brentford Geannuleerd Sutton United Sutton United
14/07 11:03 PSG PSG 4-0 Le Mans Le Mans
Mauro Emanuel Icardi Rivero Fonseca Nacimiento 12' -
Ismael Gharbi 35' -
Bandiougou Fadiga 88' -
Xavi Simons 90+2' -
14/07 12:00 Arouca Arouca Geannuleerd Paços de Ferreira Paços de Ferreira
14/07 12:00 FC Oss FC Oss Geannuleerd NEC NEC
14/07 12:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon Geannuleerd KAA Gent KAA Gent
14/07 12:00 OH Leuven OH Leuven Geannuleerd Fortuna Sittard Fortuna Sittard
14/07 12:00 Vizela Vizela 0-0 Boavista Boavista
14/07 13:00 KRC Genk KRC Genk 1-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Cyriel Dessers 78' -
- 90' Thijs Oosting
14/07 14:00 Chaves Chaves 0-0 Gil Vicente Gil Vicente
14/07 15:17 VFB Stuttgart VFB Stuttgart 1-1 Darmstadt 98 Darmstadt 98
- 8' Mathias Honsak
Tanguy Coulibaly 43' -
14/07 16:00 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 0-1 Holstein Kiel Holstein Kiel
- 60'
14/07 17:00 Lille OSC Lille OSC 0-1 KAA Gent KAA Gent
14/07 17:00 Nantes Nantes 1-0 Guingamp Guingamp
14/07 17:00 Hertha Berlin Hertha Berlin 4-4 Hannover 96 Hannover 96
Davie Selke 34' -
- 39' Marvin Ducksch
Davie Selke 42' -
Davie Selke (pen) 45' -
- 56'
- 59' Florent Muslija
- 75' Valmir Sulejmani
Jhon Andrés Córdoba Copete 82' -
14/07 17:00 Reims Reims 1-0 Paris FC Paris FC
14/07 17:00 Khimki FC Khimki FC 2-3 FK Sochi FK Sochi
14/07 17:30 Viktoria Berlin Viktoria Berlin 2-5 Union Berlin Union Berlin
- 3'
31' -
- 56' Marcus Ingvartsen
61' -
- 65' Timo Baumgartl
- 80'
- 85'
14/07 18:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen Geannuleerd Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
14/07 18:00 Montpellier Montpellier 1-0 Rodez Rodez
14/07 18:00 Union SG Union SG 1-1 Valenciennes Valenciennes
14/07 18:00 Clermont FC Clermont FC 0-0 Grenoble Grenoble
14/07 18:00 Beerschot Beerschot 1-2 Utrecht Utrecht
- 33' Othman Boussaid
- 76' Sander Van de Streek
Blessing Eleke 81' -
14/07 19:00 SK Deinze SK Deinze 1-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
14/07 19:00 Alaves Alaves 1-3 SD Logro√Ī√©s SD Logro√Ī√©s
14/07 19:00 Sion Sion Geannuleerd Dinamo Kiev Dinamo Kiev
14/07 20:00 Bishop Auckland Bishop Auckland 0-3 Middlesbrough Middlesbrough
14/07 20:00 PSV PSV 1-0 PAOK PAOK
Chukwunonso Madueke 25' -
14/07 20:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 0-4 Spartak Moskou Spartak Moskou
- 10' Victor Moses (pen)
- 57' Aleksandr Sobolev
- 59' Roman Zobnin
- 64' Georgiy Dzhikiya
14/07 20:45 Bedford Bedford 0-5 Luton Town Luton Town
- 9' James Collins
- 31'
- 75' Henri Lansbury
- 89' James Bree
- 90' Harry Cornick
14/07 20:45 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 0-0 Bristol City Bristol City
15/07 11:30 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0-2 Jablonec 97 Jablonec 97
15/07 12:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira Geannuleerd CD Santa Clara CD Santa Clara
15/07 13:00 Heracles Heracles 2-1 Rödinghausen Rödinghausen
Mateo Les 58' -
- 86'
Kasper Lunding 88' -
15/07 15:00 Arsenal Tula Arsenal Tula 0-1 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
15/07 17:50 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0-2 MTK Budapest FC MTK Budapest FC
- 34'
- 79'
15/07 18:00 FC Augsburg FC Augsburg 2-2 FK Qarabag FK Qarabag
15/07 21:00 Marseille Marseille 3-1 Servette Servette
54' -
- 77' Sylvio Ronny Rodelin
Darío Ismael Benedetto 80' -
90' -
15/07 21:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 2-1 Belenenses Belenenses
5' -
- 21'
Jovane Eduardo Borges Cabral 32' -
16/07 10:00 Getafe Getafe 1-0 UD Ibiza UD Ibiza
David Timor Copoví 74' -
16/07 12:00 Gil Vicente Gil Vicente Geannuleerd FC Famalicao FC Famalicao
16/07 12:00 SL Benfica SL Benfica Geannuleerd KAA Gent KAA Gent
16/07 12:00 Anderlecht Anderlecht 1-1 OFI Kreta OFI Kreta
61' -
- 80' Nikos Korovesis
16/07 13:00 Crystal Palace Crystal Palace Geannuleerd Portsmouth Portsmouth
16/07 14:30 Aberdeen Aberdeen Geannuleerd Reading Reading
16/07 14:30 Aberdeen Aberdeen 0-0 St Johnstone FC St Johnstone FC
16/07 15:00 Freiburg Freiburg 1-1 FC Vaduz FC Vaduz
- 43' Yannick Schmid
Nicolas Höfler (pen) 74' -
16/07 15:30 FC Augsburg FC Augsburg Geannuleerd FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04
16/07 17:00 Rostov FK Rostov FK 1-0 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
16/07 18:00 FC Schalke 04 FC Schalke 04 3-2 Vitesse Vitesse
16/07 18:00 FC Volendam FC Volendam 2-1 Heracles Heracles
Zakaria El Azzouzi 35' -
- 54' Adrian Szöke
Martijn Kaars 83' -
16/07 18:00 Rostov FK Rostov FK Geannuleerd Burnley Burnley
16/07 18:00 Verl Verl 3-2 FC Groningen FC Groningen
Leandro Putaro (pen) 28' -
Cyrill Akono 58' -
69' -
- 76' Mohamed El Hankouri (pen)
- 86' Mohamed El Hankouri
16/07 18:35 Valencia CF Valencia CF 3-2 Villarreal Villarreal
- 45+1' Alberto Moreno Pérez
- 67' Jorge Cuenca Barreno
Manuel Javier Vallejo Galv√°n 68' -
Manuel Javier Vallejo Galv√°n (pen) 87' -
Denis Cheryshev 90+4' -
16/07 19:00 SL Benfica SL Benfica Geannuleerd Paços de Ferreira Paços de Ferreira
16/07 19:00 Bordeaux Bordeaux P6-4 Niort Niort
Jimmy Briand 25' -
- 64' Guy-Marcelin Kilama Kilama
16/07 19:05 Nice Nice 0-1 Bastia Bastia
- 75' (pen)
16/07 19:35 Anderlecht Anderlecht 0-2 Ajax Ajax
- 9' Sébastien Haller
- 55' Sébastien Haller
16/07 20:00 King's Lynn Town King's Lynn Town 1-3 Norwich City Norwich City
- 20' Kieran Dowell
- 39' Kieran Dowell
43' -
- 87' Adam Uche Idah
16/07 20:00 Gillingham Gillingham Geannuleerd QPR QPR
16/07 20:00 SL Benfica SL Benfica 2-1 Casa Pia AC Casa Pia AC
Goncalo Matias Ramos 15' -
- 60' Zidane Banjaqui (pen)
80' -
16/07 20:00 Raith Rovers Raith Rovers 1-3 Hibernian Hibernian
16/07 20:45 Woking Woking 0-1 West Bromwich West Bromwich
- 89' Kenneth Dahrup Zohore (pen)
16/07 21:05 SC Farense SC Farense 0-0 Braga Braga
17/07 11:00 Honved Boedapest Honved Boedapest 1-0 Rostov FK Rostov FK
17/07 11:05 PSG PSG 2-2 Chambly Chambly
Mauro Emanuel Icardi Rivero Fonseca Nacimiento (pen) 19' -
- 57' Guillaume Heinry
Xavi Simons 64' -
- 89'
17/07 11:05 Portimonense Portimonense 1-1 Braga Braga
- 2' Abel Ruiz Ortega
(pen) 21' -
17/07 11:30 Vizela Vizela 0-0 Estoril Estoril
17/07 12:00 KV Oostende KV Oostende 0-0 Moeskroen Moeskroen
17/07 12:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães Geannuleerd Gil Vicente Gil Vicente
17/07 13:00 Charleroi Charleroi 0-2 PAOK PAOK
17/07 13:00 RWDM RWDM 0-1 Cambuur Cambuur
17/07 13:00 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 0-2 Barnsley Barnsley
17/07 13:30 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 1-0 1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim
Tim Kleindienst 6' -
17/07 13:30 Newport County Newport County Geannuleerd Blackpool Blackpool
17/07 13:30 Heerenveen Heerenveen 3-2 FC Oss FC Oss
Stanislav Shopov 5' -
- 16'
- 30'
Tibor Halilovińá 49' -
Rodney Kongolo 87' -
17/07 14:00 Walsall Walsall 0-1 Crystal Palace Crystal Palace
- 41' Wilfried Zaha
17/07 14:00 Arouca Arouca Geannuleerd Chaves Chaves
17/07 14:05 Union Berlin Union Berlin 3-0 Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Marcus Ingvartsen 37' -
44' -
Robin Knoche 54' -
17/07 14:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-0 Utrecht Utrecht
17/07 14:30 Willem II Willem II 2-0 Excelsior Excelsior
Mats Köhlert 41' -
Kwasi Okyere Wriedt 46' -
17/07 15:00 STVV STVV 1-1 Eupen Eupen
17/07 15:00 Nantes Nantes 0-1 Caen Caen
- 62' Yoann Court
17/07 15:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1-3 VfL Bochum VfL Bochum
- 66' Soma Novothny
- 69' Silvere Ganvoula
- 78' Herbert Bockhorn
83' -
17/07 15:00 VFL Osnabr√ľck VFL Osnabr√ľck 0-1 FC Groningen FC Groningen
- 62'
17/07 15:00 MSV Duisburg MSV Duisburg Geannuleerd Borussia Dortmund Borussia Dortmund
17/07 15:00 Rangers FC Rangers FC 2-2 Arsenal Arsenal
Leon-Aderemi Balogun 14' -
- 23' Nuno Tavares
Cédric Itten 75' -
- 83' Edward Nketiah
17/07 15:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 1-3 Paderborn 07 Paderborn 07
- 14' Uwe H√ľnemeier
- 54'
58' -
- 61' Dennis Srbeny
17/07 15:00 Grasshoppers Grasshoppers 2-3 Thun Thun
17/07 15:05 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04 1-1 Greuther F√ľrth Greuther F√ľrth
17/07 15:30 RC Lens RC Lens 2-2 Le Havre Le Havre
17/07 15:30 Hamburger SV Hamburger SV 1-0 FC Basel FC Basel
17/07 15:30 Fortuna D√ľsseldorf Fortuna D√ľsseldorf 3-0 OH Leuven OH Leuven
17/07 15:30 Cardiff City Cardiff City 0-2 Cambridge United Cambridge United
17/07 16:00 FC St. Pauli FC St. Pauli 2-2 Hertha Berlin Hertha Berlin
17/07 16:00 Port Vale Port Vale 0-2 Nottingham Forest Nottingham Forest
17/07 16:00 Leyton Orient Leyton Orient 1-1 Tottenham Tottenham
- 38' Dane Scarlett
72' -
17/07 16:00 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 0-1 Brentford Brentford
- 42' Joel Valencia Castillo
17/07 16:00 Bayern M√ľnchen Bayern M√ľnchen 2-3 1. FC K√∂ln 1. FC K√∂ln
Armindo Sieb 6' -
- 20' Jan Thielmann
- 27' Mark Uth
Joshua Zirkzee 35' -
- 56' Mark Uth
17/07 16:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1-0 Sandhausen Sandhausen
Filip Kostińá 33' -
17/07 16:00 Cheltenham Town Cheltenham Town 0-3 Birmingham City Birmingham City
- 6' Gary Gardner
- 37' Scott Hogan
- 82' Jonathan Leko
17/07 16:00 Boreham Wood Boreham Wood 1-3 Luton Town Luton Town
26' -
- 74' Jordan Clarke
- 86'
- 90'
17/07 16:00 Swindon Town Swindon Town Geannuleerd Swansea Swansea
17/07 16:00 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 1-2 Sankt Gallen Sankt Gallen
- 19'
- 36' Thody Elie Youan
38' -
17/07 16:00 Feyenoord Feyenoord 2-1 Werder Bremen Werder Bremen
Jens Toornstra 7' -
- 27' Joshua Sargent
Orkun K√∂k√ß√ľ (pen) 60' -
17/07 16:00 RB Leipzig RB Leipzig 1-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Lazar SamardŇĺińá 51' -
17/07 16:00 Beerschot Beerschot 1-1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
- 14'
90+2' -
17/07 16:15 Wolverhampton Wolverhampton 0-1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
- 53'
17/07 17:00 Angers Angers 3-0 Ch√Ęteauroux Ch√Ęteauroux
Sofiane Boufal 29' -
Rachid Alioui 35' -
Waniss Taibi 66' -
17/07 17:00 Stade Brestois Stade Brestois 2-3 Lorient Lorient
- 16' Terem Moffi
- 35' Thomas Monconduit
- 37' Armand Lauriente
Jean-Kevin Duverne 39' -
Steve Mounié 90' -
17/07 17:00 Metz Metz 1-1 Seraing Seraing
Papa Ndiaga Yade 25' -
- 70' Antoine Bernier
17/07 17:00 Troyes Troyes 2-1 Dijon Dijon
17/07 17:00 KV Kortrijk KV Kortrijk 1-1 Lille OSC Lille OSC
Teddy Chevalier 19' -
- 84' Yusuf Yazici (pen)
17/07 17:00 Antwerp Antwerp 0-0 Monaco Monaco
17/07 17:00 Strasbourg Strasbourg 0-1 Sion Sion
- 65'
17/07 17:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 1-3 FK Sochi FK Sochi
17/07 17:00 Standard Standard 3-3 Rennes Rennes
Jo√£o Klauss (pen) 23' -
Nicolas Raskin 41' -
Jo√£o Klauss 45+2' -
- 69' Benjamin Bourigeaud (pen)
- 74' Matthis Abline
- 90' Flavien Tait
17/07 17:00 VfL Bochum VfL Bochum Geannuleerd MSV Duisburg MSV Duisburg
17/07 17:00 NEC NEC 3-0 RKC RKC
17/07 17:00 Niedercorn Progres Niedercorn Progres 1-1 Metz Metz
17/07 18:00 Reims Reims 1-0 Valenciennes Valenciennes
17/07 18:00 Saint-Etienne Saint-Etienne 2-1 Grenoble Grenoble
- 2' Mamadou Lamarana Diallo
Denis Bouanga 30' -
Tyrone Tormin (pen) 85' -
17/07 18:00 Strasbourg Strasbourg Geannuleerd Cercle Brugge Cercle Brugge
17/07 18:05 Clermont FC Clermont FC 3-2 Montpellier Montpellier
- 10' Elye Wahi
- 30' Florent Mollet
Florent Ogier 45+7' -
Mohamed Bayo 57' -
Jordan Tell 90+2' -
17/07 18:30 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 0-1 Preston North End Preston North End
- 63' Benjamin Whiteman (pen)
17/07 19:00 Real Sociedad Real Sociedad 6-1 Huesca Huesca
17/07 19:00 Coventry City Coventry City 0-4 Sevilla Sevilla
17/07 20:00 Nice Nice 2-1 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
- 38' Ilya Shkurin
Dan Ndoye 70' -
Alexis Trouillet 80' -
17/07 20:30 Lugano Lugano 5-6P Inter Milaan Inter Milaan
Sandi Lovric 30' -
Micka√ęl Facchinetti 35' -
- 38' Danilo D'Ambrosio
- 54'
17/07 21:05 Lyon Lyon 4-1 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Karl Toko Ekambi 8' -
Moussa Dembele 28' -
- 30' Daniel Ginczek
Karl Toko Ekambi 55' -
(pen) 83' -
18/07 10:00 Elche CF Elche CF 6-1 Atromitos Atromitos
18/07 11:00 Westerlo Westerlo 3-1 KV Mechelen KV Mechelen
18/07 11:00 Portimonense Portimonense 0-0 SC Farense SC Farense
18/07 12:00 SL Benfica SL Benfica Geannuleerd Boavista Boavista
18/07 14:00 Derby County Derby County 1-2 Manchester United Manchester United
- 17' Tahith Chong
- 59' Facundo Pellistri
Colin Kazim-Richards 70' -
18/07 14:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara 0-1 Ural Ural
18/07 14:00 Nantes Nantes 0-1 Niort Niort
- 81'
18/07 15:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen Geannuleerd Dinamo Moskou Dinamo Moskou
18/07 15:05 York City York City 1-0 Newcastle United Newcastle United
87' -
18/07 15:30 Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld Geannuleerd Krasnodar Krasnodar
18/07 16:00 Harrogate Town Harrogate Town Geannuleerd Newcastle United Newcastle United
18/07 16:00 Hampton & Richmond Hampton & Richmond Geannuleerd Brentford Brentford
18/07 17:00 Bordeaux Bordeaux 2-1 Caen Caen
- 2'
Rémi Oudin 47' -
Sekou Mara 84' -
18/07 18:05 Club Brugge Club Brugge 3-0 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
18/07 18:15 AS Roma AS Roma 2-0 Ternana Ternana
Carles Pérez Sayol 10' -
Marash Kumbulla 54' -
18/07 18:30 Vizela Vizela 0-1 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
18/07 19:00 Khimki FC Khimki FC 1-5 Spartak Moskou Spartak Moskou
- 10' Samuel Gigot
- 21' Aleksandr Sobolev
- 29' Jordan Larsson
- 66' Ilja Kutepov
- 74' Georgi Melkadze
Egor Danilkin 89' -
18/07 20:00 SL Benfica SL Benfica 2-1 Almeria Almeria
Pizzi (pen) 15' -
Gian-Luca Waldschmidt 56' -
- 68' Juan Villar V√°zquez
18/07 20:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1-1 Real Madrid Real Madrid
19/07 12:00 KRC Genk KRC Genk 5-2 MVV MVV
19/07 16:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 2-1 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
Ilzat Akhmetov 28' -
- 67' (pen)
Ilzat Akhmetov 85' -
19/07 18:05 Fenerbahçe Fenerbahçe 4-1 Kasimpasa Kasimpasa
Irfan Can Kahveci (pen) 12' -
26' -
- 41' Yusuf Erdońüan
(pen) 49' -
Mert Hakan Yandas 62' -
19/07 19:00 Granada Granada 2-1 Bournemouth Bournemouth
Alberto Soro √Ālvarez 28' -
- 32' Dominic Solanke
Luis Javier Su√°rez Charris 59' -
19/07 20:00 Saltash United Saltash United 1-2 Middlesbrough Middlesbrough
- 26' Patrick McNair
(pen) 37' -
- 85' Lewis Wing
20/07 11:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 1-2 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
20/07 14:10 Birmingham City Birmingham City 1-1 Barrow Barrow
20/07 15:00 Zwolle Zwolle 3-0 Helmond Sport Helmond Sport
Samir Lagsir 35' -
Siemen Voet 66' -
88' -
20/07 15:00 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 1-0 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
I√Īaki Williams Dannis 77' -
20/07 15:00 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 0-2 West Bromwich West Bromwich
20/07 15:05 Bristol City Bristol City 3-3 Portsmouth Portsmouth
- 7'
- 45+5' (pen)
Andreas Weimann 56' -
Kasey Palmer 65' -
Chris Martin (pen) 77' -
- 101'
20/07 16:00 Telstar Telstar Geannuleerd Heracles Heracles
20/07 17:00 Norwich City Norwich City 1-0 Lincoln Lincoln
20/07 18:00 Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck 1-1 Liverpool FC Liverpool FC
- 5' Divock Origi (pen)
16' -
20/07 18:50 VFB Stuttgart VFB Stuttgart 1-1 Liverpool FC Liverpool FC
Philipp Förster 6' -
- 21' Sadio Mané
20/07 19:00 Gillingham Gillingham Geannuleerd Peterborough United Peterborough United
20/07 19:30 VFB Stuttgart VFB Stuttgart 1-0 Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
Pascal Stenzel 3' -
20/07 20:00 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2-3 Stoke City Stoke City
20/07 20:00 Preston North End Preston North End 0-1 Bolton Wanderers Bolton Wanderers
- 51' Gethin Jones
20/07 20:00 Forest Green Rovers Forest Green Rovers 1-2 Cardiff City Cardiff City
- 46'
Jamille Matt 58' -
- 84' Gavin Whyte
20/07 20:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 1-2 Swansea Swansea
- 23' Morgan Whittaker
- 32' Liam Cullen
Ryan Hardie 47' -
20/07 20:30 Boreham Wood Boreham Wood 0-2 Brentford Brentford
- 22' Ivan Toney
- 57'
20/07 20:45 Northampton Town Northampton Town 0-2 Nottingham Forest Nottingham Forest
- 48' Lyle Taylor
- 61'
20/07 21:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 2-0 Angers Angers
Goncalo Inacio 63' -
Paulinho 86' -
21/07 14:00 Heracles Heracles 1-2 PAOK PAOK
- 14' Nelson Miguel Castro Oliveira
Rai Vloet 17' -
- 33' Nelson Miguel Castro Oliveira
21/07 17:00 Reims Reims 2-0 Chambly Chambly
21/07 17:00 Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck Geannuleerd Genoa Genoa
21/07 17:00 VfL Bochum VfL Bochum 1-0 Parma Parma
Raman Chibsah 76' -
21/07 17:30 Salernitana Salernitana 3-2 Sambenedettese Sambenedettese
Andrea Schiavone (pen) 16' -
- 46'
- 55' Nicolo Fazzi (pen)
Julian Kristoffersen 66' -
Andrea Schiavone (pen) 75' -
21/07 17:30 Hertha Berlin Hertha Berlin 1-1 VfB L√ľbeck VfB L√ľbeck
21/07 18:00 Nice Nice Geannuleerd Saint-Etienne Saint-Etienne
21/07 18:00 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 1-1 OFI Kreta OFI Kreta
Emil Hansson 26' -
- 39' Jonathan de Guzman
21/07 19:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 1-0 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
Rafael Sebasti√°n M√ļjica Garc√≠a 80' -
21/07 19:00 Stade Brestois Stade Brestois 1-2 Stade Briochin Stade Briochin
21/07 19:00 Barcelona Barcelona 4-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona
Rey Manaj 60' -
√Ālex Collado Guti√©rrez 85' -
Rey Manaj 86' -
Rey Manaj (pen) 90' -
21/07 19:00 Getafe Getafe 2-1 Rennes Rennes
Enes √únal 18' -
- 57' Sehrou Guirassy (pen)
(pen) 66' -
21/07 19:00 Valencia CF Valencia CF 3-0 Atromitos Atromitos
Manuel Javier Vallejo Galv√°n 14' -
Jason 20' -
Goncalo Manuel Ganchinho Guedes 70' -
21/07 19:00 FC Augsburg FC Augsburg 1-2 PSG PSG
- 62' Julian Draxler
Florian Niederlechner 66' -
- 90' Jeffrey Gouweleeuw
21/07 19:30 Osasuna Osasuna 2-1 Huesca Huesca
- 6' Daniel Escriche Romero
Ignacio Vidal Miralles 47' -
Chimy Avila 60' -
21/07 19:35 Triestina Triestina 0-1 AS Roma AS Roma
- 49' Nicola Zalewski
21/07 20:00 Real Mallorca Real Mallorca 1-0 F.C. Cartagena F.C. Cartagena
21/07 20:00 Tavistock Tavistock 0-7 Middlesbrough Middlesbrough
- 13' Duncan Watmore
- 30' Hayden Coulson
- 33' Uche Ikpeazu
- 36' Duncan Watmore
- 40' Hayden Coulson
- 76' Lewis Wing
- 87' Chuba Akpom
21/07 20:00 Reading Reading 0-3 West Ham Utd West Ham Utd
- 37' Issa Diop
- 57'
- 77' Benjamin Johnson
21/07 20:00 Blackpool Blackpool Geannuleerd Rangers FC Rangers FC
21/07 20:30 Walsall Walsall 0-4 Aston Villa Aston Villa
- 25' Ollie Watkins
- 37' Ollie Watkins
- 51' Jaden Philogene-Bidace
- 58' Jacob Ramsey
21/07 20:45 Arbroath Arbroath 1-4 St Johnstone FC St Johnstone FC
- 45' David Wotherspoon
- 69' Jamie Mccart
- 78' David Wotherspoon
- 79' Cameron Ballantyne
87' -
21/07 20:45 Colchester United Colchester United 0-3 Tottenham Tottenham
- 11' Heung-Min Son
- 14' Lucas Rodrigues Moura da Silva
- 38' Dele Alli
21/07 21:00 Braga Braga 1-1 Marseille Marseille
Abel Ruiz Ortega 19' -
- 52' Dimitri Payet
22/07 19:00 Sevilla Sevilla 1-0 UD Las Palmas UD Las Palmas
58' -
22/07 20:00 Villarreal Villarreal 2-2 Lyon Lyon
- 8' Jean Lucas
Moisés Gómez Bordonado 23' -
38' -
- 45' Karl Toko Ekambi
22/07 21:00 SL Benfica SL Benfica 1-0 Lille OSC Lille OSC
Goncalo Matias Ramos 28' -
23/07 14:00 Freiburg Freiburg 0-0 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
23/07 14:30 Norwich City Norwich City 2-0 Huddersfield Town Huddersfield Town
Teemu Pukki 14' -
Adam Uche Idah 86' -
23/07 15:00 FC Groningen FC Groningen Geannuleerd FC Volendam FC Volendam
23/07 15:35 FC Groningen FC Groningen 2-1 Heerenveen Heerenveen
Wessel Dammers 43' -
- 73' PaweŇā Bochniewicz
90' -
23/07 16:15 VFB Stuttgart VFB Stuttgart 5-2 Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
Roberto Massimo 34' -
Roberto Massimo 39' -
- 40'
- 73' Joakim Nilsson
Erik Thommy 90' -
Mohamed Sankoh 90' -
Mohamed Sankoh 90' -
23/07 16:30 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 2-4 RKC RKC
- 5'
- 25' Ahmed Touba
- 38' Richard van der Venne
Fabian Serrarens 65' -
- 79' Finn Stokkers
Patrick Pfl√ľcke 83' -
23/07 17:00 Union Berlin Union Berlin 1-1 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
37' -
- 48' Benjamin Verbińć
23/07 17:00 Atalanta Atalanta Geannuleerd Modena Modena
23/07 18:00 Montpellier Montpellier - RB Leipzig RB Leipzig
23/07 18:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 1-2 NAC NAC
- 11'
- 30' Kaj de Rooij
Tom Beugelsdijk 38' -
23/07 18:05 RB Leipzig RB Leipzig 1-2 Montpellier Montpellier
Alexander Sorloth 10' -
- 90+4' Beni Makouana
- 90+26' Elye Wahi
23/07 18:15 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 0-1 Liverpool FC Liverpool FC
- 86' Luca Jannis Kilian
23/07 18:30 Triestina Triestina 2-5 Lazio Lazio
- 3' Luis Alberto Romero Alconchel
- 21' Vedat Muriqi
- 38' Sergej Milinkovic-Savic
- 44' Stefan Daniel Radu
- 69' Massimo Volta
Alessio Di Massimo 87' -
Alessio Di Massimo 90+1' -
23/07 19:00 CD Numancia CD Numancia 5-6P Atlético Madrid Atlético Madrid
- 4' Mario Soriano
32' -
23/07 19:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 1-1 Vitesse Vitesse
- 36' Oussama Darfalou
44' -
23/07 19:30 Cambridge United Cambridge United 1-3 Brentford Brentford
- 22'
Harvey Knibbs 26' -
- 33' (pen)
- 37'
23/07 20:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 1-2 Middlesbrough Middlesbrough
- 15' Matty Crooks
56' -
- 68' Marcus Tavernier
23/07 20:10 Doncaster Rovers Doncaster Rovers 2-3 Newcastle United Newcastle United
- 12' Ryan Fraser
- 24' Sean Longstaff
Tommy Rowe 30' -
- 57' Callum Wilson
Omar Bogle 76' -
23/07 20:15 Stevenage Stevenage 1-0 Crystal Palace Crystal Palace
JarosŇāaw Jach 75' -
24/07 10:00 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona 0-2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
- 56' √Ālvaro Garc√≠a Rivera
- 88' Yacine Qasmi
24/07 10:05 Getafe Getafe 3-0 Atromitos Atromitos
Enes √únal 21' -
Enes √únal 38' -
David Timor Copoví 48' -
24/07 11:00 Stade Brestois Stade Brestois 1-3 Nantes Nantes
24/07 11:30 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 0-0 Mirandés Mirandés
24/07 13:00 Hull City Hull City 1-2 Mansfield Town Mansfield Town
- 32'
- 55' Marek Stech
Josh Magennis 73' -
24/07 13:00 Willem II Willem II 4-1 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
Kwasi Okyere Wriedt 35' -
Elton Kabangu 48' -
Derrick Koehn 61' -
John Yeboah Zamora 79' -
- 84'
24/07 13:00 Heracles Heracles 0-1 NEC NEC
- 27' Jordy Bruijn
24/07 14:00 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 2-2 Greuther F√ľrth Greuther F√ľrth
- 2' Branimir Hrgota
- 37' Håvard Nielsen
Jacob Bruun Larsen 41' -
Georginio Rutter 73' -
24/07 14:00 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C. 0-2 Burnley Burnley
- 56' Jay Rodriguez
- 58'
24/07 14:00 Utrecht Utrecht Geannuleerd Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
24/07 14:00 Cardiff City Cardiff City 2-2 Exeter City Exeter City
- 22' Matt Jay
45' -
- 49' Pierce Sweeney
Mark Thomas Harris (pen) 64' -
24/07 14:30 Bristol City Bristol City 3-1 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
34' -
51' -
Nahki Wells 61' -
- 89'
24/07 14:30 Zwolle Zwolle 2-1 Cambuur Cambuur
Mustafa Saymak 35' -
- 65' Robin Maulun
Eliano Reijnders 78' -
24/07 15:00 RC Lens RC Lens 2-1 Reims Reims
- 25' Hugo Ekitike
Simon Bokote Banza (pen) 41' -
Christopher Wooh 82' -
24/07 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem - Club Brugge Club Brugge
24/07 15:00 Reading Reading 1-1 Charlton Athletic Charlton Athletic
Oviemuno Ejaria 38' -
- 80'
24/07 15:00 Barnet Barnet 2-3 Peterborough United Peterborough United
24/07 15:30 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 1-0 Metz Metz
87' -
24/07 15:45 ADO Den Haag ADO Den Haag 0-2 FC Twente FC Twente
24/07 16:00 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2-2 Nottingham Forest Nottingham Forest
- 30' Brennan Johnson
- 58' Brennan Johnson
75' -
Rio Adebisi 79' -
24/07 16:00 Oxford Utd Oxford Utd Geannuleerd Birmingham City Birmingham City
24/07 16:00 Bristol Rovers Bristol Rovers Geannuleerd Swansea Swansea
24/07 16:00 Watford Watford 0-0 West Bromwich West Bromwich
24/07 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 2-6 West Ham Utd West Ham Utd
Callum McGregor 8' -
- 24' Michail Antonio
- 32' Michail Antonio
- 38' Mark Noble (pen)
Ryan Christie 51' -
- 54' Mohamed Said Benrahma
- 74' Jarrod Bowen
- 85'
24/07 16:00 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1-2 Monaco Monaco
Yannick Gerhardt 39' -
- 65' Sebastiaan Bornauw
- 68' Aleksandr Golovin
24/07 16:00 Union Berlin Union Berlin 2-0 Nice Nice
15' -
Robin Knoche 53' -
24/07 16:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund 0-2 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao
- 50' Ra√ļl Garc√≠a Escudero (pen)
- 57' Daniel Vivian Moreno
24/07 16:00 Stoke City Stoke City 2-0 Aston Villa Aston Villa
Steven Fletcher 3' -
Mario Vrancic 49' -
24/07 16:00 Northampton Town Northampton Town 3-2 Birmingham City Birmingham City
- 5' Iv√°n S√°nchez Aguayo
Mitchell Pinnock 12' -
Nicke Kabamba 23' -
- 38' Lukas Jutkiewicz
68' -
24/07 16:00 Bradford City Bradford City 2-0 Blackburn Blackburn
(pen) 19' -
Callum Cooke 57' -
24/07 16:00 Carlisle United F.C. Carlisle United F.C. 0-1 Blackpool Blackpool
- 37' Demetri Mitchell
24/07 16:00 Cheltenham Town Cheltenham Town 2-0 Coventry City Coventry City
Andrew Williams 22' -
Andrew Williams 86' -
24/07 16:00 Salford City Salford City 2-1 Derby County Derby County
Josh Morris (pen) 21' -
Tom Elliott 52' -
- 76'
24/07 16:00 Accrington Stanley Accrington Stanley 1-1 Preston North End Preston North End
- 54'
Joe Cameron Pritchard 65' -
24/07 16:00 QPR QPR 4-2 Manchester United Manchester United
- 3' Jesse Lingard
Charlie Austin 7' -
Lyndon Dykes 52' -
Moses Odubajo 58' -
Lyndon Dykes 60' -
- 73'
24/07 16:00 Ipswich Town Ipswich Town 0-1 Crystal Palace Crystal Palace
- 60' Wilfried Zaha (pen)
24/07 16:00 Burton Albion Burton Albion P3-1 Leicester City Leicester City
24/07 16:05 Vicenza Vicenza 0-3 Cagliari Cagliari
- 16'
- 51' Leonardo Pavoletti
- 62'
24/07 16:05 Luton Town Luton Town 1-1 Portsmouth Portsmouth
Elijah Adebayo 10' -
- 12'
24/07 16:30 Scunthorpe Scunthorpe 0-1 Hull City Hull City
- 86'
24/07 16:30 Bayern M√ľnchen Bayern M√ľnchen 2-2 Ajax Ajax
- 10' Zakaria Labyad
Eric Maxim Choupo-Moting 40' -
Nianzou Tanguy Kouassi 48' -
- 50' Victor Jensen
24/07 17:00 Angers Angers 3-0 Troyes Troyes
24/07 17:00 Lorient Lorient 1-1 Bordeaux Bordeaux
- 61' Rémi Oudin
Quentin Boisgard 67' -
24/07 17:00 Fenerbahçe Fenerbahçe Geannuleerd Udinese Udinese
24/07 17:00 Spezia Spezia Geannuleerd Lecce Lecce
24/07 17:00 VfL Bochum VfL Bochum Geannuleerd Torino Torino
24/07 17:05 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 2-3 Strasbourg Strasbourg
Ajdin Hrustic 6' -
- 20' Ludovic Ajorque
Ajdin Hrustic 23' -
- 52' Adrien Thomasson
- 82' Kévin Lucien Zohi
24/07 17:05 AC Milan AC Milan 5-0 Modena Modena
Brahim Diaz 2' -
Rafael Le√£o 5' -
Fikayo Tomori 9' -
Rade Krunińá 19' -
Theo Bernard François Hernández 43' -
24/07 17:30 Napoli Napoli 1-0 Pro Vercelli Pro Vercelli
Victor James Osimhen 26' -
24/07 18:00 Vitesse Vitesse 0-1 Lommel SK Lommel SK
- 78' Caio Roque
24/07 18:05 Saint-Etienne Saint-Etienne 2-3 Clermont FC Clermont FC
Charles Nathan Abi 27' -
- 35' Vital N'Simba
- 62' Mohamed Bayo
- 64' Elbasan Rashani
Ryad Boudebouz (pen) 66' -
24/07 18:05 Levante Levante 3-1 Rennes Rennes
2' -
Jorge De Frutos Sebasti√°n 26' -
José Luis Morales Nogales 33' -
- 57' Flavien Tait
24/07 18:10 Trabzonspor Trabzonspor 0-0 Istanbul BB Istanbul BB
24/07 18:30 Rangers FC Rangers FC 0-0 Brighton Brighton
24/07 19:00 Barcelona Barcelona 3-1 Girona FC Girona FC
Gerard Piqué (pen) 21' -
Rey Manaj 24' -
- 42' Samuel S√°iz Alonso (pen)
Memphis Depay (pen) 85' -
24/07 19:00 PSG PSG Geannuleerd Genoa Genoa
24/07 19:00 PSG PSG 1-0 Orléans Orléans
Achraf Hakimi 62' -
24/07 19:00 Real Sociedad Real Sociedad 3-1 Alaves Alaves
Adnan Januzaj 8' -
- 17' Lucas Pérez Martinez (pen)
Jon Pacheco 43' -
Igor Zubeldía Elorza 69' -
24/07 19:00 Valencia CF Valencia CF 3-2 F.C. Cartagena F.C. Cartagena
- 48' Ruben Castro
Denis Cheryshev 57' -
Omar Federico Alderete Fern√°ndez 60' -
Jason (pen) 66' -
- 80'
24/07 19:05 Wolverhampton Wolverhampton 0-1 Real Betis Real Betis
- 83' Patrick Cutrone
24/07 20:00 Honved Boedapest Honved Boedapest Geannuleerd Villarreal Villarreal
24/07 20:00 Real Mallorca Real Mallorca 2-1 UD Ibiza UD Ibiza
- 26'
Jordi Mboula Queralt 53' -
Lago J√ļnior Wakalibille 62' -
24/07 21:00 Elche CF Elche CF 0-2 Real Zaragoza Real Zaragoza
- 25' Juan José Narváez Solarte
- 78' Adri√°n Gonz√°lez Morales
24/07 21:05 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 1-2 Braga Braga
- 53' Abel Ruiz Ortega
Lucas Silva 58' -
- 86' Mario González Gutiérrez
25/07 14:30 Feyenoord Feyenoord 1-2 PAOK PAOK
Wouter Burger 2' -
- 14' Christos Tzolis (pen)
- 52'
25/07 14:30 Emmen Emmen 4-1 Heracles Heracles
28' -
61' -
70' -
- 71' Ismail Azzaoui
82' -
25/07 16:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 3-0 Panathinaikos Panathinaikos
Jesper Karlsson 12' -
25/07 17:00 Fiorentina Fiorentina 11-0 Foligno Foligno
José Maria Callejon 11' -
Joseph Alfred Duncan 18' -
Giacomo Bonaventura (pen) 37' -
DuŇ°an Vlahovińá 46' -
DuŇ°an Vlahovińá 47' -
DuŇ°an Vlahovińá 55' -
DuŇ°an Vlahovińá (pen) 69' -
DuŇ°an Vlahovińá 71' -
76' -
DuŇ°an Vlahovińá 78' -
DuŇ°an Vlahovińá 80' -
25/07 19:00 Rangers FC Rangers FC 2-1 Real Madrid Real Madrid
- 8' Rodrygo
Junior Fashion Sakala 55' -
Cédric Itten 77' -
25/07 19:05 AS Roma AS Roma 5-2 Debrecen Debrecen
- 4'
Borja Mayoral Moya 28' -
Lorenzo Pellegrini 33' -
Nicolò Zaniolo 52' -
- 53' Roland Ugrai
Edin Dzeko 65' -
Edin Dzeko 80' -
25/07 20:45 FC Porto FC Porto 2-0 Lille OSC Lille OSC
Bruno Xavier Almeida Costa 53' -
Fernando Andrade dos Santos 77' -
25/07 21:00 Lyon Lyon 2-3 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
Houssem Aouar 8' -
- 31' Paulinho
- 35' Pedro António Pereira Gonçalves
- 49' Paulinho
Islam Slimani 90+3' -
25/07 21:00 SL Benfica SL Benfica 1-1 Marseille Marseille
Pizzi (pen) 14' -
- 38' Dimitri Payet
25/07 22:00 Arsenal Arsenal Geannuleerd Inter Milaan Inter Milaan
26/07 16:30 Dinamo Kiev Dinamo Kiev Geannuleerd Villarreal Villarreal
26/07 17:30 Sampdoria Sampdoria 2-0 Piacenza Piacenza
Fabio Quagliarella 31' -
Fabio Quagliarella 41' -
26/07 18:00 Trabzonspor Trabzonspor 2-1 Kasimpasa Kasimpasa
- 7'
Anthony Nwakaeme Nuatuzor 25' -
Gervinho 78' -
26/07 19:05 Wolverhampton Wolverhampton 3-2 UD Las Palmas UD Las Palmas
39' -
Adalberto Pe√Īaranda Maestre 45' -
- 53' Ki-Jana Hoever
Jesé Rodriguez Ruiz 73' -
- 83' Morgan Gibbs-white
27/07 12:00 KRC Genk KRC Genk 1-3 RWDM RWDM
27/07 14:00 Bristol City Bristol City 4-0 Exeter City Exeter City
27/07 18:00 Lazio Lazio 1-1 Calcio Padova Calcio Padova
- 18' Simone Della Latta
Luis Alberto Romero Alconchel (pen) 41' -
27/07 18:03 Besiktas Besiktas 1-0 Istanbul BB Istanbul BB
G√ľven Yalcin 48' -
27/07 19:00 Bristol City Bristol City 1-0 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
Andreas Weimann 55' -
27/07 19:00 C√°diz CF C√°diz CF 0-2 UD Las Palmas UD Las Palmas
- 9'
- 26' Maikel Mesa Pi√Īero
27/07 19:00 Besiktas Besiktas Geannuleerd Real Mallorca Real Mallorca
27/07 19:00 Granada Granada - Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
27/07 19:00 Crystal Palace Crystal Palace 2-2 Charlton Athletic Charlton Athletic
15' -
- 38'
75' -
- 79'
27/07 19:00 Levante Levante 2-1 Atromitos Atromitos
R√ļben Miguel Nunes Vezo 36' -
- 55' Efthymios Koulouris
Sergio Postigo Redondo 70' -
27/07 20:00 Manchester City Manchester City 2-0 Preston North End Preston North End
Riyad Mahrez 25' -
64' -
27/07 20:00 York City York City 2-1 Middlesbrough Middlesbrough
- 6' Dael Fry
Mackenzie Heaney 24' -
40' -
27/07 20:00 Cardiff City Cardiff City 0-4 Southampton Southampton
- 37' Theo Walcott
- 66' Moussa Djenepo
- 73' Che Adams
- 84' Che Adams
27/07 20:00 Sevilla Sevilla 2-2 PSG PSG
Ivan Rakitic (pen) 40' -
- 48' Mauro Emanuel Icardi Rivero Fonseca Nacimiento
Oscar Rodriguez Arnaiz 62' -
- 88' Kenny Nagera
27/07 20:00 Rotherham United Rotherham United 1-1 Newcastle United Newcastle United
Michael Smith 9' -
- 84' Jeffrey Hendrick
27/07 20:00