Eén van de meest succesvolle middenvelders ooit hangt de voetbalschoenen aan de haak

Xabi Alonso heeft zijn afscheid van het voetbal aangekondigd

© Photonews

Xabi Alonso hangt na dit seizoen de voetbalschoenen aan de haak. Dat heeft hij zelf bekendgemaakt via Twitter. Het contract van de 35-jarige Spanjaard bij Bayern München loopt nog tot eind dit seizoen, maar hij wil niet meer spreken over een contractverlenging.

— Xabi Alonso (@XabiAlonso) March 9, 2017

Alonso heeft tijdens zijn carrière zowat alles gewonnen wat er te winnen viel. In 2004 ging hij voor een recordbedrag naar Liverpool en won er de Champions League en de FA Cup. Maar zijn grootste successen boekte hij met Real Madrid, waar hij van 2009 tot 2014 voetbalde.

Hij won er nog eens de Champions League en won met Spanje het EK en WK. Alonso, 114-voudig international, gaat de geschiedenisboeken in als één van de meest succesvolle middenvelders ooit.

Meer nieuws