Van Holsbeeck heeft werk, gegeerde speler staat op vertrekken

Guillaume Gillet kan nog kiezen tussen Udinese en Nantes

© photonews

Het lijkt er dan toch sterk op dat Guillaume Gillet tijdens de wintermercato gaat vertrekken bij Anderlecht. De verdediger/middenvelder kan nog kiezen uit twee ploegen: Nantes en Udinese. En het wordt die eerste

Bordeaux en Caen hebben de strijd intussen opgegeven. Udinese, waar de voorzitter ook de baas is van het Engelse Watford, wil hem wel pas in juni, weet Het Nieuwsblad. Anderlecht wil in januari al duidelijkheid.

En dus wordt het Nantes, dat hem voor twee jaar wil halen. Gillet speelt komende zondag zijn laatste match en heeft bestuur en spelers al laten weten dat hij zijn uiterste best zal doen voor zijn laatste twee matchen, aldus HLN. Voor Gillet is het al de tweede keer dat hij vertrekt bij Anderlecht.

Meer nieuws