De Mul kan naar Deportivo of terug naar Nederland

© SC

Tom De Mul (foto) zit nog altijd bij zijn Spaanse club FC Sevilla ondanks de vermeende interesse van teams als Xerez en Mallorca. Nu zouden Deportivo La Coruña en een Nederlandse topclub in de markt zijn voor onze landgenoot.

FC Sevilla wil net als vorig jaar Tom De Mul verhuren. In de terugronde van het afgelopen seizoen was Tom De Mul aan de slag bij RC Genk. Eerder hadden CD Xerez en Real Mallorca al interesse getoond, maar nu wordt volgens HNB vooral gesproken over een Nederlandse topclub en Deportivo La Coruña.

De Mul slaagt er door de concurrentie met Jesus Navas niet in om zich in de basis te spelen bij FC Sevilla. De Andalusische vereniging haalde de flankspeler in 2007 weg bij Ajax Amsterdam en betaalde vijf miljoen euro transfergeld. Bij de Amsterdammers vond De Mul de mentaliteit in de kleedkamer 'te hard'.

Meer nieuws