Info

Naam: Ceulemans
Voornaam: Jan
Nationaliteit: België
Geboortedatum: 28/02/1957

Ploegen

29/10/1992 24/02/1997 Eendracht Aalst
01/07/1997 30/06/1999 Ingelmunster
01/07/1999 30/06/2005 Westerlo
14/07/2005 03/04/2006 Club Brugge
25/05/2007 21/05/2012 Westerlo
05/10/2012 30/05/2014 Cappellen
02/01/2015 17/06/2015 SK Deinze
02/01/2015 17/06/2015 SK Deinze

Trainer

29/10/1992 24/02/1997 Eendracht Aalst Trainer
01/07/1997 30/06/1999 Ingelmunster Trainer
01/07/1999 30/06/2005 Westerlo Trainer
14/07/2005 03/04/2006 Club Brugge Trainer
25/05/2007 21/05/2012 Westerlo Trainer
05/10/2012 30/05/2014 Cappellen Trainer
02/01/2015 17/06/2015 SK Deinze Trainer

Biografie

Spelersloopbaan: - 1964 tot 1978: Lierse - 1978 tot 1992: Club Brugge Palmares als speler: - titel met Club Brugge in 1980, 1988 en 1990 - beker met Club Brugge in 1986 en 1991 - 96 caps bij de Rode Duivels met deelnamen: EK80 (vice-kampioen, WK82, EK84, WK86 (vierde) en WK90 - Gouden Schoen in 1981, 1985 en 1986 Trainersloopbaan: - juli 1992 tot februari 1996: Eendracht Aalst - november 1997 tot juni 1999: Ingelmunster - juli 1999 tot juni 2005: Westerlo Palmares als trainer: - winnaar eindronde tweede klasse en promotie naar eerste klasse met Aalst in 1994 - 4de en UEFA-bekerticket met Aalst in 1995 - Vice-kampioen derde klasse A en deelnemer eindronde met Ingelmunster (geen promotie) in 1998 - kampioen derde klasse A en promotie naar tweede klasse met Ingelmunster in 1999 - kwartfinale beker met Ingelmunster in 1999

Nieuws

Volgende

Info

Naam: Ceulemans
Voornaam: Jan
Nationaliteit: België
Geboortedatum: 28/02/1957

Ploegen

29/10/1992 24/02/1997 Eendracht Aalst
01/07/1997 30/06/1999 Ingelmunster
01/07/1999 30/06/2005 Westerlo
14/07/2005 03/04/2006 Club Brugge
25/05/2007 21/05/2012 Westerlo
05/10/2012 30/05/2014 Cappellen
02/01/2015 17/06/2015 SK Deinze
02/01/2015 17/06/2015 SK Deinze

Trainer

29/10/1992 24/02/1997 Eendracht Aalst Trainer
01/07/1997 30/06/1999 Ingelmunster Trainer
01/07/1999 30/06/2005 Westerlo Trainer
14/07/2005 03/04/2006 Club Brugge Trainer
25/05/2007 21/05/2012 Westerlo Trainer
05/10/2012 30/05/2014 Cappellen Trainer
02/01/2015 17/06/2015 SK Deinze Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten