Word fan! 425

Seizoen 2019 - 2020 Beker van België


 Ronde 1
26/07 20:00 Libramont Libramont 2-1 Mormont Mormont
27/07 18:00 Mariekerke Mariekerke 6-1 Schelle Sport Schelle Sport
27/07 18:00 Dadizele Dadizele 6-1 Jespo Comines-Warneton Jespo Comines-Warneton
27/07 18:00 Houtvenne Houtvenne 4-2 Berg en Dal Berg en Dal
27/07 18:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 7-1 Sportive Brainoise Sportive Brainoise
27/07 19:00 Sporting Kampenhout Sporting Kampenhout P0-0 Ganshoren Ganshoren
27/07 19:00 Wielsbeke Wielsbeke 0-2 WS Lauwe WS Lauwe
27/07 19:00 Walhain CG Walhain CG 0-5 Alken Alken
27/07 19:00 Kobbegem Kobbegem 0-7 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
27/07 19:30 KFC Lille KFC Lille 3-0 Standard Elen Standard Elen
27/07 19:30 KFC De Kempen KFC De Kempen P1-1 Beringen Beringen
27/07 19:30 Gosselies Sports Gosselies Sports 4-2 Nismes Nismes
27/07 20:00 Hoei Hoei 1-1P Grand-Leez Grand-Leez
27/07 20:00 SV Oostkamp SV Oostkamp 8-1 Lendelede Sport Lendelede Sport
27/07 20:00 Loenhout Loenhout P1-1 Saint-Josse Saint-Josse
27/07 20:30 Chaumont Chaumont 0-0P Oppagne Oppagne
28/07 15:00 Baal Baal 0-8 Diest Diest
28/07 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 0-2 Ninove Ninove
28/07 16:00 Zuun Zuun 0-2 Hornu Hornu
28/07 16:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 7-0 CO Trivières CO Trivières
28/07 16:00 Jong Zulte Jong Zulte 2-1 Lembeke Lembeke
28/07 16:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 5-1 AEDEC Hyon AEDEC Hyon
28/07 16:00 KRC Waregem KRC Waregem 2-1 Kortemark Kortemark
28/07 16:00 RCS Brainois RCS Brainois 3-0 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
28/07 16:00 Bosquetia Frameries Bosquetia Frameries 0-7 Stade Brainois Stade Brainois
28/07 16:00 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 5-1 Sporting Club Jemappes Sporting Club Jemappes
28/07 16:00 Pâturages Pâturages 0-3 Olsa Brakel Olsa Brakel
28/07 16:00 Adegem Adegem 1-5 Excelsior Mariakerke Excelsior Mariakerke
28/07 16:00 Belœil Belœil 2-0 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
28/07 16:00 KM Torhout KM Torhout 3-1 Kleit Maldegem Kleit Maldegem
28/07 16:00 Sassp. Boezinge Sassp. Boezinge 2-0 Nieuwkerke Nieuwkerke
28/07 16:00 Oostduinkerke Oostduinkerke 0-0P Blankenberge Blankenberge
28/07 16:00 Tollembeek Tollembeek 2-0 Neufvilles Neufvilles
28/07 16:00 KSKV KSKV 1-2 Dottignies Dottignies
28/07 16:00 Bambrugge RC Bambrugge RC 2-0 Groot Dilbeek Groot Dilbeek
28/07 16:00 Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem 4-1 Meldert Meldert
28/07 16:00 Wortel Wortel P1-1 Jette Jette
28/07 16:00 Anderlecht-Milan Anderlecht-Milan 0-5 Berg-Op Berg-Op
28/07 16:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 2-2P Stade Everois Stade Everois
28/07 16:00 Ternesse Ternesse P2-2 Eppegem Eppegem
28/07 16:00 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw 7-0 Putte SK Putte SK
28/07 16:00 Lyra-Lierse Berlaar Lyra-Lierse Berlaar 4-0 Zandvliet Sport Zandvliet Sport
28/07 16:00 Veltem Veltem 0-3 City Pirates City Pirates
28/07 16:00 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 3-1 Poperinge Poperinge
28/07 16:00 Eendracht Aalter Eendracht Aalter 3-1 RC Lauwe RC Lauwe
28/07 16:00 Wingene Wingene 2-1 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
28/07 16:00 Minderhout Minderhout 1-2 Kontich FC Kontich FC
28/07 16:00 Sint Job Sint Job 2-1 Schaerbeek-Evere Schaerbeek-Evere
28/07 16:00 Bornem Bornem 5-1 Voh. Wintam Eikevliet Voh. Wintam Eikevliet
28/07 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 3-1 Vrasene Vrasene
28/07 16:00 Lochristi Lochristi 2-1 Dendermonde Dendermonde
28/07 16:00 Zaffelare Zaffelare 1-4 FC Lebbeke FC Lebbeke
28/07 16:00 Avanti Avanti 4-1 Hoboken Hoboken
28/07 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 5-0 Edeboys Edeboys
28/07 16:00 Voorde Appelterre Voorde Appelterre 1-4 RFC Wetteren RFC Wetteren
28/07 16:00 KVW Zaventem KVW Zaventem 1-6 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts
28/07 16:00 Zandhovense Zandhovense 1-4 RC Mechelen RC Mechelen
28/07 16:00 Nijlen Nijlen 2-1 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
28/07 16:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 1-2 Drongen Drongen
28/07 16:00 Molenbaix Molenbaix 4-1 SG-Tertre-Hautrage II SG-Tertre-Hautrage II
28/07 16:00 Ster-Francorchamps Ster-Francorchamps 2-1 Florenville Florenville
28/07 16:00 Heur Tongeren Heur Tongeren 14-0 Sport Liège Sport Liège
28/07 16:00 Vliermaal Vliermaal 0-0P Huvo Jeuk Huvo Jeuk
28/07 16:00 Jeunesse Tavietoise Jeunesse Tavietoise 0-4 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
28/07 16:00 Jodoigne Jodoigne 5-1 Elsautoise Elsautoise
28/07 16:00 Oupeye Oupeye P0-0 Warnant Warnant
28/07 16:00 Wellen Wellen 4-0 FC Eupen FC Eupen
28/07 16:00 FC Herstal FC Herstal 6-2 Herderen-Millen Herderen-Millen
28/07 16:00 RFC Raeren RFC Raeren 2-1 Bas Oha Bas Oha
28/07 16:00 Aischoise Aischoise 4-1 Jehaytois Jehaytois
28/07 16:00 Betekom Betekom 8-1 Geetbets Geetbets
28/07 16:00 Etoile de Faimes Etoile de Faimes 5-1 Eghezée Eghezée
28/07 16:00 Horion Horion 2-7 UCE Liège UCE Liège
28/07 16:00 Richelle United Richelle United 6-1 De Goé De Goé
28/07 16:00 Rochefort Rochefort 4-3 Vyle-Tharoul FC Vyle-Tharoul FC
28/07 16:00 Malmundaria Malmundaria 2-2P Ethe Belmont Ethe Belmont
28/07 16:00 Wallonia Libin Wallonia Libin 0-4 Ciney Ciney
28/07 16:00 FC Bercheux FC Bercheux 3-6 Rocherath Rocherath
28/07 16:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 1-1 Loyers Loyers
28/07 16:00 ES Vaux ES Vaux 2-3 ST Léger ST Léger
28/07 16:00 Nassogne Nassogne 0-3 FCB Sprimont FCB Sprimont
28/07 16:00 Bütgenbach Bütgenbach 1-4 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
28/07 16:00 Meix DT Virton Meix DT Virton 4-0 La Roche La Roche
28/07 16:00 Aywaille Aywaille 17-0 Muno Muno
28/07 16:00 Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt 0-2 Eendracht Termien Eendracht Termien
28/07 16:00 Schriek Schriek 1-1P Kesselt Kesselt
28/07 16:00 Anderlues Anderlues 1-2 Ixelles Ixelles
28/07 16:00 Stockel Stockel P2-2 CS Manageoise CS Manageoise
28/07 16:00 La Hulpe La Hulpe 1-4 Biesme Biesme
28/07 16:00 US d'Ophain US d'Ophain 0-2 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
28/07 16:00 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 4-0 De Neffe De Neffe
28/07 16:00 Péruwelz Péruwelz 3-1 Vacresse Vacresse
28/07 16:00 Spy Spy 0-2 Rhisnes Rhisnes
28/07 16:00 Ways Genappe Ways Genappe 0-3 Tempo Overijse Tempo Overijse
28/07 16:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 2-2P SC Montignies SC Montignies
28/07 16:00 FC Doornik FC Doornik 6-1 Maarkedal Maarkedal
28/07 16:00 Wépion Wépion 0-2 Wavre Sports Wavre Sports
28/07 16:00 Hoeilaart Hoeilaart 3-1 ES de la Molignée ES de la Molignée
28/07 16:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 1-2 Etterbeek Etterbeek
28/07 16:00 KFC Turnhout KFC Turnhout 5-1 Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC
28/07 16:00 Koersel Koersel 6-2 Houtem Houtem
28/07 16:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 6-1 Breugel Breugel
28/07 16:00 Bokrijk Sport Bokrijk Sport 1-3 Eendracht Stevoort Eendracht Stevoort
28/07 16:00 Witgoor Dessel Witgoor Dessel 6-1 Sport Koersel Sport Koersel
28/07 16:00 Leopoldsburg Leopoldsburg 0-1 Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt
28/07 16:00 Linden Linden 2-0 Park Houthalen Park Houthalen
28/07 16:00 Tervuren-Duisburg Tervuren-Duisburg P1-1 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
28/07 16:00 Naastois Naastois 0-1 Huizingen Huizingen
28/07 17:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 0-2 Jong Lede Jong Lede
28/07 17:00 Helson Helchteren Helson Helchteren 5-1 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
28/07 18:00 Entité Floreffe Entité Floreffe 1-2 Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe
28/07 18:00 Mormont II Mormont II 1-3 Andennais Andennais
 Ronde 2
03/08 15:00 Lochristi Lochristi 2-2P Cappellen Cappellen
03/08 18:00 Helson Helchteren Helson Helchteren P2-2 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen
03/08 18:00 Vosselaar Vosselaar 6-1 Linden Linden
03/08 18:30 Bornem Bornem 1-2 Wingene Wingene
03/08 19:00 La Louvière La Louvière 2-2P Tempo Overijse Tempo Overijse
03/08 19:30 RBD Borinage RBD Borinage 1-0 Betekom Betekom
03/08 19:30 KFC Lille KFC Lille 1-2 Hamme VW Hamme VW
03/08 19:30 FC Doornik FC Doornik 0-4 KVK Tienen KVK Tienen
03/08 19:30 SV Temse SV Temse 2-0 Etterbeek Etterbeek
03/08 20:00 Kontich FC Kontich FC 2-3 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
03/08 20:00 Rochefort Rochefort 0-4 Rebecq Rebecq
04/08 15:00 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 0-0P Alken Alken
04/08 16:00 ASV Geel ASV Geel 3-1 Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe
04/08 16:00 Drongen Drongen 1-2 RES Durbuy RES Durbuy
04/08 16:00 RES Acren RES Acren 2-3 Avanti Avanti
04/08 16:00 ST Léger ST Léger 0-3 FC Herstal FC Herstal
04/08 16:00 KSCT Menen KSCT Menen 5-0 Andennais Andennais
04/08 16:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 3-2 City Pirates City Pirates
04/08 16:00 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel P1-1 Wellen Wellen
04/08 16:00 Hoogstraten Hoogstraten 4-0 Molenbaix Molenbaix
04/08 16:00 Eendracht Stevoort Eendracht Stevoort 0-4 Oupeye Oupeye
04/08 16:00 Diest Diest 0-3 Mariekerke Mariekerke
04/08 16:00 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem P0-0 Ixelles Ixelles
04/08 16:00 WS Lauwe WS Lauwe P1-1 Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem
04/08 16:00 Oppagne Oppagne P0-0 Sp. Petegem Sp. Petegem
04/08 16:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 1-5 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
04/08 16:00 Ternesse Ternesse 0-3 Stade Waremme Stade Waremme
04/08 16:00 Jodoigne Jodoigne 1-7 FC Tilleur FC Tilleur
04/08 16:00 Gosselies Sports Gosselies Sports 2-3 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
04/08 16:00 Dottignies Dottignies 1-1P KRC Waregem KRC Waregem
04/08 16:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 11-0 Berg-Op Berg-Op
04/08 16:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 9-1 Wortel Wortel
04/08 16:00 RCS Brainois RCS Brainois 2-0 Rocherath Rocherath
04/08 16:00 Péruwelz Péruwelz 1-3 KFC De Kempen KFC De Kempen
04/08 16:00 FC Lebbeke FC Lebbeke 12-0 Tollembeek Tollembeek
04/08 16:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-0P UCE Liège UCE Liège
04/08 16:00 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts 1-1P Mandel United Mandel United
04/08 16:00 Sint Job Sint Job 3-0 Rhisnes Rhisnes
04/08 16:00 Knokke Knokke 1-0 RC Mechelen RC Mechelen
04/08 16:00 Diegem Sport Diegem Sport 3-4 Stade Brainois Stade Brainois
04/08 16:00 Zwevezele Zwevezele 2-3 Sporting Kampenhout Sporting Kampenhout
04/08 16:00 Jong Lede Jong Lede 0-2 Svelta Melsele Svelta Melsele
04/08 16:00 Eendracht Termien Eendracht Termien 4-1 Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt
04/08 16:00 Blankenberge Blankenberge P3-3 Libramont Libramont
04/08 16:00 Solières Sport Solières Sport 6-1 Kesselt Kesselt
04/08 16:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-2 FC Gullegem FC Gullegem
04/08 16:00 Witgoor Dessel Witgoor Dessel 2-3 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
04/08 16:00 SK Londerzeel SK Londerzeel 6-1 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
04/08 16:00 SK Ronse SK Ronse 5-1 Biesme Biesme
04/08 16:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 3-3P Eendracht Aalter Eendracht Aalter
04/08 16:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 0-0P Lyra-Lierse Berlaar Lyra-Lierse Berlaar
04/08 16:00 Bocholter VV Bocholter VV 10-0 Hoeilaart Hoeilaart
04/08 16:00 Huvo Jeuk Huvo Jeuk 2-3 Loenhout Loenhout
04/08 16:00 Hornu Hornu 0-1 Aywaille Aywaille
04/08 16:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée P2-2 Ninove Ninove
04/08 16:00 Ciney Ciney 0-1 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
04/08 16:00 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 2-1 Etoile de Faimes Etoile de Faimes
04/08 16:00 Belœil Belœil 2-1 Racing Club Gent Racing Club Gent
04/08 16:00 SC Montignies SC Montignies 2-1 Heur Tongeren Heur Tongeren
04/08 16:00 Koersel Koersel 4-0 Wavre Sports Wavre Sports
04/08 16:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 5-2 Excelsior Mariakerke Excelsior Mariakerke
04/08 16:00 Tervuren-Duisburg Tervuren-Duisburg 1-3 FC Meux FC Meux
04/08 16:00 Grand-Leez Grand-Leez 1-1P KM Torhout KM Torhout
04/08 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 2-1 KFC Turnhout KFC Turnhout
04/08 16:00 Hades Hades 0-4 Olsa Brakel Olsa Brakel
04/08 16:00 Bambrugge RC Bambrugge RC P3-3 Houtvenne Houtvenne
04/08 16:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 1-3 RFC Wetteren RFC Wetteren
04/08 16:00 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 1-0 Sassp. Boezinge Sassp. Boezinge
04/08 16:00 Jong Zulte Jong Zulte 3-0 Hamoir Hamoir
04/08 16:00 Namen UR Namen UR 2-1 Ster-Francorchamps Ster-Francorchamps
04/08 16:00 US Givry US Givry 6-2 Stockel Stockel
04/08 16:00 RFC Raeren RFC Raeren 4-1 Aischoise Aischoise
04/08 16:00 Verlaine Verlaine 3-1 Huizingen Huizingen
04/08 16:00 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw 1-1P CS Onhaye CS Onhaye
04/08 16:00 Berchem Sport Berchem Sport 3-0 Dadizele Dadizele
04/08 16:00 Stade Everois Stade Everois 2-0 Meix DT Virton Meix DT Virton
04/08 16:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 2-0 Ethe Belmont Ethe Belmont
04/08 16:00 FC Duffel FC Duffel 3-0 Richelle United Richelle United
04/08 17:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 1-3 Nijlen Nijlen
04/08 18:30 FCB Sprimont FCB Sprimont 1-1P SV Oostkamp SV Oostkamp
 Ronde 3
09/08 20:30 Lyra-Lierse Berlaar Lyra-Lierse Berlaar 1-0 Helson Helchteren Helson Helchteren
10/08 18:30 Aywaille Aywaille 0-2 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
10/08 19:00 Nijlen Nijlen 1-0 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
10/08 19:00 Bambrugge RC Bambrugge RC 2-1 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
10/08 19:00 Daring Molenbeek Daring Molenbeek 6-0 Alken Alken
10/08 19:30 Rupel Boom Rupel Boom 4-0 KRC Waregem KRC Waregem
10/08 20:00 Cappellen Cappellen P1-1 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
10/08 20:00 Rebecq Rebecq P0-0 FC Lebbeke FC Lebbeke
10/08 20:00 Tubeke Tubeke 2-0 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
10/08 20:00 Hoogstraten Hoogstraten 0-0P Stade Brainois Stade Brainois
10/08 20:00 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 2-3 SK Londerzeel SK Londerzeel
11/08 16:00 Stade Everois Stade Everois 1-4 FC Tilleur FC Tilleur
11/08 16:00 KVK Tienen KVK Tienen 2-1 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
11/08 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 1-2 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
11/08 16:00 CS Onhaye CS Onhaye P0-0 RCS Brainois RCS Brainois
11/08 16:00 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel P2-2 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
11/08 16:00 Vosselaar Vosselaar 1-0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
11/08 16:00 KSCT Menen KSCT Menen 1-2 RES Durbuy RES Durbuy
11/08 16:00 Blankenberge Blankenberge 2-0 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
11/08 16:00 Bocholter VV Bocholter VV 1-2 Mandel United Mandel United
11/08 16:00 SK Ronse SK Ronse P0-0 Stade Waremme Stade Waremme
11/08 16:00 Hamme VW Hamme VW 5-1 Belœil Belœil
11/08 16:00 Oppagne Oppagne 0-0P RFC Wetteren RFC Wetteren
11/08 16:00 Solières Sport Solières Sport 0-2 Seraing Seraing
11/08 16:00 UCE Liège UCE Liège 0-3 SK Deinze SK Deinze
11/08 16:00 Tempo Overijse Tempo Overijse 2-2P SV Oudenaarde SV Oudenaarde
11/08 16:00 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 0-3 Luik FC Luik FC
11/08 16:00 SV Oostkamp SV Oostkamp 3-1 Berchem Sport Berchem Sport
11/08 16:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 7-1 Oupeye Oupeye
11/08 16:00 Wingene Wingene 0-0P Loenhout Loenhout
11/08 16:00 SV Temse SV Temse 2-1 Jong Zulte Jong Zulte
11/08 16:00 Sint Job Sint Job P2-2 ASV Geel ASV Geel
11/08 16:00 Mariekerke Mariekerke 2-1 FC Herstal FC Herstal
11/08 16:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 5-0 Sporting Kampenhout Sporting Kampenhout
11/08 16:00 RBD Borinage RBD Borinage 4-1 Koersel Koersel
11/08 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-2 Knokke Knokke
11/08 16:00 Avanti Avanti 1-2 KM Torhout KM Torhout
11/08 16:00 FC Gullegem FC Gullegem 3-1 SC Montignies SC Montignies
11/08 16:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 0-2 Verlaine Verlaine
11/08 16:00 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder P1-1 Eendracht Aalter Eendracht Aalter
11/08 16:00 US Givry US Givry P4-4 Eendracht Termien Eendracht Termien
11/08 16:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 2-0 WS Lauwe WS Lauwe
11/08 16:00 Namen UR Namen UR 2-1 URS Lixhe-Lanaye URS Lixhe-Lanaye
11/08 16:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 2-0 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
11/08 16:00 Dessel Sport Dessel Sport P3-3 RFC Raeren RFC Raeren
11/08 17:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-1P KSK Heist KSK Heist
 Ronde 4
17/08 19:00 Knokke Knokke 5-0 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
17/08 19:00 Dessel Sport Dessel Sport 4-2* Daring Molenbeek Daring Molenbeek
17/08 19:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 1-3 Seraing Seraing
17/08 19:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 7-2 KFC De Kempen KFC De Kempen
17/08 20:00 KM Torhout KM Torhout 2-1 Stade Brainois Stade Brainois
18/08 16:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 1-2 Bambrugge RC Bambrugge RC
18/08 16:00 Mariekerke Mariekerke 0-3 SK Ronse SK Ronse
18/08 16:00 Rebecq Rebecq 2-0 Lyra-Lierse Berlaar Lyra-Lierse Berlaar
18/08 16:00 Mandel United Mandel United 5-0 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
18/08 16:00 US Givry US Givry 1-5 FC Duffel FC Duffel
18/08 16:00 FC Meux FC Meux 0-2 Cappellen Cappellen
18/08 16:00 Hamme VW Hamme VW 1-0 Tubeke Tubeke
18/08 16:00 SK Deinze SK Deinze 0-0P KSK Heist KSK Heist
18/08 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren P1-1 RES Durbuy RES Durbuy
18/08 16:00 Sint Job Sint Job 3-4* Rupel Boom Rupel Boom
18/08 16:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 2-0 Nijlen Nijlen
18/08 16:00 SK Londerzeel SK Londerzeel 2-4 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
18/08 16:00 RBD Borinage RBD Borinage 2-1* Luik FC Luik FC
18/08 16:00 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 0-2 CS Onhaye CS Onhaye
18/08 16:00 FC Gullegem FC Gullegem 3-1 SV Oostkamp SV Oostkamp
18/08 16:00 FC Tilleur FC Tilleur 5-3 KVK Tienen KVK Tienen
18/08 16:00 Blankenberge Blankenberge 0-2 Vosselaar Vosselaar
18/08 16:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 1-2 SV Temse SV Temse
18/08 16:00 Loenhout Loenhout 1-4 Dikkelvenne Dikkelvenne
18/08 16:00 Namen UR Namen UR 1-2 Verlaine Verlaine
 Ronde 5
23/08 20:00 Verlaine Verlaine P1-1 Bambrugge RC Bambrugge RC
23/08 20:30 OH Leuven OH Leuven 6-0 RFC Wetteren RFC Wetteren
24/08 16:00 Beerschot Beerschot 6-1 Dikkelvenne Dikkelvenne
24/08 17:00 Dessel Sport Dessel Sport 3-1 Virton Virton
24/08 19:00 Seraing Seraing 1-0 Roeselare Roeselare
24/08 19:30 CS Onhaye CS Onhaye 0-1 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
24/08 20:00 Mandel United Mandel United 0-0 FC Gullegem FC Gullegem
24/08 20:00 KSK Heist KSK Heist 0-4 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
24/08 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-2 Westerlo Westerlo
24/08 20:00 Lommel SK Lommel SK 4-0 SV Temse SV Temse
25/08 16:00 SK Ronse SK Ronse 4-2 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
25/08 16:00 Rupel Boom Rupel Boom 4-2* Vosselaar Vosselaar
25/08 16:00 Rebecq Rebecq 2-1 FC Tilleur FC Tilleur
25/08 16:00 FC Duffel FC Duffel 2-1 Knokke Knokke
25/08 16:00 Cappellen Cappellen 1-0 Hamme VW Hamme VW
25/08 16:00 RBD Borinage RBD Borinage 6-1 KM Torhout KM Torhout
 1/16 Finales
24/09 20:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 3-4 Westerlo Westerlo
24/09 20:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-1 Rebecq Rebecq
24/09 20:30 SK Ronse SK Ronse 0-3 KRC Genk KRC Genk
25/09 20:00 Rupel Boom Rupel Boom 2-3 Charleroi Charleroi
25/09 20:00 Seraing Seraing 1-3 KV Kortrijk KV Kortrijk
25/09 20:00 Union SG Union SG 3-0 Verlaine Verlaine
25/09 20:00 Mandel United Mandel United 0-2 KV Oostende KV Oostende
25/09 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 4-2 FC Duffel FC Duffel
25/09 20:00 Cappellen Cappellen 0-0P Eupen Eupen
25/09 20:30 Dessel Sport Dessel Sport 0-1 Moeskroen Moeskroen
25/09 20:30 Sint-Truiden Sint-Truiden 0-0 OH Leuven OH Leuven
25/09 20:30 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 0-4 KAA Gent KAA Gent
25/09 20:30 RBD Borinage RBD Borinage 0-3 Club Brugge Club Brugge
25/09 20:45 Beerschot Beerschot 2-3* Anderlecht Anderlecht
26/09 20:30 Antwerp Antwerp 4-2* Sporting Lokeren Sporting Lokeren
26/09 20:30 Standard Standard 2-1 Lommel SK Lommel SK
 1/8 Finales
03/12 20:45 Antwerp Antwerp P3-3 KRC Genk KRC Genk
04/12 20:00 Union SG Union SG P0-0 Westerlo Westerlo
04/12 20:00 Standard Standard 3-0 Rebecq Rebecq
04/12 20:00 KV Kortrijk KV Kortrijk 2-1 Eupen Eupen
04/12 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-0 Sint-Truiden Sint-Truiden
04/12 20:30 KV Oostende KV Oostende 1-1P Club Brugge Club Brugge
04/12 20:45 Charleroi Charleroi 1-0 KAA Gent KAA Gent
05/12 20:45 Moeskroen Moeskroen 2-3 Anderlecht Anderlecht
 Kwart Finales
17/12 20:45 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-0 Charleroi Charleroi
18/12 20:00 Union SG Union SG 0-1 KV Kortrijk KV Kortrijk
18/12 20:45 Standard Standard 1-3 Antwerp Antwerp
19/12 20:45 Anderlecht Anderlecht 0-2 Club Brugge Club Brugge
 Halve Finales (H)
22/01 20:45 Club Brugge Club Brugge 1-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
23/01 20:45 Antwerp Antwerp 1-1 KV Kortrijk KV Kortrijk
 Halve Finales (T)
05/02 20:45 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-2 Club Brugge Club Brugge
06/02 20:45 KV Kortrijk KV Kortrijk 0-1 Antwerp Antwerp
 Finale
22/03 14:30 Club Brugge Club Brugge Uitg Antwerp Antwerp