Word fan! 47

Seizoen 2022 Vriendschappelijke Wedstrijden


 Speeldag 1
15/08 16:00 Sturm Graz Sturm Graz - Opava
15/08 16:00 1. FC Köln 1. FC Köln - SV Deutz 05
15/08 16:20 Fenerbahçe Fenerbahçe - Istanbulspor
05/04 14:00 IK Brage - DjurgĂĄrdens IF DjurgĂĄrdens IF
04/01 14:00 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 5-4 Paderborn 07 Paderborn 07
05/01 15:00 1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim 2-1 Beerschot Beerschot
05/01 15:30 Werder Bremen Werder Bremen Geannuleerd STVV STVV
05/01 15:30 Karlsruher SC Karlsruher SC 0-0 Club Brugge Club Brugge
05/01 16:00 Werder Bremen Werder Bremen - Viktoria Berlin Viktoria Berlin
06/01 14:00 FC Groningen FC Groningen - Meppen
07/01 14:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles - Borussia Dortmund II
07/01 14:00 Hamburger SV Hamburger SV Geannuleerd NEC NEC
07/01 14:30 Willem II Willem II Geannuleerd Utrecht Utrecht
07/01 14:30 Willem II Willem II Geannuleerd Cambuur Cambuur
07/01 14:30 Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden 4-1 KV Mechelen KV Mechelen
07/01 15:00 KAA Gent KAA Gent 0-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
08/01 11:05 Austria Wien Austria Wien - SC Mannswoerth
08/01 12:00 Viborg FF Viborg FF - Hobro
08/01 12:30 Feyenoord Feyenoord Geannuleerd Club Brugge Club Brugge
08/01 12:30 Hannover 96 Hannover 96 2-2 Werder Bremen Werder Bremen
08/01 13:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-4 Union SG Union SG
08/01 13:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 6-1 Thun Thun
08/01 13:30 Werder Bremen Werder Bremen Geannuleerd Cercle Brugge Cercle Brugge
08/01 13:30 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach - Viktoria Koeln 1904
08/01 13:30 Darmstadt 98 Darmstadt 98 4-2 Jahn Regensburg Jahn Regensburg
08/01 14:00 Eupen Eupen 1-2 Kaiserslautern Kaiserslautern
08/01 14:00 Dynamo Dresden Dynamo Dresden 5-0 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
08/01 14:30 Kriens - Luzern Luzern
08/01 14:35 FC Basel FC Basel 3-1 Sandhausen Sandhausen
08/01 15:00 1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim 3-1 OH Leuven OH Leuven
08/01 15:30 Club Brugge Club Brugge 1-0 Puskás Academy Puskás Academy
08/01 16:00 Fortuna DĂĽsseldorf Fortuna DĂĽsseldorf Geannuleerd Standard Standard
08/01 17:30 Vitesse Vitesse Geannuleerd Servette Servette
09/01 09:00 UTA Arad UTA Arad 1-4 Charleroi Charleroi
09/01 11:30 Anderlecht Anderlecht 2-0 Westerlo Westerlo
09/01 12:00 PSV PSV Geannuleerd Karlsruher SC Karlsruher SC
09/01 12:00 Paderborn 07 Paderborn 07 Geannuleerd Heracles Heracles
09/01 13:30 Anderlecht Anderlecht 3-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
09/01 14:00 Seraing Seraing 5-0 Swift Hesperange Swift Hesperange
09/01 14:30 Ajax Ajax Geannuleerd Hajduk Split Hajduk Split
10/01 14:00 Rödinghausen Rödinghausen 1-4 FC Groningen FC Groningen
11/01 12:00 Luzern Luzern Geannuleerd Puskás Academy Puskás Academy
11/01 14:30 Wil - Grasshoppers Grasshoppers
12/01 13:30 Lugano Lugano 1-2 FC Basel FC Basel
12/01 16:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 4-2 Servette Servette
12/01 18:00 Austria Wien Austria Wien - Wiener SK
13/01 12:00 Lugano Lugano Geannuleerd CFR Cluj CFR Cluj
13/01 12:00 FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich - Wuppertal
13/01 12:00 Luzern Luzern Geannuleerd FC Fehérvár FC Fehérvár
13/01 12:00 Servette Servette Geannuleerd Hajduk Split Hajduk Split
13/01 15:00 Sankt Gallen Sankt Gallen - Winterthur
13/01 15:00 Rapid Wien Rapid Wien 4-0 Lafnitz Lafnitz
13/01 17:00 Rapid Wien Rapid Wien - Vorwaerts Steyr
14/01 12:00 Servette Servette Geannuleerd Slavia Praha Slavia Praha
14/01 12:00 Hobro - Randers FC Randers FC
14/01 14:00 Austria Lustenau Austria Lustenau - WSG Wattens WSG Wattens
14/01 15:00 Haladas - Hartberg Hartberg
14/01 15:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 6-0 SKU Amstetten SKU Amstetten
14/01 17:30 Viborg FF Viborg FF - Jammerbugt FC
14/01 18:30 Admira Admira - FC Marchfeld Donauauen
15/01 11:00 Lausanne Sports Lausanne Sports - FC Stade Lausanne-Ouchy
15/01 11:00 Kolding IF - SønderjyskE SønderjyskE
15/01 12:00 Austria Wien Austria Wien - FCM Traiskirchen
15/01 12:00 Austria Wien Austria Wien - TWL Elektra
15/01 12:00 Sion Sion 0-2 Servette Servette
15/01 12:00 Club Africain - Lausanne Sports Lausanne Sports
15/01 13:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 5-2 Grasshoppers Grasshoppers
15/01 13:30 LASK Linz LASK Linz - Grazer AK
15/01 14:00 FC Vaduz FC Vaduz 0-3 Lugano Lugano
15/01 14:00 SV Ried SV Ried - Vorwaerts Steyr
15/01 14:30 Luzern Luzern - Winterthur
15/01 14:30 Sturm Graz Sturm Graz 0-2 FC Fehérvár FC Fehérvár
15/01 15:00 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 1-4 Sankt Gallen Sankt Gallen
17/01 12:00 FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich 1-1 Pogo? Szczecin Pogo? Szczecin
17/01 15:00 FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich Geannuleerd Wisla Krakow Wisla Krakow
17/01 16:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Geannuleerd Young Boys Bern Young Boys Bern
18/01 12:00 Lugano Lugano Geannuleerd Ferencváros Ferencváros
18/01 15:00 Ufa Ufa 0-2 Paksi SE Paksi SE
18/01 15:00 Arsenal Tula Arsenal Tula Geannuleerd Kisvarda Kisvarda
18/01 15:00 SV Ried SV Ried 1-3 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
18/01 15:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara - Szeged-Csanad Grosics Akademia
18/01 16:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 6-0 Sion Sion
18/01 20:00 Aalborg Aalborg 0-3 Sigma Olomouc Sigma Olomouc
19/01 13:00 Rapid Wien Rapid Wien 2-1 Cracovia Cracovia
19/01 13:00 Legia Warschau Legia Warschau 2-1 Krasnodar Krasnodar
19/01 14:00 FC Basel FC Basel 3-0 Lausanne Sports Lausanne Sports
19/01 14:30 FC København FC København - Hvidovre
19/01 15:00 Wil - Sankt Gallen Sankt Gallen
19/01 15:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg - Emirates Club
19/01 15:00 Hartberg Hartberg 1-2 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
19/01 15:30 FC København FC København - B 93
20/01 13:00 Odense BK Odense BK - Fredericia
20/01 13:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 4-4 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
20/01 14:00 FK Sochi FK Sochi - Tom Tomsk Tom Tomsk
21/01 09:00 Arsenal Tula Arsenal Tula - Szeged-Csanad Grosics Akademia
21/01 12:00 FC Stade Lausanne-Ouchy - Servette Servette
21/01 13:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 5-1 Esbjerg fB Esbjerg fB
21/01 13:15 SønderjyskE SønderjyskE - Holstein Kiel II
21/01 14:00 AC Horsens - Randers FC Randers FC
21/01 14:30 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 3-3 Ludogorets Ludogorets
21/01 15:00 Grasshoppers Grasshoppers - Winterthur
21/01 15:30 Khimki FC Khimki FC 1-1 BanĂ­k Ostrava BanĂ­k Ostrava
21/01 16:00 Aalborg Aalborg 2-2 WSG Wattens WSG Wattens
21/01 17:00 BK Häcken BK Häcken - Norrby
22/01 11:10 Silkeborg IF Silkeborg IF - Middelfart
22/01 12:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Geannuleerd Sparta Praag Sparta Praag
22/01 12:00 Terek Grozny Terek Grozny 1-2 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
22/01 12:00 Young Boys Bern Young Boys Bern - Winterthur
22/01 13:00 DjurgĂĄrdens IF DjurgĂĄrdens IF - Vaesteraas IK
22/01 13:00 Brøndby IF Brøndby IF 1-4 Lyngby Lyngby
22/01 13:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 3-1 Lausanne Sports Lausanne Sports
22/01 13:05 Rapid Wien Rapid Wien 1-2 Pogo? Szczecin Pogo? Szczecin
22/01 14:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt - Rogaska
22/01 14:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2-2 Botev 1912 Plovdiv Botev 1912 Plovdiv
22/01 14:00 SV Ried SV Ried - FC Juniors OOe
22/01 14:00 FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich - Wil
22/01 14:00 Sirius FK Sirius FK 2-1 Ă–rebro Ă–rebro
22/01 14:30 Lugano Lugano - Chiasso
22/01 14:30 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 1-2 Viborg FF Viborg FF
22/01 14:30 Luzern Luzern 2-2 Rheindorf Altach Rheindorf Altach
22/01 15:00 Hartberg Hartberg 0-0 Karpaty Lviv Karpaty Lviv
22/01 15:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1-2 Admira Admira
22/01 15:00 FC Basel FC Basel - Xamax
22/01 15:00 LASK Linz LASK Linz 1-2 Maribor NK Maribor NK
22/01 15:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara 1-1 NK Celje NK Celje
22/01 15:35 Rapid Wien Rapid Wien 1-2 Teplice Teplice
22/01 16:00 Rostov FK Rostov FK 0-2 Sparta Praag Sparta Praag
22/01 17:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-1 Jablonec 97 Jablonec 97
23/01 09:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 0-0 Wis?a P?ock Wis?a P?ock
23/01 09:00 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh - Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
23/01 12:00 Silkeborg IF Silkeborg IF - Raufoss
23/01 13:00 Krasnodar Krasnodar 3-2 Zilina Zilina
23/01 14:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 4-3 Sturm Graz Sturm Graz
23/01 14:30 Schaffhausen - Sankt Gallen Sankt Gallen
23/01 15:00 Ufa Ufa 4-1 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
23/01 15:30 Vojvodina FK Vojvodina FK - Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
24/01 09:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara 2-0 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
24/01 12:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev Geannuleerd Kalmar FF Kalmar FF
24/01 12:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 0-1 F91 Dudelange F91 Dudelange
24/01 12:00 FC København FC København - FC Helsingoer
24/01 12:40 Spartak Trnava Spartak Trnava 1-1 Aalborg Aalborg
24/01 14:30 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-4 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
25/01 08:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 5-0 Zilina Zilina
25/01 13:00 Austria Wien Austria Wien 0-0 FK Sochi FK Sochi
25/01 13:00 Skive - Randers FC Randers FC
25/01 14:00 Randers FC Randers FC - Raufoss
26/01 08:30 Hartberg Hartberg Geannuleerd CSKA Sofia CSKA Sofia
26/01 12:00 Lugano Lugano - Bellinzona
26/01 13:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub Geannuleerd Esbjerg fB Esbjerg fB
26/01 14:00 Ural Ural 1-1 Pyunik Pyunik
26/01 16:00 Union Berlin Union Berlin Geannuleerd Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
26/01 16:00 Union Berlin Union Berlin - Widzew Lodz
26/01 16:00 Sparta Praag Sparta Praag 2-3 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
27/01 11:00 Bodø Glimt Bodø Glimt 1-1 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
27/01 12:00 Viking Viking 2-2 Jablonec 97 Jablonec 97
27/01 12:05 Osasuna Osasuna - Alaves Alaves
27/01 13:00 Cambuur Cambuur - Heracles Heracles
27/01 13:00 1. FC Köln 1. FC Köln 2-2 FC Schalke 04 FC Schalke 04
27/01 13:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 2-0 Odense BK Odense BK
27/01 13:00 Rostov FK Rostov FK Geannuleerd Jablonec 97 Jablonec 97
27/01 13:00 Bialystok Bialystok - Vejle Boldklub Vejle Boldklub
27/01 13:30 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-1 Bohemians 1905 Bohemians 1905
27/01 14:00 VfL Bochum VfL Bochum - Fortuna DĂĽsseldorf Fortuna DĂĽsseldorf
27/01 14:00 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 0-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
27/01 14:00 FC Augsburg FC Augsburg 3-3 Jahn Regensburg Jahn Regensburg
27/01 15:00 Molde FK Molde FK 1-0 F91 Dudelange F91 Dudelange
27/01 17:00 AIK AIK - Sollentuna FK
27/01 18:00 BK Häcken BK Häcken - Fredrikstad
28/01 09:00 LASK Linz LASK Linz 2-2 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
28/01 11:00 Galatasaray Galatasaray - Tuzlaspor
28/01 11:00 Hamburger SV Hamburger SV 1-5 FC Midtjylland FC Midtjylland
28/01 11:00 Rostov FK Rostov FK 1-2 VFB Stuttgart VFB Stuttgart
28/01 12:00 Aalesund - Brattvaag
28/01 12:00 Randers FC Randers FC Geannuleerd IF Elfsborg IF Elfsborg
28/01 13:00 Austria Wien Austria Wien 3-1 Hradec Králové Hradec Králové
28/01 13:30 Brøndby IF Brøndby IF 2-1 Viborg FF Viborg FF
28/01 14:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 2-2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
28/01 14:00 SV Ried SV Ried 5-2 SKU Amstetten SKU Amstetten
28/01 15:00 Hartberg Hartberg Geannuleerd Lafnitz Lafnitz
28/01 15:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt 2-2 Tabor Tabor
28/01 15:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 1-3 CSKA Sofia CSKA Sofia
28/01 15:00 LASK Linz LASK Linz 1-2 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
28/01 15:30 Malmö FF Malmö FF - Jammerbugt FC
28/01 16:00 FK Haugesund FK Haugesund - Aasane
28/01 16:45 Al Ittihad - Newcastle United Newcastle United
29/01 11:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 3-0 Lafnitz Lafnitz
29/01 12:00 Sturm Graz Sturm Graz 2-4 NK Radomlje NK Radomlje
29/01 13:00 IFK Vaernamo - Joenkoepings Soedra
29/01 13:00 Hittarps IK - Helsingborg
29/01 13:00 DjurgĂĄrdens IF DjurgĂĄrdens IF 3-1 Metta/LU Riga Metta/LU Riga
29/01 13:00 FC København FC København 3-0 Flora Tallin Flora Tallin
29/01 13:00 Halmstads BK Halmstads BK 0-1 Varbergs BoIS Varbergs BoIS
29/01 13:10 AGF AGF 7-0 Esbjerg fB Esbjerg fB
29/01 13:30 Gaziantep B.B. Gaziantep B.B. 1-0 Gjilani Gjilani
29/01 14:00 Göztepe Göztepe - Altinordu
29/01 14:00 Sirius FK Sirius FK 1-3 Hammarby Hammarby
29/01 14:30 Sturm Graz Sturm Graz 1-0 Gorica Gorica
29/01 15:00 Rapid Wien Rapid Wien 1-0 TrencĂ­n TrencĂ­n
29/01 15:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Geannuleerd WSG Wattens WSG Wattens
29/01 15:00 Istanbul BB Istanbul BB 1-0 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
29/01 15:00 FK Sochi FK Sochi 1-0 Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad
29/01 15:05 Mjällby AIF Mjällby AIF - BK Olympic
29/01 16:00 IFK Norrköping IFK Norrköping 3-1 Brommapojkarna Brommapojkarna
29/01 16:00 Admira Admira 2-3 Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
30/01 09:00 Arsenal Tula Arsenal Tula - Akron Togliatti
30/01 14:30 Ural Ural - Rodina
30/01 14:30 AC Horsens - SønderjyskE SønderjyskE
30/01 15:00 IFK Norrköping IFK Norrköping Geannuleerd Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
30/01 15:00 Arsenal Tula Arsenal Tula 1-1 Novi Pazar Novi Pazar
30/01 16:00 VĂĄlerenga IF VĂĄlerenga IF 0-1 Krasnodar Krasnodar
30/01 16:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara - Akademija Pandev Akademija Pandev
31/01 09:00 Terek Grozny Terek Grozny 0-1 Llapi Llapi
31/01 14:30 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 3-0 IFK Göteborg IFK Göteborg
31/01 15:00 Ufa Ufa - Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
31/01 15:00 Terek Grozny Terek Grozny 2-2 Shkupi Shkupi
31/01 15:05 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 2-0 Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
31/01 15:30 PFC Olexandria PFC Olexandria 3-0 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
01/02 12:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 0-2 Randers FC Randers FC
01/02 14:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 1-2 RuĹľomberok RuĹľomberok
01/02 15:00 Khimki FC Khimki FC 1-0 Radnicki Nis Radnicki Nis
01/02 18:00 Degerfors IF Degerfors IF - BK Forward
02/02 13:00 Rubin Kazan Rubin Kazan Geannuleerd FK Sochi FK Sochi
02/02 14:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 0-0 Riga FC Riga FC
02/02 14:05 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 2-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
02/02 15:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 3-2 Viborg FF Viborg FF
02/02 17:30 Admira Admira - SC Wiener Viktoria
03/02 16:00 BK Häcken BK Häcken 0-0 Rostov FK Rostov FK
03/02 16:30 Aalesund - Hødd Hødd
03/02 18:00 Bodø Glimt Bodø Glimt 1-0 AGF AGF
04/02 13:00 Brøndby IF Brøndby IF - Vålerenga IF Vålerenga IF
04/02 14:00 Mjällby AIF Mjällby AIF - HB Koege
04/02 14:00 Hamarkameratene - Gjoevik-Lyn
04/02 14:00 Lillestrøm SK Lillestrøm SK 2-0 Stabæk IF Stabæk IF
04/02 14:00 Admira Admira - SV Horn
04/02 14:30 Sturm Graz Sturm Graz 0-2 Mura Mura
04/02 15:00 Naestved - Kalmar FF Kalmar FF
04/02 16:00 Rosenborg BK Rosenborg BK 1-2 DjurgĂĄrdens IF DjurgĂĄrdens IF
04/02 16:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-1 Malmö FF Malmö FF
04/02 19:00 Hamarkameratene - Ull/Kisa
05/02 09:00 Odense BK Odense BK 0-0 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
05/02 12:00 Austria Wien Austria Wien 2-1 St. Pölten St. Pölten
05/02 12:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 1-0 SønderjyskE SønderjyskE
05/02 12:05 Vendsyssel FF - Aalborg Aalborg
05/02 13:00 Sandefjord Sandefjord - Fram Larvik
05/02 13:00 AIK AIK 3-2 Degerfors IF Degerfors IF
05/02 13:00 Khimki FC Khimki FC 0-0 Rubin Kazan Rubin Kazan
05/02 13:00 Arsenal Tula Arsenal Tula 1-2 Esbjerg fB Esbjerg fB
05/02 14:00 Viking Viking - Bryne
05/02 14:00 Molde FK Molde FK - Brattvaag
05/02 14:00 IFK Vaernamo - Oskarshamns AIK
05/02 14:00 Helsingborg - Hvidovre
05/02 14:00 Aston Villa Aston Villa - Molde FK Molde FK
05/02 14:00 Dornbirn - WSG Wattens WSG Wattens
05/02 14:00 Austria Wien Austria Wien Geannuleerd Slovan Bratislava Slovan Bratislava
05/02 14:00 Vendsyssel FF - Aalborg Aalborg
05/02 14:15 Varbergs BoIS Varbergs BoIS - Falkenbergs FF
05/02 14:30 Sturm Graz Sturm Graz 0-1 AĹ K Bravo AĹ K Bravo
05/02 15:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 1-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
05/02 15:00 Hammarby Hammarby 2-0 IFK Göteborg IFK Göteborg
05/02 15:00 Arsenal Tula Arsenal Tula 0-0 Borac Banja Luka Borac Banja Luka
06/02 09:00 Terek Grozny Terek Grozny 3-3 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
06/02 12:05 SønderjyskE SønderjyskE - FC Helsingoer
06/02 13:00 Randers FC Randers FC 2-2 PFC Olexandria PFC Olexandria
06/02 14:05 Sandefjord Sandefjord - Skeid
06/02 14:05 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 1-1 Sirius FK Sirius FK
06/02 14:15 Odds Ballklubb Odds Ballklubb 0-1 Lyngby Lyngby
06/02 15:00 Terek Grozny Terek Grozny - Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
06/02 15:00 IFK Norrköping IFK Norrköping - Vaesteraas SK
06/02 16:00 BK Häcken BK Häcken 1-2 Krasnodar Krasnodar
06/02 16:10 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 0-0 Lyngby Lyngby
07/02 16:00 AGF AGF 6-1 IF Elfsborg IF Elfsborg
08/02 09:30 Rubin Kazan Rubin Kazan 2-2 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
08/02 12:00 Khimki FC Khimki FC Geannuleerd Kairat Almaty Kairat Almaty
08/02 13:45 AIK AIK - Taeby FK
08/02 14:00 Ural Ural 1-3 Spartak Moskou Spartak Moskou
08/02 15:00 Khimki FC Khimki FC - FC Helsingoer
08/02 18:00 Degerfors IF Degerfors IF - Oerebro Syrianska IF
09/02 11:00 Rostov FK Rostov FK - Linense
09/02 12:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 3-2 Lyngby Lyngby
09/02 14:05 Spartak Moskou Spartak Moskou - Liwa FC
09/02 15:00 Khimki FC Khimki FC - Hermannstadt
09/02 15:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod 2-0 Levadia Tallinn Levadia Tallinn
09/02 16:00 Rostov FK Rostov FK 0-2 FK Haugesund FK Haugesund
09/02 16:00 Kristiansund BK Kristiansund BK 1-1 Mjällby AIF Mjällby AIF
09/02 16:30 Hammarby Hammarby - Velez CF
09/02 18:00 IFK Vaernamo - Skoevde AIK
09/02 18:00 Helsingborg - Aengelholms FF
10/02 09:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
10/02 12:00 SønderjyskE SønderjyskE - Vendsyssel FF
10/02 15:00 Ufa Ufa - Pakhtakor Tashkent
10/02 15:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 2-1 FK Sochi FK Sochi
10/02 16:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 4-2 IFK Göteborg IFK Göteborg
10/02 16:00 AGF AGF 1-2 Viborg FF Viborg FF
10/02 16:00 Aalesund - Tromsø IL Tromsø IL
10/02 18:00 Bodø Glimt Bodø Glimt 3-2 IF Elfsborg IF Elfsborg
11/02 13:00 Aalborg Aalborg 0-0 SønderjyskE SønderjyskE
11/02 13:00 Hammarby Hammarby 1-3 Molde FK Molde FK
11/02 14:00 Silkeborg IF Silkeborg IF - Fremad Amager
11/02 14:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 1-1 Pyunik Pyunik
11/02 15:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland Geannuleerd Odds Ballklubb Odds Ballklubb
11/02 15:00 Randers FC Randers FC 1-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
11/02 16:00 BK Häcken BK Häcken 0-0 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
11/02 16:00 AIK AIK - GIF Sundsvall
11/02 18:30 Hamarkameratene - Eidsvold TF
12/02 11:00 Krasnodar Krasnodar 2-0 Malmö FF Malmö FF
12/02 13:00 Sirius FK Sirius FK 4-1 Flora Tallin Flora Tallin
12/02 14:00 Sandefjord Sandefjord - Jerv
12/02 14:00 Norrby - Degerfors IF Degerfors IF
12/02 14:00 Oesters IF - Kalmar FF Kalmar FF
12/02 15:00 Djurgårdens IF Djurgårdens IF 1-0 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
12/02 15:00 Randers FC Randers FC 2-3 Arsenal Tula Arsenal Tula
12/02 15:00 Zorya Zorya 3-2 Odense BK Odense BK
13/02 13:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub - Fredericia
13/02 14:30 Dubai City - Ural Ural
13/02 15:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 1-1 RFS RFS
13/02 18:00 IFK Norrköping IFK Norrköping 2-0 Örebro Örebro
13/02 23:30 Real Salt Lake Real Salt Lake 1-4 Viking Viking
14/02 13:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 5-0 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
14/02 15:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland - Helsingborg
14/02 15:00 FK Sochi FK Sochi 1-0 Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar
15/02 09:30 Terek Grozny Terek Grozny - Chaika Peschanokopskoye Chaika Peschanokopskoye
15/02 15:00 GIF Sundsvall - Ă–stersunds FK Ă–stersunds FK
15/02 15:00 Brøndby IF Brøndby IF - Hvidovre
15/02 15:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou - Vendsyssel FF
15/02 15:00 Terek Grozny Terek Grozny - Chaika Peschanokopskoye Chaika Peschanokopskoye
15/02 16:00 Krasnodar Krasnodar 2-3 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
15/02 16:00 Molde FK Molde FK 0-2 Rostov FK Rostov FK
16/02 12:00 Ural Ural Geannuleerd RFS RFS
16/02 15:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 3-0 Murcia Murcia
16/02 15:00 Khimki FC Khimki FC - Navbahor Namangan
16/02 16:00 Ural Ural 2-1 Riga FC Riga FC
17/02 09:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 2-2 Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
17/02 15:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 2-2 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
17/02 15:30 Ufa Ufa 0-0 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
18/02 09:00 FK Sochi FK Sochi 2-1 Kairat Almaty Kairat Almaty
18/02 13:00 Rosenborg BK Rosenborg BK Geannuleerd Flora Tallin Flora Tallin
18/02 13:00 Sandefjord Sandefjord 3-2 Mjøndalen Mjøndalen
18/02 14:00 Lillestrøm SK Lillestrøm SK - Hamarkameratene
18/02 15:00 Odds Ballklubb Odds Ballklubb - Jerv
18/02 15:00 Strømsgodset IF Strømsgodset IF - Sogndal
18/02 16:00 Kristiansund BK Kristiansund BK 0-2 Stabæk IF Stabæk IF
18/02 17:00 Spartak Moskou Spartak Moskou - Neftekhimik
19/02 09:30 Arsenal Tula Arsenal Tula 2-0 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
19/02 13:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 3-1 Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
19/02 14:00 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 - Fredrikstad
19/02 14:00 Helsingborg - FC Helsingoer
19/02 14:00 Terek Grozny Terek Grozny - FC Volgar
19/02 15:30 Khimki FC Khimki FC 3-7 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
19/02 16:00 Molde FK Molde FK 3-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
19/02 23:30 Minnesota United Minnesota United 2-2 Viking Viking
20/02 12:00 Rubin Kazan Rubin Kazan Geannuleerd Astana Astana
20/02 13:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 1-1 Rubin Kazan Rubin Kazan
20/02 15:00 Ufa Ufa 2-1 Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad
20/02 16:00 Krasnodar Krasnodar 2-2 Rostov FK Rostov FK
21/02 15:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 2-0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
22/02 15:30 AIK AIK - Sandvikens IF
22/02 18:15 IFK Göteborg IFK Göteborg - Utsiktens BK
23/02 12:00 Vålerenga IF Vålerenga IF 3-0 Stabæk IF Stabæk IF
23/02 14:15 Sandefjord Sandefjord - Fredrikstad
23/02 19:00 IF Elfsborg IF Elfsborg - Skoevde AIK
25/02 12:00 Lillestrøm SK Lillestrøm SK 1-1 Tromsø IL Tromsø IL
25/02 16:15 Kristiansund BK Kristiansund BK 3-2 Rosenborg BK Rosenborg BK
25/02 18:00 Sandnes - Jerv
26/02 16:00 FK Haugesund FK Haugesund - Start
27/02 13:00 Malmö FF Malmö FF - BK Olympic
27/02 16:00 Odds Ballklubb Odds Ballklubb Geannuleerd Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
28/02 11:00 Riga FC Riga FC 1-1 Sandefjord Sandefjord
28/02 17:05 Helsingborg - Tromsø IL Tromsø IL
01/03 12:30 Sogndal - Aalesund
01/03 14:00 Molde FK Molde FK - Hamarkameratene
03/03 12:00 Jerv - Linense
04/03 11:45 Bodø Glimt Bodø Glimt Geannuleerd Vålerenga IF Vålerenga IF
04/03 13:00 Lillestrøm SK Lillestrøm SK - Fredrikstad
04/03 16:00 Ranheim - Rosenborg BK Rosenborg BK
05/03 13:00 Odds Ballklubb Odds Ballklubb 3-2 Strømsgodset IF Strømsgodset IF
05/03 14:00 Hamarkameratene - Sogndal
05/03 15:00 Helsingborg - Honka Honka
06/03 13:00 HJK HJK 1-2 Sandefjord Sandefjord
06/03 14:00 Molde FK Molde FK Geannuleerd Hødd Hødd
06/03 15:00 Aalesund - Molde FK Molde FK
06/03 15:00 Viking Viking 4-1 Kristiansund BK Kristiansund BK
06/03 16:00 FK Haugesund FK Haugesund - Sandnes
06/03 17:00 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 - KFUM
07/03 17:30 IF Elfsborg IF Elfsborg - Utsiktens BK
10/03 12:00 Jerv - Algeciras
11/03 12:00 VĂĄlerenga IF VĂĄlerenga IF - Sogndal
11/03 14:00 IFK Vaernamo - Mjällby AIF Mjällby AIF
11/03 16:00 Kristiansund BK Kristiansund BK 2-1 Honka Honka
11/03 16:00 Hødd Hødd - Aalesund
11/03 18:30 Rosenborg BK Rosenborg BK 0-0 FK Haugesund FK Haugesund
12/03 14:00 Varbergs BoIS Varbergs BoIS - GAIS
12/03 14:00 Helsingborg - Joenkoepings Soedra
12/03 16:00 Sirius FK Sirius FK - IFK Mariehamn IFK Mariehamn
12/03 16:00 Hamarkameratene - Tromsø IL Tromsø IL
15/03 12:00 Kalmar FF Kalmar FF Geannuleerd Halmstads BK Halmstads BK
15/03 17:00 Rosenborg BK Rosenborg BK - Kristiansund BK Kristiansund BK
16/03 12:30 GIF Sundsvall - Sirius FK Sirius FK
16/03 13:00 Sogndal - Aalesund
16/03 17:00 Kristiansund BK Kristiansund BK 1-1 FK Haugesund FK Haugesund
17/03 18:00 BK Häcken BK Häcken - Utsiktens BK
18/03 13:00 VĂĄlerenga IF VĂĄlerenga IF - Hamarkameratene
18/03 18:00 IFK Göteborg IFK Göteborg - Norrby
19/03 11:30 Aalesund - Brann Brann
19/03 13:00 Trelleborgs FF - IFK Vaernamo
19/03 13:00 Helsingborg - Halmstads BK Halmstads BK
19/03 14:00 Sandefjord Sandefjord 1-3 Stabæk IF Stabæk IF
19/03 14:00 Mjällby AIF Mjällby AIF 3-1 Kalmar FF Kalmar FF
20/03 12:00 Rosenborg BK Rosenborg BK - Tromsø IL Tromsø IL
20/03 13:00 BK Häcken BK Häcken - Odds Ballklubb Odds Ballklubb
20/03 14:00 Rosenborg BK Rosenborg BK 1-2 Tromsø IL Tromsø IL
21/03 14:00 Fredericia - FC Midtjylland FC Midtjylland
22/03 14:00 Landskrona BoIS - Varbergs BoIS Varbergs BoIS
22/03 15:00 GIF Sundsvall - Dalkurd FF
22/03 15:00 Hamarkameratene - Aalesund
23/03 15:30 Union Berlin Union Berlin - FK Pardubice FK Pardubice
23/03 18:00 Feyenoord Feyenoord - RKC RKC
23/03 18:05 Siegburger SV 04 - 1. FC Köln 1. FC Köln
23/03 19:00 FC Morbio - Lugano Lugano
24/03 11:00 Aalborg Aalborg - Vendsyssel FF
24/03 13:00 Fortuna DĂĽsseldorf Fortuna DĂĽsseldorf 4-0 FC Twente FC Twente
24/03 14:00 Heerenveen Heerenveen 1-0 Zwolle Zwolle
24/03 14:00 Freiburg Freiburg 1-1 1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim
24/03 14:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1-1 1.FC NĂĽrnberg 1.FC NĂĽrnberg
24/03 14:00 Viborg FF Viborg FF - Hamburger SV Hamburger SV
24/03 15:00 Sankt Gallen Sankt Gallen - Dornbirn
24/03 15:00 Metz Metz 2-0 Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
24/03 15:00 Sturm Graz Sturm Graz - Kapfenberger SV Kapfenberger SV
24/03 15:00 FC Vaduz FC Vaduz - Rheindorf Altach Rheindorf Altach
24/03 15:00 Hartberg Hartberg - Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
24/03 15:30 WSG Wattens WSG Wattens - Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
24/03 18:00 Karlsruher SC Karlsruher SC 6-1 FC Basel FC Basel
25/03 12:00 Luzern Luzern - Schaffhausen
25/03 13:00 Bordeaux Bordeaux - Alaves Alaves
25/03 13:00 VfL Bochum VfL Bochum - Heracles Heracles
25/03 13:00 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 - Viktoria Koeln 1904
25/03 13:15 Jahn Regensburg Jahn Regensburg 0-3 Greuther FĂĽrth Greuther FĂĽrth
25/03 13:30 Halmstads BK Halmstads BK 0-4 IF Elfsborg IF Elfsborg
25/03 14:00 Rosenborg BK Rosenborg BK - Raufoss
25/03 14:00 Grasshoppers Grasshoppers - Aarau
25/03 19:35 Real Jaén Real Jaén 0-5 Granada Granada
26/03 10:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 2-0 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
26/03 12:00 Aalesund - Kristiansund BK Kristiansund BK
26/03 12:00 Rubin Kazan Rubin Kazan - Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
26/03 13:00 Sirius FK Sirius FK - IK Brage
26/03 13:00 Oesters IF - Helsingborg
26/03 13:00 HJK HJK 2-2 Hammarby Hammarby
26/03 13:00 AIK AIK - Joenkoepings Soedra
26/03 13:05 IFK Göteborg IFK Göteborg - Fredrikstad
26/03 14:00 Mjällby AIF Mjällby AIF - Trelleborgs FF
26/03 14:00 Ă–stersunds FK Ă–stersunds FK - GIF Sundsvall
26/03 14:00 Norrby - Varbergs BoIS Varbergs BoIS
26/03 14:00 Kalmar FF Kalmar FF - IFK Vaernamo
26/03 14:00 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 2-2 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
26/03 15:00 Vålerenga IF Vålerenga IF 3-3 BK Häcken BK Häcken
26/03 15:00 Ă–rebro Ă–rebro 0-5 Degerfors IF Degerfors IF
26/03 15:00 IFK Norrköping IFK Norrköping - AFC Eskilstuna
26/03 15:30 Strømsgodset IF Strømsgodset IF - Hamarkameratene
26/03 16:00 Sogndal - Brann Brann
26/03 16:00 Odds Ballklubb Odds Ballklubb 2-0 Sandefjord Sandefjord
26/03 19:20 Kristiansund BK Kristiansund BK 0-0 Tromsø IL Tromsø IL
27/03 12:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 0-1 Khimki FC Khimki FC
27/03 14:00 DjurgĂĄrdens IF DjurgĂĄrdens IF 0-2 Honka Honka
27/03 17:00 Bodø Glimt Bodø Glimt Geannuleerd Molde FK Molde FK
27/03 18:00 Viking Viking 1-0 FK Haugesund FK Haugesund
14/04 14:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 0-3 Utrecht Utrecht
14/04 16:05 Galatasaray Galatasaray 1-3 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
16/04 12:00 KV Oostende KV Oostende - Club Brugge Club Brugge
19/04 16:05 Fenerbahçe Fenerbahçe 1-0 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
25/04 19:30 Antalyaspor Antalyaspor - Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
26/04 18:10 Borussia Dortmund Borussia Dortmund 2-3 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
29/04 15:00 Fredrikstad - Odds Ballklubb Odds Ballklubb
29/04 16:00 Rosenborg BK Rosenborg BK - Stjoerdals Blink
04/05 19:00 FC Basel FC Basel 2-3 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
17/05 12:00 Maccabi Netanya Maccabi Netanya Geannuleerd Borussia Dortmund Borussia Dortmund
18/05 02:55 Toluca Toluca - Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
25/05 12:15 A-League All Stars 2-3 Barcelona Barcelona
11/06 12:00 Molde FK Molde FK 2-1 AIK AIK
11/06 12:30 Fredrikstad - IFK Göteborg IFK Göteborg
11/06 16:00 Kristiansund BK Kristiansund BK - Stjoerdals Blink
11/06 18:00 KVV Zepperen-Brustem - STVV STVV
12/06 11:30 Jerv - Tromsø IL Tromsø IL
12/06 13:00 Lillestrøm SK Lillestrøm SK - Hamarkameratene
12/06 15:00 FK Haugesund FK Haugesund - Brann Brann
12/06 15:00 Odds Ballklubb Odds Ballklubb - KFUM
12/06 17:00 FC Thalwil - FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich
13/06 13:00 Rosenborg BK Rosenborg BK - Aalesund
13/06 13:00 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 1-4 BK Häcken BK Häcken
15/06 18:30 FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich - Baden
16/06 14:00 Varbergs BoIS Varbergs BoIS - Norrby
16/06 14:00 BK Häcken BK Häcken 2-0 Halmstads BK Halmstads BK
16/06 17:00 Vorwaerts Steyr - Kalmar FF Kalmar FF
17/06 17:00 DjurgĂĄrdens IF DjurgĂĄrdens IF 3-3 Sirius FK Sirius FK
17/06 17:30 Trelleborgs FF - IFK Göteborg IFK Göteborg
17/06 18:00 IF Elfsborg IF Elfsborg - Helsingborg
17/06 18:45 Luzern Luzern - Winterthur
18/06 10:30 Lugano Lugano - FC Collina d'Oro
18/06 16:30 FC Basel FC Basel - Xamax
18/06 17:00 Hartberg Hartberg 2-2 Lafnitz Lafnitz
18/06 17:00 SV Leobendorf - St. Pölten St. Pölten
18/06 17:00 Sturm Graz Sturm Graz 2-0 Kapfenberger SV Kapfenberger SV
18/06 17:00 Joenkoepings Soedra - Hammarby Hammarby
18/06 17:00 Ennser Sportklub - LASK Linz LASK Linz
18/06 17:30 SV Ried SV Ried 0-3 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
18/06 18:05 FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich - Wil
18/06 18:30 SC Dikkelvenne - KAA Gent KAA Gent
18/06 18:40 Bad Sauerbrunn - Admira Admira
19/06 14:00 Oesters IF - Hammarby Hammarby
19/06 15:00 AFC Eskilstuna - GIF Sundsvall
19/06 15:00 AIK AIK 3-2 Ă–rebro Ă–rebro
19/06 17:00 FC Urnaesch - Sankt Gallen Sankt Gallen
20/06 14:00 Oergryte FF - BK Häcken BK Häcken
20/06 18:00 Malmö FF Malmö FF - Trelleborgs FF
21/06 14:00 Kilmarnock Kilmarnock 1-0 Queen of the South Queen of the South
21/06 14:00 IFK Vaernamo - Halmstads BK Halmstads BK
21/06 17:30 SKU Amstetten SKU Amstetten - LASK Linz LASK Linz
21/06 18:00 Helsingborg - Joenkoepings Soedra
21/06 18:35 Rapid Wien Rapid Wien 2-2 Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
21/06 19:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg P6-4 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
22/06 17:00 Fenerbahçe Fenerbahçe 2-2 Shkupi Shkupi
22/06 17:30 Breitenrain - Young Boys Bern Young Boys Bern
22/06 18:00 Sion Sion - Xamax
22/06 18:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
22/06 18:00 FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich - Viktoria Koeln 1904
22/06 18:30 Young Boys Bern Young Boys Bern - Yverdon
23/06 18:00 Rostov FK Rostov FK 2-0 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
24/06 10:00 Neftekhimik - Torpedo Moscow Torpedo Moscow
24/06 11:30 Westerlo Westerlo - KAA Gent KAA Gent
24/06 14:00 Grasshoppers Grasshoppers - Schaffhausen
24/06 17:00 Torpedo Moscow Torpedo Moscow - Tekstilshchik
24/06 17:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC - Bad St. Leonhard
24/06 18:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg - FF CSKA Sofia CSKA Sofia
24/06 18:00 Sturm Graz Sturm Graz 3-2 Mura Mura
24/06 18:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 0-2 Veles Veles
24/06 18:00 SV Ried SV Ried 2-0 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
24/06 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke - KV Oostende KV Oostende
24/06 19:00 SC Loppersum - FC Groningen FC Groningen
24/06 20:30 Falkirk Falkirk 1-4 Kilmarnock Kilmarnock
25/06 10:00 Monaco Monaco 1-0 Cercle Brugge Cercle Brugge
25/06 10:30 Austria Lustenau Austria Lustenau - Wil
25/06 13:00 Holstein Kiel Holstein Kiel - FC St. Pauli FC St. Pauli
25/06 13:05 Wuppertal - VfL Bochum VfL Bochum
25/06 14:00 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 - Kiedrich
25/06 14:00 Brøndby IF Brøndby IF - Hvidovre
25/06 14:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 3-2 Odense BK Odense BK
25/06 14:00 AGF AGF 2-2 Aalborg Aalborg
25/06 14:00 Bon Boys - FC Twente FC Twente
25/06 15:05 PSV PSV - Blau-Weiss Lohne
25/06 15:30 Club Brugge Club Brugge 3-0 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
25/06 15:30 Thun Thun 3-3 Sankt Gallen Sankt Gallen
25/06 15:30 KV Kortrijk KV Kortrijk - KV Mechelen KV Mechelen
25/06 16:00 Antwerp Antwerp - Hoogstraten Hoogstraten
25/06 16:00 Werder Bremen Werder Bremen - Oldenburg
25/06 16:00 FC Basel FC Basel 3-2 Greuther FĂĽrth Greuther FĂĽrth
25/06 16:00 Sion Sion 1-2 Servette Servette
25/06 16:00 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 0-1 Luzern Luzern
25/06 16:00 St. Pölten St. Pölten 4-2 Austria Wien Austria Wien
25/06 16:00 Eendracht Termien - KRC Genk KRC Genk
25/06 16:05 Buckie Thistle - Aberdeen Aberdeen
25/06 16:10 Spartak Moskou Spartak Moskou 2-2 Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
25/06 16:30 SC Neusiedl am See 1919 - Rapid Wien Rapid Wien
25/06 17:00 Kirchberg - WSG Wattens WSG Wattens
25/06 17:00 Sturm Graz Sturm Graz - Voitsberg
25/06 17:00 LASK Linz LASK Linz 0-2 Cracovia Cracovia
25/06 17:10 Anderlecht Anderlecht - STVV STVV
25/06 17:10 Fenerbahçe Fenerbahçe 4-0 KF Tirana KF Tirana
25/06 17:30 TUS Heiligenkreuz am Waasen - Hartberg Hartberg
25/06 18:00 Sp. Petegem Sp. Petegem 0-7 Zulte Waregem Zulte Waregem
25/06 18:00 Torhout Torhout - KV Oostende KV Oostende
25/06 18:00 Racing Union Racing Union - Charleroi Charleroi
25/06 19:00 FK Sochi FK Sochi 3-5P Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
25/06 19:00 SV Terwolde - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
26/06 13:00 Ural Ural - Akron Togliatti
26/06 13:00 FC Koeln II - Eupen Eupen
26/06 13:30 Randers FC Randers FC - FC Helsingoer
26/06 14:00 FC Pfaeffikon - Winterthur
26/06 14:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland - HB Koege
26/06 15:35 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 2-1 Veles Veles
27/06 12:00 Tekstilshchik - Khimki FC Khimki FC
27/06 13:00 FC København FC København 0-2 Silkeborg IF Silkeborg IF
27/06 16:00 Terek Grozny Terek Grozny - Zenit Penza
27/06 19:30 Crusaders Crusaders 0-3 Saint Mirren Saint Mirren
28/06 14:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 3-1 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
28/06 16:00 Young Boys Bern Young Boys Bern - Xamax
28/06 16:30 Torpedo Moscow Torpedo Moscow - FC Volgar
28/06 17:30 Lugano Lugano 4-3 Kaiserslautern Kaiserslautern
28/06 18:00 Krasnodar Krasnodar 2-0 Rostov FK Rostov FK
28/06 18:00 Meppen - Ajax Ajax
28/06 18:05 FCM Traiskirchen - Austria Wien Austria Wien
28/06 18:10 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Geannuleerd Legia Warschau Legia Warschau
28/06 19:00 FC Vaduz FC Vaduz - Winterthur
28/06 19:00 TSV Schwaben Augsburg - FC Augsburg FC Augsburg
28/06 19:30 Rebecq Rebecq 1-3 Union SG Union SG
28/06 20:00 Ayr United Ayr United - Darvel FC
28/06 20:30 Cove Rangers - Banks O'Dee
28/06 20:45 Melksham Town Melksham Town - Forest Green Rovers Forest Green Rovers
28/06 20:45 Longridge Town - Bolton Wanderers Bolton Wanderers
29/06 12:05 Hibernian Hibernian 2-0 Hartlepool Hartlepool
29/06 13:30 Standard Standard 0-2 STVV STVV
29/06 15:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg - Legia Warschau Legia Warschau
29/06 15:30 Club Brugge Club Brugge 1-1 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
29/06 16:10 Spartak Moskou Spartak Moskou 3-2 Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad
29/06 16:30 Queen's Park - NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
29/06 17:00 Fenerbahçe Fenerbahçe - Al-Shamal
29/06 17:00 Rapid Wien Rapid Wien 5-2 Lafnitz Lafnitz
29/06 17:00 FC Stade Lausanne-Ouchy - Servette Servette
29/06 18:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 Charleroi Charleroi
29/06 18:00 Monaco Monaco 1-1 Sankt Gallen Sankt Gallen
29/06 18:00 Hertha Berlin Hertha Berlin - TuS Makkabi Berlin
29/06 18:00 Union Berlin Union Berlin 3-1 Viktoria Berlin Viktoria Berlin
29/06 18:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-3 Hansa Rostock Hansa Rostock
29/06 18:05 VfB Huels - FC Schalke 04 FC Schalke 04
29/06 18:30 VfL Bochum VfL Bochum - FC Monheim
29/06 18:45 Yverdon - Sion Sion
29/06 19:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 0-4 PAOK PAOK
29/06 19:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 0-3 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
29/06 20:30 Clachnacuddin - Inverness C.T. Inverness C.T.
29/06 20:45 Raith Rovers Raith Rovers 1-2 Queen of the South Queen of the South
30/06 11:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara - Akron Togliatti
30/06 14:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 2-1 Aalborg Aalborg
30/06 15:30 Gaziantep B.B. Gaziantep B.B. - Hermannstadt
30/06 16:00 FC Basel FC Basel 3-1 FC Boto?ani FC Boto?ani
30/06 16:35 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 3-0 SKA Energiya Khabarovsk SKA Energiya Khabarovsk
30/06 17:00 Lugano Lugano 0-1 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04
30/06 17:00 Europa FC Europa FC - Hearts Hearts
01/07 11:50 Charlton Athletic Charlton Athletic 0-1 Kilmarnock Kilmarnock
01/07 12:00 Hibernian Hibernian 4-2 Burton Albion Burton Albion
01/07 13:05 Randers FC Randers FC 3-2 Viborg FF Viborg FF
01/07 14:00 Burnley Burnley 1-0 Rochdale Rochdale
01/07 14:00 FC St. Pauli FC St. Pauli 0-2 Silkeborg IF Silkeborg IF
01/07 15:00 Yverdon - Grasshoppers Grasshoppers
01/07 16:00 Amiens Amiens 1-4 KV Oostende KV Oostende
01/07 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC Geannuleerd Aberdeen Aberdeen
01/07 16:45 Istanbul BB Istanbul BB - Kharkiv Kharkiv
01/07 17:00 SV Ried SV Ried 1-1 MĂĽnchen 1860 MĂĽnchen 1860
01/07 17:00 Young Boys Bern Young Boys Bern - FC Stade Lausanne-Ouchy
01/07 18:00 1. FC Köln 1. FC Köln - TuS Mondorf
01/07 18:00 FC Augsburg FC Augsburg 5-0 Eichstätt Eichstätt
01/07 18:30 KAA Gent KAA Gent 3-0 Hajduk Split Hajduk Split
01/07 19:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod 3-5P FK Sochi FK Sochi
01/07 19:00 Meppen - Cambuur Cambuur
01/07 19:00 RW Essen - Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach
01/07 20:00 Hitchin Town Hitchin Town 0-3 Luton Town Luton Town
01/07 20:00 Dereham Town Dereham Town 0-4 Norwich City Norwich City
01/07 20:00 Haringey Borough Haringey Borough 1-2 Leyton Orient Leyton Orient
01/07 20:00 Melksham Town Melksham Town 1-6 Bristol Rovers Bristol Rovers
01/07 20:00 Parkgate FC - Rotherham United Rotherham United
01/07 20:00 Undy Athletic - Newport County Newport County
01/07 20:00 Penrith AFC - Carlisle United F.C. Carlisle United F.C.
01/07 20:10 Tiverton - Exeter City Exeter City
01/07 20:30 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue 0-2 Bradford City Bradford City
02/07 10:00 Nice Nice Geannuleerd Lausanne Sports Lausanne Sports
02/07 11:00 Winterthur - Schaffhausen
02/07 11:00 FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich - SC YF Juventus Zuerich
02/07 12:00 Sunderland Sunderland Geannuleerd Blyth Blyth
02/07 12:00 Sunderland Sunderland 2-0 Gateshead Gateshead
02/07 13:00 Lyngby Lyngby - Nykoebing FC
02/07 13:00 Odense BK Odense BK - AC Horsens
02/07 13:00 Paderborn 07 Paderborn 07 5-2 Ajax Ajax
02/07 13:00 Jong AZ Jong AZ - Almere City Almere City
02/07 13:30 Standard Standard 1-2 RWDM RWDM
02/07 14:00 Feyenoord Feyenoord 0-7 FC København FC København
02/07 14:00 Fortuna Sittard Fortuna Sittard - Viktoria Koeln 1904
02/07 14:00 Dordrecht Dordrecht - KV Kortrijk KV Kortrijk
02/07 14:00 SK Deinze SK Deinze 0-1 Union SG Union SG
02/07 14:00 Holker Old Boys AFC - Barrow Barrow
02/07 14:00 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1-3 VFL OsnabrĂĽck VFL OsnabrĂĽck
02/07 14:00 Crystal Palace Crystal Palace 1-1 Accrington Stanley Accrington Stanley
02/07 14:00 Reading Reading 2-0 Colchester United Colchester United
02/07 14:00 Leamington Leamington 1-3 Coventry City Coventry City
02/07 14:00 Bishop Auckland Bishop Auckland 0-5 Middlesbrough Middlesbrough
02/07 14:00 Bedford Bedford 0-2 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
02/07 14:05 Watford Watford 1-3 Cambridge United Cambridge United
02/07 14:10 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 - Wormatia Worms
02/07 14:25 VfL Bochum VfL Bochum - FC Bocholt
02/07 14:30 Brøndby IF Brøndby IF 1-2 AGF AGF
02/07 14:35 Linfield Linfield 1-2 Saint Mirren Saint Mirren
02/07 14:40 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt - Nieder-Weisel
02/07 15:00 Sturm Graz Sturm Graz - FC Liefering
02/07 15:00 VFB Stuttgart VFB Stuttgart - Boeblingen
02/07 15:00 Freiburg Freiburg - Elversberg
02/07 15:00 Chorley Chorley - Bolton Wanderers Bolton Wanderers
02/07 15:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0-1 Holstein Kiel Holstein Kiel
02/07 15:00 Gaziantep B.B. Gaziantep B.B. 1-2 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
02/07 15:00 Montrose - Arbroath Arbroath
02/07 15:00 Peterhead - Dundee Dundee
02/07 15:05 PSV PSV 2-2 Cercle Brugge Cercle Brugge
02/07 15:10 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1-1 Hannover 96 Hannover 96
02/07 15:35 Club Brugge Club Brugge 2-1 Beerschot Beerschot
02/07 15:35 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 3-1 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
02/07 15:35 PAOK PAOK 1-2 FC Groningen FC Groningen
02/07 15:35 FC Schalke 04 FC Schalke 04 - Blau-Weiss Lohne
02/07 16:00 Luzern Luzern 4-1 FC Vaduz FC Vaduz
02/07 16:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 3-1 Zwolle Zwolle
02/07 16:00 Gainsborough - Lincoln Lincoln
02/07 16:00 Livingston Livingston 0-3 Greenock Morton FC Greenock Morton FC
02/07 16:00 Hertha Berlin Hertha Berlin 1-0 SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03
02/07 16:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-11 KV Oostende KV Oostende
02/07 16:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 3-0 Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
02/07 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical 1-3 Queen of the South Queen of the South
02/07 16:00 Austria Lustenau Austria Lustenau - Sankt Gallen Sankt Gallen
02/07 16:00 Newcastle Town Newcastle Town 1-3 Salford City Salford City
02/07 16:00 Folkestone Invicta Folkestone Invicta 0-2 Gillingham Gillingham
02/07 16:00 Nantwich Town Nantwich Town 0-3 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
02/07 16:00 Bamber Bridge Bamber Bridge 0-3 Preston North End Preston North End
02/07 16:00 Evesham United Evesham United 0-4 Cheltenham Town Cheltenham Town
02/07 16:00 Alfreton Town Alfreton Town 0-0 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
02/07 16:00 Fleetwood Town Fleetwood Town 2-2 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
02/07 16:00 Eastbourne Borough Eastbourne Borough 0-1 Crawley Town Crawley Town
02/07 16:00 Armthorpe Welfare Armthorpe Welfare 0-2 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
02/07 16:00 Plymouth Parkway Plymouth Parkway 2-2 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
02/07 16:00 Melksham Town Melksham Town - Swindon Town Swindon Town
02/07 16:00 Southport Southport 0-2 Blackpool Blackpool
02/07 16:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt - Hansa Rostock Hansa Rostock
02/07 16:00 Brora Rangers - Inverness C.T. Inverness C.T.
02/07 16:00 Kelty Hearts - Raith Rovers Raith Rovers
02/07 16:00 Jersey Bulls - Stevenage Stevenage
02/07 16:00 Nuneaton Borough FC - Stockport Stockport
02/07 16:05 RC Lens RC Lens 0-0 Paris FC Paris FC
02/07 16:05 FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich 4-1 Rheindorf Altach Rheindorf Altach
02/07 16:05 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville 0-3 Portsmouth Portsmouth
02/07 16:05 First Vienna FC - Austria Wien Austria Wien
02/07 16:30 Hartberg Hartberg 0-4 St. Pölten St. Pölten
02/07 16:30 Rapid Wien Rapid Wien 2-3 AEK Larnaca AEK Larnaca
02/07 16:30 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg 1-4 Union Berlin Union Berlin
02/07 17:00 Westerlo Westerlo - Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
02/07 17:00 Rapid BucureĹźti Rapid BucureĹźti 0-2 LASK Linz LASK Linz
02/07 17:05 Auxerre Auxerre 1-2 Grenoble Grenoble
02/07 17:05 VV Hoogezand - Emmen Emmen
02/07 17:30 Sturm Graz Sturm Graz 1-1 Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
02/07 17:30 OH Leuven OH Leuven - Charleroi Charleroi
02/07 17:30 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim - FCA Walldorf
02/07 18:00 Utrecht Utrecht - Queen's Park
02/07 18:00 Toulouse Toulouse Geannuleerd Nîmes Olympique Nîmes Olympique
02/07 18:00 Rostov FK Rostov FK - Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar
02/07 18:30 Fenerbahçe Fenerbahçe 1-0 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
02/07 18:45 Servette Servette - Xamax
02/07 19:00 Sion Sion 0-1 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
02/07 19:05 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-0 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
02/07 19:30 Oxford City Oxford City 2-5 Oxford Utd Oxford Utd
03/07 14:05 FC Twente FC Twente 1-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
03/07 15:00 WSG Wattens WSG Wattens 2-0 1.FC NĂĽrnberg 1.FC NĂĽrnberg
03/07 15:30 Karlsruher SC Karlsruher SC 1-2 Werder Bremen Werder Bremen
03/07 15:30 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 4-2 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
03/07 16:00 Dynamo Dresden Dynamo Dresden 0-0 STVV STVV
03/07 16:00 Gosport Borough Gosport Borough 1-0 Portsmouth Portsmouth
03/07 18:00 Krasnodar Krasnodar - Forte Taganrog
03/07 19:05 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2-1 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
04/07 13:00 Randers FC Randers FC - Vendsyssel FF
04/07 15:00 KAA Gent KAA Gent 0-1 Aris Saloniki Aris Saloniki
04/07 15:00 Torpedo Moscow Torpedo Moscow - SKA Energiya Khabarovsk SKA Energiya Khabarovsk
04/07 18:00 Khimki FC Khimki FC 0-0 Veles Veles
04/07 19:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 0-2 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
04/07 19:30 Leyton Orient Leyton Orient 1-2 West Bromwich West Bromwich
05/07 11:00 Ural Ural 1-4 Ufa Ufa
05/07 12:30 Brøndby IF Brøndby IF 1-0 Lyngby Lyngby
05/07 13:00 Ural Ural - Ufa Ufa
05/07 14:00 Bolton Wanderers Bolton Wanderers 2-2 Stockport Stockport
05/07 15:30 Gaziantep B.B. Gaziantep B.B. 2-1 Qäbälä Qäbälä
05/07 15:30 Erzurum BB - Konyaspor Konyaspor
05/07 16:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 2-0 Rubin Kazan Rubin Kazan
05/07 17:00 Annecy FC - Servette Servette
05/07 18:00 Warta Pozna? Warta Pozna? 1-3 Aalborg Aalborg
05/07 18:30 Fenerbahçe Fenerbahçe 3-0 FC Fehérvár FC Fehérvár
05/07 18:30 Viktoria Aschaffenburg - Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
05/07 18:35 Young Boys Bern Young Boys Bern 0-0 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
05/07 19:00 Wittenhorst - VVV-Venlo VVV-Venlo
05/07 19:05 Heerenveen Heerenveen 4-1 FC Oss FC Oss
05/07 19:05 Luener SV - Borussia Dortmund Borussia Dortmund
05/07 19:30 Nivo Sparta - Den Bosch Den Bosch
05/07 20:00 Telstar Telstar - Lisse Lisse
05/07 20:00 Saint Mirren Saint Mirren Geannuleerd Hartlepool Hartlepool
05/07 20:00 Saint Mirren Saint Mirren - Northampton Town Northampton Town
05/07 20:00 Hitchin Town Hitchin Town 0-3 Stevenage Stevenage
05/07 20:00 Tranent Juniors - Hamilton Academical Hamilton Academical
05/07 20:30 Kilmarnock Kilmarnock - Dunfermline Dunfermline
05/07 20:30 Alloa Athletic Alloa Athletic - Queen's Park
05/07 20:30 Bamber Bridge Bamber Bridge 1-5 Wigan Wigan
05/07 20:30 Ashton United Ashton United 0-1 Barrow Barrow
05/07 20:30 Stratford Town FC Stratford Town FC 1-2 Burton Albion Burton Albion
05/07 20:30 East Fife - Hearts Hearts
05/07 20:35 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds 0-4 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
05/07 20:45 Stalybridge - Morecambe Morecambe
05/07 20:45 Livingston Livingston - Linlithgow Rose
05/07 20:45 Dorking Wanderers Dorking Wanderers 1-2 Sutton United Sutton United
05/07 20:45 Montrose - Dundee Dundee
05/07 20:45 Weston Super Mare - Exeter City Exeter City
06/07 14:00 Oliveirense Oliveirense - Braga Braga
06/07 15:00 Bristol City Bristol City 2-0 Cheltenham Town Cheltenham Town
06/07 17:00 OH Leuven OH Leuven - Beerschot Beerschot
06/07 17:20 KRC Genk KRC Genk 2-1 Utrecht Utrecht
06/07 17:30 Puskás Academy Puskás Academy 4-0 St. Pölten St. Pölten
06/07 17:35 FC Schalke 04 FC Schalke 04 1-0 Verl Verl
06/07 18:00 VfL Bochum VfL Bochum 1-1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
06/07 18:00 Union Berlin Union Berlin - Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
06/07 18:00 Woergl - STVV STVV
06/07 18:05 Monaco Monaco 2-2 Austria Wien Austria Wien
06/07 18:30 Wolfsberger AC Wolfsberger AC - Grazer AK
06/07 18:30 Fenerbahçe Fenerbahçe Geannuleerd FC Fehérvár FC Fehérvár
06/07 18:30 LASK Linz LASK Linz 1-1 MĂĽnchen 1860 MĂĽnchen 1860
06/07 18:30 Racing Union Racing Union 2-2 Union SG Union SG
06/07 18:30 SC Wiener Viktoria - Celtic Glasgow Celtic Glasgow
06/07 19:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-2 PAOK PAOK
06/07 19:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen - Willem II Willem II
06/07 19:00 VitĂłria GuimarĂŁes VitĂłria GuimarĂŁes - Trofense Trofense
06/07 19:30 Katwijk Katwijk - Zwolle Zwolle
06/07 20:00 Shrewsbury Shrewsbury - Qatar SC
06/07 20:00 Bath City Bath City 1-3 Colchester United Colchester United
06/07 20:30 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic - Crewe Alexandra Crewe Alexandra
06/07 20:30 Kendal Town Kendal Town 0-9 Carlisle United F.C. Carlisle United F.C.
06/07 20:30 Brora Rangers - Ross County FC Ross County FC
06/07 20:50 Brechin City - Aberdeen Aberdeen
07/07 15:00 Sivasspor Sivasspor - Al-Shamal
07/07 15:00 Rizespor Rizespor 1-1 Konyaspor Konyaspor
07/07 18:00 Rostov FK Rostov FK - Forte Taganrog
07/07 18:30 Rotherham United Rotherham United 2-0 Fleetwood Town Fleetwood Town
07/07 19:05 CSKA Moskou CSKA Moskou 2-1 FK Sochi FK Sochi
07/07 20:10 Leeds United Leeds United 4-0 Blackpool Blackpool
07/07 20:30 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic 3-0 Port Vale Port Vale
08/07 11:00 Charleroi Charleroi - Seraing Seraing
08/07 11:00 Khimki FC Khimki FC 0-0 FK Sochi FK Sochi
08/07 12:00 Westerlo Westerlo - Lommel SK Lommel SK
08/07 12:05 Leyton Orient Leyton Orient 0-3 Peterborough United Peterborough United
08/07 13:00 SønderjyskE SønderjyskE 2-1 AGF AGF
08/07 13:30 Lyngby Lyngby - HB Koege
08/07 14:00 KV Oostende KV Oostende 4-0 SK Deinze SK Deinze
08/07 14:00 Fortuna DĂĽsseldorf Fortuna DĂĽsseldorf 1-5 FC Twente FC Twente
08/07 14:00 SK Beveren SK Beveren - KV Kortrijk KV Kortrijk
08/07 14:30 SV Ried SV Ried - SV Horn
08/07 14:30 Adana Demirspor Adana Demirspor - Gaziantep B.B. Gaziantep B.B.
08/07 16:00 AĹ K Bravo AĹ K Bravo - Luton Town Luton Town
08/07 16:05 RC Lens RC Lens 3-0 Valenciennes Valenciennes
08/07 16:30 Vorwaerts Steyr - Motherwell Motherwell
08/07 17:00 Westerlo Westerlo - Vitesse Vitesse
08/07 17:15 Heerenveen Heerenveen - Utrecht Utrecht
08/07 17:30 1.FC NĂĽrnberg 1.FC NĂĽrnberg 3-5 Arsenal Arsenal
08/07 17:35 FC Augsburg FC Augsburg 1-1 Sandhausen Sandhausen
08/07 18:00 Rheindorf Altach Rheindorf Altach - Winterthur
08/07 18:00 1. FC Köln 1. FC Köln - Austria Lustenau Austria Lustenau
08/07 18:00 SV Ried SV Ried 2-4 Ujpest Ujpest
08/07 18:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 1-3 STVV STVV
08/07 18:00 Servette Servette - West Ham Utd West Ham Utd
08/07 18:10 Jenbach - Salernitana Salernitana
08/07 18:30 VfL Bochum VfL Bochum 0-2 Paderborn 07 Paderborn 07
08/07 18:30 Coventry City Coventry City 3-1 Nottingham Forest Nottingham Forest
08/07 19:00 Heerenveen Heerenveen - Blau-Weiss Lohne
08/07 19:00 Hertha Berlin Hertha Berlin 5-1 Energie Cottbus Energie Cottbus
08/07 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-2 Sheffield United Sheffield United
08/07 19:30 Zwolle Zwolle 0-0 Emmen Emmen
08/07 20:00 York City York City 2-3 Middlesbrough Middlesbrough
08/07 20:00 Harrogate Town Harrogate Town 0-2 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
08/07 20:30 Civil Service Strollers - St Johnstone FC St Johnstone FC
08/07 20:45 Taunton Town Taunton Town 1-2 Exeter City Exeter City
09/07 10:00 Nice Nice 1-1 Cercle Brugge Cercle Brugge
09/07 10:00 Torpedo Moscow Torpedo Moscow - FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
09/07 11:00 Lorient Lorient 1-0 Concarneau Concarneau
09/07 11:00 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 3-1 Aalborg Aalborg
09/07 11:00 GĂłrnik Zabrze GĂłrnik Zabrze - Aalborg Aalborg
09/07 11:00 Vizela Vizela 2-3 Braga Braga
09/07 11:30 Oliveirense Oliveirense 0-1 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
09/07 12:00 OH Leuven OH Leuven 1-1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
09/07 12:30 Club Brugge Club Brugge 2-4 FC København FC København
09/07 13:00 Odense BK Odense BK 2-3 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
09/07 13:00 Viborg FF Viborg FF - AC Horsens
09/07 13:00 Randers FC Randers FC - Fredericia
09/07 13:00 PreuĂźen MĂĽnster PreuĂźen MĂĽnster - Heracles Heracles
09/07 13:05 Newcastle United Newcastle United 5-1 Gateshead Gateshead
09/07 13:05 FC Schalke 04 FC Schalke 04 - Meppen
09/07 13:05 Wolverhampton Wolverhampton Uitg Burnley Burnley
09/07 13:30 Holstein Kiel Holstein Kiel 3-2 Silkeborg IF Silkeborg IF
09/07 13:30 North Leigh North Leigh 1-3 Oxford Utd Oxford Utd
09/07 14:00 Anderlecht Anderlecht 3-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
09/07 14:00 Ajax Ajax 3-0 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
09/07 14:00 Hansa Rostock Hansa Rostock 3-1 Brøndby IF Brøndby IF
09/07 14:00 Leicester City Leicester City 1-2 Notts County Notts County
09/07 14:00 Cardiff City Cardiff City 3-2 Cambridge United Cambridge United
09/07 14:00 Crystal Palace Crystal Palace 5-4 Millwall Millwall
09/07 14:00 Walsall Walsall 0-4 Aston Villa Aston Villa
09/07 14:00 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg 4-2 Cambuur Cambuur
09/07 14:00 St Johnstone FC St Johnstone FC - Cove Rangers
09/07 14:05 Jahn Regensburg Jahn Regensburg 2-2 Norwich City Norwich City
09/07 14:05 Young Boys Bern Young Boys Bern - Schaffhausen
09/07 14:10 Hannover 96 Hannover 96 3-0 FC Groningen FC Groningen
09/07 14:30 De Graafschap De Graafschap - Oberhausen
09/07 14:30 NEC NEC 3-1 RKC RKC
09/07 14:30 Willem II Willem II 2-0 Telstar Telstar
09/07 14:30 FC Volendam FC Volendam 3-2 KRC Genk KRC Genk
09/07 14:30 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1-2 Feyenoord Feyenoord
09/07 15:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 5-2 Alemannia Aachen Alemannia Aachen
09/07 15:00 Kaiserslautern Kaiserslautern 4-1 Eupen Eupen
09/07 15:00 KV Oostende KV Oostende 3-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
09/07 15:00 1. FC Köln 1. FC Köln 1-1 Grasshoppers Grasshoppers
09/07 15:00 KV Mechelen KV Mechelen 1-0 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
09/07 15:00 Sankt Gallen Sankt Gallen 3-4 Freiburg Freiburg
09/07 15:00 Newport County Newport County 3-0 Hungerford Town Hungerford Town
09/07 15:00 Cleethorpes Town Cleethorpes Town 0-2 Grimsby Town Grimsby Town
09/07 15:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-0 Sparta Praag Sparta Praag
09/07 15:00 Oldenburg - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
09/07 15:15 LASK Linz LASK Linz 0-0 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
09/07 15:30 Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld 4-0 PSV PSV
09/07 15:30 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 6-1 MSV Duisburg MSV Duisburg
09/07 15:30 Union Berlin Union Berlin 2-1 Bohemian FC Bohemian FC
09/07 15:30 FC Basel FC Basel 1-5 Hamburger SV Hamburger SV
09/07 15:30 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 2-0 1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim
09/07 16:00 Anderlecht Anderlecht 1-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
09/07 16:00 Eindhoven Eindhoven 1-0 Jong PSV Jong PSV
09/07 16:00 Penrith AFC - Barrow Barrow
09/07 16:00 Chester FC - Rochdale Rochdale
09/07 16:00 Hearts Hearts - Bonnyrigg Rose Athletic
09/07 16:00 Besiktas Besiktas 2-1 Werder Bremen Werder Bremen
09/07 16:00 Sturm Graz Sturm Graz - FC Zbrojovka Brno
09/07 16:00 PAOK PAOK 1-0 Standard Standard
09/07 16:00 Portsmouth Portsmouth - Qatar SC
09/07 16:00 Bradford City Bradford City 0-2 Derby County Derby County
09/07 16:00 Barnsley Barnsley 0-0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
09/07 16:00 Saint Mirren Saint Mirren - Arbroath Arbroath
09/07 16:00 Accrington Stanley Accrington Stanley 1-0 Blackburn Blackburn
09/07 16:00 Macclesfield Town Macclesfield Town 2-2 Morecambe Morecambe
09/07 16:00 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville - Sutton United Sutton United
09/07 16:00 Stevenage Stevenage 2-0 West Bromwich West Bromwich
09/07 16:00 Warrington Town Warrington Town 0-1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
09/07 16:00 Crawley Town Crawley Town 3-3 QPR QPR
09/07 16:00 Workington Workington 0-3 Carlisle United F.C. Carlisle United F.C.
09/07 16:00 Swindon Supermarine Swindon Supermarine - Swindon Town Swindon Town
09/07 16:00 Dartford Dartford 1-6 Charlton Athletic Charlton Athletic
09/07 16:00 Boreham Wood Boreham Wood 0-2 Brentford Brentford
09/07 16:00 Eastbourne Borough Eastbourne Borough 1-0 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
09/07 16:00 Bath City Bath City 0-0 Cheltenham Town Cheltenham Town
09/07 16:00 Billingham Synthonia Billingham Synthonia 0-6 Hartlepool Hartlepool
09/07 16:00 Nuneaton Borough FC - Doncaster Rovers Doncaster Rovers
09/07 16:00 Retford United - Mansfield Town Mansfield Town
09/07 16:00 Warrington Rylands - Salford City Salford City
09/07 16:30 Burton Albion Burton Albion Geannuleerd Burnley Burnley
09/07 17:00 Reading Reading 0-2 SL Benfica SL Benfica
09/07 17:00 Dynamo Dresden Dynamo Dresden 0-2 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
09/07 17:00 GĂłrnik Zabrze GĂłrnik Zabrze - Aalborg Aalborg
09/07 17:00 Banbury United Banbury United 1-2 Oxford Utd Oxford Utd
09/07 17:00 St. Pölten St. Pölten 1-3 Bohemians 1905 Bohemians 1905
09/07 17:00 Rovereto - Lecce Lecce
09/07 17:05 Clermont FC Clermont FC 0-1 Grenoble Grenoble
09/07 17:20 Accrington Stanley Accrington Stanley - Blackburn Blackburn
09/07 17:30 Auxerre Auxerre 2-3 Amiens Amiens
09/07 17:30 VFB Stuttgart VFB Stuttgart 3-2 FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich
09/07 17:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 1-1 Greuther FĂĽrth Greuther FĂĽrth
09/07 17:30 Sion Sion 1-2 Strasbourg Strasbourg
09/07 17:30 WSG Wattens WSG Wattens 1-7 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
09/07 18:00 Monaco Monaco 2-0 Portimonense Portimonense
09/07 18:00 Toulouse Toulouse 6-1 Troyes Troyes
09/07 18:00 Rapid Wien Rapid Wien 3-3 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
09/07 18:00 Rio Ave Rio Ave 2-0 CD Tondela CD Tondela
09/07 18:00 Ajaccio Ajaccio 0-1 Caen Caen
09/07 18:00 Cork City Cork City 0-2 Stoke City Stoke City
09/07 18:00 Stade Brestois Stade Brestois - Avranches
09/07 18:00 Hartberg Hartberg 1-2 Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE
09/07 18:30 Luzern Luzern - Dinamo Kiev Dinamo Kiev
09/07 19:00 NAC NAC - Excelsior Excelsior
09/07 19:00 Lyon Lyon - Bourg en Bresse Peronnas
09/07 19:00 Montpellier Montpellier 0-1 Rodez Rodez
09/07 19:00 Brighton Brighton 0-0 Union SG Union SG
09/07 19:30 KAA Gent KAA Gent 2-1 FC Midtjylland FC Midtjylland
09/07 19:30 Sturm Graz Sturm Graz 2-1 Galatasaray Galatasaray
09/07 19:30 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 1-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
09/07 21:00 Sunderland Sunderland - FF Rangers FC Rangers FC
10/07 12:00 Brøndby IF Brøndby IF - Fremad Amager
10/07 13:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Geannuleerd Khimki FC Khimki FC
10/07 13:30 Watford Watford 0-0 Panathinaikos Panathinaikos
10/07 14:05 München 1860 München 1860 0-6 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach
10/07 17:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 1-4 Ufa Ufa
10/07 17:00 Istanbul BB Istanbul BB - Antalyaspor Antalyaspor
10/07 17:05 Angers Angers 2-1 Niort Niort
10/07 17:35 Settaurense - Bologna Bologna
10/07 18:00 Bellinzona - Monza Monza
10/07 18:00 Rostov FK Rostov FK 1-2 Krasnodar Krasnodar
10/07 18:05 Sassuolo Sassuolo - Real Vicenza
10/07 18:10 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 3-3 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
10/07 19:30 Fenerbahçe Fenerbahçe 2-0 Hull City Hull City
11/07 10:30 Sivasspor Sivasspor 1-0 Neftchi Neftchi
11/07 20:30 East Grinstead Town East Grinstead Town 0-9 Crawley Town Crawley Town
12/07 10:55 Getafe Getafe 2-1 Preston North End Preston North End
12/07 11:00 KAA Gent KAA Gent 2-2 SK Beveren SK Beveren
12/07 12:00 Lincoln Lincoln 0-2 Sheffield United Sheffield United
12/07 13:15 Lincoln Lincoln - Sheffield United Sheffield United
12/07 13:30 Zwolle Zwolle 7-3 RKC RKC
12/07 14:05 Reading Reading 4-0 Maidenhead United Maidenhead United
12/07 15:00 Liverpool FC Liverpool FC 0-4 Manchester United Manchester United
12/07 15:00 Huddersfield Town Huddersfield Town 3-1 Morecambe Morecambe
12/07 15:05 Bristol City Bristol City 0-0 Portsmouth Portsmouth
12/07 16:00 Adana Demirspor Adana Demirspor 0-2 Umm Salal
12/07 16:00 Besiktas Besiktas 0-0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
12/07 16:00 Watford Watford 0-2 Bolton Wanderers Bolton Wanderers
12/07 16:05 Al-Rayyan 1-2 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
12/07 17:00 Fiorentina Fiorentina 7-0 Real Vicenza
12/07 17:30 FC Basel FC Basel Geannuleerd Strasbourg Strasbourg
12/07 17:40 Austria Wien Austria Wien 4-0 FC Marchfeld Donauauen
12/07 18:00 Vitesse Vitesse 1-0 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
12/07 18:05 Lyon Lyon 1-3 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
12/07 18:05 Toulouse Toulouse 2-0 Pau Pau
12/07 18:30 Lugano Lugano 1-4 Inter Milaan Inter Milaan
12/07 19:00 Winterthur 3-0 SC Bruehl
12/07 19:00 Woergl 1-10 WSG Wattens WSG Wattens
12/07 19:00 Arouca Arouca 2-3 Braga Braga
12/07 19:00 Quick 20 0-3 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
12/07 19:30 Cardiff City Cardiff City 2-0 Newport County Newport County
12/07 19:30 Exeter City Exeter City 3-0 Truro City Truro City
12/07 20:00 Ipswich Town Ipswich Town 1-2 West Ham Utd West Ham Utd
12/07 20:00 Nottingham Forest Nottingham Forest 1-0 Burton Albion Burton Albion
12/07 20:00 Portimonense Portimonense 1-1 Birmingham City Birmingham City
12/07 20:00 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis 0-0 Telstar Telstar
12/07 20:00 Potters Bar Town Potters Bar Town 0-0 Leyton Orient Leyton Orient
12/07 20:00 Woking Woking - Swindon Town Swindon Town
12/07 20:00 Harrogate Town Harrogate Town 0-3 Rotherham United Rotherham United
12/07 20:00 Boreham Wood Boreham Wood 1-1 West Ham Utd West Ham Utd
12/07 20:00 Hyde United - Wigan Wigan
12/07 20:15 Farnborough Farnborough 0-2 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
12/07 20:30 Shrewsbury Shrewsbury 0-0 Telford
12/07 20:30 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 1-1 Swansea Swansea
12/07 20:30 Leamington Leamington 1-1 Walsall Walsall
12/07 20:30 Bath City Bath City 3-1 Bristol Rovers Bristol Rovers
12/07 20:30 Marske United Marske United 0-3 Hartlepool Hartlepool
12/07 20:30 King's Lynn Town King's Lynn Town 0-2 Norwich City Norwich City
12/07 20:45 Livingston Livingston - Inverness C.T. Inverness C.T.
12/07 20:45 Falkirk Falkirk - Hibernian Hibernian
12/07 20:45 Witton Albion Witton Albion 1-4 Barrow Barrow
12/07 20:45 Hungerford Town Hungerford Town 1-2 Oxford Utd Oxford Utd
12/07 20:45 Matlock Town Matlock Town 0-1 Mansfield Town Mansfield Town
12/07 20:45 Chorley Chorley 3-0 Salford City Salford City
12/07 20:45 Maidstone United Maidstone United 0-0 Leyton Orient Leyton Orient
12/07 20:45 Dartford Dartford 0-2 Millwall Millwall
12/07 21:00 Lyon Lyon 3-0 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
13/07 11:30 Moreirense Moreirense 0-0 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
13/07 11:30 Chaves Chaves - Academico Viseu FC Academico Viseu FC
13/07 12:05 AS Roma AS Roma 2-0 Sunderland Sunderland
13/07 13:00 K-League All Stars 3-6 Tottenham Tottenham
13/07 15:00 Sakaryaspor - Istanbulspor
13/07 15:30 Club Brugge Club Brugge 4-2 Utrecht Utrecht
13/07 16:00 Nantes Nantes 0-1 Guingamp Guingamp
13/07 16:00 KV Mechelen KV Mechelen - RWDM RWDM
13/07 17:00 Sampdoria Sampdoria 9-1 Castiglione
13/07 17:30 Lecce Lecce 2-3 VfL Bochum VfL Bochum
13/07 17:35 Monza Monza - Lugano II
13/07 18:00 STVV STVV 0-2 Seraing Seraing
13/07 18:00 Fortuna Sittard Fortuna Sittard Geannuleerd Virton Virton
13/07 18:00 Fortuna Sittard Fortuna Sittard - Eindse Boys
13/07 18:00 Auxerre Auxerre 3-2 Orléans Orléans
13/07 18:00 Udinese Udinese 11-0 Rapid Lienz
13/07 18:00 Salernitana Salernitana 0-0 FC Schalke 04 FC Schalke 04
13/07 18:00 Cremonese Cremonese - Paradiso
13/07 18:00 BanĂ­k Ostrava BanĂ­k Ostrava 2-4 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
13/07 18:00 FC Augsburg FC Augsburg 0-1 Ceske Budejovice Ceske Budejovice
13/07 18:00 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 2-0 Puskás Academy Puskás Academy
13/07 18:00 FSV Zwickau 0-4 QPR QPR
13/07 18:05 Angers Angers 2-1 Cholet
13/07 18:05 Clermont FC Clermont FC 4-2 UNFP FC
13/07 18:05 Lommel SK Lommel SK 1-2 Reims Reims
13/07 18:30 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 5-2 Viktoria Koeln 1904
13/07 19:00 FC Fehérvár FC Fehérvár 1-0 Galatasaray Galatasaray
13/07 19:05 Marseille Marseille 4-1 Marignane/Gignac FC
13/07 19:05 VV Veelerveen 0-15 FC Groningen FC Groningen
13/07 19:15 Olot Olot 1-1 Barcelona Barcelona
13/07 20:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 1-1 Union SG Union SG
13/07 20:00 Accrington Stanley Accrington Stanley 2-0 Stoke City Stoke City
13/07 20:00 Salford City Salford City 1-1 Rotherham United Rotherham United
13/07 20:00 Spennymoor Town FC - Doncaster Rovers Doncaster Rovers
13/07 20:30 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1-2 Hearts Hearts
13/07 20:30 Stevenage Stevenage 1-1 Peterborough United Peterborough United
13/07 20:45 Dundee Dundee 1-1 Blackburn Blackburn
13/07 20:45 Kilmarnock Kilmarnock - Partick Thistle Partick Thistle
13/07 20:45 Northampton Town Northampton Town 0-3 West Bromwich West Bromwich
13/07 20:45 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville Geannuleerd Bristol Rovers Bristol Rovers
13/07 20:45 Eastleigh Eastleigh 1-5 Oxford Utd Oxford Utd
13/07 20:45 Atherton Collieries Atherton Collieries - Bolton Wanderers Bolton Wanderers
13/07 20:45 Melksham Town Melksham Town Geannuleerd Forest Green Rovers Forest Green Rovers
13/07 20:45 Three Bridges 0-5 Crawley Town Crawley Town
14/07 02:00 Pumas Pumas 1-1 Celta De Vigo Celta De Vigo
14/07 10:00 CD Santa Clara CD Santa Clara - Vitoria de Guimaraes B
14/07 11:45 Portimonense Portimonense 0-1 FC Porto FC Porto
14/07 11:45 Brisbane Roar FC 1-2 Leeds United Leeds United
14/07 15:00 Gaziantep B.B. Gaziantep B.B. 0-0 Neftchi Neftchi
14/07 16:00 Antalyaspor Antalyaspor - Bodrumspor
14/07 18:00 Empoli Empoli 11-0 Castelfiorentino
14/07 18:00 Napoli Napoli 10-0 Anaune
14/07 18:00 Verl Verl 0-5 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
14/07 18:05 Trabzonspor Trabzonspor 2-1 MTK Budapest FC MTK Budapest FC
14/07 22:05 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 1-1 Villarreal Villarreal
15/07 10:30 Vizela Vizela - Torreense
15/07 12:05 Melbourne Victory 1-4 Manchester United Manchester United
15/07 14:30 Newcastle United Newcastle United 3-0 MĂĽnchen 1860 MĂĽnchen 1860
15/07 14:30 Union Berlin Union Berlin 1-0 Ceske Budejovice Ceske Budejovice
15/07 14:35 Liverpool FC Liverpool FC 2-0 Crystal Palace Crystal Palace
15/07 14:35 Torino Torino 1-3 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
15/07 15:00 Adana Demirspor Adana Demirspor - Istanbulspor
15/07 15:30 Ajax Ajax 1-1 Eupen Eupen
15/07 16:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 1-0 Heracles Heracles
15/07 16:00 Hatayspor Hatayspor - Rizespor Rizespor
15/07 17:00 Istanbul BB Istanbul BB - Konyaspor Konyaspor
15/07 17:00 Quevilly Quevilly 0-2 PSG PSG
15/07 18:35 Zwolle Zwolle 0-1 Heerenveen Heerenveen
15/07 18:35 Bournemouth Bournemouth 2-1 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
15/07 19:00 NAC NAC 0-0 FC Volendam FC Volendam
15/07 19:35 Barbate 0-6 Cádiz CF Cádiz CF
15/07 20:00 Antwerp Antwerp - Dinamo Kiev Dinamo Kiev
15/07 20:00 Braga Braga 3-0 Middlesbrough Middlesbrough
15/07 20:00 Shrewsbury Shrewsbury 1-3 Burnley Burnley
15/07 20:15 Besiktas Besiktas 1-0 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05
15/07 20:30 Colchester United Colchester United 0-1 Millwall Millwall
15/07 20:30 Chorley Chorley 0-5 Stockport Stockport
15/07 20:30 Mickleover Sports Mickleover Sports 3-0 Burton Albion Burton Albion
15/07 20:30 Weston Super Mare 0-4 Newport County Newport County
15/07 22:00 SL Benfica SL Benfica 3-0 Nice Nice
16/07 10:00 FC Famalicao FC Famalicao - Vizela Vizela
16/07 11:00 Westerlo Westerlo 2-3 Beerschot Beerschot
16/07 11:00 RC Lens RC Lens 1-0 Rodez Rodez
16/07 11:00 Penafiel Penafiel - CD Santa Clara CD Santa Clara
16/07 11:30 Braga B - Chaves Chaves
16/07 11:30 Rio Ave Rio Ave 0-0 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
16/07 12:00 Galatasaray Galatasaray Geannuleerd Paksi SE Paksi SE
16/07 12:00 Gil Vicente Gil Vicente Geannuleerd Penafiel Penafiel
16/07 12:00 Crystal Palace Crystal Palace - Ipswich Town Ipswich Town
16/07 12:00 KV Mechelen KV Mechelen Geannuleerd Fortuna Sittard Fortuna Sittard
16/07 12:00 Halifax Town Halifax Town 1-1 Hertha Berlin Hertha Berlin
16/07 12:15 VitĂłria GuimarĂŁes VitĂłria GuimarĂŁes 1-2 FC Porto FC Porto
16/07 13:00 Sevilla Sevilla 1-1 Tottenham Tottenham
16/07 13:00 Salford City Salford City Geannuleerd Hertha Berlin Hertha Berlin
16/07 13:00 Harrogate Town Harrogate Town 1-0 Huddersfield Town Huddersfield Town
16/07 13:05 VFL OsnabrĂĽck VFL OsnabrĂĽck 1-2 FC Groningen FC Groningen
16/07 13:30 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 2-2 Blackburn Blackburn
16/07 13:30 Scunthorpe Scunthorpe 3-2 Sheffield United Sheffield United
16/07 14:00 Feyenoord Feyenoord 0-4 Union SG Union SG
16/07 14:00 NEC NEC - FC Bocholt
16/07 14:00 Standard Standard 1-1 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach
16/07 14:00 OH Leuven OH Leuven 3-3 Leicester City Leicester City
16/07 14:00 Gillingham Gillingham 1-2 Portsmouth Portsmouth
16/07 14:00 Stoke City Stoke City - Fleetwood Town Fleetwood Town
16/07 14:00 Watford Watford 4-1 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
16/07 14:00 Northampton Town Northampton Town 1-2 Luton Town Luton Town
16/07 14:00 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C. 1-3 Wigan Wigan
16/07 14:00 Hallescher FC Hallescher FC 1-1 QPR QPR
16/07 14:00 Salford City Salford City Geannuleerd Halifax Town Halifax Town
16/07 14:00 RB Leipzig RB Leipzig 3-1 Southampton Southampton
16/07 14:30 Borussia Dortmund II 1-1 <