Supporters KAA Gent zijn het helemaal beu en roepen nu al op tot boycot zondag tegen Anderlecht

Supporters KAA Gent zijn het helemaal beu en roepen nu al op tot boycot zondag tegen Anderlecht
Foto: © photonews

Volg Voetbalkrant nu via Instagram!

KAA Gent ging in de eerste helft opnieuw helemaal met de billen bloot. Deze keer stonden ze met 3-0 in het krijt tegen RSC Anderlecht. Alle tegendoelpunten waren eigenlijk cadeautjes. De supporters van de Buffalo's kunnen er dan ook niet om lachen.

RSC Anderlecht stond bij de rust al 3-0 op voorsprong tegen KAA Gent. En daar mochten ze eigenlijk de Buffalo's voor danken, want die gaven toch wel wat doelpunten in geschenkverpakking.

Cadeauverpakkingen

Bij de 1-0 liet Stefan Mitrovic zich heel erg makkelijk van de bal zetten na een misverstand met doelman Vandenberghe. En daarna liep er nog veel meer verkeerd.

Bij de 2-0 was er balverlies van Lopes da Silva, waarna er ook een domme strafschopfout was van Watanabe. En bij de 3-0 werd op een corner ook duidelijk Hey niet gevolgd.

Supporters zijn het beu

Cadeautjes met hopen dus, waardoor ook de supporters van KAA Gent het helemaal beu zijn. Op X gingen ze dan ook helemaal uit hun plaat.

Na de 0-5 tegen Club Brugge en met de thuiswedstrijd tegen Anderlecht op komst is het alvast geen leuke adelbrieven die de Buffalo's laten zien. Een bloemlezing van de meest venijnige tweets:

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Play-off 1

Play-off 2

Play-off 3

 Speeldag 10

Nieuwste reacties