Word fan! 47

Download kalender Vriendschappelijke Wedstrijden 2023

Download alle wedstrijden van Vriendschappelijke Wedstrijden naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge├╝pdatet worden.

Download de kalender van jouw favoriete ploeg

1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 1.FC N├╝rnberg 1.FC N├╝rnberg 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim Aalborg Aalborg Aarhus Fremad Aarhus Fremad AC Horsens AC Horsens AC Milan AC Milan Admira Moedling II Admira Moedling II AGF AGF AIK AIK Ajaccio Ajaccio Al Hilal Al Hilal Almere City Almere City Always Ready Always Ready Angers Angers Annecy FC Annecy FC Antequera Antequera Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld Aston Villa Aston Villa Atalanta Atalanta Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt Austria Wien Austria Wien Auxerre Auxerre AZ Alkmaar AZ Alkmaar Bastia Bastia Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen Bayern M├╝nchen Bayern M├╝nchen Besiktas Besiktas Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz Bor. M├Ânchengladbach Bor. M├Ânchengladbach Borussia Dortmund Borussia Dortmund Brighton Brighton Br├Şndby IF Br├Şndby IF Cambuur Cambuur Charleroi Charleroi Clermont FC Clermont FC Crystal Palace Crystal Palace Dijon Dijon Dordrecht Dordrecht Dornbirn Dornbirn Dynamo Dresden Dynamo Dresden Emmen Emmen Fatih Karag├╝mr├╝k Fatih Karag├╝mr├╝k FC Augsburg FC Augsburg FC Basel FC Basel FC Helsingoer FC Helsingoer FC K├Şbenhavn FC K├Şbenhavn FC Midtjylland FC Midtjylland FC Nordsj├Žlland FC Nordsj├Žlland FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona FC Schalke 04 FC Schalke 04 FC St. Pauli FC St. Pauli FC Twente FC Twente FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno FC Z├╝rich FC Z├╝rich Fiorentina Fiorentina First Vienna FC First Vienna FC Flora Tallin Flora Tallin Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC Fortuna Sittard Fortuna Sittard Fredericia Fredericia Freiburg Freiburg Freiburg II Freiburg II Getafe Getafe Girona FC Girona FC Grasshoppers Grasshoppers Grazer AK Grazer AK Guingamp Guingamp Hajduk Split Hajduk Split Hammarby Hammarby Hartberg Hartberg Hertha Berlin Hertha Berlin Hobro Hobro Huddersfield Town Huddersfield Town Hvidovre Hvidovre IF Elfsborg IF Elfsborg Istanbulspor Istanbulspor Juventud Torremolinos CF Juventud Torremolinos CF Kapfenberger SV Kapfenberger SV Karlsruher SC Karlsruher SC Kayserispor Kayserispor Konyaspor Konyaspor KV Mechelen KV Mechelen KV Oostende KV Oostende LASK Linz LASK Linz Lausanne Sports Lausanne Sports Le Havre Le Havre Lille OSC Lille OSC Lorient Lorient Lugano Lugano Luzern Luzern Lyon Lyon Mallorca B Mallorca B Malm├ FF Malm├ FF Meppen Meppen Metz Metz Montpellier Montpellier Monza Monza MSV Duisburg MSV Duisburg M├╝nchen 1860 M├╝nchen 1860 NAC NAC Naestved Naestved Newcastle United Newcastle United Niort Niort NK Celje NK Celje Nottingham Forest Nottingham Forest Odense BK Odense BK Oldenburg Oldenburg Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus Osasuna Osasuna Paderborn 07 Paderborn 07 Paris FC Paris FC PSG PSG PSV PSV Quevilly Quevilly Rak├│w Czestochowa Rak├│w Czestochowa Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti RC Lens RC Lens Real Betis Real Betis Real Mallorca Real Mallorca Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Reims Reims Rennes Rennes Rheindorf Altach Rheindorf Altach S.S. Arezzo S.S. Arezzo Saarbr├╝cken Saarbr├╝cken Saint-Etienne Saint-Etienne Sampdoria Sampdoria Sandhausen Sandhausen Sankt Gallen Sankt Gallen Schaffhausen Schaffhausen Seraing Seraing Servette Servette Silkeborg IF Silkeborg IF Sion Sion Sivasspor Sivasspor SKU Amstetten SKU Amstetten Sochaux Sochaux Spartak Trnava Spartak Trnava Spezia Spezia St. P├Âlten St. P├Âlten Stade Brestois Stade Brestois Stoke City Stoke City Strasbourg Strasbourg SV Ried SV Ried SV Waldhof Mannheim SV Waldhof Mannheim S├ŞnderjyskE S├ŞnderjyskE Thun Thun Union SG Union SG Utrecht Utrecht Valencia CF Valencia CF Valladolid Valladolid Vendsyssel FF Vendsyssel FF Venezia Venezia VFB Stuttgart VFB Stuttgart VfL Bochum VfL Bochum VFL Osnabr├╝ck VFL Osnabr├╝ck Viborg FF Viborg FF Viking Viking Vorwaerts Steyr Vorwaerts Steyr Werder Bremen Werder Bremen Westerlo Westerlo Wil Wil Winterthur Winterthur Wolfsberger AC Wolfsberger AC WSG Wattens WSG Wattens Young Boys Bern Young Boys Bern Zeljeznicar Zeljeznicar

Kalender Vriendschappelijke Wedstrijden 2023

 Speeldag 1
20/11 14:00 Grazer AK 3-4P Hertha Berlin Hertha Berlin
20/11 16:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt 2-1 M├╝nchen 1860 M├╝nchen 1860
22/11 16:00 Juventud Torremolinos CF Juventud Torremolinos CF 0-3 Hammarby Hammarby
- 24'
- 33'
- 66'
23/11 15:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-2 NK Celje NK Celje
24/11 16:00 Antequera Antequera 1-2 Hammarby Hammarby
25/11 13:30 Sandhausen Sandhausen - Rheindorf Altach Rheindorf Altach
25/11 14:00 First Vienna FC 1-2 Hartberg Hartberg
26/11 12:00 AC Horsens 1-0 AGF AGF
52' -
29/11 17:00 Besiktas Besiktas 4-0 Istanbulspor
29/11 18:00 Zeljeznicar Zeljeznicar 1-2 Konyaspor Konyaspor
30/11 20:00 Valladolid Valladolid 1-0 Getafe Getafe
Roberto Arroyo 26' -
01/12 13:00 AGF AGF 0-1 Fredericia
- 42'
01/12 14:30 Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz 4-3 WSG Wattens WSG Wattens
01/12 15:00 S.S. Arezzo 1-4 Fiorentina Fiorentina
- 7' Marco Benassi
- 39' Marco Benassi
- 43' Marco Benassi
78' -
- 90+3' Nanitamo Jonathan Ikone
01/12 16:00 Huddersfield Town Huddersfield Town 0-2 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
- 39' Konstantinos Fortounis
- 72' Youssef El Arabi
02/12 14:30 Grasshoppers Grasshoppers 4-1 Rheindorf Altach Rheindorf Altach
02/12 17:00 Besiktas Besiktas 1-1 Fatih Karag├╝mr├╝k Fatih Karag├╝mr├╝k
02/12 20:30 Stoke City Stoke City 2-1 Nottingham Forest Nottingham Forest
- 45' Morgan Gibbs-white
Steve Cook 65' -
Tyrese Campbell 77' -
03/12 13:30 Almere City Almere City 1-1 FC Twente FC Twente
Lance Duijvestijn 44' -
- 86' Max Bruns
03/12 14:00 Utrecht Utrecht Geannuleerd Seraing Seraing
03/12 14:30 Lausanne Sports Lausanne Sports 0-1 FC Basel FC Basel
- 18' Zeki Amdouni
04/12 14:00 NAC NAC ...-... KV Mechelen KV Mechelen
05/12 15:00 Kayserispor Kayserispor ...-... Saarbr├╝cken Saarbr├╝cken
07/12 12:00 Grasshoppers Grasshoppers ...-... Luzern Luzern
07/12 17:00 KV Oostende KV Oostende ...-... Lille OSC Lille OSC
07/12 18:00 Fiorentina Fiorentina ...-... Always Ready Always Ready
07/12 18:00 Mallorca B Mallorca B ...-... 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05
08/12 12:00 Besiktas Besiktas ...-... Charleroi Charleroi
08/12 12:00 Newcastle United Newcastle United ...-... Al Hilal
08/12 14:00 Aston Villa Aston Villa ...-... Brighton Brighton
08/12 15:00 Sivasspor Sivasspor ...-... Saarbr├╝cken Saarbr├╝cken
09/12 11:00 Metz Metz ...-... Auxerre Auxerre
09/12 12:00 Freiburg Freiburg ...-... Luzern Luzern
09/12 12:00 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... Dornbirn
09/12 14:00 Union SG Union SG ...-... Angers Angers
09/12 14:00 Clermont FC Clermont FC ...-... Valencia CF Valencia CF
09/12 14:00 Emmen Emmen ...-... Meppen
10/12 11:00 Lille OSC Lille OSC ...-... Valladolid Valladolid
10/12 12:00 RC Lens RC Lens ...-... Montpellier Montpellier
10/12 12:00 Osasuna Osasuna ...-... Lorient Lorient
10/12 12:00 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti ...-... Borussia Dortmund Borussia Dortmund
10/12 13:30 Borussia Dortmund Borussia Dortmund ...-... Fiorentina Fiorentina
10/12 14:00 FC Augsburg FC Augsburg ...-... Grasshoppers Grasshoppers
10/12 14:30 FC Basel FC Basel ...-... SV Waldhof Mannheim SV Waldhof Mannheim
10/12 15:00 Fiorentina Fiorentina ...-... Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
10/12 17:00 Real Mallorca Real Mallorca ...-... 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05
11/12 12:00 Besiktas Besiktas ...-... Westerlo Westerlo
13/12 12:00 Osasuna Osasuna ...-... Stade Brestois Stade Brestois
13/12 17:00 Valladolid Valladolid ...-... Clermont FC Clermont FC
14/12 12:00 Bastia Bastia ...-... Fiorentina Fiorentina
14/12 12:00 Ajaccio Ajaccio ...-... Saint-Etienne Saint-Etienne
14/12 12:00 Servette Servette ...-... Spezia Spezia
14/12 15:00 Angers Angers ...-... Niort Niort
15/12 18:00 Meppen ...-... Werder Bremen Werder Bremen
16/12 11:00 Lille OSC Lille OSC ...-... Cambuur Cambuur
16/12 11:00 PSG PSG ...-... Paris FC Paris FC
16/12 12:00 Lorient Lorient ...-... Guingamp Guingamp
16/12 12:00 Freiburg Freiburg ...-... Karlsruher SC Karlsruher SC
16/12 18:00 Hajduk Split Hajduk Split ...-... FC Schalke 04 FC Schalke 04
16/12 19:00 Crystal Palace Crystal Palace ...-... Valladolid Valladolid
16/12 19:30 Valencia CF Valencia CF ...-... Nottingham Forest Nottingham Forest
17/12 12:00 Rak├│w Czestochowa Rak├│w Czestochowa ...-... Fortuna Sittard Fortuna Sittard
17/12 12:00 Girona FC Girona FC ...-... Stade Brestois Stade Brestois
17/12 12:00 Clermont FC Clermont FC ...-... Dijon Dijon
17/12 12:00 RC Lens RC Lens ...-... Le Havre Le Havre
17/12 12:00 Servette Servette ...-... Utrecht Utrecht
17/12 12:00 Lugano Lugano ...-... Freiburg II
17/12 13:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen ...-... FC Z├╝rich FC Z├╝rich
17/12 17:00 Lyon Lyon ...-... Sochaux Sochaux
17/12 17:00 Angers Angers ...-... Auxerre Auxerre
19/12 12:00 Dynamo Dresden Dynamo Dresden ...-... Sampdoria Sampdoria
20/12 12:00 Clermont FC Clermont FC ...-... Sochaux Sochaux
21/12 12:00 Auxerre Auxerre ...-... Hajduk Split Hajduk Split
21/12 12:00 RC Lens RC Lens ...-... Reims Reims
21/12 12:00 Servette Servette ...-... Annecy FC
21/12 12:00 Strasbourg Strasbourg ...-... Sion Sion
21/12 12:00 PSG PSG ...-... Quevilly Quevilly
22/12 12:00 MSV Duisburg MSV Duisburg ...-... Fortuna Sittard Fortuna Sittard
22/12 12:00 Valencia CF Valencia CF ...-... AZ Alkmaar AZ Alkmaar
22/12 12:00 Freiburg Freiburg ...-... Young Boys Bern Young Boys Bern
22/12 18:00 Rennes Rennes ...-... Stade Brestois Stade Brestois
22/12 19:00 Lyon Lyon ...-... Monza Monza
22/12 19:00 FC Schalke 04 FC Schalke 04 ...-... VFL Osnabr├╝ck VFL Osnabr├╝ck
23/12 14:00 Emmen Emmen ...-... Dordrecht Dordrecht
23/12 17:00 Real Betis Real Betis ...-... Atalanta Atalanta
29/12 19:00 Atalanta Atalanta ...-... AZ Alkmaar AZ Alkmaar
30/12 12:00 Thun Thun ...-... Sion Sion
30/12 18:15 PSV PSV ...-... AC Milan AC Milan
04/01 15:30 Werder Bremen Werder Bremen ...-... FC St. Pauli FC St. Pauli
07/01 14:00 Bor. M├Ânchengladbach Bor. M├Ânchengladbach ...-... Oldenburg
07/01 15:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen ...-... Venezia Venezia
08/01 12:00 Sion Sion ...-... VFB Stuttgart VFB Stuttgart
08/01 15:30 Werder Bremen Werder Bremen ...-... Sankt Gallen Sankt Gallen
10/01 12:00 Austria Wien Austria Wien ...-... FC Zbrojovka Brno
10/01 15:30 FC Schalke 04 FC Schalke 04 ...-... 1.FC N├╝rnberg 1.FC N├╝rnberg
11/01 14:00 Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld ...-... Bor. M├Ânchengladbach Bor. M├Ânchengladbach
13/01 12:00 Viborg FF Viborg FF ...-... Vendsyssel FF
13/01 12:00 Sion Sion ...-... VfL Bochum VfL Bochum
13/01 12:00 Bayern M├╝nchen Bayern M├╝nchen ...-... Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
13/01 12:00 FC K├Şbenhavn FC K├Şbenhavn ...-... Hvidovre
13/01 13:00 Aalborg Aalborg ...-... Fredericia
13/01 17:30 Austria Wien Austria Wien ...-... Admira Moedling II Admira Moedling II
14/01 12:00 S├ŞnderjyskE S├ŞnderjyskE ...-... AGF AGF
14/01 12:00 Winterthur ...-... Dornbirn
14/01 12:00 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... Wil
14/01 12:00 FC Nordsj├Žlland FC Nordsj├Žlland ...-... FC Helsingoer
14/01 14:00 Bor. M├Ânchengladbach Bor. M├Ânchengladbach ...-... FC St. Pauli FC St. Pauli
14/01 14:00 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 ...-... 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim
14/01 14:00 LASK Linz LASK Linz ...-... Vorwaerts Steyr
15/01 12:00 Sankt Gallen Sankt Gallen ...-... Rheindorf Altach Rheindorf Altach
15/01 14:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen ...-... FC K├Şbenhavn FC K├Şbenhavn
16/01 13:00 AC Horsens ...-... Hobro
17/01 12:00 FC Rapperswil-Jona ...-... Winterthur
17/01 12:00 Lugano Lugano ...-... Freiburg II
17/01 14:00 LASK Linz LASK Linz ...-... Kapfenberger SV Kapfenberger SV
17/01 15:00 SKU Amstetten SKU Amstetten ...-... Hartberg Hartberg
18/01 12:00 Grasshoppers Grasshoppers ...-... Schaffhausen
18/01 13:00 Br├Şndby IF Br├Şndby IF ...-... Naestved
19/01 12:00 Silkeborg IF Silkeborg IF ...-... Viborg FF Viborg FF
20/01 12:00 Hartberg Hartberg ...-... St. P├Âlten St. P├Âlten
20/01 13:00 AC Horsens ...-... Aalborg Aalborg
21/01 12:00 FC St. Pauli FC St. Pauli ...-... FC Midtjylland FC Midtjylland
21/01 12:00 Paderborn 07 Paderborn 07 ...-... Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
21/01 12:00 FC Nordsj├Žlland FC Nordsj├Žlland ...-... Odense BK Odense BK
21/01 17:00 Silkeborg IF Silkeborg IF ...-... Vendsyssel FF
22/01 12:00 Br├Şndby IF Br├Şndby IF ...-... Hvidovre
25/01 12:00 Winterthur ...-... Flora Tallin Flora Tallin
26/01 12:00 Viborg FF Viborg FF ...-... Aalborg Aalborg
27/01 12:00 Malm├ FF Malm├ FF ...-... FC Nordsj├Žlland FC Nordsj├Žlland
27/01 12:00 Austria Wien Austria Wien ...-... First Vienna FC
27/01 14:00 Br├Şndby IF Br├Şndby IF ...-... IF Elfsborg IF Elfsborg
28/01 11:00 SV Ried SV Ried ...-... Vorwaerts Steyr
28/01 14:30 SV Ried SV Ried ...-... St. P├Âlten St. P├Âlten
30/01 12:00 FC K├Şbenhavn FC K├Şbenhavn ...-... AGF AGF
31/01 17:00 Silkeborg IF Silkeborg IF ...-... Aarhus Fremad
04/02 12:00 Austria Wien Austria Wien ...-... Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
04/02 12:00 Hartberg Hartberg ...-... Spartak Trnava Spartak Trnava
04/02 12:00 FC K├Şbenhavn FC K├Şbenhavn ...-... IF Elfsborg IF Elfsborg
07/02 12:00 FC K├Şbenhavn FC K├Şbenhavn ...-... Viking Viking
10/02 12:00 FC K├Şbenhavn FC K├Şbenhavn ...-... AIK AIK
11/02 12:00 Vendsyssel FF ...-... Aalborg Aalborg