🎥 Derbykoorts in Madrid: Fans Atletico staan spelersbus op te wachten aan het stadion

Fans Atletico staan aan het stadion in aanloop naar Madrileense derby

© photonews

Atletico speelt vannamiddag de derby tegen Real Madrid. Atletico staat op de eerste plaats in La Liga en kan zijn voorsprong op Real vanavond uitbouwen. De fans van Atletico zijn massaal aanwezig aan het Wanda Metropolitano om hun ploeg een laatste duwtje in de rug te geven.

Atletico Madrid ontvangt vannamiddag Real Madrid in het Wanda Metropolitano. In de heenwedstrijd verloren de mannen van Diego Simeone met 2-0 op Real. Vandaag zullen ze absoluut de drie punten in eigen huis willen houden in de strijd om de eerste plaats in La Liga

— MARCA (@marca) March 7, 2021 — MARCA (@marca) March 7, 2021

In het seizoen 2013/14 speelde Atletico voor het laatst kampioen in Spanje. Dit seizoen zijn ze goed op weg om hun elfde titel te behalen. De fans balen dat ze vandaag niet voor een vurig stadion kunnen zorgen door de coronamaatregelen. Daarom spraken ze af om de bus van Atletico met massaal veel fans te ontvangen en de spelers zo toch een laatste duwtje in de rug te kunnen geven. 

Meer nieuws