Beker van België Beker van België

Word fan van Beker van België!
Facebook
RSS Feed van Beker van België Download kalender van Beker van België

Laatste nieuws uit Beker van België

 

Supporters

1. RC Mechelen RC Mechelen
2. KSKL Ternat KSKL Ternat
3. KVV Zelzate KVV Zelzate
4. KVW Zaventem KVW Zaventem
5. Diegem Sport Diegem Sport
6. SV Rumbeke SV Rumbeke
7. Maldegem Maldegem
8. KRC Waregem KRC Waregem
9. Rapide Lebbeke Rapide Lebbeke
10. Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt
11. RFC Wetteren RFC Wetteren
12. WS Lauwe WS Lauwe
13. Houtvenne Houtvenne
14. KFC Merelbeke KFC Merelbeke
15. Sint Job Sint Job
16. Bambrugge RC Bambrugge RC
17. KSCT Menen KSCT Menen
18. SV Oostkamp SV Oostkamp
19. KFC Lille KFC Lille
20. Grimbergen Grimbergen
21. Ninove Ninove
22. Wingene Wingene
23. FC Varsenare FC Varsenare
24. Leopoldsburg Leopoldsburg
25. Wellen Wellen
26. Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC
27. St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
28. Sterrebeek Sterrebeek
29. VC Herentals VC Herentals
30. Bonheiden Bonheiden
31. Eendracht Zele Eendracht Zele
32. Berlare Berlare
33. Jong Lede Jong Lede
34. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
35. Eendracht Opstal Eendracht Opstal
36. Blankenberge Blankenberge
37. Eernegem Eernegem
38. Wielsbeke Wielsbeke
39. Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem
40. Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke
41. Verviers Verviers
42. Sassp. Boezinge Sassp. Boezinge
43. Mol Wezel Mol Wezel
44. Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe
45. Ternesse Ternesse
46. Mariekerke Mariekerke
47. Ganshoren Ganshoren
48. Putte Putte
49. Vlijtingen VV Vlijtingen VV
50. Waltwilder VV Waltwilder VV
Kalender / Voetbaluitslagen
30/07 16:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven - Waltwilder VV Waltwilder VV Melo Zonhoven - Waltwilder VV
30/07 16:00 Namen UR Namen UR - Pontisse Cité Pontisse Cité Namen UR - Pontisse Cité
30/07 16:00 Richelle United Richelle United - Etoile Dalhem Etoile Dalhem Richelle United - Etoile Dalhem
30/07 16:00 Onbekend - Verlaine Verlaine Onbekend - Verlaine
30/07 16:00 FC Herstal FC Herstal - Onbekend FC Herstal - Onbekend
30/07 16:00 Onbekend - Aywaille Aywaille Onbekend - Aywaille
30/07 16:00 KFC Weywertz KFC Weywertz - Cointe-Liège Cointe-Liège KFC Weywertz - Cointe-Liège
30/07 16:00 Ougrée Ougrée - URS Lixhe-Lanaye URS Lixhe-Lanaye Ougrée - URS Lixhe-Lanaye
30/07 16:00 Onbekend - Onbekend Onbekend - Onbekend
30/07 16:00 Onbekend - UCE Liège UCE Liège Onbekend - UCE Liège
30/07 16:00 Dison Dison - Verviers Verviers Dison - Verviers
30/07 16:00 Onbekend - Assesse Assesse Onbekend - Assesse
30/07 16:00 Malmundaria Malmundaria - Amay Amay Malmundaria - Amay
30/07 16:00 Onbekend - FC Tilleur FC Tilleur Onbekend - FC Tilleur
30/07 16:00 Hoei Hoei - Etoile Vervietoise Etoile Vervietoise Hoei - Etoile Vervietoise
30/07 16:00 Diest Diest - Onbekend Diest - Onbekend
30/07 16:00 Helson Helchteren Helson Helchteren - Wellen Wellen Helson Helchteren - Wellen
30/07 16:00 Onbekend - Heur Tongeren Heur Tongeren Onbekend - Heur Tongeren
30/07 16:00 Onbekend - Onbekend Onbekend - Onbekend
30/07 16:00 Flandria Paal Flandria Paal - Onbekend Flandria Paal - Onbekend
30/07 16:00 Balen Balen - Onbekend Balen - Onbekend
30/07 16:00 Mol Wezel Mol Wezel - Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC Mol Wezel - Herk-de-stad FC
30/07 16:00 Huvo Jeuk Huvo Jeuk - Retie Retie Huvo Jeuk - Retie
30/07 16:00 Racing Peer Racing Peer - Onbekend Racing Peer - Onbekend
30/07 16:00 Onbekend - Grimbie Grimbie Onbekend - Grimbie
30/07 16:00 Vlijtingen VV Vlijtingen VV - Beringen Beringen Vlijtingen VV - Beringen
30/07 16:00 Ster-Francorchamps Ster-Francorchamps - Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée Ster-Francorchamps - Stockay-Warfusée
30/07 16:00 Onbekend - Loyers B Loyers B Onbekend - Loyers B
30/07 16:00 CS Onhaye CS Onhaye - Habay la Vieille Habay la Vieille CS Onhaye - Habay la Vieille
30/07 16:00 Onbekend - CS Manageoise CS Manageoise Onbekend - CS Manageoise
30/07 16:00 Spy Spy - Pesche Pesche Spy - Pesche
30/07 16:00 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg - Nismes Nismes Couvin Mariembourg - Nismes
30/07 16:00 Binche Binche - Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet Binche - Pont-a-Celles Buzet
30/07 16:00 Malonne Malonne - Aischoise Aischoise Malonne - Aischoise
30/07 16:00 RAS Monceau RAS Monceau - F. Couillet - La Louvière F. Couillet - La Louvière RAS Monceau - F. Couillet - La Louvière
30/07 16:00 Rhisnes Rhisnes - Solrézienne Solrézienne Rhisnes - Solrézienne
30/07 16:00 RBD Borinage RBD Borinage - Standard Flawinne Standard Flawinne RBD Borinage - Standard Flawinne
30/07 16:00 Onbekend - Taminoise Taminoise Onbekend - Taminoise
30/07 16:00 Anderlues Anderlues - Tertre Hautrage Tertre Hautrage Anderlues - Tertre Hautrage
30/07 16:00 Chastre Chastre - Onbekend Chastre - Onbekend
30/07 16:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois - Onbekend Rapid Symphorinois - Onbekend
30/07 16:00 Onbekend - Stade Brainois Stade Brainois Onbekend - Stade Brainois
30/07 16:00 Pâturages Pâturages - Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons Pâturages - Albert Quévy Mons
30/07 16:00 US Givry US Givry - Onbekend US Givry - Onbekend
30/07 16:00 Mormont Mormont - Melreux Melreux Mormont - Melreux
30/07 16:00 Poupehan Poupehan - Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve Poupehan - Habay-la-Neuve
30/07 16:00 Messancy Messancy - Bertrigeoise Bertrigeoise Messancy - Bertrigeoise
30/07 16:00 Gedinnois Gedinnois - Longlier Longlier Gedinnois - Longlier
30/07 16:00 La Roche La Roche - Onbekend La Roche - Onbekend
30/07 16:00 Le Lorrain Arlon Le Lorrain Arlon - Onbekend Le Lorrain Arlon - Onbekend
30/07 16:00 Champlon Champlon - Marloie Sport Marloie Sport Champlon - Marloie Sport
30/07 16:00 Nassogne Nassogne - Rochefort Rochefort Nassogne - Rochefort
30/07 16:00 Wellin Wellin - Gouvy Gouvy Wellin - Gouvy
30/07 16:00 Flavion Sport Flavion Sport - Libramont Libramont Flavion Sport - Libramont
30/07 16:00 Florenville Florenville - ES de la Molignée ES de la Molignée Florenville - ES de la Molignée
30/07 16:00 Flénu Flénu - Grand-Leez Grand-Leez Flénu - Grand-Leez
30/07 16:00 FC Doornik FC Doornik - SV Rumbeke SV Rumbeke FC Doornik - SV Rumbeke
30/07 16:00 Westkapelle Westkapelle - Dikkelvenne Dikkelvenne Westkapelle - Dikkelvenne
30/07 16:00 Onbekend - KFC Merelbeke KFC Merelbeke Onbekend - KFC Merelbeke
30/07 16:00 Wingene Wingene - Berlare Berlare Wingene - Berlare
30/07 16:00 SV Oostkamp SV Oostkamp - Eendracht Aalter Eendracht Aalter SV Oostkamp - Eendracht Aalter
30/07 16:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge - Lochristi Lochristi Elene-Grotenberge - Lochristi
30/07 16:00 De Jeugd Lovendegem De Jeugd Lovendegem - KVV Zelzate KVV Zelzate De Jeugd Lovendegem - KVV Zelzate
30/07 16:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas - Onbekend St.-Gillis-Waas - Onbekend
30/07 16:00 FC Varsenare FC Varsenare - Blankenberge Blankenberge FC Varsenare - Blankenberge
30/07 16:00 VC Herentals VC Herentals - Onbekend VC Herentals - Onbekend
30/07 16:00 Groen Rood Katelijne Groen Rood Katelijne - Nijlen Nijlen Groen Rood Katelijne - Nijlen
30/07 16:00 Ternesse Ternesse - Eendracht Opstal Eendracht Opstal Ternesse - Eendracht Opstal
30/07 16:00 Bonheiden Bonheiden - Rapide Lebbeke Rapide Lebbeke Bonheiden - Rapide Lebbeke
30/07 16:00 Bambrugge RC Bambrugge RC - RFC Wetteren RFC Wetteren Bambrugge RC - RFC Wetteren
30/07 16:00 Jong Lede Jong Lede - Maldegem Maldegem Jong Lede - Maldegem
30/07 16:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik - Eernegem Eernegem Eendracht Wervik - Eernegem
30/07 16:00 KSKV KSKV - RC Lauwe RC Lauwe KSKV - RC Lauwe
30/07 16:00 Onbekend - KSCT Menen KSCT Menen Onbekend - KSCT Menen
30/07 16:00 Belœil Belœil - Wielsbeke Wielsbeke Belœil - Wielsbeke
30/07 16:00 Estaimbourg Estaimbourg - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele Estaimbourg - Voorwaarts Zwevezele
30/07 16:00 WS Lauwe WS Lauwe - Onbekend WS Lauwe - Onbekend
30/07 16:00 Onbekend - Sassp. Boezinge Sassp. Boezinge Onbekend - Sassp. Boezinge
30/07 16:00 Onbekend - KRC Waregem KRC Waregem Onbekend - KRC Waregem
30/07 16:00 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke - Kortemark Kortemark Oostnieuwkerke - Kortemark
30/07 16:00 Onbekend - Oostduinkerke Oostduinkerke Onbekend - Oostduinkerke
30/07 16:00 Péruwelz Péruwelz - Westrozebeke Westrozebeke Péruwelz - Westrozebeke
30/07 16:00 Drongen Drongen - Avanti Avanti Drongen - Avanti
30/07 16:00 Gierle Gierle - Houtvenne Houtvenne Gierle - Houtvenne
30/07 16:00 Putte Putte - Svelta Melsele Svelta Melsele Putte - Svelta Melsele
30/07 16:00 Waterloo Waterloo - Onbekend Waterloo - Onbekend
30/07 16:00 Sterrebeek Sterrebeek - Onbekend Sterrebeek - Onbekend
30/07 16:00 Onbekend - Kampenhout Kampenhout Onbekend - Kampenhout
30/07 16:00 Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem - Eppegem Eppegem Appelterre-Eichem - Eppegem
30/07 16:00 Huizingen Huizingen - Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe Huizingen - Léopold Uccle-Woluwe
30/07 16:00 KVW Zaventem KVW Zaventem - Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele KVW Zaventem - Eendracht Mazenzele
30/07 16:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek - Ganshoren Ganshoren Stade Bierbeek - Ganshoren
30/07 16:00 Voorde SV Voorde SV - Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles Voorde SV - Sporting Bruxelles
30/07 16:00 RCS Brainois RCS Brainois - Onbekend RCS Brainois - Onbekend
30/07 16:00 Liedekerke Liedekerke - KSKL Ternat KSKL Ternat Liedekerke - KSKL Ternat
30/07 16:00 Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt - Onbekend Esperanza Neerpelt - Onbekend
30/07 16:00 Onbekend - Eendracht Termien Eendracht Termien Onbekend - Eendracht Termien
30/07 16:00 Onbekend - Hoeilaart Hoeilaart Onbekend - Hoeilaart
30/07 16:00 Herent Herent - Diegem Sport Diegem Sport Herent - Diegem Sport
30/07 16:00 Mariekerke Mariekerke - Eendracht Zele Eendracht Zele Mariekerke - Eendracht Zele
30/07 16:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. - KFC Lille KFC Lille Kruibeke J.Vl. - KFC Lille
30/07 16:00 Onbekend - Onbekend Onbekend - Onbekend
30/07 16:00 Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant - Walem Walem Berlaar-Heikant - Walem
30/07 16:00 Sint Job Sint Job - Onbekend Sint Job - Onbekend
30/07 16:00 Vorselaar Vorselaar - RC Mechelen RC Mechelen Vorselaar - RC Mechelen
30/07 16:00 Mariaburg Mariaburg - Hamme-Zogge Hamme-Zogge Mariaburg - Hamme-Zogge
30/07 16:00 Ekeren Ekeren - Brasschaat Brasschaat Ekeren - Brasschaat
30/07 16:00 SC Aarschot SC Aarschot - Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem SC Aarschot - Wolvertem Merchtem
30/07 16:00 Ninove Ninove - Jette Jette Ninove - Jette
30/07 16:00 Grimbergen Grimbergen - Onbekend Grimbergen - Onbekend
30/07 16:00 Betekom Betekom - Racing Jet Waver Racing Jet Waver Betekom - Racing Jet Waver
30/07 16:00 Standard Elen Standard Elen - Leopoldsburg Leopoldsburg Standard Elen - Leopoldsburg
Topschutters