Kalender

 Speeldag 4
10/06 20:45 Tsjechiƫ Tsjechiƫ 3-0 Montenegro Montenegro
Jakub Jankto 18' 1-0
Boris Kopitović 49' 2-0
Patrik Schick (pen) 82' 3-0
10/06 20:45 Macedoniƫ Macedoniƫ 1-4 Oostenrijk Oostenrijk
Martin Hinteregger 18' 1-0
1-1 39' Valentino Lazaro
1-2 62' Marko Arnautovic (pen)
1-3 82' Marko Arnautovic
1-4 86' Egzon Bejtulai
10/06 20:45 Letland Letland 0-5 Sloveniƫ Sloveniƫ
0-1 24' Domen Črnigoj
0-2 26' Domen Črnigoj
0-3 29' Josip Ilicic (pen)
0-4 44' Josip Ilicic
0-5 47' Miha Zajc
10/06 20:45 Polen Polen 4-0 Israƫl Israƫl
Krzysztof Piątek 35' 1-0
Robert Lewandowski (pen) 56' 2-0
Kamil Grosicki 58' 3-0
Damian Kadzior 84' 4-0
10/06 20:45 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden 0-2 Noorwegen Noorwegen
0-1 49' Bjƶrn Maars Johnsen
0-2 83' Bjƶrn Maars Johnsen
10/06 20:45 Malta Malta 0-4 Roemeniƫ Roemeniƫ
0-1 7' George Alexandru Puşcaş
0-2 29' George Alexandru Puşcaş
0-3 34' Alexandru Chipciu
0-4 90+1' Dennis Man
0-5 90+1' Dennis Man
0-6 90+1' Dennis Man
10/06 20:45 Spanje Spanje 3-0 Zweden Zweden
Sergio Ramos (pen) 64' 1-0
Alvaro Morata (pen) 85' 2-0
Mikel Oiarzabal Ugarte 87' 3-0
10/06 20:45 Denemarken Denemarken 5-1 Georgiƫ Georgiƫ
Kasper Dolberg 13' 1-0
1-1 25' Saba Lobzhanidze
Christian Eriksen (pen) 30' 2-1
Kasper Dolberg 63' 3-1
Yussuf Yurary Poulsen 73' 4-1
Martin Braithwaite 90+3' 5-1
10/06 20:45 Serviƫ Serviƫ 4-1 Litouwen Litouwen
Aleksandar Mitrovic 20' 1-0
Aleksandar Mitrovic 34' 2-0
Luka Jovic 35' 3-0
3-1 71' Arvydas Novikovas (pen)
Adem Ljajic 90+2' 4-1
10/06 20:45 Bulgarije Bulgarije 2-3 Kosovo Kosovo
0-1 14' Milot Rashica
Ivelin Popov 43' 1-1
Kristian Traychev Dimitrov 55' 2-1
2-2 64' Vedat Muriqi
2-3 90+2' Elbasan Rashani
10/06 20:45 Ierland Ierland 2-0 Gibraltar Gibraltar
Joseph Luis Chipolina 29' 1-0
Robert Brady 90+3' 2-0
10/06 20:45 OekraĆÆne OekraĆÆne 1-0 Luxemburg Luxemburg
Roman Yaremchuk 6' 1-0
11/06 16:00 Kazachstan Kazachstan 4-0 San Marino San Marino
Islambek Kuat 45+1' 1-0
Maxim Fedin 61' 2-0
Gafurzhan Suyumbayev 65' 3-0
Bauyrzhan Islamkhan 79' 4-0
11/06 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1-5 Slovakije Slovakije
0-1 8' Stanislav Lobotka
0-2 27' Juraj Kucka
Ramil Sheydaev 28' 1-2
1-3 30' Marek Hamsik
1-4 57' Marek Hamsik
1-5 85' DƔvid Hancko
11/06 20:45 Belgiƫ Belgiƫ 3-0 Schotland Schotland
Romelu Lukaku 45+1' 1-0
Romelu Lukaku 57' 2-0
Kevin De Bruyne 90+2' 3-0
11/06 20:45 Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Finland Finland
0-1 37' Teemu Pukki
0-2 57' Benjamin KƤllman
11/06 20:45 Italiƫ Italiƫ 2-1 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina
0-1 32' Edin Dzeko
Lorenzo Insigne 49' 1-1
Marco Verratti 86' 2-1
11/06 20:45 Rusland Rusland 1-0 Cyprus Cyprus
Aleksei Jonov 38' 1-0
11/06 20:45 Albaniƫ Albaniƫ 2-0 Moldaviƫ Moldaviƫ
Sokol Cikalleshi 65' 1-0
Ylber Ramadani 90+2' 2-0
11/06 20:45 Andorra Andorra 0-4 Frankrijk Frankrijk
0-1 11' Kylian Mbappe Lottin
0-2 30' Wissam Ben Yedder
0-3 45+1' Florian Thauvin
0-4 60' Kurt Zouma
11/06 20:45 IJsland IJsland 2-1 Turkije Turkije
Ragnar Sigurdsson 21' 1-0
Ragnar Sigurdsson 31' 2-0
2-1 40' Dorukhan Tokƶz
11/06 20:45 Duitsland Duitsland 8-0 Estland Estland
Marco Reus 10' 1-0
Serge Gnabry 17' 2-0
Leon Goretzka 20' 3-0
Ilkay GĆ¼ndogan (pen) 26' 4-0
Marco Reus 37' 5-0
Serge Gnabry 62' 6-0
Timo Werner 79' 7-0
Leroy SanƩ 88' 8-0
11/06 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland 0-1 Noord-Ierland Noord-Ierland
0-1 86' Patrick McNair
11/06 20:45 Hongarije Hongarije 1-0 Wales Wales
MƔtƩ PƔtkai 80' 1-0
11/06 20:45 Griekenland Griekenland 2-3 Armeniƫ Armeniƫ
0-1 8' Aleksandr Karapetyan
0-2 32' Gevorg Ghazaryan
JosƩ Carlos GonƧalves Rodrigues 54' 1-2
1-3 74' Tigran Barseghyan
Konstantinos Fortounis 87' 2-3

Download kalender

Download alle wedstrijden van EK 2020 naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĆ¼pdatet worden.

 Groep A G P
1. Engeland Engeland 2 6
2. Tsjechiƫ Tsjechiƫ 3 6
3. Kosovo Kosovo 3 5
4. Bulgarije Bulgarije 4 2
5. Montenegro Montenegro 4 2
 Groep B G P
1. OekraĆÆne OekraĆÆne 4 10
2. Luxemburg Luxemburg 4 4
3. Serviƫ Serviƫ 3 4
4. Portugal Portugal 2 2
5. Litouwen Litouwen 3 1
 Groep C G P
1. Noord-Ierland Noord-Ierland 4 12
2. Duitsland Duitsland 3 9
3. Nederland Nederland 2 3
4. Wit-Rusland Wit-Rusland 4 0
5. Estland Estland 3 0
 Groep D G P
1. Ierland Ierland 4 10
2. Denemarken Denemarken 3 5
3. Zwitserland Zwitserland 2 4
4. Georgiƫ Georgiƫ 4 3
5. Gibraltar Gibraltar 3 0
 Groep E G P
1. Hongarije Hongarije 4 9
2. Slovakije Slovakije 3 6
3. Kroatiƫ Kroatiƫ 3 6
4. Wales Wales 3 3
5. Azerbeidzjan Azerbeidzjan 3 0
 Groep F G P
1. Spanje Spanje 4 12
2. Roemeniƫ Roemeniƫ 4 7
3. Zweden Zweden 4 7
4. Noorwegen Noorwegen 4 5
5. Malta Malta 4 3
6. Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden 4 0
 Groep G G P
1. Polen Polen 4 12
2. Israƫl Israƫl 4 7
3. Oostenrijk Oostenrijk 4 6
4. Sloveniƫ Sloveniƫ 4 5
5. Macedoniƫ Macedoniƫ 4 4
6. Letland Letland 4 0
 Groep H G P
1. Frankrijk Frankrijk 4 9
2. Turkije Turkije 4 9
3. IJsland IJsland 4 9
4. Albaniƫ Albaniƫ 4 6
5. Moldaviƫ Moldaviƫ 4 3
6. Andorra Andorra 4 0
 Groep I G P
1. Belgiƫ Belgiƫ 4 12
2. Rusland Rusland 4 9
3. Kazachstan Kazachstan 4 6
4. Schotland Schotland 4 6
5. Cyprus Cyprus 4 3
6. San Marino San Marino 4 0
 Groep J G P
1. Italiƫ Italiƫ 4 12
2. Finland Finland 4 9
3. Armeniƫ Armeniƫ 4 6
4. Griekenland Griekenland 4 4
5. Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina 4 4
6. Liechtenstein Liechtenstein 4 0