Arteta ging onder het mes

© SC

Het seizoen van Mikel Arteta zit erop. De 25-jarige middenvelder ging onder het mes om een probleem omtrent zijn maag en buikspieren op te lossen.

“Mikel heeft een operatie ondergaan om de spanning rond zijn spieren op te lossen,” wist dokter Mick Rathbone te melden. “Hopelijk lost dat het probleem op en zal hij fit zijn voor de voorbereiding. Mikel heeft het probleem al van voor Kerstmis en toch is hij erin geslaagd om de meeste wedstrijden te spelen. Hij heeft alles gedaan om te kunnen spelen.”
 
In totaal speelde Arteta dit seizoen 28 wedstrijden om zo Everton aan een vijfde plaats te helpen. De Spanjaard kwam in de zomer van 2005 voor 2,8 miljoen euro over van Real Sociedad nadat de Engelse ploeg hem de zes voorgaande maanden al had geleend. Hij heeft nog een contract tot 30 juni 2012.

Meer nieuws