Kalou wil Feyenoord uit bekertornooi kegelen
© SC
Feyenoord beleeft dan wel een dramatisch seizoen, maar het kan de Nederlandse beker nog altijd winnen. Het ontmoet dinsdagavond Heerenveen. Bonaventure Kalou heeft geen medelijden met zijn ex-club en wil gewoon winnen van de Rotterdammers.
Dinsdagavond neemt Heerenveen het in de beker op tegen Feyenoord, een ex-club van Kalou. "Ik vind het bijzonder jammer dat het slecht gaat met Feyenoord, maar er komen wel weer betere tijden voor die club. Momenteel ben ik echter gewoon speler van Heerenveen en dus wil ik Feyenoord uitschakelen", sprak de Ivoriaan.
Vorige week vrijdag won de club van trainer Trond Sollied in ieder geval de generale repetitie. Heerenveen zegevierde tijdens de competitiewedstrijd tegen Feyenoord met 3-1. (NW)