Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Laatste nieuws uit Europa League

 
Unibet 200% tot €80 welkomstbonus:

Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala wint Gelijk Lokomotiv Moskou wint Anzhi Makhachkala
Je wint €234 Je wint €198 Je wint €117

Zwolle Zwolle wint Gelijk PSV wint Zwolle
Je wint €306 Je wint €252 Je wint €96.6

Supporters

1. Club Brugge Club Brugge
2. AA Gent AA Gent
3. Zulte Waregem Zulte Waregem
4. KV Oostende KV Oostende
5. Ajax Ajax
6. Arsenal Arsenal
7. AC Milan AC Milan
8. PSV PSV
9. Marseille Marseille
10. Everton Everton
11. Lazio Lazio
12. Lyon Lyon
13. Fenerbahçe Fenerbahçe
14. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao
15. 1. FC Köln 1. FC Köln
16. Galatasaray Galatasaray
17. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
18. Rangers FC Rangers FC
19. Atalanta Atalanta
20. Panathinaikos Panathinaikos
21. Villarreal Villarreal
22. Legia Warschau Legia Warschau
23. Hertha Berlin Hertha Berlin
24. Hajduk Split Hajduk Split
25. Utrecht Utrecht
26. Sparta Praag Sparta Praag
27. Steaua Boekarest Steaua Boekarest
28. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim
29. Vitesse Vitesse
30. Dinamo Kiev Dinamo Kiev
31. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
32. Lech Poznan Lech Poznan
33. PAOK PAOK
34. Partizan Belgrado Partizan Belgrado
35. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
36. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
37. FC København FC København
38. Vitória Guimarães Vitória Guimarães
39. Freiburg Freiburg
40. Rosenborg BK Rosenborg BK
41. AIK AIK
42. Nice Nice
43. Bordeaux Bordeaux
44. Austria Wien Austria Wien
45. Sturm Graz Sturm Graz
46. AEK Athene AEK Athene
47. Real Sociedad Real Sociedad
48. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
49. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
50. Ferencváros Ferencváros
Kalender / Voetbaluitslagen
23/11 17:00 Astana Astana - Villarreal Villarreal Astana - Villarreal
Unibet 3.05 3.25 2.48
23/11 19:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen - Steaua Boekarest Steaua Boekarest Viktoria Plzen - Steaua Boekarest
23/11 19:00 Bate Borisov Bate Borisov - Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado Bate Borisov - Rode Ster Belgrado
23/11 19:00 1. FC Köln 1. FC Köln - Arsenal Arsenal 1. FC Köln - Arsenal
Unibet 2.50 3.60 2.75
23/11 19:00 Konyaspor Konyaspor - Marseille Marseille Konyaspor - Marseille
Unibet 3.75 3.50 2.05
23/11 19:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg - Vitória Guimarães Vitória Guimarães Red Bull Salzburg - Vitória Guimarães
Unibet 1.33 5.30 10.00
23/11 19:00 Östersunds FK Östersunds FK - Zorya Zorya Östersunds FK - Zorya
23/11 19:00 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao - Hertha Berlin Hertha Berlin Athletic de Bilbao - Hertha Berlin
Unibet 1.68 3.75 5.60
23/11 19:00 Nice Nice - Zulte Waregem Zulte Waregem Nice - Zulte Waregem
Unibet 1.50 4.50 6.75
23/11 19:00 Lazio Lazio - Vitesse Vitesse Lazio - Vitesse
Unibet 1.52 4.60 6.20
23/11 19:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg - Vardar Vardar Zenit St Petersburg - Vardar
23/11 19:00 Lugano Lugano - Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva Lugano - Hapoel Be'er Sheva
23/11 19:00 Rosenborg BK Rosenborg BK - Real Sociedad Real Sociedad Rosenborg BK - Real Sociedad
Unibet 4.60 3.55 1.85
23/11 19:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou - FC København FC København Lokomotiv Moskou - FC København
Unibet 1.95 3.45 4.25
23/11 21:05 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv - Slavia Praha Slavia Praha Mac. Tel-Aviv - Slavia Praha
23/11 21:05 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë - Dinamo Kiev Dinamo Kiev Skënderbeu Korçë - Dinamo Kiev
Unibet 5.75 4.00 1.62
23/11 21:05 Partizan Belgrado Partizan Belgrado - Young Boys Bern Young Boys Bern Partizan Belgrado - Young Boys Bern
Unibet 2.60 3.35 2.80
23/11 21:05 Braga Braga - 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim Braga - 1899 Hoffenheim
Unibet 3.50 3.80 2.05
23/11 21:05 Ludogorets Ludogorets - Istanbul BB Istanbul BB Ludogorets - Istanbul BB
23/11 21:05 AC Milan AC Milan - Austria Wien Austria Wien AC Milan - Austria Wien
Unibet 1.31 5.65 10.00
23/11 21:05 AEK Athene AEK Athene - Rijeka Rijeka AEK Athene - Rijeka
Unibet 1.70 3.65 5.65
23/11 21:05 Everton Everton - Atalanta Atalanta Everton - Atalanta
Unibet 3.10 3.55 2.30
23/11 21:05 Lyon Lyon - Apollon Limassol Apollon Limassol Lyon - Apollon Limassol
Unibet 1.28 5.65 12.00
23/11 21:05 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol - Zlín Zlín Sheriff Tiraspol - Zlín
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 4 8
2. Astana Astana 4 7
3. Slavia Praha Slavia Praha 4 5
4. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 4 1
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 4 10
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 4 5
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 4 3
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 4 2
  Groep C G P
1. Ludogorets Ludogorets 4 8
2. Braga Braga 4 7
3. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 4 4
4. Istanbul BB Istanbul BB 4 2
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 4 8
2. AEK Athene AEK Athene 4 6
3. Austria Wien Austria Wien 4 4
4. Rijeka Rijeka 4 3
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 4 8
2. Lyon Lyon 4 8
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 4 3
4. Everton Everton 4 1
  Groep F G P
1. FC København FC København 4 6
2. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 4 6
3. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 4 5
4. Zlín Zlín 4 2
  Groep G G P
1. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 4 10
2. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 4 6
3. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 4 4
4. Lugano Lugano 4 3
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 4 10
2. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 4 5
3. Bate Borisov Bate Borisov 4 4
4. 1. FC Köln 1. FC Köln 4 3
  Groep I G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 4 8
2. Marseille Marseille 4 6
3. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 4 4
4. Konyaspor Konyaspor 4 4
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 4 7
2. Zorya Zorya 4 6
3. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 4 5
4. Hertha Berlin Hertha Berlin 4 4
  Groep K G P
1. Lazio Lazio 4 12
2. Nice Nice 4 6
3. Zulte Waregem Zulte Waregem 4 4
4. Vitesse Vitesse 4 1
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 4 10
2. Real Sociedad Real Sociedad 4 9
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 4 4
4. Vardar Vardar 4 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 8
2. Zenit St Petersburg Kokorin 8
3. Trakai Maksimov 7
4. AC Milan Valente Silva 6
5. Apollon Limassol Schembri 5
6. Athletic de Bilbao Aduriz 5
7. Marseille Germain 5
8. Real Sociedad da Silva 4
9. Domžale Balkovec 4
10. FC Midtjylland Sørloth 4