Inhaalwedstrijd tussen Beerschot en Cercle Brugge krijgt ander tijdstip: speelt uitreiking Gouden Schoen daarin een rol?

De inhaalwedstrijd tussen Beerschot en Cercle Brugge zal 13 januari om 18u30 doorgaan in plaats van 20u45

© photonews

Op 13 januari 2021 staat er een inhaalwedstrijd tussen Beerschot en Cercle Brugge op het programma, omdat de wedstrijd enkele weken geleden werd uitgesteld door meerdere coronabesmettingen.

Het tijdstip wordt echter aangepast. De inhaalwedstrijd gaat nog steeds door op 13 januari, maar de Pro League heeft laten weten dat de match om 18u30 zal doorgaan in plaats van 20u45. Op 13 januari staat ook de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma. Houdt het ene verband met het andere? Antwoord binnen enkele weken. 

— Pro League ⚽️🇧🇪 (@ProLeagueBE) December 30, 2020

Meer nieuws