Lukaku bereikt mooie mijlpaal en zou liefst elke week tegen West Ham spelen
© photonews
In de match tegen West Ham vanmiddag maakte Romelu Lukaku na vijftig minuten zijn vijftigste doelpunt in de kleuren van Everton. Dat was tegelijk ook het negende doelpunt in elf wedstrijden tegen de Hammers, nu al zeven keer op rij.
Everton won 2-0 op Goodison Park, onder meer dankzij de opener van Lukaku. De enige die beter doet dan zeven wedstrijden op rij scoren tegen dezelfde tegenstander is Robin van Persie, met acht op rij tegen Stoke City.
Dit seizoen staat zijn teller al op 7 goals en 3 assists, ongetwijfeld is Lukaku daarmee een kanshebber op de topschutterstitel. Nog elf doelpuntjes en de Belg wordt topschutter aller tijden bij de Toffees.
Hier ziet u een filmpje van Romelu's doelpunt. Opgelet: het laden van het filmpje kan enkele seconden duren: