Dan toch nieuw contract voor Figo

© SC

Figo zal dan toch een contractverlenging aangeboden krijgen van Real Madrid. Real's vice-voorzitter, Emilio Butragueno bevestigde dat er in de komende weken zowel met Figo als met Iker Casillas zal gepraat worden over een verderzetting van hun huidige overeenkomst.

Beide spelers zitten in de laatste 18 maanden van hun contract en vooral de Portugese e-international liet al meermaals openlijk zijn ongenoegen blijken over het uitblijven van een nieuw contractvoorstel. Sommigen gingen er al van uit dat Real zowel Figo als Casillas in de zomer wou verkopen.

Niks van dat alles wist Butragueno te melden. Op het gepaste moment zullen zowel de flankspeler als de doelman een nieuwe overeenkomst aangeboden krijgen.

Meer nieuws