Dit is ons Team van de Week!
Redactie
| 4 reacties

Drie Genkies in ons Team van de Week

Dit is ons Team van de Week!
Foto: © SC

Dit is ons team van de week na speeldag 5 van van de play-offs!

Doel

Een verdiende plek tussen de palen voor Thomas Kaminski. Met zijn eerste clean sheet van de play-offs lag hij aan de basis voor het eerste puntje van zijn team.

Verdediging

Achterin meteen twee jongens uit de kraker van vrijdagavond. Zowel Sébastien Dewaest als Zinho Vanheusden deden het uitstekend voor respectievelijk KRC Genk en Standard. Arslanagic was bij Antwerp de sterkste tegen Club Brugge.

Middenveld

Het middenveld wordt gedomineerd door Genkies. Zowel Heynen als Trossard speelden een wereldmatch tegen Standard. Van Der Bruggen leidde KV Kortrijk naar de zege met twee goals en Louis Verstraete toonde zijn klasse nog eens bij Waasland-Beveren. Lamkel Ze was alweer een gesel voor de Brugse defensie.

Aanval

Helemaal voorin keerde Niakaté terug naar de vorm van het begin van het seizoen en vond ook Niane vlot de weg naar de netten.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Ontvang het voetbalnieuws van jouw favoriete ploeg per mail

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Play-off 1

Nieuwste reacties