Info

Naam: Van Wijk
Voornaam: Dennis
Nationaliteit: Nederland
Geboortedatum: 16/12/1962
Positie: Aanvaller

Ploegen

01/07/1981 01/07/1982 Ajax
01/07/1982 01/07/1986 Norwich City
01/07/1986 01/07/1992 Club Brugge
01/07/1989 01/07/1990 Ajax
01/07/1993 01/07/1995 Knokke
21/11/2007 11/12/2007 KV Oostende
29/10/2008 30/06/2010 Roeselare
25/01/2011 26/02/2012 Bergen
05/03/2012 17/06/2012 Charleroi
18/06/2012 29/04/2013 Antwerp
29/04/2013 03/01/2015 Westerlo
18/03/2015 17/06/2015 Cercle Brugge
17/06/2015 10/11/2015 SK Deinze
25/02/2016 12/05/2016 Beerschot
19/01/2017 22/09/2017 OH Leuven
01/10/2017 19/01/2018 Roeselare
24/01/2018 20/08/2018 KV Mechelen
24/01/2018 20/08/2018 KV Mechelen
31/12/2019 02/03/2020 KV Oostende

Trainer

21/11/2007 11/12/2007 KV Oostende Trainer
29/10/2008 30/06/2010 Roeselare Trainer
25/01/2011 26/02/2012 Bergen Trainer
05/03/2012 17/06/2012 Charleroi Trainer
18/06/2012 29/04/2013 Antwerp Trainer
29/04/2013 03/01/2015 Westerlo Trainer
18/03/2015 17/06/2015 Cercle Brugge Trainer
17/06/2015 10/11/2015 SK Deinze Trainer
25/02/2016 12/05/2016 Beerschot Trainer
19/01/2017 22/09/2017 OH Leuven Trainer
01/10/2017 19/01/2018 Roeselare Trainer
24/01/2018 20/08/2018 KV Mechelen Trainer
24/01/2018 20/08/2018 KV Mechelen Trainer
31/12/2019 02/03/2020 KV Oostende Trainer

Biografie

Dennis van Wijk (16 december 1962) is een Nederlandse voetbaltrainer en voormalig speler van onder meer Ajax, Club Brugge en Norwich City. Hij is sinds 1 juli trainer van Willem II als opvolger van Kees Zwamborn.

Nieuws

Volgende

Info

Naam: Van Wijk
Voornaam: Dennis
Nationaliteit: Nederland
Geboortedatum: 16/12/1962
Positie: Aanvaller

Ploegen

01/07/1981 01/07/1982 Ajax
01/07/1982 01/07/1986 Norwich City
01/07/1986 01/07/1992 Club Brugge
01/07/1989 01/07/1990 Ajax
01/07/1993 01/07/1995 Knokke
21/11/2007 11/12/2007 KV Oostende
29/10/2008 30/06/2010 Roeselare
25/01/2011 26/02/2012 Bergen
05/03/2012 17/06/2012 Charleroi
18/06/2012 29/04/2013 Antwerp
29/04/2013 03/01/2015 Westerlo
18/03/2015 17/06/2015 Cercle Brugge
17/06/2015 10/11/2015 SK Deinze
25/02/2016 12/05/2016 Beerschot
19/01/2017 22/09/2017 OH Leuven
01/10/2017 19/01/2018 Roeselare
24/01/2018 20/08/2018 KV Mechelen
24/01/2018 20/08/2018 KV Mechelen
31/12/2019 02/03/2020 KV Oostende

Trainer

21/11/2007 11/12/2007 KV Oostende Trainer
29/10/2008 30/06/2010 Roeselare Trainer
25/01/2011 26/02/2012 Bergen Trainer
05/03/2012 17/06/2012 Charleroi Trainer
18/06/2012 29/04/2013 Antwerp Trainer
29/04/2013 03/01/2015 Westerlo Trainer
18/03/2015 17/06/2015 Cercle Brugge Trainer
17/06/2015 10/11/2015 SK Deinze Trainer
25/02/2016 12/05/2016 Beerschot Trainer
19/01/2017 22/09/2017 OH Leuven Trainer
01/10/2017 19/01/2018 Roeselare Trainer
24/01/2018 20/08/2018 KV Mechelen Trainer
24/01/2018 20/08/2018 KV Mechelen Trainer
31/12/2019 02/03/2020 KV Oostende Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten