Beker van België Beker van België

Word fan van Beker van België!
Facebook
RSS Feed van Beker van België Download kalender van Beker van België

FCV Dender EH - Eendracht Aalst ()

Beoordeel

FCV Dender EH   Eendracht Aalst
Dieter Malfait -
Timothy Derijck -
Predrag Filipovic -
Samuel Neva   57' -
Younnous Oumouri   46' -
Steven De Petter -
Daan De Pever   71' -
David Destorme -
Gabriel Iribarren   28' -
Henri Munyaneza   47' -
Norman Sylla   85' -
Sebastien Dufoor   46' -
 
Lieven De Veirman -
Jurgen Landuyt -
Michael Seminck -
Stefan Van Dender -
Tim Aelbrecht -
Davy Claessens -
Tidiany Coulibaly -
Thomas Troch   28' -
Ewen Verheyden -
Cedric Boto   29'   31' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

85   Doelpunt van Norman Sylla
71   Daan De Pever
57   Gele kaart voor Samuel Neva
47   Doelpunt van Henri Munyaneza
46   Younnous Oumouri
Sebastien Dufoor
31   Doelpunt van Cedric Boto
29   Gele kaart voor Cedric Boto
28   Gele kaart voor Gabriel Iribarren
28   Gele kaart voor Thomas Troch
Kalender / Voetbaluitslagen
04/12 20:30 KV Kortrijk KV Kortrijk 1-0 Zulte Waregem Zulte Waregem KV Kortrijk - Zulte Waregem
04/12 20:45 KAA Gent KAA Gent 3-0 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk KAA Gent - KFCO Beerschot-Wilrijk
05/12 20:00 Moeskroen Moeskroen  3-3P KV Oostende KV Oostende Moeskroen - KV Oostende
05/12 20:30 KV Mechelen KV Mechelen 2-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren KV Mechelen - Sporting Lokeren
05/12 20:30 SK Deinze SK Deinze 1-3 Eupen Eupen SK Deinze - Eupen
05/12 20:30 Sint-Truiden Sint-Truiden 3-2 Mandel United Mandel United Sint-Truiden - Mandel United
05/12 20:45 Charleroi Charleroi 1-3 KRC Genk KRC Genk Charleroi - KRC Genk
06/12 20:45 Union SG Union SG 3-2 Knokke Knokke Union SG - Knokke
Topschutters
  Speler Goals
1. SK Deinze Mertens 4
2. KRC Genk Gano 3
3. Union SG Niakaté 3
4. KV Mechelen Tainmont 3
5. KAA Gent Yaremchuk 3
6. KV Mechelen de Camargo 3
7. KAA Gent Limbombe 2
8. Moeskroen Benson Hedilazio 2
9. Lommel SK Miramar Rocha 2
10. Virton Koré 2