"Wat Coucke doet is een narcistisch zwelgen van een man die het licht liever niet op anderen ziet schijnen"

Nico Dijkshoorn haalt keihard uit naar Marc Coucke

© photonews

Marc Coucke zal het onderhand wel al weten: hij heeft voorstanders en hij heeft tegenstanders. Wie we bij de tweede categorie mogen scharen is de Nederlandse dichter Nico Dijkshoorn. Die was wel érg vernietigend richting de volksfiguur van KV Oostende.

In Het Nieuwsblad ging Dijkshoorn in zijn wekelijkse column wel ongemeen hard tekeer tegen Coucke. Enkele extracten wilden we u niet onthouden:

Het blijkt Coucke zijn grote specialiteit te zijn: feestjes van andere mensen annexeren

Hij kleedt zich uit, vecht zich naar voren en toont zich aan het volk. En dat is pijnlijk

Het is geen spontane, wilde vreugde, maar een narcistisch zwelgen van een man die het licht liever niet op anderen laat schijnen

Het gedrag van Coucke is het gedrag van een steenrijke man die al jaren niet meer gewend is dat hij wordt tegengesproken

Coucke is een lichtvreter en niemand zegt er iets van. Ze klappen en dansen om zijn tafel ...

Ik kan maar tot 1 conclusie komen: het gaat Marc Coucke vooral om Marc Coucke

Meer nieuws