Lumanza: "Goed debuut"

© Photonews

Voor Tortol Lumanza(links op de foto), werd het gisteravond een belangrijke dag. Hij mocht debuteren in de hoofdmacht van Standard en deed dat met verve. Achteraf was hij uiteraard erg tevreden.

Sander De Graeve in Luik

Tortol Lumanza speelde samen met Marquet in een jong, onuitgegeven, middenveld, maar dat was er niet aan te merken. "Ik denk dat ik me snel in de groep geïntegreerd heb. Volgens mij speelde ik een goeie match. De coach zei vooraf om goed in de organisatie te blijven", aldus de stralende Lumanza.

Hij leek de draad in eerste opvallend snel op te pikken. "Dat de eerste klasse niet zo moeilijk lijkt voor mij? Dat wil ik niet gezegd hebben. Elke match heeft zijn moeilijkheden, maar vandaag zat het mee voor ons."

Meer nieuws