"Misschien moeten we bij Waasland-Beveren eens nadenken over een kunstgrasveld"

Stijn Vreven was verrast door de prestatie van zijn spelers op het kunstgras van Stayen

© Photonews

Waasland-Beveren won gisteren met 1-3 op het kunstgrasveld van Stayen. De Oost-Vlamingen zaten de voorbije weken in een dipje, maar rechtten de rug. En dat had toch ook Stijn Vreven een beetje verwacht.

Cédric De Volder in Sint-Truiden

Het was gisterenavond de eerste thuisnederlaag in dertien maanden voor Sint-Truiden. De laatste bezoekende ploeg die Stayen veroverde was FC Seraing, toen nog in tweede klasse. 

"Ik moet toegeven dat mijn spelers mij aangenaam verrast hebben", vertelt Stijn Vreven. "Mijn jongens voelden zich duidelijk in hun sas op het veld. Misschien moeten we dat ook maar aanleggen op de Freethiel." (lacht) 

Als we dat niet doen is Waasland-Beveren maar een doodgewoon ploegje

Stijn Vreven

Ook de coach zag enkele verschillen met de voorbije weken. "We hebben onze opdrachten uitgevoerd. En dan kunnen we het iedereen lastig maken. Als we dat niet doen is Waasland-Beveren maar een doodgewoon ploegje."

Meer nieuws