BREAKING: Licentiecommissie velt oordeel en heeft slecht nieuws voor Lokeren-Temse
© photonews
KSC Lokeren-Temse krijgt géén licentie voor 1A. Dat heeft de Licentiecommissie vandaag beslist. Al is beroep wél nog mogelijk.
Het Nieuwsblad bevestigt dat KSC Lokeren-Temse geen licentie voor de Jupiler Pro League heeft gekregen. Die beslissing werd vandaag genomen door de Licentiecommissie.
De Waaslanders kunnen wel nog in beroep gaan. En minstens even belangrijk: zo'n beroep werkt opschortend. Lokeren-Temse speelt vrijdagavond dus voor een (voorwaardelijke) plaats in de Promotion Play-Off.
Géén licentie-aanvraag
Sporting had aanvankelijk géén licentie-aanvraag ingediend voor 1A. De voorbije weken maakte Lokeren-Temse echter een enorme opmars. Winst vrijdagavond tegen RFC Seraing staat gelijk aan deelname.
Lokeren-Temse in die Promotion Play-Off zal sowieso voor heibel zorgen. Lierse SK gaf al aan klacht in te dienen tegen de licentie-aanvraag.
Klacht van Lierse SK
{READALSO}
Zo'n aanvraag dient immers voor 27 februari ingediend te worden, samen met de initiële aanvraag voor 1B van de Waaslanders. De soap is ongetwijfeld nog niét ten einde.