Word fan! 22

Seizoen 2022 - 2023 Conference League


 Eerste voorronde (Heen)
05/07 19:00 St Joseph's St Joseph's 0-0 Larne Larne
05/07 19:00 Gzira United Gzira United 1-1 Atletic Escaldes Atletic Escaldes
06/07 17:00 FC Inter Turku FC Inter Turku 1-0 Drita Drita
06/07 20:00 Víkingur Víkingur 1-0 Europa FC Europa FC
07/07 17:00 Alashkert Alashkert 1-0 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
07/07 17:00 UE Santa Coloma UE Santa Coloma 0-1 Breidablik Breidablik
07/07 18:00 Pogo? Szczecin Pogo? Szczecin 4-1 KR Reykjavik KR Reykjavik
07/07 18:00 Borac Banja Luka Borac Banja Luka 2-0 B36 Torshavn B36 Torshavn
07/07 18:00 Saburtalo Saburtalo 0-1 Partizani Tirana Partizani Tirana
07/07 18:00 Bruno's Magpies Bruno's Magpies 2-1 Crusaders Crusaders
07/07 18:00 KuPS KuPS 2-0 Dila Gori Dila Gori
07/07 18:00 Flora Tallin Flora Tallin 1-0 SJK SJK
07/07 18:00 Panev?Ňĺys Panev?Ňĺys 0-0 Milsami Orhei Milsami Orhei
07/07 18:30 RuŇĺomberok RuŇĺomberok 2-0 FK Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris
07/07 19:00 Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe 1-2 Mura Mura
07/07 19:00 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 2-3 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
07/07 19:00 Olimpija Olimpija 1-1 Differdange Differdange
07/07 19:00 Floriana Floriana 0-0 Petrocub Petrocub
07/07 20:00 Fola Esch Fola Esch 0-1 Tre Fiori Tre Fiori
07/07 20:00 Laçi Laçi 0-0 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
07/07 20:00 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1-1 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
07/07 20:00 HB Tórshavn HB Tórshavn 1-0 Newtown Newtown
07/07 20:00 Bala Town Bala Town 1-2 Sligo Sligo
07/07 20:00 Shkendija 79 Shkendija 79 2-0 Ararat Ararat
07/07 20:00 Gjilani Gjilani 1-0 LiepńĀja LiepńĀja
07/07 20:15 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 4-1 Akademija Pandev Akademija Pandev
07/07 20:30 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica 2-0 Llapi Llapi
07/07 20:30 DAC Dunajsk√° Streda DAC Dunajsk√° Streda 2-1 Cliftonville Cliftonville
07/07 20:45 Tre Penne Tre Penne 0-2 FK Tuzla City FK Tuzla City
07/07 20:45 Derry City Derry City 0-2 Riga FC Riga FC
 Eerste voorronde (Terug)
12/07 20:00 Drita Drita 3-0 FC Inter Turku FC Inter Turku
14/07 16:00 LiepńĀja LiepńĀja 3-1 Gjilani Gjilani
14/07 17:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 1-2 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
14/07 17:00 Europa FC Europa FC 1-2 Víkingur Víkingur
14/07 17:00 Ararat Ararat 2-2 Shkendija 79 Shkendija 79
14/07 18:00 FK Tuzla City FK Tuzla City 6-0 Tre Penne Tre Penne
14/07 18:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond P1-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
14/07 18:00 SJK SJK 4-2 Flora Tallin Flora Tallin
14/07 18:00 Milsami Orhei Milsami Orhei 2-0 Panev?Ňĺys Panev?Ňĺys
14/07 18:00 FK Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 0-0 RuŇĺomberok RuŇĺomberok
14/07 19:00 Petrocub Petrocub 1-0 Floriana Floriana
14/07 19:00 Riga FC Riga FC 2-0 Derry City Derry City
14/07 19:00 Atletic Escaldes Atletic Escaldes 0-1 Gzira United Gzira United
14/07 19:00 B36 Torshavn B36 Torshavn P7-4 Borac Banja Luka Borac Banja Luka
14/07 19:00 Dila Gori Dila Gori 0-0 KuPS KuPS
14/07 19:15 Newtown Newtown P6-3 HB Tórshavn HB Tórshavn
14/07 19:30 Differdange Differdange 1-2 Olimpija Olimpija
14/07 20:00 Hamrun Spartans Hamrun Spartans 4-1 Alashkert Alashkert
14/07 20:00 Llapi Llapi 2-2 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
14/07 20:00 Mura Mura 2-1 Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
14/07 20:00 Partizani Tirana Partizani Tirana 4-6P Saburtalo Saburtalo
14/07 20:00 Sligo Sligo P4-4 Bala Town Bala Town
14/07 20:15 KR Reykjavik KR Reykjavik 1-0 Pogo? Szczecin Pogo? Szczecin
14/07 20:45 Larne Larne 0-1 St Joseph's St Joseph's
14/07 20:45 Tre Fiori Tre Fiori 3-1 Fola Esch Fola Esch
14/07 20:45 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi 1-2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
14/07 21:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad 0-1 Laçi Laçi
14/07 21:00 Cliftonville Cliftonville 0-3 DAC Dunajsk√° Streda DAC Dunajsk√° Streda
14/07 21:00 Crusaders Crusaders 3-1 Bruno's Magpies Bruno's Magpies
14/07 21:15 Breidablik Breidablik 4-1 UE Santa Coloma UE Santa Coloma
 Tweede voorronde (Heen)
19/07 20:00 Hibernians Hibernians 3-2 Levadia Tallinn Levadia Tallinn
19/07 20:00 KF Tirana KF Tirana 0-1 Zrinjski Zrinjski
19/07 20:45 La Fiorita La Fiorita 0-4 Ballkani Ballkani
20/07 19:00 Botev 1912 Plovdiv Botev 1912 Plovdiv 0-0 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
20/07 19:00 Víkingur Víkingur 0-2 DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda
20/07 21:00 Sutjeska Sutjeska 0-0 KI Klaksvik KI Klaksvik
21/07 14:00 Kyzylzhar Petropavlosvk Kyzylzhar Petropavlosvk 1-2 Osijek Osijek
21/07 16:00 Kairat Almaty Kairat Almaty 0-1 Kisvarda Kisvarda
21/07 16:00 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 2-0 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
21/07 16:00 LiepńĀja LiepńĀja 0-1 Young Boys Bern Young Boys Bern
21/07 17:00 Ararat-Armenia Ararat-Armenia 0-0 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
21/07 17:00 Valmiera FC Valmiera FC 1-2 Shkendija 79 Shkendija 79
21/07 17:30 Makedonija GjP Makedonija GjP 0-0 CSKA Sofia CSKA Sofia
21/07 18:00 Zira Zira 0-3 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
21/07 18:00 Koper Koper 0-1 FC Vaduz FC Vaduz
21/07 18:00 Molde FK Molde FK 4-1 IF Elfsborg IF Elfsborg
21/07 18:00 Lech Poznan Lech Poznan 5-0 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
21/07 18:00 KuPS KuPS 2-2 Milsami Orhei Milsami Orhei
21/07 18:00 SJK SJK 0-1 Lillestr√łm SK Lillestr√łm SK
21/07 18:00 Saburtalo Saburtalo 1-0 FCSB FCSB
21/07 18:30 Suduva Suduva ...-... Viborg FF Viborg FF
21/07 18:30 RuŇĺomberok RuŇĺomberok 0-3 Riga FC Riga FC
21/07 18:30 Pogo? Szczecin Pogo? Szczecin 1-1 Br√łndby IF Br√łndby IF
21/07 18:30 Suduva Suduva ...-... Viborg FF Viborg FF
21/07 19:00 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 3-2 AIK AIK
21/07 19:00 FC Fehérvár FC Fehérvár 4-1 Qäbälä Qäbälä
21/07 19:00 Sparta Praag Sparta Praag 0-0 Viking Viking
21/07 19:00 Levski Sofia Levski Sofia 2-0 PAOK PAOK
21/07 19:00 Gzira United Gzira United 2-2 Radnicki Nis Radnicki Nis
21/07 19:00 Petrocub Petrocub 0-0 Laçi Laçi
21/07 19:00 Rapid Wien Rapid Wien 0-0 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
21/07 19:00 FC Basel FC Basel 2-0 Crusaders Crusaders
21/07 19:00 Antwerp Antwerp 0-0 Drita Drita
21/07 19:00 St Joseph's St Joseph's 0-4 Slavia Praha Slavia Praha
21/07 19:00 B36 Torshavn B36 Torshavn 1-0 Tre Fiori Tre Fiori
21/07 19:30 Aris Limassol Aris Limassol 2-0 Neftchi Neftchi
21/07 19:30 CFR Cluj CFR Cluj 3-0 Interclube Interclube
21/07 19:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
21/07 19:45 Istanbul BB Istanbul BB 1-1 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
21/07 20:00 Aris Saloniki Aris Saloniki 5-1 FK Gomel FK Gomel
21/07 20:00 Racing Union Racing Union 1-4 Cukaricki Cukaricki
21/07 20:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 3-1 Olimpija Olimpija
21/07 20:30 Rijeka Rijeka 1-2 Djurgårdens IF Djurgårdens IF
21/07 20:30 Spartak Trnava Spartak Trnava 4-1 Newtown Newtown
21/07 20:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-0 FK Tuzla City FK Tuzla City
21/07 20:30 FK Velez Mostar FK Velez Mostar 0-1 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
21/07 20:45 Motherwell Motherwell 0-1 Sligo Sligo
21/07 20:45 Saint Patrick Saint Patrick 1-1 Mura Mura
21/07 21:00 Bate Borisov Bate Borisov 0-3 Konyaspor Konyaspor
21/07 21:00 Raków Czestochowa Raków Czestochowa 5-0 Astana Astana
21/07 21:00 KS Vllaznia KS Vllaznia 1-1 CS U Craiova CS U Craiova
21/07 21:15 Breidablik Breidablik 2-0 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
21/07 21:30 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 3-0 Puskás Academy Puskás Academy
21/07 21:30 Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík 2-0 The New Saints The New Saints
 Tweede voorronde (Terug)
26/07 18:00 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 0-1 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
26/07 19:15 The New Saints The New Saints 0-0 Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík
26/07 20:00 Ballkani Ballkani 6-0 La Fiorita La Fiorita
27/07 17:00 Interclube Interclube 1-1 CFR Cluj CFR Cluj
27/07 19:00 AIK AIK 2-0 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
27/07 20:00 FK Gomel FK Gomel 1-2 Aris Saloniki Aris Saloniki
27/07 20:00 KI Klaksvik KI Klaksvik 1-0 Sutjeska Sutjeska
28/07 17:00 Astana Astana 0-1 Raków Czestochowa Raków Czestochowa
28/07 18:00 Qäbälä Qäbälä 2-1 FC Fehérvár FC Fehérvár
28/07 18:00 Kisvarda Kisvarda 1-0 Kairat Almaty Kairat Almaty
28/07 18:00 Milsami Orhei Milsami Orhei 1-4 KuPS KuPS
28/07 18:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond P5-3 Ararat-Armenia Ararat-Armenia
28/07 18:45 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 0-1 Istanbul BB Istanbul BB
28/07 18:45 IF Elfsborg IF Elfsborg 1-2 Molde FK Molde FK
28/07 19:00 Viborg FF Viborg FF 1-0 Suduva Suduva
28/07 19:00 Djurgårdens IF Djurgårdens IF 2-0 Rijeka Rijeka
28/07 19:00 Viking Viking 2-1 Sparta Praag Sparta Praag
28/07 19:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 2-0 Botev 1912 Plovdiv Botev 1912 Plovdiv
28/07 19:00 CSKA Sofia CSKA Sofia 4-0 Makedonija GjP Makedonija GjP
28/07 19:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn 1-1 Hibernians Hibernians
28/07 19:00 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 1-1 Lech Poznan Lech Poznan
28/07 19:00 Radnicki Nis Radnicki Nis 1-1P Gzira United Gzira United
28/07 19:00 Olimpija Olimpija 4-4P ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
28/07 19:00 Newtown Newtown 1-2 Spartak Trnava Spartak Trnava
28/07 19:00 Lillestr√łm SK Lillestr√łm SK 5-2 SJK SJK
28/07 19:00 Slavia Praha Slavia Praha 7-0 St Joseph's St Joseph's
28/07 19:00 Riga FC Riga FC 2-1 RuŇĺomberok RuŇĺomberok
28/07 19:00 Neftchi Neftchi 3-0 Aris Limassol Aris Limassol
28/07 19:30 PAOK PAOK 1-1 Levski Sofia Levski Sofia
28/07 19:30 CS U Craiova CS U Craiova 3-0 KS Vllaznia KS Vllaznia
28/07 19:30 FCSB FCSB 4-2 Saburtalo Saburtalo
28/07 19:30 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 0-0 Zira Zira
28/07 19:45 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 1-2 Rapid Wien Rapid Wien
28/07 20:00 Konyaspor Konyaspor 2-0 Bate Borisov Bate Borisov
28/07 20:00 Cukaricki Cukaricki 4-0 Racing Union Racing Union
28/07 20:00 Laçi Laçi 1-4 Petrocub Petrocub
28/07 20:00 Sligo Sligo 2-0 Motherwell Motherwell
28/07 20:00 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 0-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
28/07 20:00 Drita Drita 0-2 Antwerp Antwerp
28/07 20:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 3-0 LiepńĀja LiepńĀja
28/07 20:00 Br√łndby IF Br√łndby IF 4-0 Pogo? Szczecin Pogo? Szczecin
28/07 20:00 Hamrun Spartans Hamrun Spartans 1-0 FK Velez Mostar FK Velez Mostar
28/07 20:00 Mura Mura 5-6P Saint Patrick Saint Patrick
28/07 20:00 Shkendija 79 Shkendija 79 3-1 Valmiera FC Valmiera FC
28/07 20:00 FC Vaduz FC Vaduz 1-1 Koper Koper
28/07 20:30 Osijek Osijek 0-2 Kyzylzhar Petropavlosvk Kyzylzhar Petropavlosvk
28/07 20:30 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica 2-1 Breidablik Breidablik
28/07 20:45 FK Tuzla City FK Tuzla City 0-4 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
28/07 20:45 Tre Fiori Tre Fiori 0-0 B36 Torshavn B36 Torshavn
28/07 21:00 Puskás Academy Puskás Academy 0-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
28/07 21:00 Zrinjski Zrinjski 3-2 KF Tirana KF Tirana
28/07 21:00 DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda 2-0 Víkingur Víkingur
28/07 21:00 Crusaders Crusaders 1-1 FC Basel FC Basel
 Derde voorronde (Heen)
03/08 19:00 Viborg FF Viborg FF 3-0 B36 Torshavn B36 Torshavn
03/08 19:00 Riga FC Riga FC 1-1 Gil Vicente Gil Vicente
03/08 19:30 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0-0 Gzira United Gzira United
03/08 20:30 DAC Dunajsk√° Streda DAC Dunajsk√° Streda 0-1 FCSB FCSB
04/08 18:00 RFS RFS 1-1 Hibernians Hibernians
04/08 18:00 KuPS KuPS 0-2 Young Boys Bern Young Boys Bern
04/08 18:30 Spartak Trnava Spartak Trnava 0-2 Raków Czestochowa Raków Czestochowa
04/08 18:45 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0-2 Anderlecht Anderlecht
04/08 19:00 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk 0-0 CFR Cluj CFR Cluj
04/08 19:00 AIK AIK 1-1 Shkendija 79 Shkendija 79
04/08 19:00 Lillestr√łm SK Lillestr√łm SK 1-3 Antwerp Antwerp
04/08 19:00 Viking Viking 5-1 Sligo Sligo
04/08 19:00 CSKA Sofia CSKA Sofia 0-1 Saint Patrick Saint Patrick
04/08 19:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-0 Kyzylzhar Petropavlosvk Kyzylzhar Petropavlosvk
04/08 19:00 Molde FK Molde FK 3-0 Kisvarda Kisvarda
04/08 19:00 Neftchi Neftchi 2-1 Rapid Wien Rapid Wien
04/08 19:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 2-0 Aris Saloniki Aris Saloniki
04/08 19:00 Slavia Praha Slavia Praha 2-0 Panathinaikos Panathinaikos
04/08 19:30 Zorya Zorya 1-0 CS U Craiova CS U Craiova
04/08 19:30 Hamrun Spartans Hamrun Spartans 0-1 Levski Sofia Levski Sofia
04/08 20:00 Ballkani Ballkani 3-2 KI Klaksvik KI Klaksvik
04/08 20:00 FC Vaduz FC Vaduz 1-1 Konyaspor Konyaspor
04/08 20:00 Lugano Lugano 0-2 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
04/08 20:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 1-3 Djurgårdens IF Djurgårdens IF
04/08 20:00 Cukaricki Cukaricki 1-3 FC Twente FC Twente
04/08 20:30 Br√łndby IF Br√łndby IF 1-0 FC Basel FC Basel
04/08 20:45 Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík 1-0 Lech Poznan Lech Poznan
04/08 20:45 Breidablik Breidablik 1-3 Istanbul BB Istanbul BB
04/08 20:55 FC Fehérvár FC Fehérvár 5-0 Petrocub Petrocub
04/08 21:00 Zrinjski Zrinjski 1-0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
04/08 21:00 Hajduk Split Hajduk Split 3-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
04/08 21:00 Dundee United Dundee United 1-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
 Derde voorronde (Terug)
09/08 18:00 Gzira United Gzira United 0-4 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
09/08 20:00 B36 Torshavn B36 Torshavn 1-2 Viborg FF Viborg FF
10/08 18:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-0 Hajduk Split Hajduk Split
11/08 15:30 Kyzylzhar Petropavlosvk Kyzylzhar Petropavlosvk 0-0 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
11/08 16:00 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1-1 Zrinjski Zrinjski
11/08 18:00 Raków Czestochowa Raków Czestochowa 1-0 Spartak Trnava Spartak Trnava
11/08 19:00 Djurgårdens IF Djurgårdens IF 3-1 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
11/08 19:00 Petrocub Petrocub 1-2 FC Fehérvár FC Fehérvár
11/08 19:00 FC Twente FC Twente 4-1 Cukaricki Cukaricki
11/08 19:00 CFR Cluj CFR Cluj 1-0 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
11/08 19:00 Konyaspor Konyaspor 2-4 FC Vaduz FC Vaduz
11/08 19:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 3-1 Lugano Lugano
11/08 19:15 FC Basel FC Basel P5-2 Br√łndby IF Br√łndby IF
11/08 19:30 Panathinaikos Panathinaikos 1-1 Slavia Praha Slavia Praha
11/08 19:30 Antwerp Antwerp 2-0 Lillestr√łm SK Lillestr√łm SK
11/08 19:30 CS U Craiova CS U Craiova 3-0 Zorya Zorya
11/08 19:30 FCSB FCSB 1-0 DAC Dunajsk√° Streda DAC Dunajsk√° Streda
11/08 19:45 Istanbul BB Istanbul BB 3-0 Breidablik Breidablik
11/08 20:00 Levski Sofia Levski Sofia 2-6P Hamrun Spartans Hamrun Spartans
11/08 20:00 Aris Saloniki Aris Saloniki 2-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
11/08 20:00 Hibernians Hibernians 1-3 RFS RFS
11/08 20:00 KI Klaksvik KI Klaksvik 5-5P Ballkani Ballkani
11/08 20:00 Shkendija 79 Shkendija 79 3-4P AIK AIK
11/08 20:00 Anderlecht Anderlecht 3-0 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
11/08 20:00 Sligo Sligo 1-0 Viking Viking
11/08 20:30 Lech Poznan Lech Poznan 4-1 Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík
11/08 20:30 Rapid Wien Rapid Wien 2-0 Neftchi Neftchi
11/08 20:45 Saint Patrick Saint Patrick 0-2 CSKA Sofia CSKA Sofia
11/08 21:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 3-0 KuPS KuPS
11/08 21:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 7-0 Dundee United Dundee United
11/08 21:00 Kisvarda Kisvarda 2-1 Molde FK Molde FK
11/08 21:00 Gil Vicente Gil Vicente 4-0 Riga FC Riga FC
 Play-offs (H)
17/08 18:45 Djurgårdens IF Djurgårdens IF 3-0 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
18/08 18:00 Raków Czestochowa Raków Czestochowa 2-1 Slavia Praha Slavia Praha
18/08 19:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1-0 Nice Nice
18/08 19:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 0-1 Anderlecht Anderlecht
18/08 19:00 Slov√°cko Slov√°cko 3-0 AIK AIK
18/08 19:00 Molde FK Molde FK 0-1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
18/08 19:00 RFS RFS 2-2 Linfield Linfield
18/08 19:00 CSKA Sofia CSKA Sofia 1-0 FC Basel FC Basel
18/08 19:30 CS U Craiova CS U Craiova 1-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
18/08 19:45 Istanbul BB Istanbul BB 1-1 Antwerp Antwerp
18/08 20:00 FC Vaduz FC Vaduz 1-1 Rapid Wien Rapid Wien
18/08 20:00 Zrinjski Zrinjski 1-0 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
18/08 20:15 Maribor NK Maribor NK 0-0 CFR Cluj CFR Cluj
18/08 20:30 FCSB FCSB 1-2 Viking Viking
18/08 20:30 1. FC Köln 1. FC Köln 1-2 FC Fehérvár FC Fehérvár
18/08 20:30 Lech Poznan Lech Poznan 2-0 F91 Dudelange F91 Dudelange
18/08 20:45 Villarreal Villarreal 4-2 Hajduk Split Hajduk Split
18/08 20:45 West Ham Utd West Ham Utd 3-1 Viborg FF Viborg FF
18/08 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 4-1 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
18/08 21:00 Fiorentina Fiorentina 2-1 FC Twente FC Twente
18/08 21:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 4-0 Gil Vicente Gil Vicente
18/08 21:00 Shkupi Shkupi 1-2 Ballkani Ballkani
 Play-offs (T)
23/08 18:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 3-2 Djurgårdens IF Djurgårdens IF
25/08 19:00 CFR Cluj CFR Cluj 1-0 Maribor NK Maribor NK
25/08 19:00 FC Basel FC Basel 2-0 CSKA Sofia CSKA Sofia
25/08 19:00 Slavia Praha Slavia Praha 2-0 Raków Czestochowa Raków Czestochowa
25/08 19:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva P1-1 CS U Craiova CS U Craiova
25/08 19:00 Viking Viking 1-3 FCSB FCSB
25/08 19:00 FC Twente FC Twente 0-0 Fiorentina Fiorentina
25/08 19:00 FC Fehérvár FC Fehérvár 0-3 1. FC Köln 1. FC Köln
25/08 19:00 Viborg FF Viborg FF 0-3 West Ham Utd West Ham Utd
25/08 19:00 AIK AIK 0-1 Slov√°cko Slov√°cko
25/08 19:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0-4 Molde FK Molde FK
25/08 20:00 Ballkani Ballkani 1-0 Shkupi Shkupi
25/08 20:00 Nice Nice 2-0 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
25/08 20:00 Hamrun Spartans Hamrun Spartans 3-3 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
25/08 20:00 Anderlecht Anderlecht P3-2 Young Boys Bern Young Boys Bern
25/08 20:30 F91 Dudelange F91 Dudelange 1-1 Lech Poznan Lech Poznan
25/08 20:30 Slovan Bratislava Slovan Bratislava P1-1 Zrinjski Zrinjski
25/08 20:45 Linfield Linfield 1-1P RFS RFS
25/08 20:45 Antwerp Antwerp 1-3 Istanbul BB Istanbul BB
25/08 21:00 Rapid Wien Rapid Wien 0-1 FC Vaduz FC Vaduz
25/08 21:00 Hajduk Split Hajduk Split 0-2 Villarreal Villarreal
25/08 21:00 Gil Vicente Gil Vicente 1-2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
 Speeldag 1
08/09 18:45 Hearts Hearts 0-4 Istanbul BB Istanbul BB
08/09 18:45 Fiorentina Fiorentina 1-1 RFS RFS
08/09 18:45 Anderlecht Anderlecht 1-0 Silkeborg IF Silkeborg IF
08/09 18:45 Villarreal Villarreal 4-3 Lech Poznan Lech Poznan
08/09 18:45 Austria Wien Austria Wien 0-0 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
08/09 18:45 Slov√°cko Slov√°cko 3-3 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
08/09 18:45 Ballkani Ballkani 1-1 CFR Cluj CFR Cluj
08/09 19:40 Nice Nice 1-1 1. FC Köln 1. FC Köln
08/09 21:00 West Ham Utd West Ham Utd 3-1 FCSB FCSB
08/09 21:00 FC Vaduz FC Vaduz 0-0 Apollon Limassol Apollon Limassol
08/09 21:00 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 0-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
08/09 21:00 Molde FK Molde FK 0-0 KAA Gent KAA Gent
08/09 21:00 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0-0 Djurgårdens IF Djurgårdens IF
08/09 21:00 Sivasspor Sivasspor 1-1 Slavia Praha Slavia Praha
08/09 21:00 FC Basel FC Basel 3-1 Pyunik Pyunik
08/09 21:00 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 0-0 ŇĹalgiris Vilnius ŇĹalgiris Vilnius
 Speeldag 2
15/09 18:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 4-1 FC Vaduz FC Vaduz
15/09 18:45 Apollon Limassol Apollon Limassol 1-3 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
15/09 18:45 Djurgårdens IF Djurgårdens IF 3-2 Molde FK Molde FK
15/09 18:45 KAA Gent KAA Gent 3-0 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
15/09 18:45 Slavia Praha Slavia Praha 3-2 Ballkani Ballkani
15/09 18:45 CFR Cluj CFR Cluj 0-1 Sivasspor Sivasspor
15/09 18:45 ŇĹalgiris Vilnius ŇĹalgiris Vilnius 0-1 FC Basel FC Basel
15/09 18:45 Pyunik Pyunik 2-0 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
15/09 21:00 RFS RFS 0-2 Hearts Hearts
15/09 21:00 Istanbul BB Istanbul BB 3-0 Fiorentina Fiorentina
15/09 21:00 FCSB FCSB 0-0 Anderlecht Anderlecht
15/09 21:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 2-3 West Ham Utd West Ham Utd
15/09 21:00 Lech Poznan Lech Poznan 4-1 Austria Wien Austria Wien
15/09 21:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1-2 Villarreal Villarreal
15/09 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 1-1 Nice Nice
15/09 21:00 1. FC Köln 1. FC Köln 4-2 Slovácko Slovácko
 Speeldag 3
06/10 18:45 Anderlecht Anderlecht 0-1 West Ham Utd West Ham Utd
06/10 18:45 Silkeborg IF Silkeborg IF 5-0 FCSB FCSB
06/10 18:45 Lech Poznan Lech Poznan 0-0 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
06/10 18:45 Slov√°cko Slov√°cko 0-1 Nice Nice
06/10 18:45 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 2-2 FC Vaduz FC Vaduz
06/10 18:45 Molde FK Molde FK 3-0 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
06/10 18:45 Sivasspor Sivasspor 3-4 Ballkani Ballkani
06/10 18:45 Pyunik Pyunik 2-0 ŇĹalgiris Vilnius ŇĹalgiris Vilnius
06/10 21:00 Hearts Hearts 0-3 Fiorentina Fiorentina
06/10 21:00 RFS RFS 0-0 Istanbul BB Istanbul BB
06/10 21:00 Villarreal Villarreal 5-0 Austria Wien Austria Wien
06/10 21:00 1. FC Köln 1. FC Köln 0-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
06/10 21:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 3-2 Apollon Limassol Apollon Limassol
06/10 21:00 KAA Gent KAA Gent 0-1 Djurgårdens IF Djurgårdens IF
06/10 21:00 Slavia Praha Slavia Praha 0-1 CFR Cluj CFR Cluj
06/10 21:00 FC Basel FC Basel 0-2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
 Speeldag 4
13/10 18:45 Istanbul BB Istanbul BB 3-0 RFS RFS
13/10 18:45 Fiorentina Fiorentina 5-1 Hearts Hearts
13/10 18:45 Austria Wien Austria Wien 0-1 Villarreal Villarreal
13/10 18:45 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 2-0 1. FC Köln 1. FC Köln
13/10 18:45 Apollon Limassol Apollon Limassol 1-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
13/10 18:45 Djurgårdens IF Djurgårdens IF 4-2 KAA Gent KAA Gent
13/10 18:45 CFR Cluj CFR Cluj 2-0 Slavia Praha Slavia Praha
13/10 18:45 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 3-3 FC Basel FC Basel
13/10 21:00 FCSB FCSB 0-5 Silkeborg IF Silkeborg IF
13/10 21:00 West Ham Utd West Ham Utd 2-1 Anderlecht Anderlecht
13/10 21:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1-1 Lech Poznan Lech Poznan
13/10 21:00 Nice Nice 1-2 Slov√°cko Slov√°cko
13/10 21:00 FC Vaduz FC Vaduz 1-2 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
13/10 21:00 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0-2 Molde FK Molde FK
13/10 21:00 Ballkani Ballkani 1-2 Sivasspor Sivasspor
13/10 21:00 ŇĹalgiris Vilnius ŇĹalgiris Vilnius 2-1 Pyunik Pyunik
 Speeldag 5
27/10 18:45 Fiorentina Fiorentina 2-1 Istanbul BB Istanbul BB
27/10 18:45 Anderlecht Anderlecht 2-2 FCSB FCSB
27/10 18:45 Villarreal Villarreal 2-2 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
27/10 18:45 Austria Wien Austria Wien 1-1 Lech Poznan Lech Poznan
27/10 18:45 Nice Nice 2-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
27/10 18:45 FC Vaduz FC Vaduz 1-2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
27/10 21:00 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 1-0 Apollon Limassol Apollon Limassol
27/10 21:00 Molde FK Molde FK 2-3 Djurgårdens IF Djurgårdens IF
27/10 21:00 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 1-1 KAA Gent KAA Gent
27/10 21:00 Ballkani Ballkani 0-1 Slavia Praha Slavia Praha
27/10 21:00 Sivasspor Sivasspor 3-0 CFR Cluj CFR Cluj
27/10 21:00 FC Basel FC Basel 2-2 ŇĹalgiris Vilnius ŇĹalgiris Vilnius
27/10 21:00 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-1 Pyunik Pyunik
27/10 21:00 Hearts Hearts 2-1 RFS RFS
27/10 21:00 West Ham Utd West Ham Utd 1-0 Silkeborg IF Silkeborg IF
28/10 13:00 Slovácko Slovácko 0-1 1. FC Köln 1. FC Köln
 Speeldag 6
03/11 16:30 RFS RFS 0-3 Fiorentina Fiorentina
03/11 16:30 Istanbul BB Istanbul BB 3-1 Hearts Hearts
03/11 18:45 Apollon Limassol Apollon Limassol 1-0 FC Vaduz FC Vaduz
03/11 18:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-1 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
03/11 18:45 Djurgårdens IF Djurgårdens IF 1-0 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
03/11 18:45 KAA Gent KAA Gent 4-0 Molde FK Molde FK
03/11 18:45 Slavia Praha Slavia Praha 1-1 Sivasspor Sivasspor
03/11 18:45 CFR Cluj CFR Cluj 1-0 Ballkani Ballkani
03/11 18:45 ŇĹalgiris Vilnius ŇĹalgiris Vilnius 1-2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
03/11 18:45 Pyunik Pyunik 1-2 FC Basel FC Basel
03/11 21:00 FCSB FCSB 0-3 West Ham Utd West Ham Utd
03/11 21:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 0-2 Anderlecht Anderlecht
03/11 21:00 Lech Poznan Lech Poznan 3-0 Villarreal Villarreal
03/11 21:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 4-0 Austria Wien Austria Wien
03/11 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 1-1 Slov√°cko Slov√°cko
03/11 21:00 1. FC Köln 1. FC Köln 2-2 Nice Nice
 1/16 Finales (H)
16/02 18:45 FK Qarabag FK Qarabag 1-0 KAA Gent KAA Gent
16/02 18:45 Trabzonspor Trabzonspor 1-0 FC Basel FC Basel
16/02 18:45 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt 0-0 Lech Poznan Lech Poznan
16/02 18:45 Braga Braga 0-4 Fiorentina Fiorentina
16/02 21:00 Lazio Lazio 1-0 CFR Cluj CFR Cluj
16/02 21:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-0 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
16/02 21:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 0-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
16/02 21:00 Ludogorets Ludogorets 1-0 Anderlecht Anderlecht
 1/16 Finales (T)
23/02 18:45 CFR Cluj CFR Cluj 0-0 Lazio Lazio
23/02 18:45 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 0-0 AEK Larnaca AEK Larnaca
23/02 18:45 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 1-3 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
23/02 18:45 Anderlecht Anderlecht 5-1 Ludogorets Ludogorets
23/02 21:00 KAA Gent KAA Gent P6-3 FK Qarabag FK Qarabag
23/02 21:00 FC Basel FC Basel 2-0 Trabzonspor Trabzonspor
23/02 21:00 Lech Poznan Lech Poznan 1-0 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt
23/02 21:00 Fiorentina Fiorentina 3-2 Braga Braga
 1/8 Finales (H)
07/03 18:45 Lazio Lazio 1-2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
09/03 18:45 AEK Larnaca AEK Larnaca 0-2 West Ham Utd West Ham Utd
09/03 18:45 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 0-1 Nice Nice
09/03 18:45 Anderlecht Anderlecht 1-1 Villarreal Villarreal
09/03 21:00 Fiorentina Fiorentina 1-0 Sivasspor Sivasspor
09/03 21:00 Lech Poznan Lech Poznan 2-0 Djurgårdens IF Djurgårdens IF
09/03 21:00 FC Basel FC Basel 2-2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
09/03 21:00 KAA Gent KAA Gent 1-1 Istanbul BB Istanbul BB
 1/8 Finales (T)
15/03 18:00 Istanbul BB Istanbul BB 1-4 KAA Gent KAA Gent
16/03 18:45 Sivasspor Sivasspor 1-4 Fiorentina Fiorentina
16/03 18:45 Djurgårdens IF Djurgårdens IF 0-3 Lech Poznan Lech Poznan
16/03 18:45 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 3-6P FC Basel FC Basel
16/03 21:00 West Ham Utd West Ham Utd 4-0 AEK Larnaca AEK Larnaca
16/03 21:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-1 Lazio Lazio
16/03 21:00 Nice Nice 3-1 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
16/03 21:00 Villarreal Villarreal 0-1 Anderlecht Anderlecht
 Vriendschappelijk
13/04 18:45 KAA Gent KAA Gent ...-... West Ham Utd West Ham Utd
13/04 21:00 Lech Poznan Lech Poznan ...-... Fiorentina Fiorentina
13/04 21:00 Anderlecht Anderlecht ...-... AZ Alkmaar AZ Alkmaar
13/04 21:00 FC Basel FC Basel ...-... Nice Nice
20/04 18:45 Fiorentina Fiorentina ...-... Lech Poznan Lech Poznan
20/04 18:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar ...-... Anderlecht Anderlecht
20/04 21:00 West Ham Utd West Ham Utd ...-... KAA Gent KAA Gent
20/04 21:00 Nice Nice ...-... FC Basel FC Basel
 Halve Finales (H)
11/05 21:00 Lech Poznan/Fiorentina ...-... Basel/Nice
11/05 21:00 Gent/West Ham United ...-... Anderlecht/AZ Alkmaar
 Halve Finales (T)
18/05 21:00 Basel/Nice ...-... Lech Poznan/Fiorentina
18/05 21:00 Anderlecht/AZ Alkmaar ...-... Gent/West Ham United
 Finale
07/06 21:00 Winner SF 1 Winner SF 1 ...-... Winner SF 2 Winner SF 2